Nice’i hotelli üksikasjalik ülevaade – teema WordPress

Reisimisest ja turismist on saanud 2016. aastal kõige kiiremini kasvav globaalne sektor. See esindab umbes 3,1% maailma SKTst ning on kasvanud suuremaks kui autotööstus ja keemiatööstus. Hotellid ja muud reisimisega seotud ettevõtted laiendavad oma haaret, luues oma veebisaidid, võimaldades neil pakkuda teenuseid globaalsele vaatajaskonnale. Ettevõtete omanikud kasutavad seda võimalust ära, kuna see on mugavam, kulutõhusam ja tõhusam kui trükireklaamide kaudu reklaamimine. Kui plaanite laiendada oma hotelli- või reisiettevõtteid veebis, on mõistlik luua ka oma veebisait!


WordPress on kahtlemata parim platvorm mis tahes tüüpi ja suurusega ajaveebi või veebisaidi loomiseks. Sellel pole lisaks saidi funktsionaalsuse suurendamiseks tohutut pistikprogrammide kogu, vaid paljud arendajad jätkavad WordPressi teemade loomist peaaegu igasuguse veebisaidi jaoks. Kui teil on vaja WordPressiga üles ehitada hotelli või majutuse veebisait, võimaldab premium-teema hõlpsalt luua professionaalse ilmega saiti. Üks selliseid teemasid, mis ThemeForesti turul üsna kõmu tekitab, on see Kena hotell – WordPressi teema.

Nice Hotel on esmaklassiline WordPressi teema, mis on spetsiaalselt loodud hotellidele ja majutuskohtadele. See sisaldab konkreetseid majutusvõimalusi, nagu veebipõhine broneerimis- / broneerimissüsteem, tubade tutvustamiseks kohandatud lehekülje paigutused, pildigaleriid ja muud hotelli veebisaidil nõutavad elemendid.

Selles Nice’i hotelli – WordPressi teema üksikasjalikus ülevaates uurime, kas see on tõesti ideaalne tüüp tüüpi veebisaitide broneerimiseks. Nagu iga saidi puhul, peaksite siiski tagama, et sellele tehakse ka mõned täiendavad optimeerimised maksimeerige oma saidi kiirust kasutajatele.

Ülevaade

Nizza hotell – WordPressi teema on premium-teema, mis on loodud hotellidele, puhkekohtadele, spaadele, teenuspõhisele luksusärile ja muudele teenustele, mis vajavad broneerimist või broneerimissüsteemi. See on järjekordne ThemeForest Elite Authori meistriteos, QuiteNiceStuff, mis pani endale nime, arendades ja kujundades kvaliteetseid WordPressi teemasid ja HTML-malle.

Nice Hotel pakub palju ainulaadseid funktsioone, mis hotellidele ja muudele teenustüüpi ettevõtetele kasulikud võivad olla. Seal on üks teenuste ja majutuse haldamiseks, ürituste korraldaja, iseloomustuste sektsioon ja isegi broneerimissüsteem. Muud tähelepanuväärsed funktsioonid hõlmavad ajaveebiosa, täielikult töötavat kontaktvormi, Google Map’i integreerimist, kohandatud lühikoodide komplekti, kauneid sotsiaalmeedia ikoone ja palju muud.

Kujundus

Kena hotell – WordPressi teema sisaldab hunnikut hõlpsasti kasutatavaid teemavalikuid, mis võimaldavad teil oma saiti minimaalse aja ja vaevaga konfigureerida. Sellel on täiustatud teemapaneel, mis on täiesti kaubamärgita, võimaldades teil sellele hõlpsalt lisada oma ettevõtte nime ja logo. Sellel on ka reageeriv disain, nii et see töötab suurepäraselt kõigis seadmetes ja ekraanisuurustes nagu iPhone ja iPad. Sellel on lihtne ja kaasaegne paigutus, mis muudab selle funktsionaalseks ja hõlpsaks kasutamiseks veebisaitidel, mis vajavad palju sisu (või isegi neid, kus on ainult vähe sisu).

Erinevalt teistest hotellides pakutavatest WordPressi teemadest on Nice Hotel üsna ainulaadne, kuna see on eemal kõigist tänapäevastes teemades levinud tavalistest moodsatest lamedatest kujundustest. Selle asemel jääb see kinni sellest, mida me Internetti sisse logides kõige paremini tunneme. Suurepärane on see, et see suudab tunduda nii atraktiivne, vaatamata sellele, et ta kohaneb mõne trendikama esteetikaga. Nice’il on fikseeritud laius ja elegantne koht lehe ülaosas, kuhu saate panna oma ettevõtte logo. Leiate isegi sotsiaalmeedia nupud lehe ülaosast, samal ajal kui nupp Broneeri kohe asub otse seal, kus teie külalised ja külastajad seda kõigepealt näevad. Kõik teie kontaktandmed on külastajatele kohe näha. See jääb lehe ülaossa isegi siis, kui külastajad saavad teie saidile juurdepääsu oma mobiilseadmetes. Vahepeal on liugur täiuslik koht hotellitubade (või muude teie pakutavate teenuste) fotode kuvamiseks, sealhulgas kattev moodul, mida külastajad saavad sisse lüüa, kui neile meeldib teie hotellis ööbida..

