Oma veebisaidi üleviimine BlueHostilt WebHostingHubile

Kas ma saan oma BlueHost-hostitud veebisaidi üle viia veebimajutuskeskusesse?

Kui teil on juba BlueHosti hallatav veebisait ja soovite selle kuidagi üle kanda mõnele muule veebimajutaja pakkujale, näiteks Veebimajutuskeskusele, võtab ettevõte teile meeleldi vastu ja pakub teile teenust..


Veebimajutuse jaotur (või lühikeselt jaotur) on üks parimatest ja usaldusväärsematest veebimajutusettevõtetest, mis toetab ja aitab kliente nende veebisaidi teisaldamise või rändamise protsessis, pakkudes tasuta teenuseid. Lisaks pakuvad nad „seisakuid mitte edastada”, mis tähendab, et teie veebisait ei koge kunagi seisakuid, kui tegelik ülekandmisprotsess toimub.

Te ei pea muretsema oma saidi teisaldamise üle BlueHostilt veebimajutuskeskusesse, kuna see on lihtne ja lihtne. Kogu protsessi lõpuleviimine võib võtta natuke aega, kuid protsess ise pole raketiteadus.

Kõige tavalisem viis saidi ülekandmiseks on vanade failide ja kuupäeva FTP-kliendi abil allalaadimine ja seejärel veebimajutuskeskusesse üleslaadimine..

Miks valida veebimajutusteenuste jaotur?

On palju põhjuseid, miks inimesed otsustavad oma veebisaidi (d) üle viia teisele veebimajutusettevõttele. Need põhjused on erinevad, millest mõned võivad mõjutada isegi veebisaidi tulevikku ja võib-olla isegi ettevõtet ennast.

Küsimusele, miks peaksite veebimajutusteenuste jaoturi valima sadade tööstuse veebimajutusettevõtete hulgast, on vastus, et see ettevõte on üks juhtivaid kvaliteetsete veebimajutusteenuste pakkujaid, eriti kiiruse ja töökindluse osas. Tänu tipptasemel klienditoele ja ülikiiretele serveritele on see paljude veebisaitide omanike ja veebiarendajate jaoks parim valik – tegurid, mis on veebimeistrite jaoks väga olulised. Kõik need koos paljude muude lahedate ja kasulike funktsioonidega sisalduvad nende hostimiskavades – ja need on väga konkurentsivõimelise hinnaga. See annab veebimajutuskeskusele vajaliku eelise teiste veebimajutusettevõtete ees.

Mida peate teadma enne oma veebisaidi ülekandmist veebimajutuskeskusesse

Enne veebisaidi BlueHostilt veebimajutuskeskusesse üleviimist kaalumiseks on mõned asjad, mis peavad sisaldama järgmist:

 • Edastusprotsess on rakendatav ainult domeenidele, mille domeenid on .com, .net, .org, .biz,. .us ja .info laiendid;
 • Kogu ülekandeprotsess võib kesta kuni 10 päeva;
 • Te ei saa WHOIS-i teabes muudatusi teha, see tähendab, et enam ei muudeta kontakte ega muutu nimeservereid / DNS-i, kui ülekanne on alanud;
 • Te ei saa üle kanda kontot, mille jaoks pole veel loodud 60-päevane periood uute loodud domeenide jaoks ja 45-päevane periood uuendatud domeenide jaoks. Kui teie domeen kehtib ühele neist kahest, on tungivalt soovitatav oodata 60-päevane periood või 45-päevane periood enne saidi üleandmist.
 • Teisele veebimajutusteenuse pakkujale üleviimine viib ainult domeeni üle ega mõjuta mingil moel teie andmebaase ega saidi faile ega muud olulist teavet..

Teie veebisaidi üleviimine BlueHostilt veebimajutuskeskusesse

Oma veebisaidi teisaldamiseks BlueHostist peate järgima mõnda lihtsat sammu. Need toimingud peaksid toimima kõikjal, kus soovite oma saidi teisaldada.

 1. Logige sisse oma BlueHosti juhtpaneelile.
 1. Kliki Domeenihaldur.
 1. Selle esiletõstmiseks klõpsake domeeninimel. Vahelehed ilmuvad ekraani paremas servas.
 1. Alates LUKUSTUS vahekaardil, avage domeen.
 1. Lülitage privaatsusseaded välja PRIVAATSUS
 1. Muutke jaotises nimeservereid NIMETEENIJAD vahekaardil, et suunata oma veebisait uutele nimeserveritele.

[Märge: Tehke seda ainult siis, kui olete valmis, et KÕIK teenused osutavad uuele serverile.]

 1. Alates Vahekaart TRANSFER EPP, saada EPP / autoriseerimiskood.Selle koodi peate edastamise ajal veebimajutuskeskusele andma.
 1. Veenduge, et kontaktteave on õige ja ajakohastatud.Seda saab teha programmi kaudu KONTAKTID See teave sisaldab registreerija, administraatori ja arvelduse üksikasju. Administraatori kontaktmeili tuleb värskendada, kuna kinnituspost saadetakse e-posti teel koos autoriseerimiskoodi ja ajutise URL-iga.
 1. Alates Domeenihaldur, klõpsake domeenil, mida soovite teisaldada, ja seejärel klõpsake nuppu ÜLEANDMINE EPP Te peaksite lehel nägema kahte linki: üks ülekande kinnitamiseks ja teine ​​selle keelamiseks.

[Märge: Kui te ei leia linke, võib see tähendada, et Web Hosting Hub ei ole teie e-posti aadressile ülekandmise taotlust saatnud.]

 1. Klõpsake ülekandmist kinnitaval vahekaardil. Ülekandeprotsess peaks algama kohe. Kogu ülekandmisprotsess võib võtta kuni 3 päeva.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map