Saidipõhine hinnakujundus (2020) Kui palju iga plaan maksab?

Saidipõhise hinnakujunduse ülevaade (2020), mis on parim veebimajutuskava?

Paistab, et olete SiteGroundiga liitumisest väga huvitatud, mistõttu soovite selle hinna ja funktsioonide kohta rohkem teada saada. Kuid võib-olla olete pisut segaduses ja soovite mõnda nõu oma veebisaidi või ajaveebi jaoks parima SiteGround-plaani valimiseks.


Ärge muretsege! Selles ülevaates juhendan teid SiteGroundi hinnakujunduse üksikasjadest ja nende veebimajutusplaani põhitõdedest. Samuti võrdleme iga SiteGroundi veebimajutuskava põhjalikult, et veenduda, et saate oma saidi jaoks parima plaani.

Kui palju maksab SiteGround?

SiteGround on palju enamat kui traditsiooniline veebimajutusettevõte, mille veebimajutuste plaanide hinnasilt algab alates 3,95 dollarist kuus. Lisaks pakuvad nad laias valikus hostimisplaane ja -pakette, mis on spetsiaalselt optimeeritud ja hästi välja töötatud WordPressi, Magento, WooCommerce, Drupali jaoks, ja Joomla platvorm.

Igal kliendil on erinevad hostimisnõuded ja eelarve, mistõttu on SiteGround oma veebimajutustoodete ja -teenustega välja pakkunud erinevad hinnasildid, -plaanid ja -funktsioonid. See tagab, et nad ei reeda ühtki oma kasutajat, mis on peamine põhjus, miks SiteGroundi peetakse mitmeotstarbeliseks hostiks, kus on taskukohase hinnaga veebimajutusplaanid. Vaatame üksikasjalikult kõigi nende veebimajutuskavade hinnamudelit, et saaksime aidata teil valida oma erinõuete jaoks sobiva plaani, pidades isegi oma eelarvet meeles.

�� SiteGround jagatud hostimiskavade hind [StartUp, GrowBig & GoGeek]

SiteGroundil on 3 jagatud hostimiskava, mis on teie veebisaidi või ajaveebi odavaimad ja lihtsaimad veebimajutuslahendused. Nende plaanid ulatuvad 3,95 kuni 11,95 dollarit kuus mis on teie esimese ostuperioodi jooksul soodushinnaga hind, sest hiljem rakenduvad tavahinnad! See tähendab, et SiteGroundi hinnakujundusmudeli kasutamiseks peate pühenduma nendele Üks, Kaks, või Kolmeaastased maksetingimused kasutanud Maksimaalne kokkuhoid.

Jagatud hostimisteenuse puhul sisaldab SiteGroundi hinnakujundusmudel kolme erinevat paketi, millel on erinev tellimustasu termineid:

SiteGroundi käivitusplaan = pakkumise hind 3,95 dollarit kuus
(Tavalise hinnaga kell 11,95 dollarit kuus)
SiteGround GrowBig Plan = Pakkumise hind 5,95 dollarit kuus
(Tavalise hinnaga kell 19,95 dollarit kuus)
GoGeek-plaani SiteGround = pakkumise hind 11,95 dollarit kuus
(Tavalise hinnaga 34,95 dollarit kuus)

SiteGround jagatud hostimispakettide hind võib teie veebimajutuse tellimuse kestusest olenevalt pisut erineda, sest vahetult pärast teie algse tähtaja lõppu rakendatakse ülalnimetatud SiteGroundi veebimajutuskavadele tavahindu. Seega tõuseb SiteGround’i jagatud hostimisteenuse tellimishind pärast selle uuendamist 11,95 dollarit kuus jaoks StartUp, 19,95 dollarit kuus jaoks GrowBig, ja 34,95 dollarit kuus jaoks GoGeek plaan. Arvestades, et SiteGroundi pilvimajutuse tavahinnad jäävad uuendamisel samaks ja saate selle abil ka igakuise tellimise võimaluse kasutada teenus.

