LiquidWeb ülevaade

9,2 Üldine hinnang
Suure jõudlusega VPS, WP ja spetsiaalne hostimine

Hallatava veebimajutusettevõttena on LiquidWeb domineerinud selles ruumis, kus on 3 täielikult omanduses olevat andmekeskust ja üle 30 000 kliendi asub 150 riigis. Nende uuenduslikud, kvaliteetsed ja kliendile suunatud veebimajutuslahendused on kihilised esmaklassilise klienditoega. Need teenindavad mitmesuguseid ettevõtteid, alates väikeettevõtetest ja lõpetades rahvusvaheliste ettevõtetega.

Plussid
 • Erinevad veebimajutuslahendused
 • Erakorraline klienditugi
 • Vaba ränne
 • Tugevad andmekeskused
 • Ümarda proaktiivset jälgimist
 • Tööriistade ja teenuste uuenduslik komplekt
Miinused
 • Kõrge hinnaga
 • Virtuaalserver puudub
9.4 Blogi hinnang

Hind
34,5 dollarit

Kas soovite alustada ajaveebi ja pole päris kindel, kuidas seda teha või kus seda majutada? Ärge muretsege, sest seda teed külastavad paljud algajad blogijad. Ehkki on tõsi, et turg on paljude ajaveebimajutuse võimalustega hõre, võib selle õige valimine olla üsna stressirohke ja üle jõu käiv ülesanne..

LiquidWeb on ajaveebimajutuse alal üks maailma juhtivaid kaubamärke. Nad on aidanud tuhandetel saidiomanikel kogu maailmast blokeerida oma ajaveebid oma platvormile. Üks asi, milles võite kindel olla, on see, et nii teie sisu kui ka ajaveeb on LiquidWebiga alati turvalised. Selle põhjuseks on ennetav lähenemisviis, mida ettevõte kasutab probleemide ennetamiseks, selle asemel, et oodata, kuni need ilmnevad, kuni nad reageerivad.

WordPressi platvorm, millel LiquidWeb teie ajaveebi majutab, on varustatud ennetava hooldusega, mis koosneb:

 • Pahavara monitor
 • Varundamisjärgne monitor
 • PHP-eelse versiooniuuenduse monitor
 • Pistikprogrammi eelise versiooniuuenduse monitor

Muud eelised, mis teile LiquidWebi ajaveebipakettide paketis meeldivad, hõlmavad järgmist:

Optimeeritud laadimiskiirused – ajaveebilehtede kiirema laadimiskiiruse tagamiseks kasutab LiquidWeb selliseid tehnikaid nagu piltide tihendamine, kogu saidi vahemälu ja hilinenud piltide laadimine.

Garanteeritud Uptime – et teie ajaveeb oleks alati teie sihtrühmale nähtav, on tugimeeskond ja taustatehnikud pannud paika mitu kihti varukoopiaid.

Keskne mitme ajaveebihaldus – LiquidWebil on iThemesiga tugev partnerlus ja see tähendab, et saate hallata mitut ajaveebisaiti samal viisil, nagu haldate ühte.

LiquidWebi abil valite partneri, kellele on lihtne ligi pääseda ja mis aitab teil toimivust maksimeerida ning annab teile võimaluse teie vaatajaskonna kasvades oma hostingu arhitektuuri skaleerida.

 • 10 või enama saidi majutamiseks (mitte algajatele)
 • Optimeeritud laadimiskiirused
 • Garanteeritud tööaeg
 • Mitme ajaveebi keskne haldamine
 • Hallake nii palju kui 100 saiti nii lihtsalt, kui saate hallata ühte. Juurutage värskendused tonni saitidele ühe klõpsuga.

.


Raha tagasi garantii
10x kompensatsioon
Kettaruum
100–300 GB
Domeeninimi
Ei kohaldata
9.9 Pühendatud hinnang

Hind
189 dollarit

Kui teil on tiheda liiklusega poodide veebisait, vajate hostimise lahendust, mis annab teile parima võimaliku jõudluse. LiquidWebil on funktsioonirikkad spetsiaalsed serverimajutuse lahendused, mis on nii Linuxi kui ka Windowsi põhised. Need serverid tagavad teile 100% võrgu tööaja 24/7 ennetava sonari jälgimise, serveri kõvendamise läbi ServerSecure’i ja kangelasliku toe.

Teil on võimalus valida eelkonfigureeritud täielikult hallatud paketi või kohandatud lahenduse hulgast, mis võimaldab teil küll omaenda spetsiaalsete serverite eest vastutada, kuid siiski tuge saada.

