Names.co.uk ülevaade

Nimed.co.uk või lihtsalt Namesco on Ühendkuningriigis asuv ettevõte, mis on hostimise ja domeeniäris töötanud ligi kaks aastakümmet. Lisaks veebimajutusele pakub see muu hulgas ka muid e-kaubanduse lahendusi, nagu e-posti hostimine, veebisaidi loomine, spetsiaalsed serverid, VPS.


Ettevõtte lühikese taustapildina, Nimesco on osa Euroopa konglomeraadist Dada Group, millel on tiibade all arvukalt hostimis- ja reklaamiettevõtteid. Names.co.uk asub Worcesteris, kuigi Dadal on kontorid mujal Euroopas, näiteks Itaalias, Hispaanias, Prantsusmaal, Iirimaal, Hollandis ja Portugalis. Names.co.uk tegeleb peamiselt Suurbritannia väikeettevõtetega. Vaadake meie nimekirja Ühendkuningriigi parimatest veebimajutusteenuste pakkujatest.

Names.co.uk Veebimajutus logo
UPTIME
965
KIIRUS
938
TOETUS
935
HIND
929
FUNKTSIOONID
965
ROHELINE
975
INNOVATIIVNE
938

Kiirus ja töökindlus – Testisime nende serverit Dallasest, TX ja laadimisaeg oli muljetavaldav 2,99 sekundit lehe suurusega 1,4 MB. Namesco tööaeg on 99,9%, nii et kliendid võivad olla kindlad, et nende saidid on saadaval 24 tundi ööpäevas seitse päeva nädalas ilma seisakuid.

Namesco tutvustas hiljuti oma läbimurret SSD platvorm. See uus NetApi mitmetasandiline salvestusruum hõlbustab veebisaidi kõige populaarsemate andmete teisaldamist SSD-mäluseadmesse. See põhjustab andmete edastamise lõpptarbijale veelgi kiiremini.

Namesco Apache’i veebimajutusplatvormi on tugevdatud ka F5 Viprioni koormuse tasakaalustajaga, mis toimib vastupidise puhverserverina, jaotades võrguliiklust mõne serveri vahel. See täiustus võimaldab veebisaidimajutuse pakkujal pakkuda oma klientidele katkematut kogemust.

Pealegi lisas hostingu pakkuja hiljuti lisafunktsioone, mille eesmärk on anda oma klientidele nende raha eest rohkem väärtust. Namesco pakub laiemat valikut tasuta domeeninimesid. Samuti saavad Namesco kliendid oma veebisaite ja kliente paremini kaitsta ühe aasta tasuta SSL-sertifikaadiga.Namesco tunneb uhkust ka selle üle, et on esimene Ühendkuningriigi hostiteenuse pakkuja PHP 7 jagatud hostimise keskkonnas. See oli pärast seda, kui ettevõte tegi suuri investeeringuid oma andmekeskusesse, sealhulgas riistvara uuendamisse.

Ettevõtte sõnul on PHP versiooni hostimispakettide eeliseks see, et see võib olla kataloogipõhine. Kliendid saavad seega jätkata PHP 5.6 käitamist oma veebisaitidel, samal ajal kui nad saavad siiski testida oma veebisaitide järgmist iteratsiooni alamkataloogis, mis töötab PHP 7, muretsemata mõju pärast, mida see avaldaks praegustele veebisaitidele..

Funktsioonid – Namesco hostipakette kirjeldatakse arusaadavas keeles, nii et isegi mittetehnilistel kasutajatel oleks mõistetest lihtne aru saada. Samuti on palju abi kasutajatele, kes pole tehnikatasemel kasutajad.

Namesco pakub neli paketti – starter, professional, premium ja plaatina. Nende pakettide jaoks on kolm makseplaani või -tingimust – üks kuu, üks aasta ja kaks aastat. Tasud on madalamad üheaastase ametiaja korral ja madalaimad kaheaastase lepingu või kokkuleppe korral.

Näiteks stardipakett on üheaastase kavaga ainult 48 naela ehk umbes 3,99 naela kuus. Professionaalne pakett on kõigest 72 naela aastas ehk umbes 5,99 naela kuus. Lisatasu pakett on fikseeritud 114 naela aastas ehk umbes 9,50 naela kuus. Siis on plaatinapaki hind 210 naela aastas ehk umbes 17,50 naela kuus.