Saidi maapealse uuendamise kulud ja hinnakujunduse üksikasjad

Siin on SiteGroundi hinnamudeli kokkuvõtlik ülevaade ja võrdlus, sealhulgas nende pakutavate veebimajutuskavade pikendamiskulud:

Saidi maapealse virtuaalserveri hinnavõrdlus (2020)
StartUp vs GrowBig vs GoGeek
Saidiplaani hinnakujundusStartUpGrowBigGoGeek
Esialgne diskonteeritud hind
(12-kuuliseks lepinguks)
47,40 dollarit
(12 x 3,95 dollarit)
71,40 dollarit
(12 x 5,95 dollarit)
143,40 dollarit
(12 x 11,95 dollarit)
Esialgne diskonteeritud hind
(24-kuuliseks lepinguks)
94,80 dollarit
(24 x 3,95 dollarit)
142,80 dollarit
(24 x 5,95 dollarit)
286,80 dollarit
(24 x 11,95 dollarit)
Esialgne diskonteeritud hind
(36-kuuliseks lepinguks)
142,20 dollarit
(36 x 3,95 dollarit)
214,20 dollarit
(36 x 5,95 dollarit)
430,20 dollarit
(36 x 11,95 dollarit)
1-kuu proovihind
(Esmakordne leping)
3,95 dollarit
(+ 14,95 dollarit ühekordne seadistustasu)
5,95 dollarit
(+ 24,95 dollarit ühekordne seadistustasu)
11,95 dollarit
(+ 24,95 dollarit ühekordne seadistustasu)
Kuu uuendamise hinnakujundus11,95 dollarit19,95 dollarit34,95 dollarit
Kuu hinnasoodustus
(12, 24 või 36 kuu plaan)
8,00 dollarit14,00 dollarit23,00 dollarit
Aastane domeeni registreerimise hind15,95 dollarit15,95 dollarit15,95 dollarit
Tagastamispoliitika30-päevane saidi maapinna hinna tagastamise garantii
KÜLG HINDAMINE JA LISATEAVE

MÄRGE: Kõrgemate SiteGround-i hostimiskavade (nt pilvemajutus ja ettevõttemajutus) pikendamise hind jääb samaks, kuna esialgset soodushinnaga pakkumise hinda pakutakse ainult SiteGroundi jagatud hostimiskavadele!

�� SiteGround Pilvemajutuskavade hind

Mastaapsus ja toimivus on SiteGroundi Cloud’i hostimiskonto olulised eelised, kuna saate lisatasu eest lisada täiendavaid ressursse ja parandada oma Cloud Serveri võimalusi ja konfiguratsiooni (kui vaja).

SiteGround Cloud’i hostimise hind koos automaatse skaala serveriressursi valikuga

SiteGround pakub 4 põhilist pilveserveri hostipaketti, mille hind ulatub 80–240 dollarit kuus ning pakub teile ka võimaluse luua omaenda kohandatud pilve hostimispakett koos tipptasemel eritellimusel valmistatud konfiguratsioonide ja konfiguratsioonidega, mis võivad teile maksma minna isegi ilmatu 2100 dollarit kuus (pole tegelikult vaja). Kuid enamikul juhtudest on SiteGroundi põhilised pilvepaketi plaanid enam kui piisavad suuremahulise kasvava veebisaidi käitlemiseks.

�� SiteGround spetsiaalne serverimajutuskavade hind

Mõni suur sait võib vajada individuaalseid serverimajutuse lahendusi – just siis on plaan valida SiteGroundi spetsiaalne serverimajutus. Hind alates 269 ​​dollarit kuus, SiteGround spetsiaalne serverimajutusteenus saab hõlpsalt hakkama saada suure hulga liiklusega, pakkudes teile ülitähtsa veebisaidi jaoks kõrgetasemelist veebimajutuse lahendust.

