Põhjalik ülevaade poepidajast – tundlik WordPressi teema

WordPressi teema valimine eelseisva veebipoe jaoks ei ole alati lihtne. Raha on protsessis peaaegu alati kaasatud, nii et peate tegema õige otsuse ja vältima takerdumist teema juurde, mis ei vasta tegelikult teie vajadustele või mille teema on klientidel keeruline teie käest ja whpg-ist tooteid osta. Asi ei muutu lihtsamaks, kui sirvite läbi teematurge, nagu näiteks ThemeForest. Pole kahtlust, et see on hämmastav – kui mitte parim – teemapood, kuid sellel on lai valik esmaklassilisi teemasid, teil on palju valikuvõimalusi!


Teie õnneks oleme siin, et aitame teil teha õige otsuse, ilma et peaksite vaeva nägema selle ideaalse teema jaoks veebi otsimisel! Kui otsite viisi, kuidas viia oma olemasolev ettevõte või bränd järgmisele tasemele, olete jõudnud õigesse kohta. Täna tutvustame teile hämmastavat e-kaubanduse teemat, mis on hiljuti meie tähelepanu juhtinud. See on üks populaarseimaid WordPressi premium-teemasid turul, millel on kindel kliendibaas ja kes meie sõnadega kasvab. Me räägime Poepidaja – tundlik WordPressi teema. See on väga kohandatav ja funktsionaalselt pakutav lisatasu WordPressi teema, mis on loodud selleks, et anda ainulaadsetele ettevõtetele nagu teie eelis ja funktsioon, mida ta vajab, et meelitada rohkem kliente ja suurendada müüki.

Täna käsitleme seda ülipopulaarset teemat lähemalt ja uurime sügavalt selle kujundust ja põhifunktsioone. Muidugi peate WordPressi teema ostmisel arvestama paljude asjadega, nii et arutame ka sellise teema nagu poodniku valimise plusse ja miinuseid. Nii et ilma täiendava vaevata on siin põhjalik ülevaade poepidajast – tundlik WordPressi teema!

Ülevaade

Kui alustate hämmastava tootega, saate kindlasti luua hämmastavaid asju. Nii on see poodniku puhul – tundlik WordPressi teema, mis on loodud e-kaubanduse veebisaitide jaoks. See on 100% tundlik ja võrkkestavalmis, täiusliku kujundusega pikslitega ja kasutaja jaoks palju lahedaid funktsioone.

Poepidaja ehitati spetsiaalselt WordPressi arendajate ja saidiomanike jaoks, kes soovivad oma klientide teenindamiseks kokku panna võimsa veebisaidi. See pole lihtsalt ideaalne lahendus e-kaubanduse saitidele, kuna on piisavalt paindlik, et seda saaks kasutada paljude veebisaitide jaoks ja uue projekti käivitamiseks. Selle teema lõi ja kujundas Get Bowtied, väike, kuid samas võimas veebiarendajate ja -kujundajate meeskond, kes on tuntud oma uuenduslike ja reageerivate WordPressi teemade poolest, nagu hr Tailor, jaemüüja ja muidugi poodnik.

Nagu arvatakse Get Bowtiedi tehtud teemast, on poepidaja täielikult reageeriv ja väga kohandatav, nii et saate seda näpistada mis tahes viisil. See ühildub suuremates brauserites, aga ka erinevates kaasaegsetes seadmetes, suure ekraaniga arvutitest nutitelefonide ja tahvelarvutiteni. Sellega on kaasas palju kasulikke tööriistu ja valikuid, mis võimaldavad teil luua veebisaidi täpselt selliseks, nagu te seda ette nägite. See on pakitud palju lahedaid komponente, millest saate kindlasti rõõmu tunda ka teel, sealhulgas esmaklassilised pistikprogrammid, mis suurendavad veelgi veebiostude kogemust. See on kõik teema jaoks vajalik, mis on kenasti pakitud ühte hämmastavasse paketti, soodsa hinnaga 59 dollarit (tavalise litsentsi eest).

Kujundus

Poepidaja – tundlik WordPressi teema uhkeldab piiramatute täpsemate teemavalikutega, mis võimaldavad teil luua ärivajaduste jaoks uimastamise vormi. See teema on paindlik, hõlpsasti kohandatav ega nõua keerukate kodeerimisoskuste või teadmiste õppimist. Ühesõnaga, võite hakata oma unistuste saiti karbist välja ehitama! Teema on integreeritud Visual Composeriga, säästes palju aega ja lihtsustades veelgi kohandamist. Võite valida paljude eelmonteeritud paigutuste hulgast või isegi kohandada oma, et see sobiks teie soovitud ilme ja ilmega.

