StartLogic ülevaade

StartLogici keskmes on visioon, mis aitab väikeettevõtetel veebis oma potentsiaali avastada, võimaldades neil veebisaite luua. Sellel ettevõttel on soov anda ettevõtetele ruumi ja platvorm mitte ainult edu saavutamiseks, vaid ka veebis kasvamiseks. Alates nende asutamise hetkest, 2003. aastast kuni praeguseni, on ettevõte tohutult kasvanud oma praeguseks kliendibaasiks, mis on tublisti üle 100 000 ja mis on levinud kogu maailmas.


Rohkem kui kümneaastase ärikogemusega StartLogic võib nüüd kiidelda, et nad mõistavad täielikult veebimajutuse osas tarbijate nõudmisi. Sõltumata väikeettevõtete kogemusest, vajadustest ja loost, on StartLogic otsustanud pakkuda oma klientidele parimat veebikogemust ja parimat väärtust. Ettevõte pakub isiklike ajaveebide, veebiportfelli ja täieõiguslike poodide veebisaitide jaoks kõige taskukohasemaid hostimislahendusi.

Nende partnerlus Google’iga 2011. aastal näitas nende jõupingutusi, aidates ettevõtetel oma jalajälgi veebis tuvastada. StartLogic käivitas koos Interneti-hiiglasega programmi nimega „Hankige oma ettevõte veebiks”, mis pakkus kasulikke veebisaitide loomise tööriistu, haridust ja teadmisi veebis kasvamiseks ja õitsenguks.

Järgnev kirjeldus maalib eduka veebimajutusettevõtte, kuid enamus inimesi küsib veebis regulaarselt küsimust: kas StartLogic suudab oma lubadusi täita??

Ülaltoodud küsimusele ja paljudele teistele muredele vastamiseks pean oluliseks vaadata mõnda StartLogicu hostimisteenusesse integreeritud funktsiooni. See hõlmab muude funktsioonide hulgas hostimisplaane, hinnakujundust, klienditeenindust, tööaega. Ülevaates vaadeldakse ka kõiki plusse ja miinuseid, nii et kui otsustate oma veebisaidi hostida StartLogicus, saate aru, millesse sa end sisened.

StartLogicu veebimajutusplaanid

Enne hostingu plaanide ja nende funktsioonide keerukuse uurimist on oluline mõista, et StartLogic on investeerinud mitmesugustesse väikeettevõtetele suunatud hostimiskavadesse. Sel põhjusel tehakse nende hinnakujundus viisil, mis arvestaks väiksemate eelarvetega, mis on tüüpiline nendele väikestele ettevõtetele. Nende pakutavaid hostimisplaane on kokku 6, 3 on jagatud hostimisplaanid ja ülejäänud 3 virtuaalse privaatserveri (VPS) plaanid. Peale selle saate osta domeeninimesid otse StartLogicult, aga ka paljusid muid tooteid ja teenuseid, mis aitavad teil oma ettevõtte edukaks sidumiseks veebis.

Jagatud veebimajutus

StartLogic kasutab nende ühises veebimajutuses Microsofti asemel Linuxi-põhiseid servereid. Alghind on 4,50 dollarit kuus, mis on vaieldamatult üks odavamaid veebimajutusteenuse pakkujate seas. Jagatud veebimajutuse korral paigutatakse väikeettevõtete veebisaidid samale serverile ja neil lubatakse hostimisruumi jagada. Taustal haldab servereid StartLogic, mis tähendab, et hoolitsetakse serveritarkvara, tehnilise toe ja turbevärskenduste installimise eest. StartLogicu eelis veebisaidide majutamisel Linuxi opsüsteemis on turvalisus ja usaldusväärsus.

