Teie täielik juhend veebiarendajate palkamiseks (algusest lõpuni)


Kuidas veebiarendajat palgata?


Miks oleks teil vaja juhendit veebiarendaja palkamiseks? Miks peaksite kõigepealt palkama veebiarendaja?

Kas veebilehedetup.org ei põhine eeldusel, et igaüks saab veebisaidi luua?

See on tõsi. Kui vanasti pidite ise olema veebiarendaja või palkama veebiarendaja, kui soovite mõnda veebisaiti, siis täna pole see enam nii.

Sisuhaldussüsteemid nagu WordPress, Joomla ja Drupal on võimaldanud paljudel inimestel ise veebisaite luua. Lisaks võimaldavad veebisaidiehitajad, nagu Wix, teil saite lihtsa lohistamise abil luua.

Veebiarendaja palkamiseks on siiski veel kaks väga head põhjust:

 1. See oleks säästa aega.
 2. Sa võid vajavad abi mõne tehnilisema biti osas.

Mõlemal juhul on oluline teada, kuidas veebiarendajat leida, palgata ja koos töötada, et teie projekt sujuks. Sel põhjusel läbib meie juhend veebiarendaja palkamiseks kõik vajalikud toimingud.

Alustame!

P.S. Kas vajate lihtsalt saitide loendit, kus saate veebiarendajaid palgata? Klõpsake siin (hüpata link).

Veebiarendajate palkamisjuhend – projekti määratlemine

Veebiarendaja palkamiseks peate kõigepealt endale selgeks tegema, mida täpselt proovite saavutada. Kui te ei tea seda, siis ei tea, keda otsida ja mida neile öelda.oma projekti määratlemine

Veebisaidi muudatuste tegemiseks tulevad ülesanded enamasti kahest erinevast valdkonnast:

 1. Kujundus – See võib olla mis tahes, alates logo või päise pildi ümberkujundusest kuni kogu lehe paigutuse kapitaalremondi või disainiefektide lisamiseni.
 2. Funktsionaalsus / kodeerimine – Näiteks ostukorvi lisamine, kohandatud pildi liugur või muudatuste tegemine oma veebisaidi halduspaneelile.

Sõltuvalt sellest, millisele valdkonnale teie projekt keskendub, peate palkama erinevaid inimesi (lähemalt allpool). Kui plaanite luua terve veebisaidi, vajate inimesi mõlema jaoks.

Siin on kõige olulisem osa:

Peate olema vajaliku kohta täiesti selge ja kirjutama see üksikasjalikult üles. See aitab teil:

 • Kõrvaldage valed kandidaadid – Kui ametijuhend on selge, saate juba kvalifitseerimata inimesi rühmitada. Kui see on ebamäärane ja lai, kandideerib teie postitusse palju rohkem kandidaate, kui esitate üksikasju.
 • Säästke aega kohe – Kui olete ootustest selgelt aru saanud, võib teie veebiarendaja kulutada avastamisprotsessis vähem aega. Selle asemel saavad nad kohe oma projekti ellu viia.
 • Saate paremaid hinnanguid – Töö ulatuse tundmine võimaldab kandidaatidel paremini aega ja kulusid paremini hinnata. See muudab ka kulukad muudatused vähem tõenäoliseks.
 • Saavutage enda jaoks selgust – Asjade välja kirjutamine on ka hea treening enda jaoks. See aitab teil tõesti läbi mõelda, mida proovite saavutada, ja muudab teie ideed vähem ähmaseks. See on oluline samm nende saavutamiseks.

Millist arendajat ma vajan?

Nüüd, kui olete selge, millist veebisaiti soovite või olemasoleva saidi muudatusi vajate, on aeg mõelda, millise veebiarendaja peate tööle võtma. Mõiste „veebiarendaja” hõlmab tegelikkuses erinevaid oskusi ja ametijuhendit.

