Shopify vs WordPress (WooCommerce) e-kaubanduse jaoks?


Shopify vs WordPress


“Ma tahan ehitada e-poe … aga kas ma peaksin kasutama Shopify või WordPressi?”

See on tegelikult üsna tavaline küsimus, mille leiame siit saidil websitesetup.org. Tegelikult saame neid rohkem kui 2-3 korda päevas.

Põhjus? Iga päev otsustab üha enam inimesi avada oma e-poe kauplused, kuid peaaegu kohe kohtub neid rohkem küsimuste kui vastustega:

Millist platvormi peaksin kasutama??

Kas ma pean maksma kõik tasud??

Kas ma saan müüa e-raamatuid ja allalaadimisi või lihtsalt füüsilisi tooteid?

Kas ma saan „tilku”?

Millised on Shopify ja WordPressi plussid ja miinused?

jne…

Nagu enamiku asjade puhul elus, on lühike vastus küsimusele, kas peaksite minema Shopify või WordPressi juurde: see sõltub …

Me teame, et vihkate seda vastust sama palju kui meie, kuid hoidke kinni – lühikese vastuse korral võib nüüd keskenduda kasulikule. Uurime selle teema sisse ja vaatame kui on parem kasutada Shopify üle WordPressi, kelle jaoks see saab olema parem lahendus, ja miks võiksite üldse kaaluda Shopify (või WordPressi) kasutamist.

Kas WordPress on kõige jaoks, sealhulgas e-kaubanduse sait?

Oleme alati olnud WordPressi innukas fänn ja meie nõuanne alati, kui kellelgi on vaja mis tahes otstarbeks veebisaiti – mis tahes eesmärk! – oli: “Kuule, miks mitte WordPress?”

Vaadates läbi, mis Shopifyga on võimalik ja kui lihtne see kõik on, hakkasime isegi mõtlema.

Me peame silmas, et WordPress on veebisaidi platvormina kindlasti vinge. See saab hõlpsalt hakkama kõige sellega, mida viskate, ja muudab teie saidi juurdepääsetavaks ja kättesaadavaks kogu maailmale.

Samal ajal on e-poe pood väga spetsiifiline loom ja see on väga väga erineb tavalisest ajaveebist või uudiste veebisaidist.

WordPress on üles ehitatud sisule – sisule, mis on mõeldud tasuta, enam-vähem tarbimiseks. Võite avaldada ajaveebipostitusi, videoid, pilte jms, kuid peamine põhimõte on, et see on kõik kättesaadav kõigile, kes URL-ile komistavad..

E-poe poodide tegelikkus on erinev.

See, mida nad pakuvad, seisab palgalina taga. Kogu sait peab olema kliendi jaoks oluliste andmete (nt krediitkaardid, isiklik teave) käsitlemisel ettevaatlik. See peab olema turvaline. Kõigele lisaks peab ta suutma ka saabuvaid tellimusi käsitleda, neid töödelda ja veenduda, et miski ei kukuks läbi pragude.

Teisisõnu on e-poe kauplustes tavalise kirjastamise platvormidega võrreldes palju asju, mis erinevad.

Sel hetkel peame isegi olema valmis leppima tõsiasjaga, et WordPress pole kõige jaoks täiuslik. Mõnikord on teil vaja vaid platvormi, mis on loodud e-poe pidamiseks.

Peamine erinevus Shopify ja WordPressi vahel

Lauses on Shopify ja WordPressi peamine erinevus selles Shopify on veebipõhine tööriist / teenus, samas kui WordPress on iseseisev tarkvara et peate ise installima.

Shopify kasutamiseks peate vaid minema saidile Shopify.com ja registreeruma, et luua konto. Kui see on tehtud, peate läbima ainult kiire seadistuse ja teie e-poe pood on töövalmis.

Teisalt nõuab WordPressi kasutamine oma e-kaubanduse platvormina palju rohkem:

 1. Esiteks peate ostma domeeni ja veebimajutuse konto, kuhu saate lasta installida WordPressi vaikeversiooni.
 2. Peate valima oma veebisaidi teema (kujunduse), lisaks peotäie pistikprogramme, et hoolitseda SEO, sotsiaalse meedia integreerimise ja muu eest.
 3. Pärast seda vajate kõigi e-kaubanduse funktsioonide pakkumiseks pistikprogrammi nagu WooCommerce (need pole WordPressi sisse ehitatud).
 4. Lõpuks peate läbima oma e-poe poe konfiguratsiooniprotsessi (poe üksikasjad, maksete lüüsi integratsioonid, tooted jms). Ka need võivad natuke aega võtta.

Ja viimane, kuid mitte vähem tähtis, saate Shopify abil ka tuge, mis tähendab, et kui teil peaks platvormiga probleeme tekkima, võite lihtsalt tugiteenustega ühendust võtta ja nad (tõenäoliselt) lahendavad selle.