MÄRGE: SiteGround loobus hiljuti oma spetsiaalserverite hostimiskavadest!

Word Saidi WordPressi hostimiskavade hind (hallatud)

SiteGround pakub teie WordPressi projektide jaoks välja töötatud ja kohandatud hostimisplaane. SiteGroundi WordPressi hostimiskavade hinnad (StartUp, GrowBig ja GoGeek) on samad, mis nende jagatud hostikava hindades. Lisaks põhilistele jagatud serveri funktsioonidele on neil SiteGroundi WordPress CMS platvormil hostitavate teie saitidega terve rida WordPressile keskendunud funktsioone ja need on spetsiaalselt optimeeritud kiiremaks ja ülikiireks WordPressiga seotud tugiteenuste jaoks paremaks.

�� SiteGround WooCommerce’i hostimiskavade hind e-poe veebisaitide jaoks

SiteGround pakub ka teie e-kaubanduse projektidele sobivaid hostimiskavasid, mille hinnad on samad, mis nende jagatud hostimisplaani hindadel. SiteGroundi GoGeek-kava sobib kõige paremini ja on spetsiaalselt loodud e-kaubandusega seotud veebisaitide majutamiseks, kuna see sisaldab täiendavaid e-kaubanduse rikkaid funktsioone koos PCI-ühilduvate serverite saadavusega.

�� SiteGround edasimüüja hostimiskavade hind

Varem töötas SiteGroundi edasimüüja hostimisteenus muul viisil, kui te pidite ostma Autorid (enam-vähem samaväärne nende jagatud hostimiskava aasta väärtusega) mida saaks kuutasu eest ka teistele klientidele edasi müüa.

Kuid Siteground on hiljuti oma edasimüüja hostimisteenuse läbi vaadanud ja pakub praegu ainult GoGeek-i plaani (hinnaga 11,95 dollarit kuus) kui oma edasimüüjate hostimislahendusi oma klientidele.

�� SiteGround Enterprise’i hostimisplaani hind

SiteGround’i Enterprise’i hostimisteenus on teie välja mõeldud (kliendina) kus saate otsustada, kuidas teie saiti hostida ja milliseid serveriressursse oma veebisaidile vajate, saidi SiteGround hallates kõike teie jaoks! Teie kohandatud nõuete tõttu pole SiteGroundi ettevõtteplaanidele määratud hinnasilti, kuna see varieerub sõltuvalt teie saidi kasutatavate ressursside arvust ja sellega seotud keerukusest.

Kas SiteGround pakub kuuplaani??

SiteGround Hosting kuu plaanihind + ühekordne seadistustasu

Kahjuks ei paku SiteGround oma jagatud / WordPressi hostimisteenuste kuude kaupa arveldusvalikut, kuid nende pilvemajutuserverite jaoks on saadaval igakuised arved.

Domeeni privaatsus, SSL-sertifikaat, SG-saidi skanner, pühendatud IP, domeeni ülekandmine, CDN ja palju muud
SiteGround lisandmooduliteenuste hinnakujundus

SiteGroundi lisateenused osutavad teie praeguse veebimajutuskonto valikulistele lisaseadmetele. Neid saab lisada igal ajal! Võib-olla SiteGroundiga registreerudes või isegi hiljem (vajadusel). Siin on kiire hinnakujunduse kokkuvõte mõnedest populaarsetest lisateenustest, mida lisaks nende veebimajutusplaanidele pakub ka SiteGround.