Kui olete ettevõte või eraisik, kes otsib lihtsaid veebisaidi lahendusi, siis võib StartLogic teid kindlasti aidata nende ühiste veebimajutuskavade kaudu. Arvestades, et isegi jagatud hostimise piires on diferentseeritud vajadused, otsustas ettevõte kohandada oma hostimispakette ja jagada need kolmeks: Express, Pro ja Supercharge. Kõik need plaanid annavad ootuspäraselt teile juurdepääsu paljudele funktsioonidele ja tööriistadele, mis on vajalikud veebisaidi käivitamiseks ilma palju oma ressursse kulutamata.

Ekspresskava

Internetis käivitamiseks pole teil vaja veebisaidi haldamise kogemust. See on sõnum, mida StartLogic saadab Expressi jagatud hostimiskava kaudu, mis maksab 4,50 dollarit kuus. See on lihtsalt ideaalne lahendus, mida ettevõtted on otsinud, eriti väikesed väikeettevõtted, algajad, isiklikud saidid ja tehnofoobid. See plaan sobib ka inimestele, kelle sõiduplaanid on nii hõivatud, et nad ei saa maha istuda, et veebisaiti kokku panna. Selle plaani tellimine tagab teile täielikult toimiva veebisaidi, mis on loodud ja töötav mõne minuti jooksul.

StartLogicil on saidiehitaja, mida tuntakse saidi Expresso nime all, mis teeb raskeid tõsteid ja kõiki veebisaidi seadistamisega seotud keerukaid asju. Saidi koostaja töötab isegi teie veebisaidi ainulaadse sisu genereerimisel, et saaksite sisu kureerimisel palju raha ja aega kokku hoida. Sisu genereerimisel kasutab Site Expresso põhiteavet, mille te veebisaidi seadistamisel esitasite. Veebisaidi seadistamisel peate lihtsalt vastama mõnele küsimusele ja kiiresti saate valmis saidi, mis on täielikult teie vajadustele kohandatud.

Muud võimalused, mis teile selle kava kohaselt meeldivad, hõlmavad 5 GB kettaruumi, 100 GB ribalaiust, 5 e-posti aadressi ja 175 dollari väärtuses tasuta reklaamikrediiti. Konto kohta on siin maksimaalselt üks veebisaitide arv ja teil on juurdepääs ka ühele MySQL-i andmebaasile.

Pro plaan

See jagatud veebimajutuskava on suunatud ettevõtetele ja üksikisikutele, kes soovivad veebis võimsamat jalajälge teha. See annab teile võimaluse oma veebisaiti kohandada. Kui olete väikeettevõtja, blogija, mittetulundusühing või loovprofessionaal ning otsite ideaalset lahendust, mis aitab teil paindlikke veebisaite üles ehitada, on StartLogicu Pro-kava reaalne asi.

Alates 5,99 dollarist kuus pakub Pro Plan teile piiramatut kettaruumi, skaleeritavat ribalaiust, piiramatut arvu veebisaite konto kohta, piiramatut e-posti aadressi, tasuta reklaamikrediiti 175 dollari väärtuses ja 10 MySQL andmebaasi.

See plaan võimaldab teil veebisaiti otse nullist üles ehitada, kasutades palju paindlikkust ja hõlpsust, kasutades nende lohistamise ja ehitamise saidiehitajat, Weebly ja Site Expresso. Protsessis pole mõtet, et puutute kokku mõne keeruka tarkvara või keeruka koodiga, kõik, mida kogete, on sujuv protsess, mis annab teile lõpuks täiesti uue veebisaidi..

Ülelaadimise kava

See on StartLogicu jagatud veebimajutusplaani crème de la cr29ème. Selle ökosüsteem on loodud mahutama suuri ja tiheda liiklusega veebisaite, mis nõuavad suurt kiirust, turvalisust ja optimaalset jõudlust. Kui olete ettevõtja, edasijõudnud veebiarendaja, poodide veebisaidi omanik või haldate kiiresti kasvavat veebisaiti, on see plaan teie jaoks. Selle plaani hind on 8,99 dollarit kuus.

