Saidi maapealse tagastamise poliitika ja raha tagasi garantii (juhend 2020): kuidas oma saidi maapealse hostimise kontot tühistada?

Contents

Mis on SiteGroundi tagasimaksepoliitika??


SiteGround pakub oma hostimise klientidele tagasimakse poliitikat, mis on 30-päevane raha tagasi garantii (koos kõigi nende jagatud hostimiskavadega) ja 14-päevane raha tagasi garantii (koos kõigi nende pilve hostimise plaanidega). SiteGroundi raha tagasi garantii tagab teile pakutavate veebimajutusega seotud teenuste täieliku meelerahu, kuna see toimib ainuõigusliku abinõuna ja kindlustuskaitsena, tagades, et nende teenused vastavad teie ootustele.

SiteGroundi raha tagastamise garantii katab nende jagatud hostimiskavade ja pilvemajutusteenuste esialgsed tellimused. Samuti hõlmab see enamikku lisafunktsioonidest, mida nad klientidele pakuvad. Jaoks algperiood (kui saidi SiteGround hostimiskonto on loodud ja aktiveeritud), nad väljastavad oma klientidele a kogu tagasimakse nende jagatud hostimise kontodele ja teenuste tühistamine (30 päeva jooksul alates hostimiskonto aktiveerimise kuupäevast). Sama kehtib ka SiteGroundi pilvimajutuskontode kohta, mis tuleb täieliku tagasimakse saamiseks 14 päeva jooksul pärast hostikonto aktiveerimist tühistada.

Erandid, tingimused ja tingimused, mida kohaldatakse saidi SiteGround tagasimaksepoliitika suhtes

Siin on järgmised saidi tingimused, erandid ja põhipunktid, mida kohaldatakse SiteGroundi raha tagasi garantii osas:

1. SiteGround rakendab sama maksevõimalus tagasimakse väljastamiseks (kasutab tema klient). Sellel pole pistmist SiteGroundi tagasimakse maksmisega viivitamisega.
2. Konto majutamise tühistamistaotlused tuleks postitada kaudu SiteGroundi kasutajapiirkond.
3. Esialgsed tellimused veebimajutusega seotud teenuste jaoks hõlmatakse ainult piires 30 päeva alates päevast, mil SiteGround teie teenuse aktiveerib. Arvestades, et, hostimistaotluste pikendamine ei kuulu nende tagasimaksepoliitika alla.
 4. Kliendi hooldamata jätmine tema hostikonto sisse vastavus SiteGroundi teenusetingimustele võib viia ka teenuse peatamine, kasutamise piirangud või tagastamatu konto lõpetamine.
 5. Makses sisalduv summa SiteGround rahakott on jälle tagastamatu. Kuid saate seda kasutada veebimajutusega seotud teenuste või uuenduste ostmiseks. SiteGround võib tagastada kliendile krediitkaardina ettemakstud tasud ja rahakoti summa aegub aasta pärast.
 6. Edasimüüja paketid kvalifitseeruvad raha tagasi saamiseks ainult siis, kui tühistate nende ostetud edasimüüjapaketi täielikult ja seega ei kehti SiteGroundi raha tagasi garantii individuaalse konto lõpetamine.
 7. SiteGround võib keelduda oma kliendi veebisaidi teisaldamisest, kui saidi teisaldamise protsess vajab tema poolt teatud konfiguratsiooni, mis ei ühildu nende serveritega, või kui ta mõistab, et selle teostamiseks on vaja tavalisest rohkem ressursse. Sel juhul teeb saidi SiteGround tagastage saidi ülekandmise tasud kui on ei saa veebisaiti üle kanda oma kliendist.
 8. Tasutud lõivud Domeeninimi sealhulgas Domeeni privaatsuse kaitse (Domeeni ID kaitse) kliendi poolt on ei tagastata ja selle tähtaeg võib olla hostikonto tühistamise protsess (isegi kui sellest loobutakse algselt sellel perioodil toimuvate SiteGroundi spetsiaalsete reklaamide tõttu).
 9. Nende raha tagasi garantii ei kata Spetsiaalse serveri hostimisplaanid (nüüd lõpetatud), tasuline tugiteenus või mõni muu Kolmandate osapoolte teenused.

Kuidas ma saan oma SiteGroundi hostikonto tühistada ja saada tagasimakset koos 30-päevase raha tagasi garantiiga?

Konto tühistamistaotlusi töötleb SiteGroundi tugimeeskond otse teie kasutajapiirkonna kaudu. Võite jälgida meie Üksikasjalik juhend saidi SiteGround hostikonto tühistamise ja nende tagasimaksepoliitika kohta allpool:

�� 1. samm: logige sisse saidi SiteGround kasutajapiirkonda ja klõpsake vahekaarti Arveldamine

�� 2. samm: seejärel klõpsake jaotises Arveldamine navigeerimise nuppu Tühista teenused

SiteGround saab varsti kustutage failid oma kliendi veebimajutuskontole oma serverist nädala jooksul pärast konto tühistamist. Seetõttu soovitaksin tungivalt hankida a oma SiteGroundi hostimiskonto varukoopia ja hoia selle koopiat endaga kaasas enne lõpliku kinnituse andmist et välistada failide kaotamise oht.

3 3. samm: märkige teenuse tellimuse kõrval olev ruut ja klõpsake nuppu Jätka tühistamisega

Teid suunatakse lehele, kus kuvatakse teie saidi SiteGround kontoga tellitud teenused (teie tellimus või tellimuste loend). Kui olete tellinud mitu veebimajutusega seotud teenust, loetletakse need kõik sellel lehel (üks teise all). Peate lihtsalt valima tellitud teenuse, mille soovite katkestada, ja seejärel klõpsake nuppu Jätkake tühistamisega nuppu.