SiteGround veebimajutusteenuste lisateenuste hinnakiri
SiteGround Addoni teenusedHinnakujundus saidil
Domeeni privaatsuse kaitse1,00 USD kuus (12,00 USD aastas)
SG saidi skanner1,65 dollarit kuus (19,80 dollarit aastas)
Võimaldab krüptida metamärgi SSL-sertifikaadi0,00 USD aastas (tasuta)
VALIK: SiteGroundi poolt saadud premium-SSL-sertifikaat võib teile maksta umbes 90,00 USD aastas ja rohkem
Veebisaidi koostaja lohistamine0,00 USD aastas (tasuta)
VALIK: SiteGround veebisaidi ehitaja Pro versioon võib teile maksta umbes 7,42 dollarit aastas ja rohkem
Pühendatud IP4,50 dollarit kuus
SiteGroundi pilve hostimisplaani jaoks saate tellida kuni 10 pühendatud IP-d
SiteGround Privaatne DNS99,00 dollarit aastas
Pilvetulekahju CDN0,00 USD aastas (tasuta)
VALIK: SiteGroundi Cloudflare Plussi plaan võib teile maksta umbes 11,95 dollarit kuus, mis on siiski vähem kui Cloudflare’i Pro-konto, mis maksab 20 dollarit kuus
Domeeni ülekandmine15,95 dollarit (ühekordne tasu)
VALIK: Saate oma domeeninime kiiresti teistelt veebimajutusteenuste pakkujatelt saidile SiteGround üle kanda, et saaksite oma domeeni ja veebimajutust ühest kohast hallata. Teilt võetakse ühekordne tasu 15,95 dollarit
Veebisaitide migratsioon0,00 USD (tasuta)
VALIK: Saate oma veebisaidi tasuta migreerida kõigi SiteGroundi hostimiskavadega, välja arvatud SiteGroundi käivitusplaan, mis ei sisalda TASUTA saidiülekande funktsiooni. Saate siiski kasutada saidi SiteGround tasuta saidi migreerumise pistikprogrammi, kui nende tasuline saidiülekande teenus maksab 30 dollarit.

Kas SiteGroundi veebimajutusplaanid on mõistliku hinnaga?

Peaaegu iga veebimajutusteenuste pakkuja reklaamib madalamat kuutasu (nutika turunduse trikk), kuid enamik neist ei esita teile tegelikult arveid kuude kaupa. Tavaliselt näitavad nad teile soodushinda, mis on palju madalam kui nende tegelik hind. Samuti tasuksid nad teile arvete esitamise eest igal aastal või mõnel juhul isegi mitu aastat korraga. Ausalt öeldes on ka minu arvates selline praktika üsna tüütu! Kuid siis on selline ettetellimise hinnastrateegia veebimajutustööstuses liiga tavaline, selle pärast pole isegi väärt võidelda!

Ma täpsustasin seda SiteGroundi või mõne muu hosti hinnastruktuuri (et asi) ainult sellepärast, et minu SiteGroundi hinnaülevaade oleks olnud puudulik ja erapoolik, kui ma poleks seda teile maininud! Huvitav on see, et selline SiteGroundi ja teiste veebimajutajate hinnakujundusmudel on samuti üsna kasulik, kuna see vähendab teie vaeva arve tasumisel igakuiselt.

MÄRGE: Arve tähtajaks maksmata jätmine viib teenuse lõpetamiseni. Nii on iga-aastane SiteGround arve maksmine teid kaitsnud selle eest, et teie hostikonto tahtmatult kaotsi ei lähe!

SiteGround Startup Plan maksab ainult 47 dollarit aastas

Kui plaanite vaid ühe saidi hostimist, alustades saidiga SiteGround, ja te pole isegi kindel oma saidi järjepidevuse osas, võite hankida SiteGroundi käivituskava (just nagu ma tegin). Selle SiteGroundi algajaplaani korral esitatakse teile ainult arve 47 dollarit aastas et teie sait võõrustataks selle fenomenaalse hostiga. See on ikka väga odav! Ei ole seda?

