SiteBuilder.com ülevaade


Näib, et SiteBuilder.com annab teile tasuta veebisaidi koostaja lohistamise.

“Tasuta” …

Hmm, hoidkem sekundit! Kas SiteBuilder on õige ettevõte, kellega minna?

Uurime välja…

Märkus. Enne saidiBuilder ülevaatamist tahan teile selgitada kahte asja.

 1. SiteBuilder.com on täpselt sama veebisaidi koostaja, mida kasutab WebsiteBuilder.com.
 2. Need võimaldavad teil luua väga piiratud ja lihtsa veebisaidi ning pakuvad teile niklit ja peenestavad teid täiendavate funktsioonide abil. Näiteks kui soovite veebipoodi, peate üle minema nende kõrgeimale plaanile – 20 dollarit kuus.
 3. Ma isiklikult soovitan oma sõpradel ja klientidel MITTE kasutada ühtegi veebisaidi koostajat. Selle põhjuseks on asjaolu, et kui ehitate saidi nende platvormile, ei saa seda mujale teisaldada, kui teil tulevikus seda vaja on. Soovitan teil kasutada WordPressi kõigis heades veebimajutusteenustes (vaadake minu 2017. aasta hinnatuimate taskukohaste veebimajutajate loendit), näiteks BlueHost, HostGator või iPage.

Nüüd teate, kuidas ma ennast tegelikult tunnen …

Minu täielik ülevaade saidist SiteBuilder.com on allpool, nii erapooletu kui mul õnnestus seda teha:

Kolm sammu oma veebisaidi loomiseks

Veebisaidi ehitamisel veebisaidil on kolm lihtsat sammu. Kui olete veebisaiti külastanud, toimib protsess järgmiselt.

 • Valige domeeninimi: SiteBuilder nõuab, et valite oma uue veebisaidi jaoks domeeninime. Domeeninimi on täiesti tasuta, mis on positiivne omadus, kui proovite eelarvel püsida.
 • Valige mall: Sirvige malli ja valige see, mis sobib teie vajadustega.
 • Käivitage sait: Päris iseenesestmõistetav samm ja selleni jõudmine on lihtne.

Kui hinnata oma veebisaidi loomise protsessi SiteBuilderis, on see protsess tervikuna äärmiselt lihtne ja see sobib eriti hästi inimestele, kes on veebisaidi loomise protsessis alles algsed..

Ilusad ja professionaalsed mallid: tuhanded valmisvalikud või kohandatud kujundus

Teie veebisaidil on palju olulisi komponente, kuid üks komponent, mis jätab kõige tugevama mulje, on veebisaidi paigutus ja kujundus. Selle tulemusel soovite oma veebisaidi kujunduse valimisel võimaluse valida paljude võimaluste hulgast. Õnneks pakub SiteBuilder teile tuhandeid eelvalmis malle. Mallid liigitatakse stiili ja paigutuse järgi. Lisaks, kui te ei leia oma vajadustele vastavat eelvalmis paigutust, pakub SiteBuilder kasutajatele ka võimalust tellida kohandatud mall.

Kohandatud malli tellimise võimalus veebisaiditeenuste pakkujalt pole tavaline, seega on see funktsioon seni üks kõige paljulubavamaid. Kui teil on võimalus tellida kohandatud veebisait, saate saidi kujundada täpselt nii, nagu soovite. Lisaks võimaldab teil tellida kohandatud veebisait, mis võimaldab teil oma saidi lisaks rahvarohkele veelgi eristada.

Domeeninimi ja e-post: tasuta

Veel üks suurepärane SiteBuilderi funktsioon on see, et domeen ja vastav e-post on täiesti tasuta. Tavaliselt jooksevad domeeninimed paar dollarit kuus, kuid tasuta valiku valides saate raha säästa ja investeerida oma veebisaidi piirkonda, mis vajab tõesti suuremat tähelepanu. Mis puutub e-kirjasse, siis see pole mitte ainult tasuta, vaid teil on ka võimalus valida oma saidi jaoks soovitud e-kiri. Kui teil on olemas e-posti aadress, saate muuta kõik oma veebisaidi e-kirjad oma saidi jaoks määratud e-posti aadressiks. See muudab veebisaidi loomise ja korraldamise protsessi palju lihtsamaks.

Kui algne domeen on tasuta, kui otsustate, et soovite rohkem domeeninimesid, peate need ostma saidi SiteBuilder kaudu.

