One.com ülevaade

Odav pole mitte üks neist omadustest, mida veebimajutusteenused tunnevad, kuid inimesed, kes asuvad One.com sooviks selle mõtte ümber lükata. Suurbritannia poolt tunnustatud kui üks eelarves kõige populaarsemaid veebimajutust pakkuvaid ettevõtteid, on One.com pakkunud taskukohaseid veebimajutuse lahendusi nii algtaseme spetsialistidele kui ka professionaalidele, et aidata neil luua oma veebisaite ja luua veebipõhine kohalolek ilma vaeva nägemata..


One.com-i logo
UPTIME
975
KIIRUS
965
TOETUS
950
HIND
988
FUNKTSIOONID
965
ROHELINE
945
INNOVATIIVNE
950

Esimeseks aastaks tasuta – One.com on teinud endale nime, pakkudes seda, mida enamik veebimajutusettevõtteid ei julgeks teha – ühe aasta jooksul tasuta veebimajutust. Stardipaketi registreerumisega saate omada oma veebisaiti. Pakett koosneb ühest domeeninimest koos 15 GB salvestusruumiga, ühest andmebaasist, SSL-iga täiustatud veebiturvalisuse tagamiseks ja 512 MB RAM-ist.

Ehkki stardikava ei pruugi teie veebisaidil lubada tohutut dünaamilise sisu osa, on see võimeline majutama ajaveebi või lihtsat staatilist veebisaiti, muutes selle heaks plaaniks algtaseme veebisaitide omanikele ja väikeettevõtetele.

Kuigi te ei maksa selle eest hostimise ega liitumistasusid, võtab One.com tavalist seadistustasu 10,80 naela, kuid seda ainult esimese aasta eest. Aastate õnnestumine ei nõua seadistustasu maksmist ka siis, kui otsustate oma veebimajutusettevõttega liitumist pikendada.

One.com-i muud hostimiskavad Ehkki selle stardikava võib juba varastada, saavad One.comi muud veebimajutusplaanid eelteenust pakkuda, pakkudes rohkem funktsioone ja lahendusi, hoides samas kulud minimaalsed:

 • Professionaalne – Kuumaksega 1,94 naela kuus loodi One.com-i pakett Professional neile, kes soovivad oma veebisaidile integreerida laia valikut interaktiivset ja dünaamilist sisu. Kuna seda tüüpi sisu laadimine nõuab ruumi ja kiirust, pakub pakett veebisaidi failide majutamiseks 1 GB muutmälu ja 100 GB salvestusruumi. Pakkudes ühe domeeni kasutamist, on One.com Professionali paketis ka mitu andmebaasi, SSH, täiustatud SSL ja 2 x CPU, et kiirendada teie veebisaidi funktsioone ja protsesse.
 • Professionaalne pluss – Peetakse One.com-i professionaalse hostimisplaani suureks vennaks, pakett Professional Plus pakub tööriistu ja funktsioone, mis sobivad neile, kes soovivad oma WordPress-ajaveebi üles seada. Kuu määraga 2,69 naela kuus annab Professional Plussi plaan teile 200 GB salvestusruumi, 2 GB muutmälu, mitme domeeni ja arvukate andmebaaside kasutamist. Pakendi lõpuleviimiseks pakub One.com ka täiustatud SSL-i ja SSH-funktsiooni ning 4x protsessorit. Nende tööriistade abil saate mitte ainult luua WordPressi ajaveebi, vaid antakse teile ka vajalikud komponendid selle haldamiseks.
 • Äri – Kuna One.com on kõige arenenum hostimispakett, sobib äriplaan ettevõtetele, kes soovivad luua suuri ja keerulisi veebisaite. Kuu hinnaga 4,64 naela, annab see plaan teile SSL-i kaudu tohutu 500 GB salvestusruumi failidele, mitmele domeenile, mitmele andmebaasile, 4 GB muutmälu, 8x protsessorit, SSH ja tiheda turvalisusega..