Supercharge-plaan on ainus jagatud veebimajutuskavade hulgas ettevõttes kasutatav tehnoloogia, mis annab teile võimsuse ja välkkiire laadimiskiiruse võimsate veebisaitide käitamiseks. Lisaks pakub see teile erinevaid veebisaidiehitajaid. Seal on saidi Expresso, lohistamise ja ehitamise saidiehitaja ning Weebly.

Selle kava abil saate käivitada võimsa veebisaidi, millel on kiire kiirus ja täiustatud turvaprofiil. Tegelikult on seda plaani tellinud inimesed kirjeldanud seda kui võimalust nautida mõlemast maailmast parimat – tipptasemel jõudlust ja veebisaidi loomise lihtsust.

Supercharge-kava muude funktsioonide hulka kuulub piiramatu kettaruum, skaleeritav ribalaius, piiramatu veebisaitide arv konto kohta, piiramatu e-posti aadressid, tasuta reklaamikrediit 175 dollari väärtuses, e-kaubanduse funktsioonid ja piiramatu MySQL-i andmebaasid.

Võrreldes teiste veebimajutajatega, näiteks BlueHostiga, on StartLogicil umbes samad pakkumised, kuid hinnakujunduse osas on see pisut odavam. Tõenäoliselt on see põhjus, miks StartLogic ei paku oma jagatud veebimajutuskavade jaoks ühtegi reklaami- ega sissejuhatavat hinda..

Virtuaalse privaatserveri hostimiskava

Omades ühist hostimiskava on kiiduväärt eriti käivitamisel. Siiski ei saa jagatud veebimajutus konstruktsiooni järgi mahutada tiheda liiklusega veebisaite piiratud hostimisressursside tõttu. Kui jõuate punkti, kus tunnete, et teie jagatud hostimisplaan takistab teie veebisaidi kasvuväljavaateid, võite minna üle virtuaalse privaatserveri hostimisele. StartLogic ei soovi, et te koliksite, vaid selle asemel minnakse üle avaramale hostimisplaanile, mis annab teile laienemisruumi.

Kui vajate veel mõnda veenvat teavet, et liikuda VPS-i hostimise juurde, kaaluge seda:

StartLogicu VPS-i hostimine ei tekita mingeid hoolduskulusid. Ettevõte usub, et kuna nad on teie veebi, on hooldus teie eest nende asi. Lisaks saab nikerdada virtuaalse privaatserveri, et saada mitu üksikut virtuaalset masinat. See tähendab, et teil on juurdepääs mitmele samas serveris asuvale virtuaalsele masinale või saate oma serverit teiste kasutajatega jagada, ilma et need mõjutaksid teie toiminguid negatiivselt.

VPS-i hostimise all saate oma osa serveriressurssidest ja see võimaldab teil ja teie liiklusel kogeda mõnda kiiret laadimisaega. Nagu arvatavasti teate, võivad aeglaselt laadivad veebisaidid saidi kasutajaid vaevata ja neid on korduvalt esile tõstetud kui üht peamist põrkumismäära põhjust. Ruumilise muutmälu (RAM), võimsa keskseadme ja suurema kettaruumi abil võite olla kindel, et teie saidi jõudlus on hämmastav.

Teine lähtekoht jagatud hostimisele on see, et VPS-hostimine annab teile vabaduse valida rakendusi või tarkvara, mida soovite installida. Piiranguid pole ja sisuliselt olete omaenda boss. StartLogici VPS-i hostimise suurim eelis on hinnakujundus. Erinevalt pühendatud hostimisest, kus teil on oma spetsiaalne server, on VPS-is hostimise ja pühendatud hostimise hübriid. Siin jagate hostimiskulud teiste kasutajatega, kellel on juurdepääs samadele serveriressurssidele kui teie veebisaidil. See tähendab, et teenused ja tööriistad maksavad palju madalamate kuludega, ilma et peaksite toimimises ohtu seadma.