Reklaamikrediidid: vähe tasuta

Reklaamikrediite kasutatakse PPC-turunduskampaaniate korral. Reklaamikrediidi eesmärk on meelitada reklaami abil kasutajaid teie veebisaidile. Reklaamid toimuvad tavaliselt Google Adwords, Microsoft AdCenter ja Google AdWords kaudu.

SiteBuilder pakub oma kasutajatele ka tasuta reklaamikrediiti 300 dollarit. Seetõttu saate SiteBuilderis registreerumisega mitte ainult aja jooksul veebisaidi üles ehitada ja töötada, vaid võite ka tasuta reklaamima hakata. See on suurepärane võimalus tagada, et teie veebisait on nähtav kohe selle käivitamisel.

SEO tööriistad: parandage oma saidi nähtavust

Veebisaidi loomisel on veebisaidi loomise teenuse üks olulisemaid funktsioone võimalus näha, kes teie veebisaiti külastab, kui palju on külastajaid, kust need külastajad tulevad ja millistel reklaamidel klõpsatakse, et jõuda veebisait. Veebisaidi toimivuse hindamiseks on SiteBuilderil olemas ka terve rida SEO tööriistu. SEO tööriistade abil saate oma saiti jälgida ja suunata see otsingumootorite tulemuste tippu.

Kas see sobib e-kaubanduse jaoks / veebimüük??

SiteBuilder ühildub ka e-kaubandusega, mis tähendab, et saate hõlpsalt oma veebisaidi üles seada ja kauplust alustada, müües oma tooteid veebis.

Süsteem võimaldab teil ka tellimusi vastu võtta, makseid vastu võtta ja jälgida olemasolevaid tellimusi.

Tõele au andes soovitaksin selle kohta siiski Shopify, kuna Shopify on parim e-poe platvorm.

Tugifunktsioonid: põhitõed

Tugifunktsioonide osas pakub SiteBuilder kasutajatele põhitõdesid. Näiteks pakub veebisait tehnilist tuge, arvelduse tuge ja suhtlust e-posti teel. Kui teil on kiireloomuline probleem, siis võib see probleem sattuda, kuna SiteBuilder ei võta kasutajatelt telefonikõnesid.

See EI OLE tegelikult tasuta. Freemium on pigem selline.

Ehkki SiteBuilder pakub palju tasuta funktsioone, võib esialgne koduleht olla eksitav, kuna selles ei mainita funktsioone, mida te ei saa, välja arvatud juhul, kui otsustate nende eest maksta. Näiteks kui soovite rakendada täiendavaid SiteBuilderi saite, peate nende eest maksma. Struktuur on järgmine: 50 täiendava saidi maksumus on 50 dollarit kuus, 100 lisa saidi hind on 10 dollarit kuus ja 500 täiendava saidi hind on 25 dollarit kuus..

Lisaks on saadaval neli võimalust, kui soovite oma teenuseid ja funktsioone täiendada:

 • Isiklik: 8,99 dollari eest kuus saate domeeninime ja 375 dollarit tasuta reklaamikrediiti. Lisaks on teie veebisait täiesti reklaamivaba.
 • Pro: 7,68 dollari eest kuus saate domeeninime, tasuta krediiti 375 dollari eest, reklaame pole ja e-posti seadistamine.
 • Lisatasu: 11,98 dollari eest kuus saate samu funktsioone, mida ülalpool mainiti, lisaks saate mitmeid SEO tööriistu ja prioriteetset tuge.
 • e-kaubandus: 18,45 dollari eest kuus saate ülaltoodud funktsioone ja lisaks võimaluse avada kõigi vajalike funktsioonidega e-poe pood.

Hinnakujunduse struktuuri osas on tulemused erinevad. Kindlasti on veebis ka muid veebisaitide loomise teenuseid, mis pakuvad teile väiksema raha eest rohkem funktsioone. Lisaks näib SiteBuilder varjavat tõsiasja, et mõned nende funktsioonid või teatud funktsioonid nendes funktsioonides on ette nähtud ainult tasulistele klientidele. Kui midagi, muudab maksesüsteem teenuse natuke ebausaldusväärseks. Enamiku inimeste jaoks on üks olulisemaid omadusi läbipaistvus ja tundub, et sellel saidil puudub SiteBuilder.