Kaupluse seadistamine – Kui plaan on valitud, on järgmine samm loodava veebisaidi tüüp. One.com pakub kolme erinevat tüüpi, mida kliendid saavad luua, ja igal ühel neist on nende seadistamiseks ainulaadne tööriistakomplekt:

Juhtpaneelil on neil võimalus automaatne värskendamine Joomla ja WordPress ning mida uuem on teie CMS, seda väiksem on oht sellele pahatahtliku juurdepääsu saamiseks. Turvalise veebisaidi saamiseks peab teil olema turvatud server!

  • Hostitud sait – Kõigi seadistamisvõimaluste hulgas võib hostitud sait olla mis tahes, alates ettevõtte veebisaidist kuni isikliku saidini. One.com on loomisprotsessi muutnud lihtsaks ja hõlpsasti mõistetavaks, kuna selle erinevad funktsioonid on ekraanil plaaditud ja lohistamisliidese kaudu. Vasak ülanurk näitab, kui palju kettaruumi saate töötada, ja paremal asuva valikuga, et saada rohkem vaba ruumi. Teie veebisaidi loomise saab teha isegi keegi, kes pole kodeerimisega tuttav, kuna One.com-i veebisaidi koostaja annab juurdepääsu 45 eelprojekteeritud ja neljale tühjale veebimallile. Kui olete valinud malli, mida saate kasutada, saate oma veebisaite looma, kasutades One.com täpsemat sisuredaktorit. Sisuredaktor pakub ka mitmesuguseid veebitööriistu, mida saab teie veebisaidile integreerida, sealhulgas galeriiosa seadistamine, YouTube’i videote manustamine, sotsiaalse meedia linkide lisamine, piltide üleslaadimine ja tabelite loomine.
  • WordPressi ajaveeb Tänu ühe klõpsuga WordPressi seadistamise funktsioonile saavad WordPressi ajaveebikasutajad nüüd oma veebipäevikuid hostida ja hallata One.com-is. WordPressi ühe klõpsuga suvand käivitab häälestusviisardi, kus kliendid saavad luua oma kasutajanime ja parooli. Pärast vajaliku teabe esitamist saate oma WordPressi ajaveebi integreerida ja majutada selle saidi One.com kaudu. Lisaks ühe seadistamise lihtsusele pakub ühe klõpsuga WordPressi funktsioon ka järgmisi tööriistu – kohandatavad veebimallid, sisuhalduse funktsioon kasutajasõbralike CMS-i tööriistadega, lai valik pluginaid, erinevad WordPressi mobiilirakendused ja sotsiaalmeedia integratsioon.
  • Online pood E-poe sisuhaldussüsteemide käsitsi integreerimise kaudu pakub One.com ettevõtetele, kes soovivad oma veebipoe kasuks kasu saada. E-kaubanduse sisusüsteemi üleslaadimine tuleb teha, kuna One.com ei paku oma e-kaubanduse tööriista. See võimaldab klientidel ainult ühendada muid veebipoodide platvorme, et luua oma poode. Selle seadistamine ei ole nii lihtne, kui tundub, kuna peate kogu e-kaubanduse paketi FTP kaudu oma veebisaidile üles laadima ja seejärel muudatusi tegema, kasutades CMS-i seadistusviisardit.

Sisseehitatud veebisaidi ehitaja – One.com rõhutab tõsiasja, et saate oma veebisaidi koos nendega luua, teadmata, kuidas koodi sisestada. See on võimalik nende veebisaidi koostaja kaudu. See pakub sirgjoonelist ja kasutajasõbralikku liidest, kuhu pärast eelistatud veebimalli valimist lihtsalt pilte sisestada ja sisu sisestada. See on nii kiire ja lihtne.

Tasuv plaanid – One.com-i veebimajutusplaanid on muude hostimiskavadega võrreldes odavamad, mis teeb peaaegu igaühele selle registreerumise lihtsaks. Lisaks hoolimata nende madalatest hindadest, ei tegele One.com funktsioonidega, seetõttu saate veebisaidi loomiseks ja õigel viisil käitamiseks endiselt vajalikke ressursse.