VPS-i hostimiskava jaguneb kolmeks erinevaks alamplaaniks: Logic, LogicPro ja LogicPremium, maksumusega vastavalt 29,99, 39,99 ja 49,99 dollarit..

vDecki kohandatav juhtpaneel

See on täisteenusega juhtpaneel, mida StartLogic on oma klientidele pakkunud. Sellel on kasutajasõbralik liides ja see peegeldab cPaneli funktsioone. See on tõhus ja suudab kõiki veebiülema funktsioone sujuvalt täita. Ligikaudu 10–30-minutise õppimiskõveraga on vDecki lihtne kasutada, eriti algajatele.

StartLogicu kasutatav vDecki versioon on 3.0. See versioon on täielik automatiseeritud hostimise lahendus, mis on loodud teie veebimajutuse konto haldamiseks. Veelgi ahvatlevam on see, et vDecki professionaalseks kasutamiseks pole vaja kodeerimisoskust. Liidese abil saate point-and-click tehnikat kasutades täita mitmeid toiminguid, näiteks saiditurundus, veebisaidi loomine, e-posti konto loomine ja statistikaanalüüs..

VDecki abil saate teha järgmist:

 • Juurdepääs oma e-kirjadele ja nende kontrollimine
 • Saate vaadata ja analüüsida oma veebisaidi statistikat
 • Jälgige oma kettaruumi kasutamist ja ribalaiuse jõudlust
 • Faile üles laadima
 • Hallake oma kontot ja arvelduse üksikasju

VDeck on täielikult kohandatav, võimaldades teil lisada oma ettevõtte logo, muuta fonte ja värve ning lisada juhtpaneeli oma kaubamärgiga veebisaidile. Kõike seda saab teha hüperteksti märgistuskeelt (HTML) kasutades. Kuna saate oma domeene siit hõlpsalt hallata, on teil oma ettevõtte kasvatamiseks vajalikud tööriistad ja teenused.

vDeck on lahendus, mida vajate oma ettevõtte kasvu juhtimiseks, pääsedes kogu veebiportfelli juurde ühele lihtsustatud juhtpaneelile. Ainus vDecki juhtpaneeli negatiivne külg on see, et see kasutab MOJO Marketplace Installerit, mis on muidugi suurepärane, kuid see võib kohati olla pisut aeglane. Paljud StartLogicu kliendid oleksid selle asemel eelistanud Softaculous Installerit.

Oluline pood

StartLogic pakub teile tööriistu, mida vajate veebipoe hõlpsaks käivitamiseks. Poodiplatvormil saate lisada ostukorvi, töödelda krediitkaarte ja kaitsta oma klientide teavet. Funktsioon, mida paljudel e-poe platvormidel pole, on tooteotsing. StartLogic hõlmas seda otsingut, et teie klientidel oleks hõlbus teie veebisaidil sisseoste teha. Virtuaalse ostukorvi abil saab teie klient klõpsata ja tooteid enne väljaregistreerimist lisada.

Ostukorvi saab oma StartLogicu poodide saidile integreerida mitmel viisil. Saate kasutada ShopSite’i ostukorvi, PayPali makseteenuseid, Agora ostukorvi, Weebly e-kaubandust ja osCommerce’i ostukorvi..

Klienditeabe kaitsmisel on StartLogicil positiivne SSL-sertifikaat. Kui vajate aga kõrgemat turbetaset, võite valida Comodo laiendatud valideerimise sertifikaadi.

StartLogicu eelised

StartLogic on silmapaistvad oma veebimajutuslahenduste osas. Need annavad eriti alustavatele ettevõtetele platvormi, mida nad oma äri laiendamiseks vajavad. StartLogicu eeliste hulka kuuluvad:

Töökindlus ja jõudlus

See ettevõte pakub tööaja korral 99,9% -list garantiid, mis mõne kasutajajaotuse kohaselt on pigem tööstuse norm. StartLogic üritab aga mingeid seisakuid minimeerida ja kogemuste põhjal on nende keskmine tööaeg 10-päevase testimisperioodi jooksul umbes 99,95. Samal ajavahemikul testitud lehe laadimiskiirus on umbes 1,4466. See asetab selle võrdselt populaarseimate veebimajutajatega nagu iPage ja eHost.

