Online-äriideed

Idee
27 Lihtsalt käivitatavad onlain-äriideed

Kas 2020. aasta on teil lõpuks kasumliku veebiettevõtte loomiseks?


Sa oled sellele igal aastal mõelnud. Olete oma peas läbi lugenud lugematul hulgal veebiettevõtteid ja kujutanud ette, milline oleks teie elu, kui saaksite töölt loobuda ja Internetis raha teenida.

Saate hõlpsalt maailmas ringi reisida, luua endale ja perele mugava eluviisi ning saavutada rahaline vabadus. Lõpuks pääsete 9-5 elustiili kitsendustest ja saate oma aja täielikult omada.

Aga mis siis juhtub? Tavaliselt veedate aega ideede läbimõtlemisel, kuid lõpuks siiski oma mugavustsooni tagasi.

Teie turvalise töö püsiv sissetulek, lihtsus, kui keegi teine ​​ütleb teile, mida iga päev teha (selle asemel, et proovida seda nullist välja mõelda), ja järjepidev ajakava.

Sa ütled endale: “Teate mida? See aasta on natuke liiga hull. Ma alustan seda veebiettevõtlust järgmisel aastal! ”

Kuid “järgmine aasta” ei tule kunagi.

Me ütleme teile, et 2020. aasta on aasta, mil peaksite oma veebiettevõtte alustama. Võimalusi on rohkem kui kunagi varem ja peaksite seda ära kasutama!

Alustamiseks abistame 27 veebiettevõtte ideed. Lugege need läbi, vaadake, kellega olete ühenduses, ja alustage oma uurimistöid. Siis alustage ühega, see on seda lihtne!

27 Veebiäri äriideed, mida on lihtne käivitada

Siin on meie nimekiri 27 veebiettevõtte ideest aastaks 2020:

1. Looge ajaveeb ja raha teenige see

Räägime palju sellest, kuidas blogi luua sellel veebisaidil, ja mõjuval põhjusel. 2020. aastal on ajaveebi loomine lihtsam kui kunagi varem ja teie ajaveeb võib olla ka suur potentsiaalne sissetulekuallikas (kui teate, kuidas seda raha teenida).

Pidage meeles, et te ei alusta lihtsalt ajaveebi loomist ja eeldate, et raha hakkab sinna sisse minema. Peate sisu järjepidevalt looma ja see peab olema ka sisu, mis harib, teavitab või meelitab inimesi. Teisisõnu, see peab nende huvi mingil viisil kajastama.

Veelgi enam, peate midagi ajaveebi kaudu müüma. See võib olla reklaamiruum, tooted, digitaaltooted, spondeeritud postitused, juhendamine, e-raamatud jne.

Kuid kui olete nõus selle töö sisse viima ja teete seda pikaks ajaks, võib ajaveebi pidamine olla äärmiselt kasumlik (mõned ajaveebid teenivad 50 000 dollarit kuus või rohkem).

Siin on mõned ressursid, mis aitavad teil oma esimese ajaveebiga alustada:

 • Kuidas kohandada WordPressi ajaveebi
 • Kuidas installida WordPressi ajaveeb Bluehostile
 • Kuidas suurendada blogi liiklust

2. Alustage sidusettevõtte turundusega

Õppige sidusettevõtte turundustSidusettevõtte turundus on põhimõtteliselt vahendustasu teenimise protsess, reklaamides kellegi teise toodet.

On kaks peamist viisi, kuidas enamik inimesi sidusettevõtteid turustab:

 • Infotooted. Reklaamite selliseid tooteid nagu e-raamatud, liikmelisuse saidid, videoseeriad jne. Seda tüüpi sidusettevõtte turundus võib teenida teile teenustasuna kuni 50% või rohkem, sellel on suhteliselt madalad turule sisenemise takistused ja tooteid on lihtne leida..
 • Amazoni partnerid. Paljud sidusettevõtted turundajad on edu Amazon. Valida on sõna otseses mõttes miljonite toodete vahel ja see võib olla üsna kasumlik. Lisateabe saamiseks külastage lehte Amazon Associates programm.