Nice Hotel pakub taustal ka majutuse haldamise ala, mis võimaldab teil lisada ja eemaldada teatud ruume, pilte ja kirjeldusi. Teisalt saadab broneerimissüsteem päringud otse teie postkasti. See muudab asjad teie jaoks mugavamaks, kuna külalised ei pea enam teile telefonitsi helistama, võimaldades teil rohkem aega veeta ettevõtte muude aspektide jaoks.

Teema on tõlkevalmis, mis tähendab, et teistest riikidest pärit külalised saavad teie saidi sisust aru nende emakeeles. See on teenusetüüpi ettevõtete jaoks väga oluline, arvestades, et kindlasti peate inimesi tulema teie ettevõttesse kõikjalt maailmast. Lisaks saate valida 4 erineva naha hulgast ja lisada sündmuste haldamise ala, kus saate tutvustada teie territooriumil toimuvaid suursündmusi. Seal on ka iseloomustuste jaotis, kontaktlehed, fotogalerii ja ajaveebi jaotis. Nendega on Nice Hotel just see, mida vajate veebis edukaks esinemiseks!

Põhijooned

Mis eristab Nice Hotel – WordPressi teemat võistlusest? Siin on peamised omadused, mida sellel hämmastaval teemal ootate:

 • Lihtsalt kasutatav valikupaneel. Teema sätteid saate muuta ja luua oma saidile ainulaadse ilme.
 • Kohandatud lehe mallid. Looge eelvalmis mallidega suurepäraseid lehti, koos spetsiaalsete paigutuste ja funktsioonidega.
 • Majutuse korraldamine. See võimaldab teil lisada kirjeldusi ja pilte saadaolevatest tubadest ja muudest pakutavatest teenustest.
 • Broneerimisviisard. Siin saavad külalised reserveerida toa / teenuse, mis saadetakse otse teie postkasti.
 • Täielikult töötav leht. Lihtsalt konfigureeritav kontaktleht võimaldab teie klientidel teiega kiiret ja mugavat ühendust võtta. See on integreeritud ka Google Mapsi, nii et külalised saavad teie ettevõtte hõlpsalt üles leida.
 • Sotsiaalmeedia jagamine. Kasutajad saavad klõpsata sotsiaalmeedia ikoonidel, et nad saaksid teie sisu sõpradega jagada.
 • 4 eelkujundatud nahka. Nice Hotel pakub 4 nahka, aga ka võimalust luua oma värvivalija abil oma.
 • Valguskast. Kujutisele klõpsates ilmub see tumedal taustal suuremas suuruses.
 • Rippmenüüd. Teema navigeerimise üks osa on rippmenüüd ja alammenüüd.
 • Ürituste juhtimine. Sisseehitatud sündmuste halduri abil saate siia lisada kõik oma uusimad ja suurimad sündmused.
 • Iseloomustuste haldamine. Andke teistele inimestele teada, kui rahul on teie kliendid teie teenusega! Valige iseloomustused, mis teile kõige rohkem meeldivad, ja lisage need automaatselt oma saidi avalehele.
 • Kohandatud vidinad. Kohandatud vidinad pakuvad teie veebisaidile spetsiifilisi funktsioone.
 • Kohandatud lühikoodid. Lisage oma postitustele ja lehtedele erielemente.
 • Kihilised graafikafailid. Ideaalne neile, kes soovivad teema kujunduse üle täielikku kontrolli.
 • Tõlge on valmis. Nice Hotel on ühilduv ja seda on täielikult testitud WPML-i uusima versiooniga.
 • Ühildub mobiilseadmetega. See teema on tundlik ja seda saab kasutada erinevates mobiilseadmetes nagu iPhone ja iPad.

Muud märkimisväärsed omadused on järgmised:

 • Fikseeritud laius
 • Ülemine menüü
 • 2 veergu
 • Google Map integratsioon
 • BuddyPressi integreerimine
 • YouTube’i ja Vimeo integreerimine
 • Skype, LinkedIn ja Gravatar integreerimine
 • Blogi sektsioon
 • Lokaliseerimine
 • Automaatne pildi suuruse muutmine
 • Kaardistamine
 • Keermestatud kommentaarid
 • Kohandatud postitustüübid

QuiteNiceStuff pakub ka tippkvaliteediga tuge, mis on kõigi nende toodete standardfunktsioon. Tavaliselt vastavad nad tööpäevade jooksul 24 tunni jooksul. Kõik teie vajadused on selle teemaga kaetud!

