Offshore-hostimine – mis see on ja kasu?


Offshore hosting on omamoodi nišš hosting. Offshore-hostimine toimib nagu traditsiooniline hostimine. Kuid see tuleb keerdumisega. Enne täieliku offshore-hostingu juhendi otsimist teame selle keerdumisest otse.

Avamerel majutamine, lisateave

Mõte on selles, et offshore-hostimises asub teie veebisait teie asukohast kaugel asuvas andmekeskuses. Põhjuseid, miks valida offshore-hostimine, on palju. Autoriõigustega kaitstud sisu, DMCA sisu, täiskasvanutele mõeldud veebisaidid, veebisaitide häkkimine ja need on mõned olulised põhjused. Seda võimalust eelistavad need, kes ei soovi oma veebisaiti seaduslikuks teha ja neil on raskem jälgida või nendega ühendust võtta.

Millised on offshore-hostimise põhipunktid?

Server peab asuma kaugel asuvas kohas

See on peamine nõue, mis määratleb offshore-hostimise. Tehniliselt on välismaiste veebimajutusteenuste pakkujaga võõrustatava veebisaidi puhul tegemist Offshore’i hostimisega, kuid eesmärk on erinev. Mitte kõik hostingu pakkujad ei lase teil selliseid veebisaite hostida. Väga sageli järgivad need hostingu pakkujad rahvusvahelisi seadusi.

Ei vasta DMCA-le

DMCA on Ameerika Ühendriikide autoriõiguse seadus. DMCA tähistab digitaalse aastatuhande autoriõiguse seadust. Kuigi see on Ameerika seadus, järgib enamik välismaiste veebimajutusteenuste pakkujaid seda seadust. Seetõttu ei tähenda see, et võõrustate oma veebisaiti välismaise veebimajutusteenuse pakkujaga, see ei tähenda, et saate hostida seadustega vastuolus olevat sisu. Sest kui veebimajutusteenuste pakkuja järgib DMCA-d, võib teie vastu võtta mis tahes õiguslikke meetmeid. Seetõttu veenduge, et valite DMCA normidele mittevastava veebimajutusteenuse pakkuja, kui soovite majutada mis tahes autoriõigustega kaitstud või muud seadustega vastuolus olevat sisu.

Kõik pole offshore-hostimises lubatud

Kuna offshore-hostimist saab kasutada DCMA ja muude seaduste lahendamiseks, ei tähenda see, et saaksite teha kõike, mida soovite. DDoS-skriptid, Brute Force tegevused, mis võimaldavad kellelgi teise süsteemile juurde pääseda ja pahatahtlikke tegevusi teha.

Millist tüüpi offshore-hostimist valida??

Offshore-hostingu tüübi valimine on täpselt nagu tavalise veebimajutuse tüübi valimine. Seetõttu sõltub veebimajutuse tüüp veebisaidist või veebirakendusest, mida soovite käitada, ja konkreetsetest nõuetest. Nii nagu traditsiooniline veebimajutus, sõltub ka offshore-hostimise valimine mitmetest teguritest, nagu vajaminev salvestusruum, ribalaius, veebisaidi liiklus jne. Kui olete alles alustanud, vajate offshore-virtuaalserverit. Kuna teie nõudmised suurenevad, saate valida täpsemad valikud, näiteks offshore VPS või spetsiaalne veebimajutus.

Parimad avamere veebihostid

Nüüd, kui teate, mis on offshore-hostimine ja selle eelised tavalise veebimajutuse ees. Järgmine järgmine samm on hea veebi valimine, mis pakub offshore-majutusteenust ja -plaane.

Konfidentsiaalset sisu pakkuva veebisaidi käitamiseks on hostinõuded tavalise hostimisega võrreldes pisut erinevad.