Kiire kõrvalteade: Enne sidusettevõtte turunduse alustamist on teil vähemalt põhiteadmised SEO ja copywritingu kohta (neist igaühe kohta lähemalt hiljem).

Sellegipoolest võite lugeda paar copywriting raamatut ja vaadata läbi algajate juhend SEO-st SEO Mozist et aidata teil alustada.

3. Seadistage e-poe sait

Üks parimaid viise veebitulu teenimiseks on e-poe loomine. Siin on plusskülg: kui proovite minna sidusettevõtte turunduse teed, on parimad sidusettevõtte turundajad keskendunud kolmele peamisele nišile; tutvumine, kaalukaotus ja veebis raha teenimine. Peaksite konkureerima parimate parimatega ja see pole lihtne.

E-kaubanduse kaudu konkureerite paljudel turgudel vana kooli ärimeestega, kellel võib olla või puudub igasugune Interneti-turunduse kogemus. Paljudel neist on hägusad ja aegunud veebisaidid, mis jätavad teile palju arenguruumi ja saate nende puudusi ära kasutada.

See pole ikkagi lihtne. See nõuab rasket tööd ja peate silma paistma sadade tuhandete e-kaubanduse veebisaitide ja veebipoodide seas. Kuid täites ainulaadse niši ja rakendades õigeid turundustehnikaid, saate oma e-poe poe kasumlikuks kordaminekuks muuta.

Siin on mõned näpunäited, mis aitavad teil alustada oma e-poe kasutamist:

 • Leidke kasumlik turg. Ajurünnakuga ideid, tehke märksõna uurimist ja proovige saada võimalikult konkreetseks. Näiteks surfilaudade müümisel on ilmselt palju konkurentsi. Kuid kui kitsendada seda surfilauaraamideks, on teil suurem võimalus turul silma paista.
 • Küsige endalt: “Kas toode on kallis?” Valmistamise, levitamise, edasimüügi jms kulud on seotud. Kui teie toode pole kallis (vähemalt 50 dollarit või rohkem), ei pruugi toote müümise ajaks jääda kasumit..
 • Küsige endalt: “Kas toode on kasvaval turul?” Kui teie turg on juba oma haripunkti ületanud (s.o videomakkide turg) ja on languses, siis ei soovi te tõenäoliselt sellest osa saada. Selle asemel tahate asuda arenevasse majandusharusse – just seal on teil kõige suurem kasum ja kasvupotentsiaal.
 • Kaaluge Shopify poe ehitamist. Shopify on e-kaubanduse jaoks loodud süsteem. Mõnede veebiteadmiste abil saate väga kiiresti üles seada ilusa kaupluse, odava investeeringu ja ilma kodeerimiseta. Ka Shopify pakub 30-päevast tasuta prooviversiooni, nii et saate alustada ilma peenraha kulutamata.

Siin on mõned täiendavad ressursid eduka veebipoe loomiseks:

4. Avaldage raamat ise Amazon’is

Avaldage raamat amazonisKas olete kunagi mõelnud raamatu kirjutamist, kuid ei teadnud, kust alustada? Kõik jama kirjastamine, redigeerimine ja vormindamine, turundus jne.?

Amazoni abil saate raamatu üsna hõlpsalt ise avaldada ja selle abil tõesti raha teenida. Seal on mõned lihtsad ja odavad juhendid see et aidata teil oma raamatut kirjutada ja kas see teeniks järjepidevat sissetulekut.

Siin on salajane kaste: Kui saate oma raamatu käivitada ja saada esimesel nädalal paarisaja müügi, võtab Amazon üle ja hakkab seda teie jaoks reklaamima. Nii saate teenida sellest reaalset raha. See on tegelikult lihtsam kui tundub, kuid jõuame selleni minutiga.

Siin on mõned näpunäited raamatu kirjutamiseks:

 • Kinnitage raamat, andes uuringu sõpradele, e-posti nimekirja ja / või uuringusaidid (nt) Pickfu. Kinnitades oma idee enne raamatu kirjutamist, parandate inimeste tõenäosust osta teie raamatut (ja te ei raiska seda oma aega kirjutades.)
 • Looge kontuur ja pidage sellest kinni, kui võimalik.
 • Pange iga päev vähemalt 30 minutit kuni tund kirjutama.
 • Vormindage raamat vastavalt Amazoni standardid.