Arendaja vs kujundaja

Esiteks:

Arendaja ja kujundaja vahel on erinevus. Kujundaja on inimene, kes tegeleb veebisaidi ilmega ja loob selliseid objekte nagu pildid, ikoonid jne. Nende eriteadmised on Photoshop ja muud graafilise disaini programmid.

Puhas graafiline disainer ei rakenda seda saiti tegelikult. Selle asemel koostavad nad kujutise, kuidas see lõpuks välja näeb. Keegi teine ​​teeb selle põhjal tegeliku veebisaidi.

Piksograafia fotograafia teema

Tänapäeval rakendab üha rohkem disainereid ka teostust. Neid nimetatakse tavaliselt veebidisainerid ja nende teadmised hõlmavad märgistuskeeli, nagu HTML, CSS ja üha enam JavaScripti.

Mida see tähendab, on see:

Arendaja on inimene, kes kirjutab koodi. Tähendab, nad saavad teie saidile sattuda ja faile redigeerida, et muudatusi teha või kogu sait nullist luua. Nad töötavad ka koodiredaktorite ja muude arendamisega seotud tööriistadega.

Esiosa ja tagaosa arendajad

Arendajatel on ka alamrühmad. Kõige olulisemad on esi- ja tagaosa arendamine.

Kui te ei tea:

Esiosa on veebisaidi osa, mida külastajad oma brauseris näevad. Taust on kõik selle taga. See on nii koht, kus haldate oma veebisaiti, kui ka see, kuidas see sait teie serveri või andmebaasiga suhtleb.fornt-end arendaja vs back-end arendaja

Esiosa arendajad ja veebidisainerid on sageli samad. Nad kasutavad samu keeli ja hoolitsevad mõlemad teie veebisaidi ilme ja tunde eest. Esiosa arendajad võivad tähistada ka inimest, kes rakendab disaini, kuid ei tule sellega ise kokku. Nendes piirkondades on palju kattuvusi.

Tagavara arendajad on keskendunud teie saidi toimimisele. Nad tegelevad funktsionaalsusega ning on seotud ka veebisaidi kiiruse ja muude tehniliste probleemidega. Nende oskustekogum sisaldab PHP (eriti kui töötate WordPressiga), Java, Ruby on Rails, Python ja muud programmeerimiskeeled.

Täisstardiga arendaja

Esiosa ja tagaosa arendajad on spetsialistid. See tähendab, et nad on tavaliselt oma valdkonnas üsna head, kuid pole kursis teise inimese distsipliiniga.

Teisisõnu:

Sõltuvalt teie vajadustest peate oma veebisaidi või vajalike muudatuste rakendamiseks palkama kaks või kolm inimest (graafiline disainer, esiosa arendaja, tagaosa arendaja). Ilmselt toob see kaasa rohkem töötunde ja suuremaid kulusid.

kood

Teine valik veebiarendaja palkamiseks on palgata peaspetsialist, kes saab kõigega hakkama, nn täis-virna arendaja. Need on pistikud kõigist ametitest, kes on võimelised looma täielikke veebisaite nullist, sealhulgas kujundamise, juurutamise ja kodeerimise. Ehkki nende teadmised ei ole alati igas valdkonnas nii sügavad kui spetsialistide teadmised, suudavad nad siiski soovitud tulemusi anda.

Kuigi täispaketi arendajad võivad olla kallimad, vajavad nad vähem koordineerimist. Järelikult võib see protsessi kiirendada ja säästa teie raha.

Vabakutseline vs täiskohaga

Lõpuks on veebiarendaja otsimisel küsimus, kas töötada vabakutselise töötajaga või palgata keegi täistööajaga. See sõltub teie projekti üksikasjadest.

Kui teil on ainult ühekordne töö, vabakutselisega töötamine on sageli piisavalt hea. Nõustute ajaraami, hinna ja kohaletoimetamisega, nemad loovad veebisaidi ja teie võtate sealt üle. Lisaks saate muudatuste tegemiseks neid uuesti tööle võtta.