Privaatserveri hostimise plussid

Spetsiaalse serveri hostimise lahendusel on hulgaliselt eeliseid ja hinna ja kvaliteedi suhe. Mõned silmapaistvad aspektid hõlmavad järgmist:

Ühe ja kahe protsessori serverid

Ühtse protsessori serverid pakuvad klientidele lukustatud turvalisust ja suure jõudlusega mis tahes veebisaiti. See pakett sobib suurepäraselt andmebaaside majutamiseks, failiserverite majutamiseks ja suure liiklusega saitide jaoks. Nende hinnakujundus algab 199 dollarist kuus.

Topeltprotsessor seevastu pakkib rohkem töötlemisvõimsust, et ka kõige nõudlikumatele saitidele vastu tulla. Kui hostite paljusid saite või soovite suurt andmebaasi hostimise lahendust, võite valida kahe protsessoriga spetsiaalsed serverid. Topeltprotsessori odavaim pakett algab 399 dollarist kuus.

CloudFlare CDN

LiquidWeb annab oma klientidele ilma lisatasuta ühe halvima CDN-i täieliku haldamise maailmas. See aitab suurendada teie saidi kiirust ja ka turvalisust.

Sisseehitatud varukoopiad

Igal spetsiaalsel serveril on sisseehitatud kohalik varukoopia. Lisaks saate Guardian Backup süsteemi kaudu osta täiendava kaitsekihi.

Tõhustatud turvalisus

Veebisaidi ressursside, sealhulgas kliendiandmete ohutuse tagamiseks sisaldab LiquidWeb iga pühendatud serveri ostu korral ServerSecure’i.

Järeldus

Lahendusarhitektide meeskonnaga on LiquidWebil vajalik teie toetamiseks funktsioonirikaste lahenduste kaudu, mida pidevalt uuendatakse ja professionaalselt hallatakse. Ainus murekoht on nende lahenduste kõrge hind. Nagu iga kvaliteetse teenuse puhul, maksate siiski selle eest, mida saate.

 • TASUTA saabuv ribalaius ja OS-i valik
 • Intel Xeon 4-28 südamikuga ja 8 GB – 125,8 GB mäluga
 • Välkkiire SSD-mäluseade RAID1 või RAID10-s
 • Kohandatud konfiguratsioonid SSD-dega ja kohene varustamine
 • Tasuta CloudFlare CDN, varukoopiad, DDoS-kaitse ja ServerSecure ™ täiustatud turvalisus

.


Raha tagasi garantii
10x kompensatsioon
Kettaruum
250 GB – 500 GB SSD
Domeeninimi
Ei kohaldata
9.8 VPS-i hinnang

Hind
59 dollarit

LiquidWebi pakutav virtuaalse privaatserveri (VPS) hostimislahendus on nende klientide seas vaieldamatult üks populaarsemaid. Selle üheks põhjuseks on see, et nende plaanid algavad teistega võrreldes palju madalamast hinnast ja see on ainus sisenemisaken LiquidWebi premium-hostimislahendustesse pärast seda, kui 2016. aasta aprillis nende ühine hostimine katkestati.

VPS-i hostimislahenduse klientidel on juurdepääs nii Linuxi kui ka Windowsi platvormidele ning nad saavad kasutada paindlikkust paljude operatsioonisüsteemimallide hulgas, sealhulgas Ubuntu, Fedora, Debian, CentOS 6,7 ning Windows Server 2012 R2. Ehkki VPS-i hostimist juhitakse tuumahalduriga, tagab LiquidWeb klientidele juurdepääsu ka isehaldusvõimalustele.

Hallatava VPS-i hostimise plussid

See lahendus annab teile ühelt poolt spetsiaalse serveri jõudluse ja teiselt poolt pilvemajutuse paindlikkuse.

Plaanide mitmekesisus tagab, et saate toimivuse ja hinnakujunduse osas täpselt seda, mida otsite. Seal on 2 GB, 4 GB, 8 GB virtuaalse privaatserveri plaane vahemikus 2 kuni 8 tuumprotsessorit ja kuni 300 GB SSD kettaruumi.

Kõiki VPS-i hostimiskavasid toetab 100% USA-s asuv kangelaslik tugi, mis on saadaval e-posti, vestluse ja telefoni teel ööpäevaringselt.