Kiire majutamine Uptime – Ehkki võite eeldada, et One.com pakub madalate hindade tõttu väga halba tööaega, pakub One.com üllatavalt kiiret tööaega, edukust üle 99%. Selle tulemusel olete kindel, et teie veebisait püsib kogu aja töövalmis.

Paindlikkus plaani uuendamisel – Mõnel veebimajutusettevõttel on kalduvus panna teid oma olemasolevast plaanist kinni pidama. One.com-i puhul pole see nii. Ettevõte laseb teil alustada põhiplaanist ja lubab teil siis hiljem uuemale versioonile üle minna./p>

Miks me reastasime One.com kui number 4

Kõigi One.com-i plaanide juurde kuulub tasuta saidiehitaja, nii et oma saidi kujundamisel ei pea te segama kodeerimist ega programmeerimiskeeli.

Pilk One.com-i veebisaidi koostaja paneelile

One.com on uhke selle üle, et nende veebisaidi koostaja paneel ei nõua, et kasutajad veebisaidi üles töötamiseks kodeeriksid. Selle töö tegemiseks kujundas ettevõte paneeli selliselt, et kõik, mida kasutaja vajab, oleks hõlpsasti kuvatav.

Lihtne ja arusaadav: kõik tööriistad on paigutatud kastidesse koos piltide ja lühikirjeldusega, et saaksite teada, mida igaüks neist teeb. Ehkki mõnele võib tunduda, et saadaolevad tööriistad on piiratud võrreldes teiste veebimajutusettevõtete pakutavate võimalustega, teeb see lihtsus One.comi klientide jaoks populaarseks, kuna nad ei pea muretsema asjade väljamõtlemise ega sisemusse mineku pärast – põhjalikkust ja mõista, mida iga tööriist teeb.

Kliendid saavad alustada asju veebiredaktori tööriistaga, kus nad saavad valida 45 eelprojekteeritud veebimalli hulgast, mida nad saavad oma veebisaidi jaoks kasutada. See pakub lohistamisliidest, mis muudab teksti lisamise, piltide lisamise ja isegi videote manustamise lihtsaks. Redigeerijafunktsioonil on ka mobiilivaate funktsioon, nii et näete, milline teie veebisait välja näeb, kui seda mobiilseadmes vaadatakse. Kohandatud HTML-koodide ja JavaScripti sisestamine on lubatud ka arendajatele oma veebisaitide loomisel rohkem mänguruumi.

Veel üks juhtpaneeli pakutav tööriist on failihalduri funktsioon, mis võimaldab teil oma veebisaidi jaoks vajalikke faile üles laadida ja salvestada. Faile saab ükshaaval üles laadida sarnaselt sellele, kuidas te faile WordPressi või muudesse sisuhaldussüsteemidesse üles laadiksite.

One.com pakub oma Bix-tööriista kujul ka oma pilvesalvestust. Kliendid peavad lihtsalt tasuta registreeruma ja nad saavad oma faile teiste inimeste jaoks allalaadimiseks üles laadida ja jagada.

KÜLASTAMINE ONE.com logo JA SAA MEILE 50% SOODUSMAKS

Tehniline

 • 99,9% tööaja garantii
 • Kõigi plaanide SSD-draivid
 • Ideaalne veebisaitide, ajaveebide ja e-posti majutamiseks
 • Kasutajarakenduste automaatvärskendused
 • One.com-il on 3 andmekeskust
 • cPanel ja SSH-juurdepääs
 • One.com teeb tihedat koostööd HP, IBMi ja Delliga, kes tarnivad kõik oma andmekeskuste serverid
 • One.com-l on õigus konto peatada, kui liiklus sellele veebisaidile mõjutab teisi klientide veebisaite. Selle põhjuseks on asjaolu, et suure liiklusega ribalaius võib mõjutada teiste veebisaitide toimivust. Negatiivne külg on see, et te ei tea, kas teie veebisait peatub peatamisega, kuna One.com ei paku seatud ribalaiuse limiiti, millest peaksite kinni pidama.