Plussid ja miinused

Premium-teemadest on saanud elukutseliste WordPress-põhiste veebisaitide oluline osa, mis on suunatud reisimisele ja turismile. Kuid kui palju premium-teema autorid ja poed seda välja pakuvad, võib teil olla keeruline kaaluda toote potentsiaalseid puudusi. Loodetavasti on järgmistest plussidest ja miinustest abi, kui kaalute Nice’i hotelli – WordPressi teema valimist:

Plussid
 • Kvaliteetsed teemad, näiteks Nice Hotel, saavad ametliku toe, tavaliselt foorumi, telefoni, e-posti jne kaudu. Premium-teema kasutajad saavad teema autorilt tavaliselt kiire vastuse, samuti abi vigade või muude turvaprobleemide parandamisel..
 • Tippkvaliteediga WordPressi teemade kvaliteet, mille eesmärk on sissetuleku teenimine, on tasuta teemadega võrreldes palju kõrgem. Esmaklassiliste teemaautorite ja poodide jaoks loob kõrge kvaliteet positiivset tagasisidet, kus nende teemad muutuvad paremaks, kuna üha rohkem kasutajaid neid kasutama hakkab.
 • Nice Hotel pakub täiustatud funktsioone, nagu sisseehitatud teemavalikute paneel, mis muudab kohandamise ja saidi konfigureerimise palju lihtsamaks, täpsemad pistikprogrammid, broneerimis- / broneerimissüsteem ja palju muud.
 • Tasuliste WordPressi teemade kujundus on tavaliselt palju parem peaaegu kõigis aspektides, alates lehe paigutustest kuni vidinate ja taustprogrammi administraatorimenüüdeni välja. Puhta ja atraktiivse kujundusega hotelli või majutuse teema on teie kaubamärgi reklaamimise ning rohkemate külaliste ja väljavaadete meelitamise suunas pikk tee.
 • Turvalisus on esmaklassiline teema selliste teemade jaoks nagu Nice Hotel. Konkurentsiturul jalavaeva saamiseks peavad premium-teema autorid investeerima kasutajate kõrgete turvastandardite täitmisse.
 • Kvaliteetsete WordPress-teemade puhul on värskendustsükkel nende vabade kolleegidega võrreldes tihedam. See mõjutab mitte ainult teema ühilduvust WordPressi uusima versiooniga, vaid ka paljude muude oluliste asjadega, millega tuleb tegeleda, näiteks vea- ja turvaprobleemid. Aegunud WordPressi teema tõttu võib tekkida palju probleeme, nii et ainus viis nende vältimiseks on sagedased värskendused, mille puhul premium-teema autorid kipuvad olema head.
Miinused
 • Selle ilusa ja funktsioonirikka WordPress-kujunduse teema hind võib ületada teie eelarvet ja nõuda siiski litsentsi eest lisatasusid. Kui teil on väike eelarve, mille eelarve on piiratud või mis on lihtsalt hobi, ei pruugi see tegelikult teenida piisavalt raha teema kulutuste korvamiseks. Teema, mis nõuab litsentsitasude maksmist igal aastal, võib teie rahakotti tõsiselt põletada!
 • Praegu puudub tasuliste WordPressi teemade ametlik ülevaatusprotsess, erinevalt tasuta teemadest, mis läbivad WordPressi standardse ülevaatusprotsessi. See tähendab, et premium-teema arendajad saavad WordPressi arendamise parimaid tavasid teatud aspektides lihtsalt eirata. See võib põhjustada väiksemaid probleeme või maksta palju rohkem.
 • Premium WordPressi teemad kannatavad tavaliselt “paisumise” all. Tavaliselt on see kompromiss rohkemate funktsioonide ja parema funktsionaalsuse jaoks. Mõni kasutaja võib aga mõnda neist funktsioonidest mittevajalikuks pidada ja võib veebisaidi kiirust isegi aeglustada.
 • Kui tasuline teema võetakse turult maha või autor lõpetab selle müümise, ei saa te enam tuge ega värskendusi. Kui see juhtub, peate minema teisele teemale (mis võib olla aeganõudev) ja olete oma investeeritud raha kaotanud..

Selle kohta, kas esmaklassiline WordPressi teema on parem kui tasuta, pole tegelikult selget vastust. Lõppkokkuvõttes on teie otsus valida premium-teema ja see sõltub teie veebisaidi vajadustest ja teie eelarvest. Nii et enne Nice’i hotelli (või mõne muu teema ostmist) kaaluge kindlasti plusse ja miinuseid ning uurige klientide arvamusi, et teada saada, mida nad selle teema kohta räägivad.

Lõplik kohtuotsus – kena kujundussüsteemiga kaunilt kujundatud teema

Kena hotell – WordPressi teema on teemaForest üks enim müüdud WordPressi teemadest – ja seda paljudel mõjuvatel põhjustel! See pole mitte ainult taskukohane ja usaldusväärne, vaid kauni kujundusega ja varustatud kõigi vajalike funktsioonidega, et saaksite ehitada professionaalse ja täielikult funktsionaalse hotelli, kuurordi, spaa või mis tahes muud tüüpi veebisaidi, mis nõuab toimivat broneerimissüsteemi. Sellega ei kaasne „kohevust” – lihtsalt vajalik kogus tööriistu ja valikuid, mida kindlasti kasutate, ja need, mis ei tõmba teie veebisaidi kiirust kraavi. Nii et kui otsite täiuslikku teemat broneerimistüüpi veebisaitide jaoks, vaadake kindlasti Nice’i hotelli. Kindlasti ei kahetse!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map