Kui raamat on kirjutatud ja vormindatud, saate suunata saidile KDP.amazon.com. Logige sisse oma Amazoni kontoga ja valige jaotises „Loo uus pealkiri” „Kindle e-raamat”.

Teie raamatu ilmumisnädala jaoks on hea strateegia (100 ja enama müügi saamiseks):

 1. Esimese nädala hinnaks määrake 99 senti.
 2. Korraldage 99-sendine reklaam selliste saitidega nagu Buck Books ja Robin loeb.
 3. Postitage raamatu väljavõte vastavale alamkirjele ja linkige see oma raamatu lehele lõpus.
 4. Postitusnädala jooksul saate postitada 1-2 külalise postitust, mis suunavad tagasi teie raamatu lehele.
 5. Lõhkage oma e-posti nimekirja mitu korda.
 6. Loodetavasti on teie raamat nädala lõpuks vallandanud 5000 või 10 000 parima tasustatud edetabeli. Sealt tõstke hind 2,99 dollarini ja jätkake hinna tõstmist 1 dollar korraga iga paari päeva tagant, kuni see müümise lõpetab (seejärel langetage seda dollari võrra tagasi). See näitab teile raamatu optimaalset hinda.

(Siin on raamatu juhtumianalüüs mis kasutasid seda strateegiat edukaks ja järjepidevaks kasumi teenimiseks kuus 3–4 dollarit kuus.)

5. Looge digitaalne toode või kursus

Digitaalse toote või kursuse loomine sarnaneb e-raamatu kirjutamisega. Rahastate oma teadmisi raha, õpetades seda teistele.

Nagu öeldud, pole teil Amazonist oma kursuse reklaamimisel kasu. Peate reklaamima ennast oma veebisaidi, e-posti loendite ja võimaluse korral sidusettevõtete kaudu. Peate looma ka kaaluka müügi lehe, mis veenab külastajaid teie käest ostma.

Kui teil pole veel vaatajaskonda, siis oleks parem kõigepealt avaldada ise Amazon. Nii saate oma kursuse ideed kinnitada, oma meililoendit laiendada (veenduge, et teil oleks raamatu ees ja taga e-posti aadressi lubamine!) Ja enam-vähem luua kursuse ligikaudne mustand (kuna see tõenäoliselt sarnane raamatuga).

Siin on mõned täiendavad ressursid, mis aitavad teil veebikursuse loomisel:

6. Saa YouTuberiks

Videod muutuvad üha populaarsemaks. Instagramist ja Snapchati lugudest kuni Facebook Live’i videoni jätkatakse videote kasvu. Kui teile on alati meeldinud mõte olla kaamera taga, siis nüüd on aeg, mida saate ära kasutada.

Olgu selleks vlogi loomine ja reklaamitulu teenimine / vaatajaskonnale toodete müümine või YouTube’i kanali loomine, et teie veebisaidile rohkem liiklust suunata – 2020 on hea aeg alustamiseks.

YouTube’i videote tegemine aitab teil mitte ainult paremaid lugusid jutustada ja vaatajaskonnale väärtuslikumat sisu pakkuda, vaid aitab teil ka kasumlikke rääkimisvõimalusi saada..

Parim külg on see, et te ei pea isegi välja minema ja kallist uut kaamerat ostma – kui teil on kvaliteetse kaamera objektiiviga nutitelefon, võite kohe oma esimest videot filmima hakata!

7. Alustage rakenduste arendamist

Mobiilirakendused muutuvad aasta-aastalt üha populaarsemaks. Kui teil on idee laheda, kasuliku ja / või lõbusa rakenduse jaoks telefoni või tahvelarvuti jaoks, võib see olla see tee.

See aitab omada mõningaid teadmisi kodeerimise kohta, kuid see pole tingimata vajalik. On palju tarkvaraarendajaid, kes soovivad inimestega rakenduste loomisel koostööd teha.