Olete valiku pärast rikutud lahedate funktsioonide ja võimalustega, kuna poeomanik on ülalt alla täielikult kohandatav. Võite alustada otse päise stiilist, kus kõigepealt silmad peatuvad. Saate luua tähelepanu haarava päise stiili, mis sobib kõige paremini teie vajadustega ja võiks teie brändi veelgi võimendada. Võite isegi piiranguid eemaldada ja kasutada mõnda eelhäälestatud stiili, et muuta oma sait professionaalseks ja sujuvamaks või üksikasjalikumaks, kui soovite.

Poepidaja kasutab teravat võrkkestagraafikat ja on täielikult reageeriv, nii et see näeb välja ja töötab sujuvalt mis tahes ekraanisuuruses. See tähendab, et see teema on juurdepääsetav kõikides seadmetes, kõikidel platvormidel ja kõikidel viisidel. See on õige, ostjad saavad kõiki teie tooteid kõrglahutusega vaadata, olenemata sellest, millist seadet nad kasutavad – olgu see siis arvuti, Mac, sülearvuti, nutitelefon või tahvelarvuti! Teie kliendid naudivad kindlasti kõike, mida teil pakkuda on, ilma et peaksite ilma!

Põhijooned

Poepidaja – tundlik WordPressi teema on aare, kus pakutakse võimalusi ettevõtete omanikele, kes soovivad laiendada oma võrgus levi ja soovivad teema, mis võiks aidata nende toodetel saada väärilist tähelepanu. Allpool on selle teema peamised omadused:

 • Lihtne paigaldada ja seadistada
 • Envato tööriistakomplektiga hõlpsalt värskendatav
 • Täielikult reageeriv ja võrkkestaks valmis disain
 • Automaatsed ja TASUTA eluaegsed värskendused
 • Usaldusväärne ja sõbralik klienditugi
 • Võimas administraatori paneel
 • Lisage oma logo
 • Mitme päise valikud
 • Portfelli funktsionaalsus
 • Kaasa lisatud müüritise paigutus oma ajaveebi üleskütmiseks
 • Piiramatu hulga värve ja fonte
 • Tõlge on valmis
 • Lapse teema kaasas

Kõigi vajalike kohandamisfunktsioonide abil saate kiiresti ja hõlpsalt muuta Shopkeeperi stiili vastavalt oma vajadustele. Täpsema teemaadministraatori paneeli kaudu saate üles laadida oma logo, muuta fonte ja värve, luua oma paigutusi ja palju muud. Mis kõige parem, siis ei puuduta te ühte koodirida!

Poepidaja – tundlik WordPressi teema on ka pakitud lisatasu pluginatega nagu Visual Composer ja Revolution Slider pluginad, millest igaüks maksab umbes 46 dollarit. Viimane võimaldab teil sujuvalt esile tõsta oma enimmüüdud või uusi tooteid ja / või tutvustusi atraktiivselt ja hõlpsalt. Ja nagu varem mainitud, on teema tõlkevalmis, toetades mitut keelt. Seda kõike tänu WPML-i pistikprogrammile, mis tähendab, et kasutajad saavad oma tooteid hõlpsalt kogu maailmas müüa.

Poodnik, nagu nimigi ütleb, on loodud e-kaubandust silmas pidades. See ühildub täielikult populaarse ja võimsa WooCommerce’i e-kaubanduse pistikprogrammiga, mis võimaldab teil turustada veebis füüsilisi ja digitaalseid tooteid, mida saab saata mis tahes asukohta. See pistikprogramm muudab ka ostu-, whpg- ja suhtlusprotsessi sujuvaks ja lihtsaks nii müüjale kui ka kliendile. Selle tööriista abil on lihtne isegi varude haldamine, tellimuste jälgimine ja kataloogimine. Lisaks nendele on poodnikul kaasas kõik, mida võib vaja minna võimsa ja väljakujunenud veebipoe ehitamiseks, mis muudab ostlemiskogemuse sujuvaks ja professionaalseks.