See on tavaline paigutus enamasti staatiliste veebisaitide või saitide jaoks, mis ei vaja palju hooldust. See on ideaalne viis ka siis, kui plaanite oma veebisaidi igapäevast haldamist teha.

Kuid…

Kui teil on vaja kedagi pidevalt oma saidi eest hoolt kandma, võiksite parem palgata täistööajaga veebiarendaja. See on mõttekas, näiteks kui ehitate keerulist uudiste saiti, mis vajab palju praktilist tööd, muutub sageli ja on palju erinevat sisu. Püsiv võib tähendada ka piiratud aja jooksul või „projektipõhist”, nagu tänapäeval ametlik kõnekeelne kõneviis.

Kas teil on juba aimu, millist veebiarendajat vajate??

Hea, siis räägime, kust neid leida.

Veebiarendaja rentimine

veebiarendajate palkamine

Tänu tehnoloogiale on nüüd veebiarendajat leida ja palgata kui kunagi varem. Varem pidite kellegi palkamiseks sirvima kohalikke kuulutusi. Täna on teil kogu maailmas professionaalide täis veebisaite, mis töötavad teiega lühikese etteteatamisega.

Kohad, kus saate veebiarendajaid palgata:

 • Kodeeritav – Spetsiaalselt WordPressi jaoks sisseostetav teenus. Visandage, mida vajate, ja sobitage kiiresti õigete veebiarendajatega. Alates väikestest ülesannetest kuni täieliku virna arendamiseni – teil on see kõik olemas.
 • Üles – populaarseim koht vabakutseliste palkamiseks. Lihtne kasutada ja pakub palju tööriistu, nagu aja jälgimine ja saavutatud verstapostide automaatse maksmine.
 • Freelancer.com – Sarnane Upwork-ga miljonite saadaolevate kaugtöötajatega. Kaasas reaalajas vestlus, verstaposti maksesüsteem ja palju muud.
 • Guru – Kolmas võimalus. Rohkem kui kolm miljonit vabakutselist ootab teiega koostööd. Funktsioonide hulka kuuluvad erinevad maksevõimalused (verstapost, ülesanne, tund) ja turvalised makseväravad.
 • Toptal – väga kõrgete standarditega vabakutseline töölevõtmise veebisait. Nad võtavad vastu ainult kolm protsenti taotlejatest, nii et teate, et töötate tipptalentidega (sellest ka nimi). Puudub avalik teave tariifide kohta, kuid tõenäoliselt teistest võimalustest kallim.
 • Sisseostetavad – Palkage kaugtöötajaid otse ja makske neile otse. Keskendub stabiilsele pikaajalisele tööle. Ideaalne, kui soovite saada alalist veebiarendajat.
 • 99designs – Algselt hulgimüügiteenus graafilistele disaineritele, nüüd võimaldab see teil leida ka veebidisainerid ja arendajad. Postitage, mida vajate, ja spetsialistid kogu maailmast saadavad teile oma ideid. Saate vaadata tulemusi, pakkuda tagasisidet ja valida võitja. Makske ainult siis, kui olete rahul.
 • Tibutav – Pole tegelikult koht, kus saaks inimesi palgata. Vabakutselised esitlevad aga oma tööd Dribbble’is ja saate platvormi kaudu nendega ühendust võtta, kui teile meeldib see, mida nad teevad.
 • Craigslistissa – tasuta kuulutuste veebisait. Hea, sest see võimaldab teil leida kohalikke inimesi. Pidage meeles, et sealse veebiarendaja kvaliteedi hindamine võib osutuda keerukamaks.

Veel mõned võimalused Virna ületäitmise töökohadpult on OK, ja Autentsed töökohad. Võite ka kasutada LinkedIn veebiarendajate otsimiseks. Lisaks on paljudel veebisaitide loomise rakendustel oma turuplatsid, kust leiate vabakutselisi:

Veebiarenduse eelarve – mida oodata

veebisaidi eelarve arvutamineVeebisaidi projekti maksumuse hindamine on üks raskemaid samme. Hind sõltub paljudest teguritest – arendaja oskuste ja kogemuste tase, projekti suurus, kus arendaja asub, tööportaali tüübist, mida te nende leidmiseks kasutasite ja palju muud.