Ettevaatust: rakenduste turg on praegu küllastunud, nii et veenduge enne rakenduse palju raha investeerimist, et saaksite oma rakenduse kinnitada ja teha uuringud..

Siin on mõned ressursid, mis aitavad teid rakenduse arendamise protsessis:

8. Õppige Facebooki reklaami

Facebook laieneb ja kasvab jätkuvalt. Seetõttu kulutavad ettevõtted rohkem Facebooki reklaamidele. Kuid siin on probleem: paljud vana kooli ettevõtted ei tea, mida nad teevad Facebooki reklaamide osas. Isegi uuematel ettevõtetel pole aega, et õppida plusse ja plusse, et nad saaksid oma Facebooki reklaamide investeeringult maksimaalset tulu.

Järelikult otsivad nad Facebooki reklaamispetsialiste, kes astuksid sisse ja teeksid seda nende eest. Õnneks on see midagi, mida saate üsna kiiresti õppida. Kui olete seda teinud, võite pöörduda ettevõtete poole ja pakkuda teile teavet kasumlike Facebooki reklaamide loomisel.

Siin on mõned Facebooki reklaamiressursid, millest saate õppida:

9. Õpi ja valda SEO

Otsingumootori optimeerimineSEO (Search Engine Optimization) viitab sellele, et veebisaidil oleks otsingumootorites (nt Google) teatud „otsinguterminite” jaoks kõrgem asetus. Kui veebisait asub kõrgemal, saab see asjakohasemat liiklust ja võib omakorda teenida rohkem tulu.

See on veel üks kõrgelt hinnatud oskus internetiturunduse maailmas. Sellegipoolest võib see olla natuke keeruline, kuna Google muudab alati oma algoritme. Sellega muutuvad mõned otsingureeglid. Peate alati olema esirinnas, õppima ja katsetama uusi strateegiaid.

Kui saate SEO-d vallata, on ettevõtted alati nõus teile teie abi eest maksma.

10. Hakka copywriteriks

Kopeerimine on kunst ja teadus strateegiliste sõnade (olgu kirjutatud või räägitud) edastamine, mis paneb inimesi tegutsema. See võib ulatuda ükskõik millisest kuni müügilehtedeni, kuni e-turunduse ja isegi kvaliteetse ajaveebi sisuni.

Kui teil on loomulik kalduvus ja kirglik kirg, võib copywriting olla teie pilet veebis sissetuleku teenimiseks.

See on suurepärane viis oma elus vabaduse saavutamiseks. Copywriting mitte ainult ei võimalda teil eemalt töötada, vaid võimaldab teil ka oma ajakava kontrollida. Lisaks aitab oskuse õppimine teid paljudes veebiettevõtetes (nt ajaveebi loomine, sidusettevõtte turundus jne. – kui saate kirjutada kaalukalt, muutuvad need kõik palju lihtsamaks!)

11. Skype’i juhendamine

Kas teil on kogemusi, millest soovite inimesi aidata? Siis võib Skype’i juhendamine olla teie jaoks potentsiaalne võimalus. Põhimõtteliselt hüppate Skype’is ja pakute abi oma treeneriklientidele. See võib toimuda igapäevase, iganädalase või igakuise kõne vormis.

Seal on Skype’i treenerid peaaegu kõige jaoks – elu treenerid, tervise treenerid, kohtingutreenerid jne.

Märge: Treeneriteenuste turundamine on palju lihtsam, kui teil on ka treeneriteemaline ajaveeb.

12. Domeenide ostmine ja pööramine

Olete ilmselt kuulnud inimestest, kes kinnisvara ostavad ja “flipivad”, eks? Nad ostavad maja suhteliselt hea hinnaga, parandavad selle natuke üles ja müüvad siis kena kasumi nimel edasi.

See on sama idee domeenide ostmiseks ja klapimiseks. Kas see on teie oma oma domeen, või kas soovite osta kellegi teise saiti ja selle üle vaadata, võib see olla hea veebitulu allikas.

Võite kasutada ressursse nagu Impeeriumi liblikad nii domeenide ostmiseks kui ka müümiseks.

13. Käivitage Podcast

PodcastingTaskuhäälingusaade võib olla suurepärane tulude genereerija.