Võrreldes nende konkurentidega nagu Amazon, DigitalOcean ja Rackspace, paistab LiquidWeb’s VPS silma. VPS-i hostimislahendusel on tasuta domeeninimi, tasuta SSL-sertifikaat, aga ka cPanel, veebimajutuse haldur ja plesk.

LiquidWeb VPS hosting miinused

Hind paistab silma peamise takistusega klientidele, kes soovivad selle hostimislahendusega üle minna. VPS-i alusel odavaim pakett maksab 59 dollarit kuus. Kui arvestada selliste uuendustega nagu ribalaius, operatsioonisüsteem, igapäevane varundamine ja lisaks IPS, kulutate kindlasti rohkem.

Algajale tundub teadmistebaasi jaotis juhuslik ja hõlmab praeguseid suundumusi, millest igaüks võib otsida. Sellest võiks abi olla, kui kategooriaid saab laiendada nii, et klientidel oleks juurdepääs hostimispakettide põhjal juhenditele ja vastustele.

Järeldus

Nagu alati, on LiquidWebi teenuse kvaliteet tipptasemel, kuid selle hind on suhteliselt kõrge. Kui otsite tööaega, töökindlust ja esmaklassilist riistvara ning kulud pole probleem, siis on see kiiduväärt pakkuja.

 • Erinevad plaanid, mis sobivad teie nõudmistega
 • Erakordne jõudlus ja serverite paindlikkus
 • 100% USA-s asuv kangelaslik tugi

.


Raha tagasi garantii
10x kompensatsioon
Kettaruum
40–300 GB
Domeeninimi
Ei kohaldata
9.3 WordPressi hinnang

Hind
34,5 dollarit

Sõites WordPressi populaarsusega, otsustas LiquidWeb spetsialiseeruda sellele sisuhaldussüsteemile ja pakkuda WordPressi hostimist. Lühidalt, ettevõte pakub uksehoidja teenust, kus LiquidWeb tegeleb teie WordPressi haldamise tehniliste aspektidega ettevõttesiseselt. Selle hostimislahenduse idee on pakkuda teile probleemivaba kogemust, et saaksite 100% keskenduda oma ettevõtte juhtimisele.

Haldatava WordPress-hostimise plussid

WordPressi hostimine on hämmastav ja LiquidWebis on see veelgi põnevam. Selle lahenduse eeliste hulka kuuluvad:

Kiire kiirus – hallatud WordPressi hostiserverid on spetsiaalselt konfigureeritud WordPressi jaoks. Isegi kui teie veebisaidi liiklus on suurenenud, kiirus ei muutu.

Sisu ja saidi ohutus – LiquidWebi ekspertide meeskond töötab selle nimel, et probleemid ei mõjutaks teie veebisaidi toimimist. Nad pakuvad ennetavat hooldust kõigile WordPressi hostimislahenduse alla kuuluvatele saitidele. Neil on pahavaramonitor, varundamisjärgne monitor, plugina-eelse versiooniuuenduse monitor ja PHP-eelsel versiooniuuendusemonitor.

Saidihaldus on tehtud lihtsaks – LiquidWebi ja iThemesi partnerlus on teinud klientidele suhteliselt lihtsaks hulga veebisaitide haldamise justkui nende haldamisel. Ühe klõpsuga saate värskenduste ahela paigaldada väga paljudele veebisaitidele.

Pluginate värskendused – LiquidWebi hallatav WordPressi hostimislahendus aitab pluginate värskendamisel. Nad on isegi sammu võrra ees, et testida teie jaoks värskendusi, kasutades nüüdisaegseid visuaalse võrdluse tööriistu, tagamaks, et midagi pole muutunud. Alles pärast värskenduste kinnitamist jõustuvad need teie saidil.

Miinused

Kulu osas on LiquidWebi hallatava WordPressi hostimislahenduse tellimine kallis. Odavaim plaan, mida ettevõte pakub, on 119 dollarit kuus.

Kuna serveriarhitektuur on kohandatud WordPressi platvormile, võib mõne muu veebisaidi käitamine, mis pole WordPressi platvormipõhine, osutuda väljakutseks.

Kohtuotsus

Kui olete selline veebisaidi omanik, kellele ei meeldi kellelegi teisele kontrolli anda, siis pole see hostimise lahendus teie jaoks. Muidu on LiquidWebi hallatav WordPressi hostimislahendus jõudluse osas üks paremaid.

 • Lõõskav kiire kiirus
 • Sisu ja saidi ohutus
 • Saidihaldus on tehtud lihtsaks
 • Plugina värskendused

.