SiteGround domeeni hinnakujundus ja domeeni privaatsuse kaitse kulud

Domeeninime laiendamineAastane registreerimiskulu
.com Populaarne15,95 dollarit aastas
(Uuendushind 15,95 dollarit aastas)
.võrk Populaarne17,95 dollarit aastas
(Uuendushind 17,95 dollarit aastas)
.org Populaarne17,95 dollarit aastas
(Uuendushind 17,95 dollarit aastas)
.co29,95 dollarit aastas
(Uuendushind 29,95 dollarit aastas)
.info17,95 dollarit aastas
(Uuendushind 17,95 dollarit aastas)
.biz17,95 dollarit aastas
(Uuendushind 17,95 dollarit aastas)
.klubi14,95 dollarit aastas
(Uuendushind 14,95 dollarit aastas)
.xyz12,95 dollarit aastas
(Uuendushind 12,95 dollarit aastas)
.guru25,95 dollarit aastas
(Uuendushind 25,95 dollarit aastas)
.meie Ühendriigid17,95 dollarit aastas
(Uuendushind 17,95 dollarit aastas)
.co.uk Ühendkuningriik19,95 dollarit aastas
(Uuendushind 19,95 dollarit aastas)
.eu Euroopa14,95 dollarit aastas
(Uuendushind 14,95 dollarit aastas)
.ca Kanada19,95 dollarit aastas
(Uuendushind 19,95 dollarit aastas)
.com.au Austraalia14,95 dollarit aastas
(Uuendushind 14,95 dollarit aastas)
.co.nz Uus-Meremaa29,95 dollarit aastas
(Uuendushind 29,95 dollarit aastas)
.sisse India14,95 dollarit aastas
(Uuendushind 14,95 dollarit aastas)
.co.za Lõuna-Aafrika14,95 dollarit aastas
(Uuendushind 14,95 dollarit aastas)

Kui teie andmed pole avalikult saadaval, lubab SiteGroundi domeeni privaatsuse kaitse ainult lisatasu Igaüks 1 dollar kuu.

Miks on SiteGround nii kallis või on see odavam kui teised veebihostid??

Mõne kasutaja arvates on SiteGround üsna kallis ja hinnasõbralikum kui tema konkurendid. Kuid tõsi on see, et SiteGround ei ole odava hinnaga host, mis pakub odavaid kvaliteetseid veebimajutusteenuseid, selle asemel on nende plaanide hinnad nii konkurentsivõimelised, et te lihtsalt ei leia nii hea hinnaga paremat hallatavat veebimajutusteenuse pakkujat..

Nende pikendamishinnad on siiski pisut kõrgemal ja maksaksite lõpuks tavalisest rohkem. Seetõttu soovitan SiteGroundi klientidel tungivalt vähemalt oma 1-aastase tellimiskavaga tutvuda (2–3-aastane liitumisplaan oleks suurepärane otsus) saada maksimaalse allahindluse hind, kui garanteeritud on tohutu kokkuhoid eelnevalt.

Kas saidi maapealsete hostimiskavade puhul on olemas mõni tagasimaksepoliitika??

Muidugi, saate 30-päevase raha tagasi garantii, et võtta vastu SiteGroundi hostimise prooviversioon ja kontrollida, kas need on head või mitte. Kui otsustate SiteGroundiga mitte jätkata, võite selle 30 päeva jooksul alati taotleda viivitamatut tühistamist ja saate oma raha tagasi ilma küsimusteta saidilt SiteGround tagasi. küsis!

Millise saidipõhise plaani peaksite hindade põhjal valima??

See sõltub peamiselt teie eelarvest, teie ettevõtte tüübist ja nõuetest, et saaksite valida oma vajadustele kõige sobivama saidipaketi. Lubage mul teie jaoks asju lihtsustada, liigitades SiteGroundi hostimisteenuse nende hinnakujunduse alusel kategooriasse, et anda teile teada, millist plaani tasub minna:

1. Algajate ja alustajate veebisaidid? SiteGroundi StartUp või GrowBig jagatud hostimisplaan on suurepärane valik igal ajal.

2. Väikeettevõtte veebisaitidele? SiteGroundi plaan Startup, GrowBig või GoGeek (kõik toimiks teie eelarve põhjal) kuna nende hostimiskavade hinnad on teie ettevõttele odavad ja suurepärased.