�� 4. samm: jaotises Tühistamistaotluse leht valige allpool nimetatud vajalikud väljad ja klõpsake nuppu Jätka tühistamise nupuga

Nüüd peate mainima, millal soovite oma teenused tühistada. Kui te pole veel SiteGroundi raha tagasi garantii tähtaega lõpetanud, saate valida Aegumise ajal , nii et kasutate ootel arveldusperioodi oma raha väärtuse tagasisaamiseks.

Siiski otsustasin minna Kohe valik (ohutum ja kiirem minimaalse viivitusega). Kui olete valinud ühe neist variantidest, ilmub allpool teine ​​kast, kus küsitakse teilt hostimiskonto tühistamise tegelikku põhjust. Kui olete need valikud valinud, peate klõpsama nuppu Jätkake tühistamisega nuppu.

MÄRGE: Vahetult allpool Jätkake tühistamisega nuppu leiate Saidi maapealne abi kus saate ühendust võtta SiteGround tugispetsialistid (kaudu Live Chat või Helistama) kui vajate abi ja pole kindel jätkamises!

5 5. samm: SiteGround konto tühistamine Taotlege kinnitust, klõpsates nuppu Jätka tühistamisega

Jah, see oli natuke tüütu, kui nad palusid mul uuesti kinnitada, kas soovin oma konto tühistada või mitte. Klõpsake lihtsalt nuppu Jätkake tühistamisega nuppu ka siin!

6 6. samm: SiteGround konto tühistamine Taotlege kinnitust, klõpsates nuppu Jätka tühistamisega

Lõpuks jõuate oma SiteGroundi konto tühistamise protsessi viimase sammuni, kus näete nüüd kogu summa mis tagastatakse teile. Samuti saate valida, kas soovite, et teile selle tagastatakse SiteGround rahakott (et saaksite seda kasutada ostmine või uuendamine SiteGroundi muud veebimajutusega seotud teenused) või soovite oma raha tagasi saada ükskõik kumma jaoks makseviis sa olid varem kasutanud.

Pidage meeles! Olete praegu kohas, kus te ei soovi SiteGroundi tagasi pöörduda. Niisiis, lihtsalt veenduge, et teie hüvitise summa on täpselt see, mida ootasite, ja peate valima ka Tagasimakse valiku all Valige kompensatsioonimeetod. Seejärel märkige ruut, mis ütleb “Mõistan, et tühistamise kinnitamine toob kaasa ülalnimetatud teenuste viivitamatu desaktiveerimise.” ja nüüd saate klõpsata Kinnitage tühistamine nuppu.

7 7. samm: saate konto tühistamise kinnituse saidilt SiteGround

Nüüd, a kinnitusteade saidil SiteGround kuvatakse teie ekraanil ja peaksite saama a Kinnitusmeil samuti!

Tühistatud konto uuendamiseks leiate lingi (valikuline) sisse SiteGround kasutaja piirkonna kinnitusteade nagu ka nende e-maili kinnitus.

JA TEHTUD! GOODBYE KÜLG!!!

Tühistatud SiteGround-hostimiskonto pikendamine pärast konto tühistamise protsessi (valikuline samm)

Kui soovite tühistatud konto saidi SiteGround abil uuesti luua, võite klõpsata sellel lingil Minu kontod. Sealt edasi oleks teie järgmine samm rohelise värvi klikkimine Uuendage nuppu ja olete tagasi sisse.

Tere tulemast taustale!

Kui kaua võtab SiteGround minu veebimajutuse konto lõpetamiseks pärast tühistamist? Kas see on kohene või võtab aega?

See sõltub tegelikult sellest, kas SiteGroundi klient taotleb hostimiskonto viivitamatut tühistamist või valivad nad konto tühistamise aegumisel.

�� 1. Kui valite saidi SiteGround kohese tühistamise valiku:

Kui valite Kohe valiku korral peatatakse teie SiteGroundi hostimiskonto peaaegu kohe, kui olete oma tühistamistaotlusele kinnituse saanud. Kuid SiteGround hoiab teiega endiselt teie hostikonto koopiat a maksimaalselt 7 päeva. Teie hostikonto suletakse pärast seda perioodi ja koos sellega eemaldatakse ka varukoopia. See tähendab, et SiteGround ei hoia ühtegi teie faili koopiat oma serverites pärast konto sulgemist.

�� 2. Kui taotlete SiteGroundi tühistamist aegumisel:

Kui valite Tühistamine aegumise korral kui teie saidi SiteGround hostimiskonto saab peatatud 24 tunni jooksul pärast aegumiskuupäeva. Teie hostimiskonto koopiat hoitakse SiteGroundi serverites isegi sel juhul maksimaalselt 7 päeva ja kustutatakse kohe pärast konto lõpetamist.

Lõplik võtab SiteGroundi automatiseeritud konto tühistamise ja tagasimakse eeskirjad

SiteGroundi hostikonto tühistamis- ja tagasimakseprotsess on vaatamata osalevate toimingute arvule täielikult automatiseeritud, mugav ja kõige lihtsam, mida ma olen läbi elanud. Kogu SiteGroundi tühistamisprotsess viib teid ringi 10 minutit saada valmis.

Soovitan väga SiteGround-i hostimisteenust nende õiglase ja läbipaistva 30-päevase raha tagastamise poliitika osas. Loodan, et meie teejuht Saidipõhine MoneyBacki tagatis- ja tagasimaksepoliitika (ülevaade 2020) oli teile abiks. Samuti soovitaksin teil enne registreerumist tutvuda nende kasutustingimustega või võite isegi vestelda SiteGroundi ööpäevaringse tugitiimiga, et saada rohkem kasulikku teavet nende konto tühistamise protsessi ja tagasimaksepoliitika kohta!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map