Raha tagasi garantii
10x kompensatsioon
Kettaruum
100–300 GB
Domeeninimi
Ei kohaldata

LiquidWeb on hallatav veebimajutusettevõte, mis on selles valdkonnas tegutsenud alates 1997. aastast, praegu kiitleb 3 täielikult omanduses olevat andmekeskust ja üle 30 000 kliendi levis üle 150 riigi. LiquidWeb on veebimajutusteenuste tööstuses silmapaistvate jõududena avaldanud vankumatut pühendumust parimate klienditeenindusega parimate hostimistoodete kujundamisele ja juurutamisele..

20-aastase kogemusega LiquidWeb on läbi elanud muutusi tehnoloogiatööstuses, sealhulgas 2000. aasta alguse mull. Alates oma tagasihoidlikust algusest on ettevõte laiendanud ja mitmekesistanud oma veebimajutusteenuseid, et rahuldada kogu spektri ettevõtteid alates väikeettevõtetest kuni rahvusvahelisteni.

Veebimajutusettevõtte otsimisel on üks neist aspektidest, mida ei saa endale lubada, kui tähelepanuta jätta, kui põhjalik ettevõte on pakutavate teenuste laiuse ja põhjalikkuse osas. LiquidWeb on ennast selles valdkonnas asutanud, pakkudes rohkemat kui hostimise olulisust. Selle tootevalikusse kuuluvad:

 • Haldaja WordPress Hosting
 • Virtuaalse privaatserveri (VPS) hostimine
 • Pühendatud hostimine
 • Pilvemajutus

Eespool nimetatud toodete toetamiseks pakub ettevõte ka selliseid teenuseid nagu ladustamine ja varundamine, võrguteenused, tarkvarateenused, jälgimisteenused, turvateenused, e-posti hostimine ja logide haldamine. Kuna ettevõte lubab pakkuda usaldusväärseid veebimajutuslahendusi, on ettevõte võtnud tööle üle 400 kohapealse tugiteenistuja, kes osalevad pidevalt kasvavas globaalses klientuuribaasis.

LiquidWeb plussid

Palju on räägitud raskustest, millest potentsiaalsed kliendid läbi elavad, pakkudes üles leida nende ärivajadustele vastav veebimajutuslahendus. Suures plaanis on LiquidWebil vajalik teie veebimajutuse ja Interneti-lahenduste vajaduste rahuldamiseks vajalik tooteportfelli, klienditeeninduse ja edastuskanalite osas. Valdkondade hulgas, kus LiquidWeb silma paistab, on:

Erinevad veebimajutuslahendused

LiquidWebil on igas veebimajutuse tootekategoorias jalajäljed, va jagatud veebimajutuse jaoks. Näiteks annavad nende pilve hostimise lahendused ettevõtetele eelise nende infrastruktuuri laiendamine vastusena liikluse kiirele kasvule. See on eriti kriitiline ettevõtetes, kus toimub hooajaline müük ja mille tulemuslikkust mõjutavad äritsüklite tõusud ja langused..

Infoturbe ja serveri seisaku riskide tõttu võiksite oma veebisaidi hostimiseks rentida füüsilise serveri. LiquidWebil on spetsiaalne hostimine, mis tagab teile, et serveris hostitakse ainult teie veebisaiti ja seega ei jaga te ressursse kellegagi. Selle teenuse abil ei näe te tõenäoliselt oma veebisaidi aeglustumist.

Kui otsite lõiku nii pühendatud kui ka jagatud hostimisest, on LiquidWeb virtuaalse privaatserveri (VPS) hostimise lahendus tõenäoliselt teie parim panus. Kuna iga virtuaalne privaatserver jagab mõnda riistvararessurssi teistega, on teil eraldatud osa arvutusressurssidest. Sellisena võite olla kindel, et ükski teie majutavatest naabritest ei vähenda teie saiti. VPS-i hostimise all on mitmesuguseid kavasid, mille odavaim maksab 59 dollarit kuus.

Ükskõik, kas olete startup või asutatud rahvusvaheline ettevõte, on üks peamisi tõdesid, mida te ümber lükata ei saa, on see, et WordPressist on järk-järgult saamas veebiehitusplatvormide Google. WordPressi populaarsus lükkas LiquidWeb pakkuma hallatud WordPressi hostimist. Selle hostimislahenduse kaudu võtab ettevõte endale kohustuse hoida kõik teie WordPressi installid kiiremini lisaks teie saidi kaitsmisele ähvardavate turvaohtude ja lünkade eest, mida häkkerid võivad ära kasutada.