3. Mitme domeeni / veebisaidi majutamiseks? SiteGroundi GrowBig või GoGeek jagatud hostimisplaanid on head ja parimad.

4. VPS-i jaoks, nagu teie eelarve piires täiustatud funktsioonidega hostimisteenus? SiteGroundi GoGeeki jagatud hostimiskava on mõistliku hinnaga ja see peaks olema see, mida peaksite otsima!

5. WordPressi kasutajatele? Lihtsalt minge koos mõne SiteGroundi WordPressi hostimiskavaga (Startup, GrowBig või GoGeek plaanid WordPressi platvormile).

6. Veebimajutus edasimüüjate ettevõtetele, veebiarendajatele ja agentuuridele? SiteGroundi pilvemajutus või edasimüüja hostimisplaan näib olevat õige!

7. Eduka ettevõtte või juba populaarse veebisaidi jaoks? Valige saidi SiteGround pilvemajutusteenus.

8. Suure liiklusega veebisaitidele või suurt kasumit teenivatele ettevõtetele? SiteGroundi pilve hostimise serverid oleksid suurepärane valik sina!

Järeldus: kas SiteGround’i hostimisplaanid on oma kulusid väärt?

SiteGroundi veebimajutusplaani hinna- ja maksetingimuste kohaselt on selge, et need ei ole liiga kallid, vaid kuuluvad mõistliku hinnaga premium veebimajutusteenuste pakkuja kategooriasse, millel on suurepärane klienditeenindus ja mis sobib hõlpsalt igasuguste eelarvete ja vajadustega. Lisaks on SiteGround üks kõige haruldasemaid mõistliku hinnaga veebimajutusettevõtteid, mis pakub nii madala hinnasildiga Insane Speed, Solid Uptime ja 24 × 7 tundlikku klienditugi. Seetõttu on SiteGroundi hostimiskavad ideaalsed ja sobivad järgmist tüüpi projektide jaoks:

Algajad blogijad ja väikeettevõtete veebisaidid
Veebidisainerid, veebiarendajad, SEO eksperdid ja agentuurid
Veebisaite, mida haldavad ja haldavad WordPress / Drupal / Joomla / Magento
Edukad ajaveebid ja tiheda liiklusega veebisaidid
Hallatud, turvaline ja mõistliku hinnaga hosting nõue
Ettevõtted, kes vajavad professionaalset veebimajutusteenuse pakkujat
Suure jõudlusega, kiire, luksumiseta SSD-hostimise vajadused
Veebipoed ja e-kaubanduse saidid, kus on PCI-ühilduva serveri nõue
Spetsialistid, kes vajavad edasimüüjate majutust

RAKENDAMINE: Parim osa SiteGroundi kohta on see, et kui teie projekt / veebisait kasvab nagu hull, siis ei pea te tingimata muretsema oma hosti muutmise pärast, kuna SiteGroundil on juba lai valik suuremaid veebimajutuse lahendusi, mis hõlpsasti toetavad teie veebisaidi kasvavaid vajadusi. Nende arenenud hostimise infrastruktuur toetab teie saiti mugavalt ja hoiab seda töös ilma, et teil oleks vaja isiklikult lubada oma veebisaidi / projekti mujale üleviimisel tarbetut vaeva. Võite kasutada saidi SiteGround pilvemajutust (alghind 80 dollarit kuus) või isegi nende kohandatud ettevõtte hostimislahendus (koos Kohandatud pakkumine).

Loodan, et teile meeldis meie ülevaade siin Saidipõhine hinnakujundus (2020) ja me usume tõeliselt, et kõigi nende veebimajutuskavade hind on mõistliku hinnaga, mis teeb neist kindla võitja, kuna need vastavad klientide kasvavatele vajadustele ja sobivad mugavalt kõigi eelarvete või nõuetega. Nii et olete valmis saidiga SiteGround alustama?

VÕI SAAB INSTEADIDA …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map