Oma taskuhäälingusaate kasvatamisel saate pakkuda tasulist sponsorlust ja müüa oma tooteid ja teenuseid. Taskuhäälingusaate kaudu saate oma kuulajate usalduse teenida, mis muudab nad tõenäolisemaks, et nad ostavad teie pakutavat.

14. Dropshipping

Kättetoimetamine toimub siis, kui loote veebipoe, kus müüakse teiste inimeste tooteid (st te ei tee ühtegi tootmis- ega tarnimistoimingut). Seejärel saate iga müügi eest komisjonitasu.

Siin on eeliseks see, et te ei pea riskima toote varude kokkuostmise ja raha kaotamisega, kui seda ei müüda. Sisenemisbarjäär on madalam ja te ei pea alustamiseks peaaegu nii palju investeerima.

Kui soovite teada saada, kuidas saatelaeva teenida, Drop Ship’i elustiil on üks parimatest ressurssidest, mis aitavad teil alustada.

15. Vabakutselise kliki eest tasumise nõustamine

(Need on PPC reklaamid)

Kas olete kunagi näinud neid spondeeritud reklaame oma Google’i otsingutulemuste ülaosas? See on klõpsamise eest makstav reklaam (PPC).

See on Interneti-turunduse vorm, kus reklaamijad maksavad tasu iga kord, kui ühel nende reklaamil klõpsatakse. Lihtsamalt öeldes on see viis saidil külastuste ostmiseks.

Kui suudate selle oskuse omandada, saate seda teenust pakkuda teistele ettevõtetele.

16. Müüge tooteid eBays

Müüa ebay-sMuidugi, see on natuke vana kool, kuid inimesed teenivad endiselt palju raha eBay. Müügi alustamiseks võite teha midagi lihtsat, näiteks suunduda kohalikku rõivapoodi ja osta mõnda müügis olevat rõivast.

Seejärel saate selle eBay’is kõrgema hinna jaoks loetleda ja kui see müüakse, saate kasumi reinvesteerida rohkem rõivastesse ja jätkata suurema kasumi teenimist.

See nõuab teatavat strateegiat ja planeerimist, kuid on kindlasti tasuv viis veebiettevõtteks.

17. Hakka veebiarendajaks

Veebiarendaja on keegi, kes teab, kuidas veebisaiti alt üles ehitada. Selleks peate õppima kodeerimise, mis võtab aega ja rasket tööd. Kuid kui olete nõus pingutama, võib see maksta üsna hästi.

Siin on mõned näpunäited koodide õppimiseks ja veebiarendusega alustamiseks.

18. Investeerige oma aeg graafilisse disaini

Kas olete kunagi näinud ilusat müügilehte või veebisaidi kujundust, mis teile tõesti hüppab? See on kõik tänu graafilisele disainerile.

Graafilised disainerid on põhimõtteliselt visuaalsed suhtlejad. Nad kujundavad veebilehti, müügilehti, logosid ja tegelikult kõike muud, mis peab teravalt välja nägema.

Suurepärase graafilise disainerina ei pea te joonistamisega suurepäraselt hakkama saama, pole vaja kõrgharidust ega peate ostma väljamõeldud kallist arvutit. Kuid peate olema visuaalne mõtleja, peate millelegi spetsialiseeruma ja kindlasti vajate portfooliot.

19. Ehitage nišisaidid

Nišisaidi idee on sihtida konkreetset nišši (näiteks konkreetset tüüpi fotograafiat), järjestada Google’is selle nišiga seotud märksõnade kategooria ja muuta see liiklus tuludeks sidusettevõtete pakkumiste või oma toodete müügi kaudu.

Sellega tegeletakse palju uurimistööd – peaksite olema valmis väikseks töömahuks. Kui loote hea nišisaidi, võib see teile tuua lisakulu 500 dollarit kuus või rohkem.

Edasiseks lugemiseks vaadake seda Sean Ogle postitust: Kuidas luua nišisaidi 2018. aastal, mis toob sisse 500 dollarit kuus

20. Alustage konsultatsiooniettevõttega

Kas teil on konkreetses valdkonnas palju teadmisi? Siis võib teil vaja minna palju tasustatud veebikonsultandiks.