Avamere veebihostid peavad lubama teil keelatud sisu hostida. Oletame, et elate Indias ja soovite omada pokkerimänguga veebisaiti. Kuna Indias ja teistes Aasia riikides on pokker ja kasiino keelatud, pole kuidagi võimalust oma veebisaiti Aasia serverisse majutada. Siin on offshore-majutamine väga kasulik.

Offshore-veebihostid on anonüümsed. Kuna enamik offshore-hostingu pakkujaid pakub tavaliselt mitut tüüpi maksevõimalusi. Ja saate valida makseviisi, mis võib vähendada teie identiteedi paljastamise võimalusi.

Kuna teie veebisaiti majutatakse võõras serveris, näevad globaalse eksponeerimise võimalused kindlasti tõusu. Ja see on parim valik, kui elate riigis, kus te võtsite veebimajutuse eest palju tasu. Võite minna ükskõik millise välismaise veebimajutusteenuse pakkuja poole, kes pakub veebimajutamist väga odava hinnaga.

Lisaks on muud avamerel vastuvõtva peremehe valimisel olulised aspektid:

 • Hea tööaeg ja jõudlus

Veenduge, et kui veebi pakub head tööaega ja jõudlust, siis olete alati tahtnud oma veebisaiti kiiresti käitada ega kaota seisaku või halva toimivuse tõttu liiklust.

 • Usaldusväärne tehniline tugi

Head offshore-veebihostid pakuvad laias valikus tugimeetodeid, näiteks otsevestlust, telefoni ja e-posti. Kontrollige kindlasti veebimajutajaid, kes teadaolevalt pakuvad kiiret reageerimise aega.

 • Turvalised serverid

Viimaseks on äärmiselt oluline oma veebisaitide majutamine turvaserverites. Kontrollige kindlasti hoste, mis pakuvad tulemüüri kaitset, viirusetõrjetarkvara, saidi varukoopiaid ja muid turvafunktsioone, mis pakuvad kaitset häkkerite, süsteemide krahhide, pahavara ja juhusliku andmekao eest.

Vaatame mõnda parimat veebimajutajat, kes pakuvad avamerel hostimisteenust. Allpool on populaarseimad ja usaldusväärsemad offshore-veebihostid, pidades samal ajal silmas eespool nimetatud tegureid.

1. Hostinger

Hostinger Odav avamerel majutamine

Hostinger pakub mitmesuguseid hostimisplaane, mis toetavad ka offshore-hostimist. Kuna neil on serverid erinevates andmekeskustes kogu maailmas, on vajadusel võimalik teie konto teisaldada teistesse andmekeskustesse.

Seega, kui soovite valida mis tahes offshore-hostimisplaani, jagatud hostimise, VPS-i või pilve, pakub Hostinger seda! ja tagame, et olete Hostingeriga heades kätes.

LOE HOSTINGERI LÄBIVAATAMIST

2. Flaunt7

Flaunt7 parim offshore-hostimine

Flaunt7 on parim DMCA ignoreeritud hostimise ja offshore-majutusteenuse pakkuja ning see on meie parimate offshore-majutusteenuse pakkujate 2. soovituste loendis. Flaunt7 on India hostimisteenuseid pakkuv ettevõte, mis pakub mitmesuguseid veebimajutusplaane teie WordPressi ajaveebide, pildigaleriide ja isegi e-kaubanduse veebisaidi majutamiseks. Ettevõte pakub ühte parimat ja taskukohast DMCA ignoreeritud veebimajutust maailmas ning on spetsialiseerunud ka sõna- ja ajakirjandusvabaduse pakkumisele.

Flaunt7 pakub 5 terviklikku paketti, mis sobib peaaegu igasuguse veebiettevõtte hostinõuetega. Offshore-virtuaalserver alates 0,99 dollarist kuus ulatub kuni 137 dollarini kuus, mis sisaldab kõrgeimaid ressursse ja tippklassi jõudlust.

LUGEGE LÄBI LÄBIVAATAMINE

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map