WordPressi abil pole per se mingit tuge.

Mõelge sellele nii, et Shopify on nagu minna IKEA-sse, osta riiulilt laud ja siis lihtsalt kodus kokku panna. WordPress on nagu riistvara poodi minek, plangud, naelte, liimi, tööriistade ostmine, koju tulemine ja ise laua ehitamine.

Täielik avalikustamine: WebsiteSetup teenib komisjonitasu, kui ostate selle võrdluse viitenumbrite kaudu shopify või bluehost + woocommerce’i. Tänan toetuse eest!

Shopify – mis see on?poodlema

Siin on faktid:

 • Kõik-ühes e-kaubandus lahendus / tööriist. See võimaldab teil luua funktsionaalse e-poe pood nullist, ilma kujundaja või arendaja abita.
 • Shopify kasutamiseks pole vaja kodeerimisoskust.
 • See on tasuline tööriist – alates 29 dollarist kuni 299 dollarini kuus.
 • See võimaldab teil müüa mida iganes soovite (kaupu, teenuseid, tooteid, nii digitaalseid kui füüsilisi, aga ka otselaeva).
 • Kasutage seda võrguühenduseta ja veebis (saate seda kasutada oma veebipoodina, aga ka nn Müügipunkt koos Shopifyga, mis on nende jaemüügikaupluste süsteem, mis võimaldab teil integreerida kohapealne kauplus oma Shopify seadistusega).
 • Valida saab üle 100 veebipoe kujunduse (mõned neist on tasulised).
 • Iga uus sait saab tasuta kohandatud alamdomeeni – näiteks YOURSTORE.shopify.com.
 • Tugi on ööpäevaringne.

WordPress (WooCommerce) – mis see on?WordPress

Esiteks, WordPress on palju asju, kuid selle ressursi jaoks keskendume peamiselt spektri e-kaubanduse poolele ja jätame suure osa WordPressi funktsioonidest ja võimetest välja.

 • Kõik-ühes veebisait tarkvara. See võimaldab teil luua mis tahes veebisaite, tingimusel et saate hakkama ka pisut tehniliste seadistustega – hõlmab tarkvara enda installimist, pistikprogrammide installimist, teema installimist ja seejärel poe toimingute haldamiseks e-poe pistikprogrammi installimist.
 • Vaja on mõnda veebisaidi loomise oskust. Sõltuvalt kohandamistest, mida soovite teha, võib vaja minna ka kodeerimis- või kujundamisoskust.
 • WordPressi tarkvara on tasuta. Selle kasutamiseks peate registreeruma veebi hostis ja ostma domeeninime. Kui kõik kokku pandud, saate WordPressiga alustada umbes 5 dollarit kuus.
 • Suurepärased sisuhaldusfunktsioonid.
 • Valida saab tuhandeid teemasid / kujundusi, nii tasuta kui ka tasulisi.
 • Erandlikud laiendusvõimalused pistikprogrammide kaudu.
 • Otsest tuge pole, kuid väga abivalmis tugikogukond.

Millal peaksite kasutama WordPressi abil Shopify-d?

Shopify paistab silma kõigile kohandatud e-poelahendusena. Millega igaüks, peame silmas inimesi, kellel ei pruugi olla veebisaitide loomise ega kodeerimise oskusi, kuid kes soovivad ikkagi luua iseenesest vinge veebipoe.

Shopifyga töötamise peamine eelis on see, et saate alustada minutitega ja hakata peaaegu kohe oma esimesi kliente teenindama.

Isegi kui jätta kõrvale kodeerimise ja veebisaitide loomise oskused – mida te ei vaja -, ei pea te ka olema täielikult kursis e-poeäri erinevate oludega. Shopify aitab teil seadistada selliseid asju nagu laoseis, maksud, saatmisseaded jne. Teisisõnu – see lahendab äri iga viimase igava aspekti.

Teiseks on Shopify ka tõeliselt taskukohane lahendus. Alustamiseks on vaja ainult 9 dollarit kuus. Selle hinna eest saate juurdepääsu enam kui piisavale saidi kujundusele ja kohandamisvalikutele.

Minan-a-lühike vastus küsimusele “millal Shopify’t kasutada?”:

 • Variant a): Kasutage seda, kui teil pole ühtegi veebisaiti ja soovite kiiresti käivitada kvaliteetse e-poe.
 • Variant b): Kasutage seda, kui teil pole disaini, kodeerimise ega veebisaitide loomise oskusi ning te ei soovi kedagi palgata, et see teile e-poe poodi määraks.
 • Variant c): Kasutage seda, kui soovite integreerida oma e-poe oma võrguühenduseta kohapealse kauplusega.
 • Variant d): Kasutage seda, kui vajate suurepärast e-kaubanduse platvormi, millel on juurdepääs klienditoele … igaks juhuks.