Kuidas eelarvet koostate??

Siin on mõned näpunäited.

Tunnitasu vs fikseeritud tasu

programmeerija kella vaatamasEsimene küsimus on, kas maksate oma veebiarendajale tunni või kindla tasu eest. Mõlemal on eeliseid ja puudusi. Milline on õige, sõltub teie projektist ja sellest, kellega te koostööd teete. Otsustamiseks on üks viis:

 • Väike projekt (kuni nädal) + kogenud veebiarendaja = TUNNE PAKS
 • Väike projekt + kogenematu arendaja = Fikseeritud hind
 • Suurprojekt (mitu nädalat või kuud) = Fikseeritud hind

Argument on lihtne:

Kogenud arendajad on kiiremad ja teevad vähem vigu. Seega vajavad nad vähem edasi-tagasi liikumist, mis säästab aega. Seetõttu tuleb tunnitasu sageli odavam.

Kogenematud töötajad vajavad tõenäoliselt rohkem muudatusi ja parandusi. See tähendab rohkem töötunde, seetõttu tasub teil algusest peale kokku leppida kindel tasu.

Suurtes projektides on veelgi rohkem potentsiaalseid vigu, valesid hinnanguid, disainimuudatusi, parandusi ja parandusi. Kui tunni eest makstakse, võib see tagaotsaga maksta palju kulusid. Sel põhjusel on parem, kui arendaja hindab kogu jõupingutusi (sealhulgas võimalikke parandusi) ja lepib kokku kindla hinna.

See tähendab ka, et peate oma projektiettepanekus ja suhtluses olema põhjalik. Mida täpsem on projekti ulatus, seda vähem on vaja lisatööd.

Hinnakujundus on umbkaudne

Mida see arvudes tähendab? Kui palju peaks lootma?

Nagu mainitud, sõltub see paljudest teguritest, sealhulgas ka selle inimese asukohast, kellega koos töötate. Idee saamiseks on siin mõned võrdluspunktid tunni- ja projektimäärade kohta, mida võite oodata:

 • Graafiline disainer: 25 dollarit – 120 dollarit / h
 • Esiosa arendaja: 15 dollarit – 150 dollarit + / h
 • Tagavara arendaja: 35 dollarit – 150 dollarit + / h
 • Kogu virna arendaja: 75 dollarit – 150 dollarit + / h
 • Terve veebisait
  • WordPress: 3000–15 000 dollarit
  • Joomla: 1500–7000 dollarit
  • Veebisaidi koostaja: 600–2500 dollarit
  • E-kaubandus: 3000–20 000 dollarit+
 • Pistikprogrammi või koodiga seotud probleemide lahendamine: 40–600 dollarit
 • Kohandatud pistikprogrammid ja funktsioonid: 100–1000 dollarit

Oma projekti postitamine

Nüüd on aeg luua tegelik tööpakkumine. Nagu mainitud, peate soovitud osas olema täiesti selge. Alles siis saate seda efektiivselt teisele inimesele edastada.veebiarendaja soovis kuulutust

Kaasatavad olulised üksikasjad

Töökuulutuses peab kindlasti olema järgmist:

