WooCommerce hosting – mida peate mõistma?


Veebikaubanduse hostimine

Võib-olla olete näinud palju veebimajutusettevõtteid, kes pakuvad WooCommerce’i spetsialiseeritud veebimajutust. Selles juhendis saate teada kõike, mida peate teadma WooCommerce’i hostimise kohta, ja lisaks veel mõned põhipunktid, mis aitavad teil valida WooCommerce’i eriplaani. Enne kui süveneme WooCommerce’i hostimisse, on oluline teada, mis on WooCommerce.

Mis on WooCommerce?

Wocommerce

WooCommerce muudab teie WordPressi veebisaidi mõne hiireklõpsu jooksul täielikult laaditud veebipoodiks. Ja see on peaaegu kõigi e-kaubanduse veebisaitide omanike valik, olgu see siis alustamine väga väheste toodetega või jaemüügi veebisait, kus on rohkem tooteid. Ja mis teeb selle pistikprogrammi veelgi populaarsemaks, on see, et see on WordPressi emaettevõtte Automattic plugin.

WooCommerce on populaarne WordPressi avatud lähtekoodiga e-kaubanduse pistikprogramm, mis annab üle 40% veebipoodidest ning on jaemüügi alustavatele ettevõtetele ja ettevõtjatele aluse pannud oma äri veebipõhiseks muutmiseks, ilma et peaks taskus sügavat auku põletama. Ja see pole üllatav, et WooCommerce tunnistatakse WordPressi parimaks tasuta pistikprogrammiks.

Lisaks füüsiliste kaupade müümisele saate müüa ka selliseid digitaalseid tooteid nagu e-raamatud, voogesitusmeediumid, litsentsivõtmed jne. Oma veebisaidile lisatavate toodete arv pole piiratud. Kuid on tõenäoline, et teie valitud veebimajutuse pakkuja võib teie lisatud toodete arvu piirata. Räägime sellest lähemalt hiljem.

Kuidas muuta WordPressi veebisaiti WooCommerce’i veebisaidil?

Teil on vaja vaid alla laadida ja installida WooCommerce’i pistikprogramm oma WordPressi veebisaidile. Ja mõne klõpsu jooksul muudetakse teie WordPressi veebisait täisfunktsionaalseks e-poe veebisaidiks või veebipoeks.

WooCommerce pakub ka parimaid klassivarude haldamise võimalusi. Samuti pakutakse maksete turvaliseks teostamiseks erinevaid makseväravaid. WooCommerce’i abil saate oma andmete üle täieliku kontrolli.

WooCommerce’i jaoks on saadaval mitu laiendust, mida saate kasutada veebipoele täiendavate funktsioonide lisamiseks. Neid laiendusi saab alla laadida ja installida WordPress.Orgi raamatukogust või WooCommerce’i arendaja saidilt.

Saate kohandada oma WooCommerce’i veebisaiti oma veebisaidi väikseimale elemendile, kuna WooCommerce integreerub peenelt kõigi funktsioonidega, mis WordPressi veebisaidil juba olemas on. Ja teie WordPressi veebisait on WooCommerce’i pistikprogrammiga täielikult skaleeritav. Seetõttu ei pea te kaks korda mõtlema oma WordPressi veebisaidi muutmisele WooCommerce’i veebisaidile.

Saate luua enda valitud toodetele kuponge ja allahindlusi ning saate ka suurepärase saadetiste haldamise süsteemi. Saate klientidelt tagasisidet hõlpsalt saada. Veel üks WooCommerceiga kaasnev suurepärane ja mõjuv funktsioon on sisseehitatud analüütika ja SEO tööriistad. Enam ei pea te oma veebisaidi ja selle toodete nähtavuse parandamiseks lootma ainult teistele SEO tööriistadele.

Miks on WooCommerce’i hostimine vajalik??

WooCommerce töötab WordPressis ja e-kaubanduse veebisaidi majutamiseks peate leidma veebimajutusteenuste pakkujalt hostimise. Jah, on olemas võimalus WordPressist hostimist osta. Kuid te ei saa WordPressist spetsiaalset WooCommerce’i hostimist.

Lisaks veebimajutusele vajate ka domeeninime. Ja SSL-sertifikaat on kohustuslik, kui soovite oma veebisaidil veebimaksete võimalust ja oma veebisaidi turvalisemaks muuta. Veebimajutusvõimalusi on erinevaid, mille hulgast saate valida tavalise veebisaidi hostimiseks. Ja paljud veebimajutusteenuste pakkujad pakuvad WordPressi veebisaitide majutamiseks spetsiaalset WordPressi hostimist.

