Põhjused, miks teie ettevõttel tuleb liikuda jagatud hostingu kaudu pilve

pilveserverid


Tuhandetest veebis kättesaadavatest veebisaitidest peetakse jagatud veebimajutust endiselt kõige kasutatavamaks veebimajutuseks. Pilvemajutusel ja jagatud hostingul on palju erinevusi ja need on erineval viisil ainulaadsed. Neist peate vastavalt vajadustele valima ühe neist.

Jagatud hostimine on hea, kui olete alustaja. Virtuaalserveril on see puudus, et ta ei suuda veebisaitide täiendamisel teie vajadustele vastata. On palju ressursside puudumise, seisakuid ja IP-de musta nimekirja lisamise võimalusi.

Teisest küljest on Cloud hosting tuntud oma jõudluse kiiruse poolest. Pilvemajutus pakub ressursse nagu mälu, salvestusruum jne serverikomplektist (pilv). Nii on lihtsate sõnadega pilvemajutus lahenduse jagatud hostimise varjukülgedele.

Selles artiklis räägime sellest, kas pilvemajutus on tõesti parem kui jagatud hostimine või mitte.

Kuidas jagatud veebimajutus töötab??

Mis on jagatud veebimajutus

Jagatud veebimajutus on põhitüüp veebimajutusteenused, kus üks server hoiab sadu või mõnikord tuhandeid veebisaite. See on nagu ruumi jagamine oma sõpradele, kus jagate mõnda ressurssi, nagu vesi, elekter, toit jne.

Arvatakse, et jagatud hostimine on odavaim hostimisplatvorm. Majutusteenuse pakkujad pakuvad jagatud hostimist erineva hinnaga, sõltuvalt ressursside hulgast, nagu ruum, ribalaius, MySQL andmebaasid, e-posti kontod ja mõned muud.

10 parimat jagatud veebimajutusplaani

Virtuaalserveri eelised

Kuluefektiivne

Virtuaalserver on olenevalt plaanidest ja pakkumistest saadaval odavaimate hindadega. Kuna ressursid on jagatud kasutajate vahel, jaotatakse nende vahel kogu serveri hind.

Algaja sõbralik

Jagatud hostimist peetakse parimaks neile, kes soovivad siseneda hostimiskeskkonda. See on blogijate ja väikeettevõtjate jaoks väga eelistatud.
Lihtne oma veebisaite hallata

Jagatud hostingu platvorm pakub kasutajasõbralikke juhtpaneele, näiteks cPanel või Plesk jne, mis on teie veebisaidi haldamisel kasulikud.
Pole vaja tehnilisi teadmisi

Jagatud hostimise kasutajana peate lihtsalt keskenduma oma veebisaidile. Serverit haldavad, hooldavad ja värskendavad hostiteenuse pakkuja tehnilised töötajad.

Virtuaalserveri varjuküljed

Etendus

Kui ühiskasutatavas serveris on populaarne veebisait, kus liiklustihedus on kõrge, ja see hakkab kasutama rohkem ressursse, aeglustub teie veebisaidi toimimine kindlasti.

Musta nimekirja lisamise oht

Kuna jagatud serveri veebisaidid kasutavad ühte IP-d, kahjustab halva naabriga veebisaitide olemasolu teie veebisaidi mainet IP-nimekirja musta nimekirja lisamisega.
Nr serveri juhtelemente

Serverit haldavad hostiteenuse pakkuja töötajad. Mis tahes probleem serveris viib teid eikuski keskele. See võib põhjustada konflikti hostiteenuse pakkuja ja veebisaidi omanike vahel. Seotud: jagatud veebimajutuse põhitõed algajatele

Kuidas pilvimajutus töötab??

Serverite komplekt on rühmitatud toimima ühe süsteemina, mida nimetatakse pilveks. Pilv majutab veebisaitide komplekti ja saab hakkama suure liikluse ja naelu korral. See järgib pilvandmetöötluse tehnoloogiat.

Pilvemajutus on veebimajutusteenuse turul väga tasulise hinna mudeli järgi saadaval. Seda tüüpi hostimine on võimeline ületama probleemid, mis seisavad silmitsi jagatud hostimise ja muud tüüpi hostimisega.

10 parimat pilvemajutuskava

Miks on pilvemajutus viimasel ajal populaarsust kogunud?

Veebisaidi omanikuna soovite, et see toimiks päevast päeva. Vähestel põhjustel on tõenäoline, et server jookseb kokku või on riistvara rike jagatud serverites. Kuid pilvemajutus on erand. Teie serveri komplekt töötab teie veebisaidi toimivuse suurendamiseks koos ja kuna pilves on mitu serverit, ei mõjuta ühe serveri rike teie veebisaidi toimimist.

Pilvemajutamise eelised

Suur jõudlus

Ükski teine ​​hostimisplatvorm ei vasta pilves hostimise toimivusele. Selle põhjuseks on asjaolu, et serverite komplekt või pilv töötavad koos ja toimivad ühe virtuaalserverina.

Veataluvus

Kui serveril, mis teie veebisaidi pilve hostimises majutab, on mõni tõrge, töötab teine ​​pilves olev server serverina ja teeb teie veebisaidi hostimistööd. Seega on see väga usaldusväärne.

Õiglane hind

Pilvemajutus kasutab tasu kasutamise mudelit. Peate maksma selle eest, mida täpselt kasutate. Võite oma vajadustele vastavalt isegi lisaressursse hankida.

Pilvemajutamise varjuküljed

Tehnilised teadmised on kohustuslikud

Pilvemajutus erineb teistest tüüpidest üsna erinevalt. Pilvega tegelemisel peate teadma, kuidas see täpselt töötab. Seetõttu pole see algajatele eelistatav

Suhteliselt kallim

Ehkki pilvemajutus on saadaval tasu eest, on see kallim kui muud tüüpi hostimine. Seega ei ole see alustavatele ettevõtetele taskukohane. Seotud: mis on pilvemajutus? Kuidas see tegelikult töötab??

Järeldus:

Jagatud hostimise ja pilvemajutuse valik sõltub paljudest teguritest, nagu teie eelarve, veebisaitide tüüp ja paljud muud.

Kui olete algaja või kui teil on oma väikesemahulise ettevõtte jaoks veebisait, on alati parem oma veebisaidi jagatud hostimine. Teie ettevõtte kasvades peab teie veebisait olema võimeline hakkama saama suure liiklusega ja naelu suurenemisega. Nii et liikuge pilvemajutusse, kui hakkate korralikku raha teenima.

See on kõik, mis meil selle artikli jaoks olemas on. Loodame, et peate õppima midagi uut ja see aitas teid!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map