PowWeb ülevaade

PowWeb on üks paljudest Endurance International Groupi veebisaidi hostidest. Need asutati aastal 1999 ja tegelikult oli nende klientide rahuldamine üsna tugev, enne kui EIG 2006. aastal üle võttis.


Kui te pole teadlik, on EIG teadaolevalt tööstuses klienditoe tapja. Peaaegu iga nende omandis olev host keskendub kasutajatele eneseabijuhendite ja tugeva teadmistebaasi pakkumisele, vähendades samal ajal nende klienditoe ja tehniliste ekspertide taset.

Igal juhul vaatame üle, mida PowWeb pakub, et saaksite parema ülevaate, kas need vastavad teie ainulaadsetele vajadustele:

Omadused ja eelised

Kuigi PowWeb ei lähe kindlasti nende hulgast välja, et luua kasutajatele palju ahvatlevaid funktsioone, näivad nad olevat hõlmanud kõiki põhitõdesid. Lisaks muudavad nende funktsioonide ja võimaluste lihtsus neist ühe turul kasutajasõbralikumaks hostiks.

Siin on lähemalt mõned peamised funktsioonid ja eelised, mida PowWeb pakub:

Saidi ehitaja

Klikkide ja punktide saidi koostaja, mida PowWeb pakub, on tõenäoliselt nende kõige intrigeerivam funktsioon. See on uskumatult hõlpsasti kasutatav ja sobib suurepäraselt algajatele veebisaitide omanikele, kes otsivad lihtsat viisi professionaalse ilmega veebisaidi loomiseks.

Ei mingit segadust

Kui on üks asi, mis eraldab PowWebi konkurentidest, siis on tõsiasi, et nad ei luba tegelikult oma lehel segadust leida. Nad pakuvad ainult ühte paketti ja kasutajad, kes selle paketi valivad, saavad siis juurdepääsu kõigele, mida nad pakuvad. See võib olla värskendav kasutajatele, kes on veetnud tunde teiste veebisaidi hostide erinevate plaanide uurimisel.

Analytics

PowWebi pakutavad analüütilised tööriistad on kindlasti võrdsed paljude teiste veebisaidi hostide pakutavatega kogu tööstuses. Need annavad teile juurdepääsu Webalizeri ja Awstatsi veebistatistikale ning pakuvad teile ribalaiuse aruannet ja reaalajas logimist. Üldiselt hõlmavad nende pakutavad analüütilised tööriistad kõiki põhitõdesid, mida soovite teada saada, et oma veebisaiti pidevalt täiustada ja optimeerida..

E-post

Nende pakutav e-posti funktsioon on ka selle tööstuse jaoks üsna standardne, ehkki tuleb märkida, et need võimaldavad kasutajatel luua piiramatu arvu postkaste. Kõigile postkastidele on lisatud rämpsposti filtrid ja kõigile kontodele pääseb juurde veebiposti kaudu. Neil on ka e-posti edasisuunamisvõimalus kasutajatele, kes soovivad sisu ja teabe tõhusamaks levitamiseks meililisti koostada.

E-kaubandus

Ehkki nad pakuvad ainult ühte paketti, tuleb paketti siiski kõik, mida vajate väikese veebipoe käivitamiseks ja käitamiseks. Neil on sisseehitatud osCommerce ostukorv ja turvalisuse tagamiseks on kaasas jagatud SSL-sertifikaat. Samuti tuleb märkida, et PayPali maksetega saate nõustuda kohe pärast poe avamist.

Töökindlus

Kahjuks näib, et siin on PowWeb tõesti konkurentidest maha jäänud. Ehkki nad ei kuva oma tööaja kohta andmeid ega paku mingisugust tööaja garantiid, on paljud kasutajad kaevanud regulaarselt salapäraste e-posti ja serveri katkestuste pärast, mis võivad kesta mitu tundi. See ei ole tegelikult asi, millega enamik veebisaitide omanikke võib võtta riski ja mõnele võib see olla tehingupurustaja.

Klienditugi

Nagu peaaegu kõigi Endurance International Groupi omandis olevate veebisaidi hostide puhul, tugineb klienditugi enamasti rohke eneseabiteabe ümber. Neil on ulatuslik teadmistebaas ja kasutusjuhend, et leida palju kindlat teavet, ning need pakuvad ka tüüpilist reaalajas vestlust, e-posti ja telefoni tuge.

Ehkki nad ei kuva oma tugiteenistujate reageerimisaegu avalikult, on enamiku kasutajate arvates see üsna haletsusväärne. Isegi pikka aega on kasutajad kurtnud, et tehnilist tuge pole väga palju ja enamik klienditeenindajaid osutab teile teejuhiste või juhiste suunas, selle asemel, et juhendada teid erinevate probleemide lahendamisel..

Miinused

Ilmselt on klienditugi suureks mureks igale kasutajale, kellel pole juba palju tehnilisi oskusi. Kui te pole ise oma probleemide lahendamisega hästi kursis, on vähe kahtlust, et saate üldisest klienditeeninduse kogemusest pettumuse osaliseks.

Teine külg on asjaolu, et kasutajatel on oma veebisaitide paremaks kohandamiseks väga vähe võimalusi. Kuigi veebisaidi koostaja või juhtpaneeli kasutamine on üsna lihtne protsess, ei ole kogenud veebisaitide omanikud tõenäoliselt saadaval olevate kohandatavate funktsioonidega rahul.

Hinnakujundus

Nagu juba mainitud, pakub PowWeb nende kasutajale ainult ühte plaani. Kuigi plaani hind on regulaarselt 11,95 dollarit kuus, pakuvad nad regulaarselt allahindluste pakkumisi nii madalale kui 3,88 dollarit kuus. Pikas perspektiivis saate isegi mõnesaja dollarit kokku hoida, kui teete otsuse kaheks või kolmeks aastaks pühenduda.

Lõppsõna

Tugeva klienditoe ja usaldusväärsuse puudumine muudavad PowWeb veebisaidi omanike jaoks vaid eelarvepõhise valiku. Kui otsite midagi, mis on taskukohane ja võimaldab teil kiiresti ja hõlpsalt luua professionaalse ilmega veebisaidi, võib neil olla see, mida otsite. Kui teisest küljest soovite luua ettevõtte, mida saaksite pidevalt täiendada ja laiendada, pole need tõenäoliselt teie parim valik.

Tuleb märkida, et neil on 30-päevane raha tagasi garantii, nii et tasub proovida nende veebisaidi koostajat, kui otsite midagi, mis on odav ja hõlpsasti kasutatav. Vastasel juhul on teie parim panus neist kuttidest eemale hoida.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map