Kuid kui leppida kokku kuutasu eest, on stardikava 5,99 naela kuus; kutsepakett on peaaegu 9 naela. Lisatasu pakett on 19 naela võrreldes ühe aasta kokkuleppega 15 naela kuus, samas kui plaatina pakett on 35 naela kuus.

Nii alustavatel kui ka professionaalsetel plaanidel on põhifunktsioonid, mida väikeettevõtete omanikud hostimiskavast sooviksid. Nagu kahe madalaima hinnaga plaanist võiksite oodata, on salvestusele ja andmebaasile seatud piirangud. Isegi e-posti kontod on piiratud – 10 stardipaketi ja 100 professionaalse paketi jaoks.

Stardipakett on saadaval Linuxis või Windowsis. Ülejäänud paketid on saadaval kahe platvormina. Stardipaketi veebiruum on piiratud 50 GB-ga, samas kui kolme teise paketi jaoks on piiramatu veebiruum.

Stardipakett saab hostida ainult ühte domeeni. Professionaalne pakett võib majutada kuni viit domeeni, samas kui plaatina- ja premium-paketides hostitavate domeenide arv pole piiratud.

Olenemata teie kasutatavast plaanist lubab Namesco järgmist: piiramatu ribalaius, Suurbritannias asuv ööpäevaringne tugi ja 99,9-protsendiline tööaegne garantii. Oma hostimistööriistadele pääsete juurde ka kohandatud juhtpaneeli kaudu. Lisaks salvestatakse teie sageli juurdepääsetavad andmed Namesco kiiretele SSD-dele.

Namesco üks peamisi müügiargumente on selle pakutav piiramatu ribalaius. See pakkumine on saadaval kõigile ettevõtte veebimajutuspakettidele. Ettenägelikult palub ta oma klientidel arvestada nende jagatud hostimise naabritega. Samuti paluvad nad klientidel järgida ettevõtte aktsepteeritava kasutamise eeskirju.

Kui kliendi veebisait meelitab ligi tohutut liiklust, mis võib mõjutada Namesco jagatud hostimise klastri teiste veebisaitide toimivust, võib ettevõte teisaldada selle veebisaidi oma pühendatud või pilveserveritesse.

Kõigil neljal veebimajutuspaketil on ka tasuta domeeninimi ja tavaliste sisuhaldussüsteemide (CMS), näiteks Joomla ja WordPress, tasuta ühe klõpsuga installid.

Namesco plaani tellijad saavad Shutterstocki laopiltidelt ka kuni 40 protsenti allahindlust. See on suurepärane pakkumine, mida veebisaitide omanikud peaksid ära kasutama, kuna need pildid võivad nende veebisaidi ellu viia.

Veebisaidi omanike jaoks on üks olulisemaid asju tugi, mida nad saavad oma veebimajutusteenuse pakkujalt.

Turvalisus – Namesco mõistab, et turvalisus on veebisaitide omanike või administraatorite üks peamisi probleeme. Samuti teab ta, et paljud häkkerid muutuvad isiklike andmete saamise meetodites keerukamaks, mis võib nende kliente varjata andmetega. Nii et see on selle vastu võitlemine, kehtestades FTP luku.

Toetus – Telefoninumber kuvatakse Namesco veebisaidil silmapaistvalt. Kahjuks pole tehnikud ööpäevaringselt ooterežiimis. Kliendid saavad tööpäevadel helistada ainult kella 8-st hommikul kuni 7-ni õhtul ja nädalavahetustel kella 10-st hommikul kuni 6-ni õhtul..

Kuid kui sellel on hõbedane vooder, peab see olema kõnede lühendatud ooteaeg. Vastavalt Namesco Twitteri käepide, keskmine telefon ooteaeg on 1 minut ja 30 sekundit. Kliendid peavad võib-olla lihtsalt tegema muid toiminguid, näiteks kontrollima oma e-posti või kirjutama sõnumit, oodates, kuni Namesco klienditoe personal aitab.

Twitterist rääkides on ettevõtte Twitteri konto aktiivne. Mõned kliendid lähevad sinna veebimajutusteenuse pakkujaga suhtlema ja oma probleemidest või muredest teada andma. Ettevõtte Twitteri administraator palub klientidel tavaliselt saata otseteateid, et nad saaksid oma klientidele üksikasjalikke juhiseid saata.