 • Taustainfo – Tutvustage ennast, oma ettevõtet ja kaubamärki. Esitage oma ärieesmärgid ja ka sihtrühm, kellele toitlustate. See annab veebiarendajatele idee projekti valdkonnast.
 • Projekti kokkuvõte – Milline on projekti lindude vaade? Kas veebisaidi täielik kujundus, saidi juurutamine, muudatused? Ole täpne.
 • Saavutused – Millega sa lõpuks tahad? Photoshopi fail? WordPressi teema? Kas täielik veebisait? Andke vabakutselistele teada, mida nad peaksid lõpuks andma ja millises vormingus.
 • Olemasolevad varad – Märkige kõik, mida pakute oma poolelt. See võib olla kujundusjuhend, olemasolev vara, värvilahendused, veebisaidi koopia, logod, kaadriraamid või mis iganes muud, mis teil juba olemas on.
 • Ideaalne kandidaat  – Esitage nii otsitav teadmiste tase kui ka muud teie jaoks olulised omadused.
 • Ajakava – Millal peate oma projekti valmis saama? Pidage meeles, et enamasti tekivad viivitused, nii et tasub postitada lühem tähtaeg kui teil tegelikult on. Nii on teil mõni puhver juhuks, kui midagi valesti läheb.

Lisapunktid

Lisaks ülaltoodule on siin ka lisateavet, kuidas oma töökuulutusi efektiivsemaks muuta:

 • Maketid – looge visuaale, et näidata oma veebisaidi või uue funktsiooni kujutlust. Paberi visandist võib piisata, kuid on ka selliseid tööriistu Balsamiq või pildiredaktorid nagu Photoshop.balsamiq
 • Näited – Kui teate saite, mis näevad välja sarnased teiega, lisage need. Sama mis tahes muu vara jaoks, mis teile meeldib. See annab teie veebiarendajale lähtepunkti. Võite lisada ka näiteid asjadest, mis teile ei meeldi ja mida soovite vältida.
 • Kaasa miniülesanne – Paljud inimesed mängivad numbrimängu ja saadavad pimesi konserveeritud e-kirju igale töökoha postitusele. Nende kõrvaldamiseks lisage oma töökuulutusse miniülesanne, näiteks kasutage teatud teemajoont või vastake kiirele küsimusele. Nii teate, kes seda korralikult luges.

Eelarve postitamine vs pakkumise küsimine

dollarimärkSee jätab ainult küsimuse, kas lisada projekti eelarve või oodata, millal taotlejad teile oma hinda pakuvad?

Tavaliselt on teil võimalus mõlemaks ja mõlemal on oma plussid ja miinused.

Kui teil pole oma eelarves paindlikkust, lisage see oma ettepanekusse. Nii meelitate ainult kandidaate, kes on nõus selle nimel tööd tegema. Muidugi peletab see ka osa inimesi eemale, kuid poleks nendega niikuinii trenni teinud.

Kui teil on natuke mänguruumi, küsi hinnapakkumisi. Nii ei diskvalifitseerita potentsiaalselt suuri kandidaate lihtsalt seetõttu, et alahindad eelarvenõudeid.

Kõlab loogiliselt? Lahe.

Kuidas hinnata veebiarendaja kvaliteeti

Kui teie projekt on võrgus, näete loodetavasti rakendusi sisse logimas. Nüüd on suur küsimus: kuidas otsustate, kellega koos töötada? Allpool on toodud mõned juhised, kuidas parandada oma võimalusi õige kandidaadi valimiseks.