Sõltumata teie majandusharust, ettevõtte ulatusest ja nišist, on teil üks neist hostimislahendustest äärmiselt kasulik.

Erakorraline klienditugi

Kui on mõni aspekt, mille üle LiquidWeb uhke on, on nende 24/7/365 kohapealne kangelaslik tugi, mis hõlmab üle 400 tehniku. Selles meeskonnas on nii Windowsi kui ka Linuxi sertifitseeritud tehnikud, kes on saadaval telefonitsi või otsevestluses, reageerimisaeg on alla 59 sekundi. Neil on ka lai teadmistebaas juhuks, kui soovite sirvida.

Maailmas, kus klienditugi on automatiseeritud ja teenusepakkujad kasutavad üha enam inimesest erinevat liidest, aitab see luua teadlike spetsialistide meeskonna, kes saaks klientidele vastu tulla. LiquidWeb on selles suur löönud.

Vaba ränne

Kas olete kunagi hostinud oma veebisaiti teenusepakkujaga, kes hoiab teid sõna otseses mõttes lunaraha eest, nõudes teie serveritele üleviimise eest tasumist? Noh, LiquidWeb on sellest kaugemale jõudnud. Tegelikult on neil ooterežiimis meeskond, mis aitab teil praegusest hostist edasi liikuda. Veebimajutuse migratsioon see võib olla suhteliselt udune protsess ja kui teile ei anta kvaliteetset abi, võite pettuda. Lihtsa vestluse kaudu saate selle kohta abi LiquidWebist.

Tugevad andmekeskused

LiquidWebil on 3 eraomandis olevat ja hallatavat andmekeskuse rajatist. Neid rajatisi juhendavad ööpäevaringselt kõrgelt koolitatud tehnikud, pakkudes üht kiireimat reageerimise aega, mida tööstus on kunagi näinud.

Sellele lisamiseks on andmekeskustes arvukalt koondatud tsoone ning need on varustatud üleliigsete toite-, jahutusvõrgu ja turvasüsteemidega. See tähendab teie kui ettevõtte jaoks seda, et võite igal ajal kindel olla, teie teave on turvaline. Ühe andmekeskuse rike ei mõjuta teie andmete turvalisust ja veebisaidi toimivust.

Ümarda proaktiivset jälgimist

Veebisaidi omamine on kogu selline, et saaksite veebis püsida. Sõltuvalt teie ettevõtte ulatusest ja sõltuvusest Internetist võib isegi üks minut võrguühenduseta olla tohutu kahju. LiquidWebil on erakordne järelevalvesüsteem, mida tuntakse nimega Sonar Monitoring ning mis otsib sõna otseses mõttes veebis kõiki probleeme. Kui jälgimisrühm märkab probleemi, tegeleb ta sellega ennetavalt, nii et te ei mõista, et probleem on kunagi olnud. Seire on põhjalik ja puudutab nii tarkvara kui ka riistvara komponente.

Tööriistade ja teenuste uuenduslik komplekt

LiquidWeb on iga oma hostimiskeskkonna jaoks loonud tööriistad, mis muudavad hostimiskogemuse klientidele põnevaks. Ettevõtetele antakse juurdepääs hõlpsasti kasutatavale juhtimiskonsoolile, mis võimaldab neil igal ajal hoida silma peal vahekaartidega nii serveri kui ka veebisaidi tasemel. Nende tööriistade hulka kuuluvad:

 • Pidevad varundused – Ei saa piisavalt rõhutada, et andmete turvalisus on teie äritegevuses ülimalt oluline. Oma Guardiani varundamis- ja taastelahenduse kaudu pakub LiquidWeb erakorralisi varukoopiaid väljaspool süsteemi, mis haarab pidevalt kogu teie süsteemi konfiguratsiooni, et saaksite juurdepääsu kogu vajaminevale taasteteabele.
 • Ühe klõpsuga installida – Kui soovite ajaveebi asutada või peate lihtsalt oma veebisaidi elavaks tegema, teeb ühe klõpsuga installimine veebisaidi ülespanemise ja käitamise täiesti lihtsaks. Mõningate leitud skriptide hulka kuuluvad WordPress, Drupal, Magento, MediaWiki ja Joomla.
 • Juhtimisliides – LiquidWeb tunnistab, et mõned kliendid on DIY põliselanikud ja neile meeldiks ise asju hallata. Seetõttu võimaldavad nad lisaks pakutavale ööpäevaringsele toele ka teie veebisaidi statistikale ja arveldusteabele juurdepääsu, serverite loomise ja nende interaktiivse haldusliidese kaudu palju enamat teha.
 • Turvateenused– LiquidWeb võtab andmete turvalisust tõsiselt. Nad pakuvad PCI-vastavust, SSL-sertifikaate, tulemüüre ja turvalisi VPN-e, et saaksite igal ajal kaitsta. Selliste kõrgetasemeliste turvameetmete eelised on see, et teie saidile saabuv liiklus on kindel, et nad suhtlevad omavahel ja jätavad teabe turvalisse portaali. Kuna klientide turvalisuse kompromissid ja identiteedivargused on tõusuteel, aitab see tugineda kõigile turvanõuetele vastavale teenusepakkujale.

Miks LiquidWeb ei pruugi olla teie jaoks

LiquidWebi positiivsete külgede kohta on palju öeldud, et nüüd on aeg vaadata selle veebimajutusteenuse pakkuja varjukülgi. On mõned asjad, mis muudavad LiquidWebi omamoodi ebasoovitavaks.

Kõrge hinnaga

Veebimajutuslahendusi otsivatel ettevõtetel on tavaliselt kindlad eesmärgid, mida nad tahavad saavutada ja üks neist on hinnakujundus. Kuivõrd ükski otsustaja ei raja oma valikut puhtalt hinnakujunduse põhjal, on see oluline komponent. LiquidWebil on suurepärased peamised hostimislahendused ja tipptasemel tugi. Nende hinnad on aga konkurentidega võrreldes pisut kõrgemad ja kättesaamatud eriti startup-ettevõtete ja isiklike lehtede jaoks.

Nende hinnakujunduse pildi saamiseks kaaluge järgmist:

 • Hallatud spetsiaalsed serverilahendused algavad 199 dollarist kuus. Selle hostimislahenduse kõrgeim pakett on spetsiaalne kimp, mis annab teile 64 GB RAM-i, 5 TB ribalaiust, 1 TB SATA varundusketast ja primaarse draivi 2 × 250 GB SSD-d, kõik 509 dollarit kuus.
 • VPS-hostimine – sellel lahendusel on 4 plaani, kõige vähem – 59 dollarit kuus ja kõrgeim – 219 dollarit kuus.
 • Pilvemajutus – see algab 159 dollarist kuus ja nende kõrgeima plaani hind on 309 dollarit kuus. Võrreldes konkurentidega on LiquidWeb kallis ja see takistab inimestel juurdepääsu nende teenustele.

Virtuaalserver puudub

LiquidWeb katkestas oma jagatud hostimisplaani ja kõige lähemal sellele pääseda on virtuaalse privaatserveri hostimine. Kuigi jagatud veebimajutusel on oma puudused, leiavad selle olevat mugavad ettevõtted, kes on tulekul ja kellel pole veebisaidi hooldamiseks nii palju ressursse pühendatud. Seda suuresti seetõttu, et kulud jagatakse ja sellisena maksavad iga veebisaidi omanikud oma veebisaidi serveris hoidmise eest natuke.

LiquidWeb põhjendas jagatud veebimajutusest loobumist 2016. aasta aprillis seetõttu, et ta soovis keskenduda keerukate nõudmistega ettevõtete omanikele mõeldud toodete pakkumisele. Jagatud hostimise platvorm müüdi jagatud hostimise platvormi liidrile Deluxe Hostingile. Uued ettevõtted ja isiklikud veebisaidid on selle tõttu jälle ebasoodsas olukorras.

Alumine rida

Kui olete ettevõte, kes on valmis ja kasvamas käima, annab LiquidWeb teile veebimajutuse tegeliku pakkumise. Nende suure võimsusega riistvara ja tugimeeskond, kellele võite alati loota, on peamine müügiargument. Mängu muutuja on asjaolu, et nad omavad oma servereid selle asemel, et neid teistega veebimajutusteenuste pakkujatega jagada, sest nende tähelepanu on nüüd nihkunud uute lahenduste loomisele, mis muudavad teie elu lihtsamaks ja veebisaidid turvalisemaks.

Kui olete aga väikeettevõte, kellel pole piisavalt rahalisi vahendeid, võiksite pisut uurida sobiva veebimajutuse lahenduste pakkuja kohta..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map