Plussid ja miinused

WordPress on kahtlemata kõige populaarsem sisuhaldussüsteem (CMS) ja ajaveebiplatvorm seal. Sellel platvormil on sõna otseses mõttes miljoneid veebisaite, nii et pole üllatav, et see on muutunud eriti võimsaks ja paindlikuks. Kuid koos rohkemate kasutajatega on veelgi rohkem teemavalikuid. WordPressi kasutaja jaoks, kes otsib ideaalset kujundust, mis sobib kõige paremini tema brändiga, võib see muutuda tõeliselt segaseks! Arvestades, et olete valinud ideaalseks teemaks poodniku – tundliku WordPressi teema, peate siiski meeles pidama järgmisi plusse ja miinuseid, enne kui otsustate klõpsata sellel nupul Osta..

Plussid
 • Kvaliteetseid teemasid, nagu poodnik, värskendatakse regulaarselt ja sagedamini kui tasuta teemat, seega on teie sait alati WordPressi uusima versiooniga võrdsel tasemel ja kaitstud mis tahes turbeprobleemide eest.
 • Poepidajal on palju eelvalmistatud paigutusi ja tal on võimalus lubada teil oma isikupärastada, nii et saate hõlpsalt seada oma saidi välimuse lisaks kümnetele tuhandetele veebisaitidele.
 • Enamik premium-teemasid, nagu näiteks Shopkeeper, on varustatud üksikasjaliku dokumentatsiooniga, mis selgitab, kuidas seda kõige paremini kasutada. See on vähem levinud tasuta WordPressi teemade puhul.
 • Hangi Bowtied pakub teemakasutajatele parimat tuge, koos foorumite, reaalajas vestluste ja e-posti piletimüügisüsteemiga. Tasuta teemal pole tavaliselt pidevat tuge ja sellel on tavaliselt kogukonna foorum, millest mõne jaoks ei pruugi piisata.
Miinused
 • Te peate investeerima WordPressi premium-teemasse vahemikus 30–300 dollarit.
 • Kvaliteetsetel teemadel, nagu poepidaja, on oma kohandatud administraatori paneel erinevate kohandamisseadetega, mis võib algajatele liiga teha ja nende õppimiseks ja seadistamiseks võib võtta natuke aega.
 • Mõnel premium WordPressi teemal on palju soovimatuid funktsioone (nt pistikprogrammid, lisakinnitused), mis sageli paisuvad üles. Kuigi see muudab teema mitmekülgseks, võivad mõned teemad tulla lihtsalt paljude kellukeste ja viledega.

Päeva lõpus on kõige olulisem teema, mida teemast otsida – olgu see siis premium või tasuta – sellega kaasnev kvaliteet ja hoolitsus. Koodi kvaliteet on oluline tegur, millega tuleb arvestada, sealhulgas turvalisus ja lehe kiirus. Get Bowtied on neid asju ilmselgelt arvesse võtnud, arvestades asjaolu, et paljud kliendid on selle teema ostmisega rahul ning üha enam kasutajaid pöördub selle poole kõigi oma brändivajaduste jaoks. Parim viis selle kvaliteedi mõõtmiseks on lugeda seda, mida kasutajad räägivad. Kogukonna foorum on parim koht, kus saab teada igasugustest probleemidest, mis kasutajatel selle teemaga seotud on olnud, ja kui reageerivad teema arendajad nende lahendamisel.

Lõplik kohtuotsus

Kui olete algaja, kes pole kindel, kust alustada, või kogenud ettevõtja, kes soovib WordPressi teemadele pilti teha, siis Poepidaja – tundlik WordPressi teema on kindlasti nutikas valik. See on väga paindlik, rikkalike funktsioonide ja klanitud funktsionaalsusega, mis pole alati koos teiste esmaklassiliste e-poe WordPressi teemadega. Lisage sellele asjaolu, et see teema on suurepärase kujunduse ja ulatusliku klienditoega. Selle teema pakutav vabaduse saatus on lihtsalt hämmastav, aidates teil konkurentsis oleval veebiturul kõrgele tõusta.

Pole tähtis, millist toodet või teenust soovite veebis turustada ja müüa. Poepidajaga on lõpptulemus alati veebipood, mis mitte ainult ei näe välja professionaalne ja ajakohane, vaid ka pood, mis on mõeldud ka edule. Parimal juhul on see probleemivaba e-kaubandus!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map