Kinsta tagasimakse poliitika ja raha tagasi garantii (2020): kuidas tühistada Kinsta WordPressi hostimiskonto ja saada tagasimakset?

Mis on Kinsta tagasimaksepoliitika??


Kinsta pakub uhkusega 30-päevast raha tagasi garantii ilma pikaajaliste veebimajutuslepinguteta, kuna nende peamine eesmärk on pakkuda oma klientidele teenust, mis võib muuta nad õnnelikuks ja täielikult rahule. Kui tühistate Kinsta veebimajutuskonto teenuse esimese 30 aktiveerimise päeva jooksul, väljastatakse teile täielik tagasimakse vastavalt Kinsta tagasimaksepoliitikale. See tähendab, et saate Kinsta hostimisplaane proovida kuni 30 päeva jooksul riskivabalt!

Kinsta raha tagasi garantii katab nende eelvalmis WordPressi hostimiskavade kulud (väga lihtsast Kinsta juurest STARTER kuni PRO kuni ÄRI tipptasemel ETTEVÕTLUS 4 hostipakett). Lisaks sellele, kui Kinsta kasutaja otsustab kasutada mõnda oma hostimise lisandmoodulit esimese 30 päeva jooksul ja siis taotleb tagasimakset, hüvitab ettevõte ka kõigi nende lisandmoodulite hostimise kulud.

Kas Kinstaga on sõlmitud mõni pikaajaline veebimajutusleping??

Ühelegi kasutajale ei meeldi pikaajaline veebimajutusleping ja Kinsta teab seda fakti väga hästi! Seega pole selliseid pikaajalisi lepinguid, kuna saate oma veebimajutuse tellimusi igal ajal tühistada ja Kinsta pakub teile teie hostimisplaani kasutamata osa eest raha tagasi. Lisateavet leiate Kinsta tagasimaksete poliitika lehelt.

Erandid Kinsta raha tagasi garantii osas

Kinsta tagasimaksepoliitikas, mis kehtib nende raha tagasi garantii kohta, on mõned erandid:

1. See 30-päevane raha tagasi garantii on saadaval ainult esmakordsetele klientidele. Kinsta naasvatel klientidel on kasutamata hostimistasude tagasimaksmise õigus ainult osaline.
2. Kinsta raha tagasi garantii kehtib kliendi hostimiskonto suhtes esimese 30 päeva jooksul pärast temaga täiesti uuele veebimajutuskontole registreerumist. Vahepeal saate oma veebimajutuskava uuendada või alandada ning nende raha tagasi garantii kehtib endiselt. Kuid tagasimakse periood kestab 30 päeva alates esmasest registreerumisest ja see ei alga siis, kui vahetate plaane.
3. Kinstalt ostetud lisandmoodulitele kehtib see raha tagasi garantii ainult siis, kui tühistate oma veebimajutuse konto ja kõik lisateenused teenuse 30 esimese aktiveerimise päeva jooksul. Kinsta raha tagasi garantii kehtib ainult nende standardsetele veebimajutuskavadele ja kui valite kohandatud hostimiskava, kehtib Kinsta tavapärane tagasimaksepoliitika.
4. Kui kliendil tekivad esimese 30 päeva jooksul tagasimakseperioodi jooksul ülemäärased tasud, arvatakse need ületatud tasud tagasimakse summast maha. Samuti, kui ületustasud ületavad kliendi tagasimakse summa, vastutab ta selliste täiendavate ületustasude eest, mida tagasimakse ei kata.
5. Teatud juhtudel võidakse Kinsta klientidele määrata ühekordne tasu ja kõiki selliseid klientide makstud ühekordseid tasusid ei tagastata. Mõned sellise ühekordse tasu näited hõlmavad tasulist veebisaitide või ajaveebide migratsiooni, hostimise infrastruktuuri uuendamist, et tulla toime suure liiklusega või pahavara eemaldamise tasuga.