Kuid WooCommerce’i funktsioonide ja võimaluste täielikuks ärakasutamiseks soovitame teil tungivalt seda teha WooCommerce’i hostimine. Seda tüüpi hostimine saab WooCommendi veebisaiti käsitseda ja teid juhendavad WooCommendi eksperdid, kui teile antakse WooCommendi spetsialiseeritud klienditugi. Kuid alati on parem, kui abistavad üksikisikud, kellel on põhjalikud teadmised WooCommerce kohta ja kellel on kogemusi WooCommerce’i veebisaitidega seotud probleemide lahendamiseks..

Ja mis puutub turvalisusesse, siis pole WooCommerce turu parim. Ja e-kaubanduse veebisait peab turvalisuse osas olema väga pangatähtis. Sest just seal hoitakse kasutaja teavet ja olulisi andmeid, näiteks krediitkaardiandmeid ja palju muud. Ja te ei tahaks oma veebisaidil toimuvaid tehinguid segi ajada. Lahendus WooCommerce’i puudusele oleks WooCommerce Hostingi ostmine turvaliselt veebimajutusteenuse pakkujalt.

Lubage SSL-sertifikaat, et oma e-poe veebisaidile tehingute tegemiseks lisaturvalisust lisada. Seetõttu ostke koos hostimisplaaniga see täiendav SSL-funktsioon. Te ei soovi, et külastajad, kes võivad olla ka teie potentsiaalsed kliendid, külastaksid veebisaiti, mis pole saadaval. Seetõttu võrrelge erinevaid veebimajutusteenuste pakkujaid ja veenduge, et valiksite kõige suurema tööajaga pakkuja.

WooCommerce Hostingi ostmise asemel jagatud hostingu ostmisel saate piiratud koguses ruumi ja ribalaiust. Ja ma loodan, et mäletate ikkagi seda, mida ma varem ütlesin, et WooCommerce võimaldab teil oma veebisaidile lisada piiramatu arvu tooteid. Ja tõenäosus on väga väike, et teile antakse piisavalt ressursse, et täiendada WooCommerceis pakutavat piiramatut võimalust, kui ostate traditsioonilist jagatud hostimist. WooCommerce’i hostimise ostmine võimaldab teil lisaks tavapärastele hostimisfunktsioonidele mõõta ribalaiust, suurt kettaruumi, e-posti kontosid ja palju muud..

WooCommerce veebisait tähendab e-kaubanduse veebisaiti. Ja kui me räägime e-kaubanduse veebisaidist, siis võime mõelda ainult rohketele toodetele, tootepiltidele, muudele üksikasjadele ja veel paljudele teistele. Ja e-kaubanduse veebisaidil toimub lehtede vahetamine sagedamini kui traditsiooniliste ajaveebisaidide puhul. Seetõttu on teie veebisaidi kiirus ja toimivus tegur, millele ei tohiks kunagi tähelepanu pöörata. Ja nagu te juba teate aeglase laadimisega veebisaidi mõjusid, veenduge, et valiksite kiire veebimajutuse pakkuja.

Kes on parim WooCommerce’i majutusteenuse pakkuja?

Pärast kõigi nende WooCommerce Hostingiga seotud põhipunktide tundmist võiks üks küsimus, mis teie peas võib tekkida, kas ma peaksin minema üle WooCommerce Hostingile? Las ma teen teile asjad selgeks.

On e-kaubanduse veebisaite, mida kasutatakse ainult väga väheste toodete müümiseks. Näiteks on autoril oma veebisait kahe kirjutatud raamatu müümiseks. Sellistel juhtudel pole WooCommerce’i majutamine hädavajalik. Selline veebisait võib WordPressi ühise hostimiskavaga kenasti töötada. Kuid kui teie veebisaidi eesmärk on müüa rohkem tooteid ja kui turvalisus ja jõudlus on teie peamised prioriteedid, peate minema veebimajutusse WooCommerce.

Asjad võivad natuke keeruliseks muutuda, kui teil on palju valikuvõimalusi ja te pole päris kindel, milline neist on teie WooCommerce’i veebisaidi jaoks parim WooCommerce’i hostimise pakkuja. Ja nüüd, kui teate kõike WooCommerce’i hostimise kohta, on nüüd aeg valida WooCommerce’i valmis veebimajutus.

Seetõttu oleme loetlenud 5 parimat veebimajutusteenuse pakkujat, kes pakuvad WooCommerce’i hostimist ja saavad WooCommerce’i veebisaiti käsikäes.

Sinine vaim

Parim Woocommerce'i veebimajutus

Bluehost on üks turuliidreid ja on väikeettevõtete veebimajutusvajaduste hulgas edetabelis 1. kohal. Ja silmapaistev sulg Bluehost’i korgis on see, mida WordPress ja WooCommerce ametlikult soovitavad. Samuti on nad klienditeeninduse osas kõige usaldusväärsemad veebimajutusteenuste pakkujad, kuna nad pakuvad ööpäevaringset ekspertide tuge.

