WebHostingHubi ülevaade

“Kindlasti suunatud algajatele. Aruannete kohaselt on majutamine kiire, kuid klienditugi võib olla aeglane. ”

WebHostingHub on veebimajutusteenuste valdkonnas üsna uus nähtus. See pakkuja on töötanud ainult umbes kaksteist aastat. Kuid nagu vanemad hostimisettevõtted, on ka WebHostingHub juba endale nime pannud.

Seda tuntakse kindla teenuse pakkujana isiklike ja väikeettevõtete veebisaitidele. Nad on spetsialiseerunud ajaveebi veebisaitide majutamisele, nii et nende funktsioonid on suunatud just sellele konkreetsele tööstusharule. See ettevõte kiitleb sellega, et iga inimene saab mõne päeva jooksul pärast oma plaani registreerumist luua veebisaidi ja selle veebis üles panna. Nende ainus jagatud hostimise plaan pakub piiramatuid ressursse ja muid ühiseid funktsioone. Üks põhjus, miks paljud kliendid WebHostingHubi valivad, on see, et ettevõte pakub valikut kahe andmekeskuse vahel. Nagu paljud teavad, võib andmekeskuse lähedus mõjutada veebisaidi toimivust. Lastes oma klientidel valida lähema andmekeskuse, saavad nende abonendid nautida suuremat efektiivsust. Spetsiaalse hinnaga 3,99 dollarit kuus on see juba piisavalt hea pakkumine neile, kes otsivad põhifunktsioonidega hostimist.

Oluline on öelda, et see on soodushind. Plaani tavahind on 4,95 dollarit. See on endiselt palju odavam kui teiste ettevõtete sooduspakkumised.

[layerlider id = ”5”]

HIND KUUS kuus4,99 dollaritUPTIME & SPEED85%
KETTARUUMUNLIOMA DomeenTASUTA
LIIKLUSUNLIÜLDINE HINNANG8/10

Omadused ja kasutusmugavus

Nüüd on hostiteenuse pakkujatel nii tavaline plaan, kus on piiramatu funktsioonid, näiteks kettaruum, ftp-kontod, ribalaius, andmebaasid ja e-posti aadressid. See on see, mida saate veebiaadressil webhostinghub registreerumisel. Lisaks saate ka:

• Juurdepääs arenenud turvasüsteemidele, millel on suphp
Veebimeistri meelerahu tuleneb teadmisest, et tema veebisait on iga rünnaku vastu turvaline. See on üks funktsioon, mille üle WebHostingHub on uhke.

• Tasuta reklaamid veebireklaamide jaoks
Teie veebisait jääb püsima, kui teil pole palju külastajaid. Reklaamide postitamine strateegilistesse asukohtadesse aitab teil seda teha. Mis annab oma klientidele kuni 75 dollarit krediiti, mida kasutada Yahoo! -S, bingis ja google’i reklaamisõnades.

• Tasuta domeeni ülekandmine või registreerimine
Kui teil on juba registreeritud domeeninimi, saate selle oma WebHostingHubi kontole tasuta teisaldada. Samuti kannab ettevõte teie esimese domeeninime registreerimiskulusid, kui te pole seda veel registreerinud.

• Juurdepääs premium-saidi ehitajale
Enamikus ettevõtetes saate saidi ehitajale juurdepääsu saamiseks ainult põhiversiooni. Kui soovite luua keerukama veebisaidi, peate maksma lisatasu.

Veebimajutusehubiga saate premium-versiooni ilma lisatasuta kasutada. Veebimajutusehubiga saate premium-versiooni ilma lisatasuta kasutada. See tähendab, et saate juurdepääsu rohkematele mallidele, teemadele ja tööriistadele, et muuta oma veebisait visuaalselt atraktiivseks ja väga funktsionaalseks.

Töökindlus

Nagu ka teised ettevõtted, lubab whh, et nende tööaeg püsib üle 99%. Nad täiendavad pidevalt oma süsteeme ja suurepärase jõudluse tagamiseks kasutavad ainult uusimaid ja kiiremaid servereid ning muud riistvara. Nende süsteemi jälgitakse pidevalt, nii et mis tahes probleemi saab hõlpsalt tuvastada ja lahendada teenuse katkestusi põhjustamata.

Klienditeenindus ja tehniline tugi

Kui soovite võtta ühendust veebimajutuse keskuse tugimeeskonnaga, võite kasutada tavalisi valikuid: telefon, e-post või otsevestlus. Kui alustate alustamist ja ei tea, kust alustada, võite oma laagrite saamiseks külastada nende ametlikku veebisaiti ja lugeda nende hostimisjuhendit. Nende teadmistebaasis on ka arvukalt artikleid ja videoõpetusi, mis aitavad teid tavaliste probleemide lahendamisel.

Viimane kohtuotsus

Ainus puudus, mida WebHostingHubiga registreerumisel võib tajuda, on see, et nad pakuvad virtuaalserverit ainult Linuxi kaudu. See ei ole probleem, kui plaanite luua väikese veebisaidi. Kui soovite aga spetsiaalset serverit või vps-i või kui teie veebisaidi arendaja nõuab Windowsi-põhise serveri kasutamist, peate võib-olla otsima mõne teise hostimisettevõtte.

AKTIIVIGE 3,99 dollarit kupongi
Pluss: hankige $ 200 reklaamikrediite teenuselt GOOGLE, TWITTER, BING ja YAHOO!

Aktiveerige kupong ja avage sait

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map