Kinsta majutuse tagasimakse poliitika pärast 30 päeva möödumist

Kui tühistate Kinsta tellimuse pärast 30-päevast perioodi, makstakse teile tagasi teie veebimajutusplaani tellimuse kasutamata osa, mis kehtib nii kuu- kui ka aastase hostimistasu eest.

MÄRGE: Siin põhinevad arvutused Kinsta standardsete veebimajutuskavade ja -pakettide päevahinnal (ja mitte allahindlusega 2 kuud aastahinnast vähem).

Kinsta tagasimakse taotlemine, kasutades nende 30-päevast raha tagasi garantii?

Kui soovite oma Kinsta veebimajutuskonto tühistada, et taotleda täielikku tagasimakset esialgse 30 päeva jooksul või hiljem (igal ajal) osalist tagasimakset taotleda, peate minema oma MyKinsta juhtpaneelile (jaotise Arved jaotist) ja järgige allpool toodud samm-sammult juhiseid:

Kuidas Kinsta hostikonto tühistada ja Kinstalt raha tagasi taotleda??

Kui teil on probleeme Kinsta veebisaidil oleva WordPressi veebisaidiga, saate alati avada pileti nende tugimeeskonnaga, kuna need on saadaval 24×7 ja aitate hea meelega!

Kinsta hostimisplaani tühistamiseks võite siiski toimida järgmiselt.

1 1. SAMM ❉

Kui olete oma MyKinsta armatuurlaud, ja saavad seejärel navigeerida nende juurde Arved vasakpoolses osas olevat jaotist ja klõpsake siis nuppu Tühista plaan nuppu.

2 2. SAMM ❉

Nüüd peate valima kõik need märkeruudud et veenduda nende mõistmises ja seejärel klõpsata nuppu Järgmine nuppu.

MÄRGE: Oluline on mõista, et kõik andmed kustutatakse jäädavalt ja neid ei saa taastada! Kustutatud andmed hõlmavad teie mõlemat Otseülekanne ja Lavastuskohad võõrustas Kinsta, kõik teie Kinsta DNS-i kirjed, ja CDN-i konfiguratsioonid ja seaded Kinsta juures.

3 3. SAMM ❉

Pärast tühistamist arvutab Kinsta teie tagastatava lõpparve automaatselt vastavalt nende summale 30 päeva raha tagasi garantii. See arvutus võib sisaldada tagasimakseid või tasumata kulusid (kui mõni) teil on õigus. Ja seega klõpsake nuppu Järgmine nuppu.

4 4. SAMM ❉

Nüüd peate oma Kinsta konto tühistamise kinnitama, sisestades oma MyKinsta konto parool ja siis klõpsake nuppu Tühista plaan nuppu.

5 5. SAMM ❉

Lõpuks teie Kinsta hostimisplaan tühistatakse ja teil palutakse anda tagasisidet või põhjus Kinsta hostimiskonto tühistamiseks ja siis olete TEHTUD! Kinsta kasutab neid tagasisideid oma platvormi parendamiseks kõigile.

MÄRGE: Kui kasutate praegu Kinsta kohandatud veebimajutuskava või on teil võib-olla mõni lisateenus, näiteks tunni varukoopiad, Redis jne, siis ei saa te praegu oma Kinsta veebimajutuskontot tühistada. Kinsta arendusmeeskond tegeleb selle teema parendamisega. Kuid teil on endiselt võimalus ülalnimetatud toimingud lõpule viia ja Kinsta meeskond saab teie hostikonto tühistamistaotluse ja tühistab teie plaani käsitsi.

Loodan, et see ülevaade on Kinsta 30-päevane raha tagasi garantii ja tagasimakse poliitika (2020) oli teile abiks! Kui teil on lisaküsimusi, võite alati võtta ühendust Kinsta tugimeeskonnaga 24 × 7 ja nad aitavad teid alati hea meelega!

Samuti, kui otsite a Odavam hallatav WordPressi hostimislahendus peale Kinsta pärast teie hostikava tühistamist, soovitaksin teil tungivalt minna saidile SiteGround, millel on ka peaaegu sarnane kvaliteeditugi ja 30-päevane raha tagasi garantii.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map