Toetus

 • Tehniline tugi ööpäevaringselt
 • Juhendid ja KKK
 • 24-tunnine Euroopa tugiliin
 • Ööpäevaringne vestluse tugi
 • E-posti tugi 24-tunnise reageerimise aknaga
 • Me ei leidnud ühtegi

Hinnakujundus

 • See on odav, tõesti odav
 • Paindlikud plaanid
 • Saab osta igakuiselt
 • Kuigi One.com annab klientidele raha tagasi garantii, pole see teiste veebimajutusettevõtetega võrreldes nii pikk. Ettevõtte garantii kestab vaid 15 päeva koos nõudega tasuda kõik seadistustasud hetkest, kui otsustate oma konto sulgeda.

Taustprogrammi ülevaade

Siin pakume teile pilte One.com-i taustaprogrammist (kohandatud paneel). See on väga lihtne, ilmub esimene sisselogimine, ilmub hüpikaken ja saate valida e-posti ja veebisaidi loomise vahel. Paneelis saate teha palju asju, näiteks:

 • Posti administreerimine
 • Aktiveeri viiruse- ja rämpspostifilter – kui see on aktiveeritud, analüüsib One.com-i viiruse- ja rämpsfilt sissetulevaid kirju, et tuvastada, kas need on rämpspost või mitte, ja kontrollib, kas need sisaldavad viirust või võivad need olla mingil moel kahjulikud.
 • Kasutage veebisaidi koostajat
 • Loo veebipood – kasutades One.com tööriistu – pood on 14 päeva tasuta. Peaksite oma tellimust prooviversiooni lõpus uuendama 10.00 naelaks kuus.
 • Hallake oma faile
 • Vaadake veebisaidi statistikat
 • Hallake varukoopiaid ja takistajaid
 • Hallake oma DNS-i, PHP ja MySQL-i, domeeni privaatsust, kettakasutust, SSL-i jms.

Tagasi põhifunktsioonide juurde saidil One.com

Ehkki see ei pruugi tööriistade ja funktsioonide osas nii viljakas olla, pakub One.com siiski lihtsat ja hõlpsasti mõistetavat süsteemi, mis muudab veebisaidi loomise kiireks ja probleemivabaks väga mõistlike hindadega. Põhiliste veebiehituspaneelide ja kulutõhusate plaanide abil saab igaüks veebisaidi omada kiiresti.

Veebimajutaja jõudlus

One.com-i testi tulemused

Esimene ja tõenäoliselt kõige olulisem tööriist on Pingi test:

Ping võimaldab teil testida masina juurdepääsetavust ja mõõta edasi-tagasi aega sõnumite puhul, mis saadetakse lähtemasinalt sihtarvutisse.

Check-host tulemused näitavad Suurbritannia kiiret pingimist – 20ms

One.com-i testi tulemused

Pingdom testida kiiruse jõudlust nende Amsterdami serverist.

Nagu näete, laadis aastaid täielikult funktsioneerinud testitud veebisait 76% kiiremini kui teised testitud saidid, mille jõudlusaste on 83/100.

Veebisaidi laadimisaeg oli 1,80 sekundit.

One.com-i testi tulemused

LoadImpacti stressitesti aitab kindlaks teha teie veebisaidil teatud hulga kasutajate (koormuste) käsitlemise võime. Eesmärk on näha, kuidas teie veebisait töötab, kui see on nii eeldatav kui ka stressirohke.

Isegi kui 25 kasutajat sirvib meie veebisaiti, on laadimisaeg nende kõigiga võrdne (2,5 sekundit).

Need on mõned väga head näited.

Siin saate vaadata ka teisi Ühendkuningriigi parimaid veebimajutusettevõtteid, ülevaateid ja võrdlust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map