 1. Tehnilised nõuded – Eespool oleme rääkinud oskustest, mida eri tüüpi arendajad vajavad. Esimene asi, mida peate tegema, on veenduda, et teie kandidaadid märgistavad need ruudud.
 2. Reaktsiooniaeg – Oluline on jõuda vabakutseliseni. Kui peate projekti osas midagi muutma, ei taha te oodata mitu päeva, et neist kuulda võtta. Kirjutage paar korda edasi-tagasi ja vaadake, kui palju aega kulub teiega ühenduse saamiseks enne veebiarendaja palkamist.
 3. Suhtlemisoskused – samal ajal kontrollige nende üldist suhtlust. Kas nad räägivad selgelt? Kas vastate kõigile oma küsimustele? Kas nad tunduvad inimestena, kellega tahaksite koostööd teha? Räägite nendega palju, nii et veenduge, et kogemus oleks produktiivne ja meeldiv.
 4. Varasemad projektid – küsige ja kontrollige oma veebiarendajate varasemat tööd. Nii saate paremini mõista nende kogemusi, tugevusi ja nõrkusi. See võib olla ka nende endi veebisaidil ekraanipiltide või isegi koodilõikude kujul.
 5. Kliendi hinnang – Paljud ülalnimetatud tööportaalid pakuvad klientide tagasisidet. Enne veebiarendaja palkamist ärge ainult vaadake üldhinnangut, vaid lugege ka varasemate klientide kommentaare. See on hea viis saada lisateavet inimese tööeetika, tööaja ja muude omaduste kohta.
 6. Kogemus – Kogenud arendajad teevad vähem vigu, neil on lühem käitamisaeg, kuid need maksavad rohkem. Algajad maksavad vähem, kuid võivad võtta kauem aega ja tekitada rohkem probleeme. Teie enda otsustada, mis teie jaoks kõige paremini sobib ja sõltub enamasti projekti ajaraamistikust.
 7. Tasulised testid – Kui olete nimekirja lisanud vaid mõnele kandidaadile, on hea mõte paluda neil täita tasuline test. Andke neile väike ülesanne, mida nad täidavad, ja vaadake, kuidas see läheb. Pöörake kogu töö vältel tähelepanu nii töödele kui ka nende suhtlusele. See on hea ennustus edaspidiseks käitumiseks.

Projekti saamine algusest lõpuni

Kui olete asunud tööle veebiarendaja juurde, kellega soovite töötada, on aeg rünnata projekti tõeliselt. Siin on sammud, mida teete algusest lõpuni:

 1. Seadke koosolek kokku – Rääkige kandidaadiga, eelistatavalt videokõne kaudu. Jätkake projekti otsast lõpuni, pöörduge küsimuste või võimalike probleemide poole, küsige nende panust.
 2. Luua verstaposte – Eriti suuremate projektide puhul on hea mõte tulla välja väiksemate verstapostidega. Nii saate tähtaja jooksul toimuvat üle vaadata, selle asemel et lõpptähtaja lõpuks valmistoodet (ja võimalikke probleeme) näha.
 3. Leppige kokku maksegraafik – Töötage välja maksegraafik, mis sobib teie mõlema jaoks.
 4. Makske tagatisraha – See on märk mõlemale poolele, et nad on projektile pühendunud. Veebiarendaja peaks sel hetkel tööle asuma.makse tegemine google payi kaudu
 5. Jälgige verstaposte – Vaadake üle kõik kokkulepitud verstapostid. Vabastage maksed alati, kui olete nähtuga rahul, mitte varem.
 6. Tehke viimane ülevaade – Kui töö on tehtud, tehke lõplik audit. Makske järelejäänud tasu, kui olete rahul. Samuti on mõistlik kokku leppida garantiiajas, mille jooksul arendaja jätkab selliste asjade parandamist, mille olete võinud kahe silma vahele jätta.

Teie juhend veebiarendajate palkamiseks lühidalt

Ehkki igaüks saab veebisaidi tänapäeval üles ehitada, on veebiarendaja palkamiseks siiski palju häid põhjuseid. Professionaal saab teha asju, mida te ei suuda, ja saab töö kiiremini kui sina. Selle ülesande allhange kellelegi teisele annab teile võimaluse keskenduda tähtsamatele asjadele.

Meie veebiarendajate palkamise juhendist leidsite näpunäiteid, kuidas protsessi igal sammul naelutada. See võib alguses närvi ajada, kuid saab kogemustega lihtsamaks.

Lisaks võite pärast heade kandidaatidega töösuhte jätkamist sageli nendega jätkata. Nii ei pea te tegema kõiki toiminguid iga kord.

Kas teil on kogemusi veebiarendaja palkamise kohta ja kas soovite oma kogemusi jagada? Kas olete ise veebiarendaja ja kas teil on midagi lisada? Kui jah, siis tehke seda allpool kommentaaride jaotises.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map