Bluehost WooCommerce Hosting algab 6,95 dollarist kuus, ulatudes kuni 12,95 dollarini kuus. Teile antakse turvaline maksevärav, et teostada kõiki oma veebisaidil tehtud veebitehinguid. Bluehost WooCommerce Hosting sisaldab 30-päevast raha tagasi garantii. Samuti saate tasuta, täielikult kohandatavaid teemasid. Samuti saate telefoni teel abi WooCommercei eksperdilt, mis võimaldab teil kahe tunni jooksul oma WooCommercei poe üles seada..

HostSoch

Hostsoch Odav veebipoodide hostimine

HostSoch on üks populaarseimaid veebimajutusettevõtteid Indias. HostSoch on tuntud töökindluse ja tipptasemel veebimajutuse eest väga soodsate hindadega. See on ka üks enim hinnatud veebimajutusettevõtteid, kui tegemist on hostimiskiiruse, tööaja ja tugiteenustega. HostSoch WooCommerce hosting plaanid algavad ruupiast 99 / kuu. Hinnad ulatuvad ruupiateni 329 / kuus. Võite valida nelja paketi hulgast: Starter, Advanced, Business ja Pro. Saate 99,9% tööaja garantii, tasuta pilvvalgustuse kaitse ja suure jõudlusega serverid.

Kui soovite HostSochist veebimajutust osta, saate tasuta domeeninime kätte. Oma veebisaitide turvalisemaks muutmiseks saate ka tasuta SSL-sertifikaadi. Spetsiaalne ööpäevaringne tugi on alati teie teenistuses, mis kindlasti suurendab teie hostimiskogemust.

Hostinger

Hostingeri veebipoe hostimiskavad

Hostinger pakub WooCommerce’i veebisaidi parimate jõudluste jaoks tipptasemel WooCommerce’i hostimist. Hostingeri veebimajutusplaanidel on 30-päevane raha tagasi garantii. Hostinger on juhtinud veebimajutustööstust kogu maailmas ja on tuntud kui parim, kui tegemist on hostimisteenuse kvaliteediga. Neil on ekspertide meeskond, kes on pühendatud teile ööpäevaringselt teenindamisele. WooCommerce Hosting hinnad algavad nii madalast, kui ruupiaid 45 / kuus, ulatudes ruupiateni 189 / kuus. Samuti saate tasuta domeeninime koos teenusega Hostinger premium ja ettevõtte veebimajutuskavadega.

HostPapa

Hostpapa Woocommerce majutusteenuse pakkuja

HostPapa on üks juhtivaid veebimajutusteenuste pakkujaid, kui tegemist on täiustatud kiiruse ja jõudlusega. See on ka üks tipptasemel veebimajutusteenuste pakkujaid. Need on võimaldanud paljudel väikeettevõtetel oma hinna ja kvaliteedi suhtega Internetis oma jälje jätta. Neil on mõistlik hinnaklass nende WooCommerce’i veebimajutuskavade jaoks, mis algavad ruupiatest 199 kuus. minnes ruupiateni 699 kuus. Hinnaklass näitab nende paindlikkust hinnakujunduses ja nende plaanide omadusi. Teie WooCommerce’i veebimajutuskogemuse turvaliseks ja turvaliseks muutmiseks on neil sisseehitatud turva- ja jälgimisfunktsioonid. Samuti pakutakse teile ööpäevaringselt reaalajas ekspertide tuge.

A2hosting

A2hosting Woocommerce host

A2 Hosting on kuulus ainult suure kiirusega. Samuti pakuvad nad kuni 20x kiiremat serverit. Seetõttu võib kahtlemata oodata A2 Hosting-serverite tipptasemel jõudlust. Samuti saate 24/7/365 tasakaalustamata tugiteenuse eelise ‘Guru meeskonnalt’, mis on sõbralik ja asjatundlik meeskond. A2 majutamisel on ka igal ajal raha tagastamise garantii. A2 hostimise WooCommerce’i plaanid algavad ruupiatest 269,28 kuus, ulatudes ruupiateni 824,36 kuus. Kõrgeima hinnaga plaan ostab teile täielikult optimeeritud ja hallatava veebimajutuse, mis sobib ideaalselt suuremahuliste WooCommerce’i veebisaitide jaoks.

Järeldus

Isegi kui WooCommerce’i hostimine võib teile maksta pisut rohkem kui tavaline veebimajutus, õigustavad WooCommerce’i eelised ja funktsioonid esmaklassilist hinnasilti. Seetõttu on WooCommerce Hosting tõepoolest proovimist väärt. Kui soovite alustada probleemideta ja hakata oma tooteid kohe müüma, on WooCommerce Hosting see, mille peaksite ilma kahtlusteta valima. Paljud veebimajutusteenuste pakkujad pakuvad WooCommerce’i hostimist alates jagatud põhiplaanist kuni täielikult hallatava pühendatud hostimise edasiarendamiseni. Peate valima oma vastavalt oma veebisaidi nõuetele.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map