Tehniline tugi ööpäevaringselt

Klienditeenindus on oluline mis tahes veebisaidi toimimiseks ja StartLogic on otsustanud pakkuda oma klientidele ööpäevaringset tuge reaalajas vestluse, e-posti ja telefoni teel. Nende klienditugi on teadlik ja sõbralik. Samuti on olemas ulatuslik teadmistebaas ja põhjalik kasutusjuhend, mis koondab videoõpetusi ja kasulikke juhiseid.

Taskukohased hostimiskavad

StartLogicul pole palju hostimiskavasid, kuid nende jagatud hostimine ja VPS-i hostimine on taskukohase hinnaga, et see sobiks üksikisikutele ja ettevõtetele, eriti alustavatele ettevõtetele. Jagatud pakett algab 4,50 dollarist, samas kui VPS-i plaan algab 29,99 dollarist.

Mitme domeeni hostimine

Sõltuvalt valitud plaanist saate oma domeenidele piiramatut hostimist. Tegelikult on ainus plaan, mis teie domeeni hostimist piirab, Express Express Shared hosting plaan.

Tasuta domeeninimi

Kui registreerute hostimisplaani registreerimisel, antakse teile teie valitud tasuta domeen, mis vähendab teie veebis käimise kogukulusid.

StartLogicut usaldab ka Google ja see on nähtavuse pluss.

Negatiivne külg

Nii pühendatud kui ka hallatava WordPress-hostimise puudumine on StartLogicu reitingut ja eelistusi langetanud. Fakt, et kõiki saite majutatakse Linuxi-põhistes serverites, lukustab kliendid, kes eelistavad Windowsi-põhiseid servereid. Kuna vDeck pole erinevalt cPanelist sagedamini kasutatavate juhtpaneelide seas, leiavad mõned kliendid, et õppimiskõver on pisut ebamugav. Parandada tuleb ka klienditugi, kuna inimesed on kaevanud pikkade ooteaegade ja vastamata päringute üle.

Alumine rida

StartLogic ei pruugi olla igaühe jaoks valituim veebimajutusteenuse pakkuja, kuid nende teenuste kvaliteedis on nad üle mõistlikkuse. Nende koostöö Google’iga innovaatiliste lahenduste pakkumisel väikeettevõtete omanikele on piisavalt tõestuseks, et nad pole teie tavalised hostid. Oma eelarvesõbralike hostimiskavade ja 30-päevase raha tagasi garantii korral võiksite proovida neid proovida.

8 Üldine hinnang
StartLogic ülevaade

StartLogic on kohandatud hostimise, veebiehituse ja e-kaubanduse lahendusi kõigile, kuid enamasti väikeettevõtjatele, kes vajavad erikiirust ja täiustatud turvalisust. Veebisaidi hostimine nende serverites tagab välkkiire kiiruse, tasuta turunduskrediidi, ööpäevaringse tugiteenuse ja veebiturvalisuse.

Plussid
 • Mitme domeeni hostimine
 • Taskukohased hostimiskavad
 • Tasuta domeeninimi hostimiskava tellimisel
 • Suurepärane tööaja rekord – 99,95%
 • Usaldab Google
 • Lihtne mõista ja hallata hostimisvõimalusi
 • 30-päevane raha tagasi garantii
 • Suurepärased e-kaubanduse funktsioonid ja teenused
Miinused
 • Pikad ooteajad klienditoes
 • Piiratud Linuxi-põhiste serveritega
 • Puudub spetsiaalne veebimajutus ja WordPressi hostimine
 • VDecki juhtpaneeli õppimiskõver
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map