Pakendite võrdlus

IsiklikProLisatasuPood
Hind 8,99 dollarit kuus 7,68 dollarit kuus 11,98 dollarit kuus 18,45 dollarit kuus
Domeeninimi Eluks tasuta Eluks tasuta Eluks tasuta Eluks tasuta
Raha tagasi garantii
1000+ veebisaidimalli
Veebisaidi ehitaja tööriist
Veebisaidireklaame pole
Tasuta e-post
SEO tööriistad
Prioriteetsed tugiteenused
e-poe pood

Kohtuotsus: paljutõotav platvorm, nikli ja timmides funktsioone

Üldiselt on SiteBuilder paljutõotav platvorm. Sellel on veebisaidi loomise teenuse põhi- ja vajalikud funktsioonid, funktsioone on lihtne kasutada ning see on üles ehitatud viisil, mis võimaldab teil veebisaidi käivitada mõne minutiga. Teisest küljest on selle veebisaidi ehitusteenuse üks olulisemaid probleeme see, et sellel puudub läbipaistvus hinnakujunduse ja pakutavate täisteenuste osas. Lihtsalt teadke, et kui soovite saada teatud versiooniuuendusi, peate nende eest maksma.

Veelgi enam, kui olete professionaal ja olete veebisaitide loomisega hästi kursis, ei pruugi SiteBuilder olla teie jaoks parim valik. Veebis on kümneid muid teenuseid, mis pakuvad teile parema hinna eest rohkem võimalusi. Lisaks pole Sitebuilderi tugifunktsioonid nii kasutajasõbralikud kui teised. Seega, kui tegelete professionaalselt, peate võib-olla veebisaidi loomise teenust, mis pakub teile rohkem tuge.

Viimaseks, mis puutub ainulaadsusesse, puudub ka sellel saidil Sitebuilder. Enamik sellest, mida Sitebuilder pakub, on täielikult standardne, ainsaks eripäraks on võimalus saada kohandatud veebisait. Selle tulemusel võiksite valida millegi muu, kui otsite teenust, mis on ainulaadne, mitmekesine ja suudab pakkuda huvitavamaid teenuseid ja võimalusi. Kokkuvõttes on see veebisaidi loomise teenus hea veebisaidi koostaja algajatele ja vastab ootustele seal pakutavate lihtsamate võimaluste osas.

TEILE SOOVITUSLIK: Mõelge sellisele tõelisele peremehele nagu HostGator. Siin on miks …

 • Nende veebimajutuskavad on soodsamad kui SiteBuilder
 • Kuumakse võimalus on saadaval, nii et te ei pea aasta või rohkem ette ostma
 • Lepinguid pole. Tühistage igal ajal.
 • Funktsioonidele pole piiranguid.
 • 45-päevane raha tagasi garantii.
 • Platvormid nagu SiteBuilder sunnivad teid nende juurde jääma või saidi kaotama. Sellise tõelise veebimajutajaga nagu HostGator saate oma saidi teisaldada teise veebimajutaja juurde, kui soovite tulevikus seda teha.
 • cPaneli juhtpaneel WordPressi automaatse veebisaidi seadistusega.
 • Palusin HostGatorilt kupongi, mis aitaks meie WHPG külastajaid, ja nad toimisid! Võite oma hostingust 60% soodsamalt kasutada hostkoodis sooduskoodi BUILDPATH..

…mida?? WordPress? Jah, kasutades tasuta pluginat nimega SiteOrigin Page Builder (avab YouTube’i video uuel vahekaardil), saate WordPressis luua suurepärase veebisaidi, kasutades hõlpsalt pukseerimisliidest, nagu veebisaidi koostaja. Tegelikult soovitame enne mis tahes hostimise või veebisaidi koostaja ostmist vaadata allolevat õppevideot, mis näitab teile, kuidas WordPressiga veebisaiti samm-sammult teha! ��

Andke mulle teada, kui teil on küsimusi saidi SiteBuilder või SiteBuilder vs HostGator kohta; ja jätke allpool ülevaade, milles kirjeldatakse teie kogemusi SiteBuilderi kliendina.

Terviseks,

Johnny
WHPG

4.5 Üldine hinnang
SiteBuilder: pole soovitatav

Paljulubav platvorm, mille laseb läbi läbipaistmatus hinnakujunduses ja selles, mida te tegelikult saadate, võrreldes sellega, mida teilt küsitakse, kui seda vajate. Samuti, kui ehitate siia saidi, olete nendega terve elu ummikus. Soovitan teil minna koos hea cPaneli veebimajutajaga, näiteks BlueHost või HostGator. Võite minna ka siia, et võrrelda enim hinnatud cPaneli majutusteenuse pakkujaid.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map