Kui mõni ülaltoodud kirjeldab teid, minge Shopify juurde.

Samuti ei ole vahet, kas soovite müüa füüsilisi tooteid, digitaalseid allalaadimisi, teenuseid või isegi teha Dropshipi. Shopify saab kõigega hakkama. Pakutavate toodete arv ei ole samuti oluline (olgu see 1 või 1000).

Millal WordPressi kasutada Shopify kaudu?

WordPress on jõud. See on peaaegu täiuslik veebisaidi platvorm, mis suudab käitada igasuguseid veebisaite.

Kuid seal on saak. Või siis pigem paar saaki.

 • WordPress on tarkvaraosa = saate selle tasuta kätte, kuid siis peate selle ise veebimajutajale installima, konfigureerima ja lõpuks koos sellega veebisaidi käivitama.
 • Karbist väljas on WordPress peamiselt ajaveebiplatvorm. See ei paku üldse e-kaubanduse funktsioone. Need, mida saate hankida pistikprogrammide kaudu. Nagu näiteks populaarne WooCommerce.
 • Lisaks e-kaubanduse pistikprogrammile on teil vaja ka mõnda muud pistikprogrammi, et hallata mõnda standardset valikut, näiteks SEO ja sotsiaalmeediat. Teil on vaja ka nägusat ja bränditav teema (kujundus) – et muuta teie e-poe pood ainulaadseks ja originaalseks.

See kõik tähendab, et WordPress on ehk lahendus natuke asjatundlikumatele kasutajatele. Peate tundma, et PHP-faile saab käsitsi redigeerida, FTP-ga serveriga ühendada ja pärastlõuna veeta mõnes seadetepaneelis.

Nagu öeldud, eelnimetatud WooCommerce on suurepärane e-poe pistikprogramm. See annab teile kõik funktsioonid, mida võite küsida, nt. ostukorvid, tootekataloogid, veebimaksed, kupongid ja nii edasi. Mis kõige tähtsam – pistikprogramm on tasuta!

Leiad alternatiivsed WordPressi ostukärud siin.

Woocommerce

Minan-ö lühike vastus küsimusele “millal kasutada WordPressi e-kaubanduseks?”:

 • Variant a): Kasutage seda, kui teil juba on WordPressi sait ja olete liidesega tuttav. Näiteks kasutab WooCommerce teie toodete ja tellimuste jaoks sama administraatori paneeli organisatsiooni, seega pole täiendavat õppimiskõverat.
 • Variant b): Kasutage seda, kui teil juba on WordPressi sait ja soovite kulusid minimeerida, kui te ei pea enam investeerima uude e-poe platvormi.
 • Variant c): Kasutage seda, kui soovite aeg-ajalt lähtekoodiga katsetada.
 • Variant d): Kasutage seda juhul, kui saate hakkama ilma kiiresti reageeriva klienditoeta.

Selle viimase osa kohta: Praegu võite tunda, et klienditugi pole nii suur asi. Kuid pidage meeles, et see on teie ettevõte, millest me siin räägime. Näiteks kui juhtub midagi, mis põhjustab teie saidi languse, võib kogu päeva veebis olemata jätmine tähendada ja tähendab tõsist lööki teie ettevõtte sissetulekule. Samuti palju stressi, kui oleme selle kohal.

Need on ajad, kus kipume väärtustama ööpäevaringselt töötavat klienditugi!

WordPress või Shopify? Veelgi lühem vastus.

Kui ülalolevad valikud ei vasta teie maitsele, on meil teie jaoks veelgi lühem vastus.

Pidage ainult meeles, et see on a tohutu liigne lihtsustamine. Paljude stsenaariumide korral tasub teil paremini järgida ühte ülaltoodud võimalustest. Kuid kui soovite ülimalt lühikest vastust, siis siin see on:

 • Kui teil on juba WordPressi veebisait, installige lihtsalt WooCommerce ja avage selle olemasoleva veebisaidi elemendina e-poe pood.
 • Kui teil veel pole veebisaiti, avage oma e-poe pood Shopify abil.

Minu motiivid selles küsimuses on kahesugused: nii aja kui ka raha kokkuhoid.

Lihtsalt – kui teil juba töötab WordPressi veebisait, läheb alati kiiremaks ja odavamaks, kui lihtsalt lisate sellele veebisaidile e-kaubanduse komponendi, selle asemel, et midagi uut ehitada. Teisest küljest, kui teil pole veel veebisaiti, siis on kiirem ja lihtsam minna teisele teele ja käivitada e-poe pood spetsialiseeritud platvormiga nagu Shopify. See on kõik!

Lisalugemist:

 1. Kuidas Shopify installida ja kasutada
 2. Kuidas installida ja kasutada WordPressi / WooCommerce’i
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map