Konsultandina peate lihtsalt rakendama teadmisi, oskusi ja kogemusi, mis teil konkreetses valdkonnas on, et aidata klientidel lahendada selles valdkonnas tekkinud probleem või probleem.

Edasiseks lugemiseks vaadake seda postitust USA tänapäevast: Kuidas saada kõrgelt tasustatud konsultandiks

21. Alustage tasulise privaatse Facebooki gruppi

Tasuline privaatne Facebooki grupp annab teile võimaluse luua aktiivse kogukonna.

See annab teile võimaluse oma sisu edastamiseks, võimaldab teie kogukonna liikmetel üksteisega suhelda, võimaldab teil piirata juurdepääsu kvalifitseeritud liikmetele ning võimaldab ka rühma modelleerida ja juhtida.

Märge: Kui teil juba on veebisait ja meililisti, on tasulise privaatse Facebooki grupi loomine lihtsam, kuid see pole tingimata vajalik.

22. Aidake plii genereerimisel

Ettevõtted otsivad alati võimalusi uute müügivihjete loomiseks. Pliid on ju ettevõtete elujõud.

Kui aitate kaasa plii genereerimisel, mängite põhimõtteliselt kosjasobitajat. Sa ühendad äri juhtidega, kellega nad saavad probleeme lahendada.

23. Instagrami sponsorlus

Kas teile meeldib pilte teha ja unistate luua suurepärase Instagrami jälgimise? Järjest suurenedes muutuvad ka sponsorlusvõimalused. Näiteks kui teie konto on keskendunud spordiklientidele, võite olla võimeline sponsoreerima selliseid tooteid nagu valgupulber, toidulisandid jne.

24. Looge SaaS (tarkvara teenusena)

SaaS-i äriGoogle Apps, Dropbox, Leadpages – need kõik on SAAS-id.

SAAS on igasugune veebitarkvara, millele maksate juurdepääsu eest.

Selleks peate esmalt ajurünnaku leidma / leidma veebiteenuse, mille eest inimesed on nõus pidevalt maksma. Kui olete selle loonud, on väljakutse seda säilitada, mis pole lihtne ülesanne. Sellegipoolest võib see olla üsna kasumlik, kui suudate selle tööle panna.

25. Tehniline kirjutamine

Kas olete kunagi mõelnud, kes kirjutas selle uue teleri kasutusjuhendi? See on tehniliste kirjanike töö.

Kui teil on armastus kirjutamise vastu ja teile meeldib asjade tehniline külg, siis võib teil olla tehniliseks kirjanikuks olemine.

Siin on ressurss, mis aitab teil alustada: Tehnilise kirjutamisettevõtte loomine Scratchist

Siin on mõned saidid, kus saate tööd leida:

 • Freelanced.com
 • Upwork.com

26. Jätka / kaaskirja kirjutamist

Inimesed otsivad alati tööd – nad vajavad abi oma CV-de ja kaaskirjade osas.

Siit saate sisse astuda ja aidata neil luua täheloendit, et neid tööle saada.

27. Tehniline tugi

Veebitoe abil pakute põhimõtteliselt oma oskusi tehnilisena. Saate teha koostööd suuremate ettevõtete või isegi üks-ühele klientidega.

Tehnilise toe töökohti võib regulaarselt leida ka Upworkist.

Järeldus

See on teile uus aasta ja uus võimalus alustada veebiettevõtteid ning luua endale absoluutne rahaline ja elustiilivabadus.

2020. aasta eesmärk on kõik meetmete võtmine. Selle suure veebipõhiste äriideede loendi abil on teil alustamiseks palju võimalusi. Ärge enam oodake ja kindlasti lükake seda järgmise aasta lõpuni välja!

Võtke mõned ideed ja jookige koos nendega – järgmise aasta selleks ajaks võib teil väga hästi olla oma edukas ja kasumlik veebiettevõte! Teatage siin kindlasti ja andke oma tulemustest teada!

Kui teil on muid veebiettevõtte ideid, mida arvate väärt mainimist, lisage need kindlasti allpool olevatesse kommentaaridesse!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map