Praeguseks on Namesco Twitteri kontol rohkem kui 2000 jälgijat.

Kui Twitter pole teie asi, on veebisaidi hostimise pakkujaga ühenduse võtmiseks ka muid võimalusi. Kliendid saavad klienditoega ühendust võtta veebipõhise juhtpaneeli kaudu, millele pääseb juurde aadressil http://admin.names.uk. Sinna on võimalik jõuda ka teiste sotsiaalmeedia kanalite kaudu Google Plus ja Facebook.

Namesco veebisaidil on ka tugikeskus, mida kliendid saavad sirvida, kui nad soovivad saada rohkem teavet hostimislahenduste kohta, mida nad plaanivad saada, või kui neil on probleeme, mida nende arvates saab lahendada ilma Namesco tugitiimilt abi küsimata.

Veebisaidi selles jaotises saavad kliendid alla laadida veebipõhise juhtpaneeli kiirjuhiseid, domeeninimede haldamist, e-kirjade haldamist ja oma domeeni hostimist.

Juhendite jaotis on klientidele eriti kasulik, eriti neile, kes on segamini sattunud veebisaidi majutamispakettide suhtes või tahaksid teada, kuidas oma hostimisplaane maksimeerida.

Tehniline

 • 99,9% tööaja garantii
 • Klõpsake ühe klõpsuga Installid
 • SSD salvestusruum
 • Tasuta ja kiire seadistamine
 • Linux, Windows või mõlemad
 • Täiesti uus andmekeskus, mis asub Thamesi orus
 • Väga turvalised andmekeskused
 • Nad kasutavad PHP 7 ühiskasutuses
 • Me ei leidnud ühtegi

Toetus

 • Tehniline tugi ööpäevaringselt
 • Ettevõttesisesed arendajad ja süsteemiadministraatorid
 • Igapäevane tasuta varundamine
 • Ühendkuningriigi tugiteenused
 • Veebitoe keskus
 • Teil pole reaalajas vestluse tuge
 • Telefonitugi ei tööta ööpäevaringselt (esmaspäevast reedeni kell 8–19 Nädalavahetustel kl 10–18)

Hinnakujundus

 • TASUTA domeeninimi
 • Tasuta Fotolia krediidid
 • Veebipood ja ostukorv
 • Algab alates 3,99 kr / m.
 • Natuke kallis mitme saidi jaoks (9,50 naela / m.)

Taustprogrammi ülevaade

Namesco uuendas hiljuti oma juhtpaneeli eesmärgiga muuta klientidele hõlpsamaks kasutamine või konfigureerimine. Namesco oli saanud kaebusi, et selle juhtpaneelid näevad olevat vananenud ja kohmakad. Selle juhtpaneeli on nüüd kõigis seadmetes lihtsam ja kiirem kasutada.

Namesco suur muutus hõlmab kahte valdkonda, millega kliendid peamiselt tegelevad – uued arveldused ja arvelduste uuendamine. Juhtpaneel tutvustab nüüd kahte piirkonda ühe lehe rakendusena. Leht on optimeeritud nii, et kliendid saavad hõlpsalt vaadata ostetud plaanide olekut ja leida mingit konkreetset teenust.

Järeldus

Names.co.ukil on üsna mõistlikud hostimispakettide hinnad. See teenib hästi ka oma peamist eesmärki – Briti väikeettevõtted, kus on töötajaid, kes pole veebisaidi haldamise tehniliste oskustega täpselt kursis. Sellisena on selle pakettidel funktsioone, millest saavad kasu äriinimesed ja töötajad, kellel pole piisavalt aega ja teadmisi, et keskenduda veebisaidi haldamise tehnilistele aspektidele.

Peamine kriitika selle hostingu pakkuja suhtes on ööpäevaringse klienditoe puudumine, mis on enamikes veebisaidi pakkujates üsna tavaline. Lisaks sellele murele on Namesco hea veebimajutusteenuste pakkuja väikestele ettevõtetele, kelle veebisaidi majutamiseks on ette nähtud piiratud eelarve, ja töötajatele, kellel on piiratud teadmised veebisaidi pidamise kohta. Soovitame teil kindlasti vaadata saidi ülevaadet.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map