WebHostingHub ja selle pühendumus emakese Maa päästmisele

Mis on roheline hostimine?

Tänapäeval on suurimate energiatarbijate hulgas veebimajutus. Lihtsalt tuleb ette kujutada, kui palju energiat on vaja suurte serverite käivitamiseks, mida on vaja veebisaitide igapäevaseks tööks. Selles kaalutluses ei ole isegi arvesse võetud lõppkasutajate kasutatavate arvutite toiteks vajalikku energiat. Võttes arvesse seda kaalutlust kogu maailmas, võib vaid ette kujutada, kui palju kütust on vaja ainult hostimistööstusele vajaliku energia saamiseks. Igapäevaselt põletatud kütuse koguse suurenemisega suureneb proportsionaalselt ka gaaside ning muude kõrvalsaaduste ja saasteainete hulk. See tõstatab küsimuse, kui kahjulik võib olla hostimistööstuse mõju keskkonnale.


Ülemaailmse keskkonnakaitse, aga ka fossiilsete kütuste ja muude energiaallikate väheneva pakkumise säilitamise pärast on mõtlejad raskesti üleskutsed probleemile lahendusi otsima. Mõju vähendamiseks leitud lahenduste hulgas on ka roheline hostimine. Rohelist hostimist määratletakse põhimõtteliselt kui keskkonnasõbralikuks peetavat majutust. Üldiselt on rohelist hostimist kahel viisil. Üks on hostiettevõtte jaoks serverite käivitamiseks taastuvate energiaallikate kasutamine. Tavaliselt kasutatava tehnoloogia hulgas on päikesepaneelide kasutamine, mis kasutavad päikese tootmiseks energiat, tuulegeneraatorite kasutamine, mis energia tootmiseks tugineb tuule võimsusele, ja geotermilise energia kasutamine vajaliku energia tootmiseks. oma serverite töös hoidmiseks ja ettevõtte muude abistavate vajaduste rahuldamiseks. Rohelise hostimise teine ​​viis on hostiettevõttel osta taastuvenergia sertifikaate. Selle ostmine tähendab, et ettevõte investeerib raha keskkonnasõbraliku elektrienergia tootmiseks kas päikese- või tuuleenergia abil. Ehkki nad ei pruukinud ise taastuvenergiat toota, aitavad nad sertifikaadi ostmisel tegelikult toota rohelist ja taastuvenergiat.

Kas WebHostingHub on roheline ettevõte?

See ei tähenda tingimata, et kui ettevõte on juba taastuvenergia sertifikaadi ostnud, on see tõesti roheline hosting ettevõte. Roheline Hosting ei tähenda mitte sertifikaate, vaid ettevõtte põhiväärtusi. WebHostingHub on nende hulgas, kellele anti välja rohelise hostingu sertifikaat tema jõupingutuste eest aidata vähendada nende ettevõtte süsinikujalajälgi. Ehkki nad ei pruukinud ise taastuvenergiat toota, teeb ettevõte tõsiseid jõupingutusi, et vähendada nende andmekeskuste süsiniku jalajälge. Üks peamisi samme, mille nad võtsid, on partnerlus Trees for the Future’iga, kus ettevõte istutab puid, et kompenseerida nende serverite käitamiseks kasutatud võimsust. Samuti rakendasid nad jäätmete vähendamise poliitikat, edendades samal ajal kasutatud toodete ringlussevõttu. Samuti on ettevõte rakendanud poliitikat, mille kohaselt ei kasutata paberitooteid igal võimalusel ja võetakse ringlusse nende kasutamine igal võimalusel.

Nende toimingute kaudu antakse veebimajutusettevõttele WebHostingHub välja rohelise hostimise sertifikaat.

Miks peaksin valima rohelise hostimise??

Kuna tänapäeval tuntakse muret globaalse soojenemise mõju pärast, mida inimkond võib põhjustada saasteainete ja muude gaaside kasutamisel, on veebisaitidel väga oluline valida keskkonnasäästliku hostimise ettevõtted. Rohelise hostingu ettevõtte valimine annab teile võimaluse:

 •  Aidake vähendada hostimistööstuse tekitatavat süsinikujalajälge.
 •  Tõestage, et olete vastutustundlik ettevõte ja kavatsete aidata säästa keskkonda.
 •  Näitena inimestele, et ettevõtte või tööstuse juhtimine ei tähenda ainult raha ja kasumit; ja see
 •  See aitab teil luua kliendi lojaalsust keskkonna jaoks tehtud toimingute jaoks.

Millised on rohelise hostimise ettevõtte valimise eelised??

Rohelise hostimise ettevõtte valimisel on mitmeid eeliseid. Nende hulgas on järgmised:

 •  Teete oma panuse keskkonna säästmiseks edasise lagunemise eest ja globaalse soojenemise ärahoidmiseks või alandamiseks. Seda seetõttu, et aitate vähendada kahjulike gaaside ja muude saasteainete heitkoguseid keskkonda.
 •  Kui avalikkus on teadlik teie püüdlustest keskkonna säästmiseks, meelitate ligi palju rohkem kliente, kes on ka keskkonna säästmisest teadlikud. Seda seetõttu, et te mitte ainult ei paku neile kvaliteetset teenust, vaid edendate samal ajal keskkonnahooldust ja kaitset. See aitab luua teie ettevõtte maine ettevõttena, kes hoolib rohkem keskkonnast, mitte lihtsalt pärast mõnda kasumit.
 •   Teil on võimalik säästa oma tegevuskuludelt, kui kokkuhoid saadakse, kui maksate vähem energiat.See võib lõppkokkuvõttes osutada hostiteenuse pakkujalt vähem kuiseid kulusid, kuna nad loovad ise energiat. Ehkki algsumma võib olla pisut kõrge, võib pikas perspektiivis kokkuhoid kokku kaaluda suuresti ettemaksu kõrge hind.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map