Kuidas WordPressi kiirendada

Kuidas kiirendada WordPressi tasuta 300% või rohkem


Seal on palju näpunäiteid veebisaidi kiiruse võrdlusuuringute kohta ja selle kohta, kuidas teha Google’i saidi kiiruse testi, et aru saada, kuidas WordPressi optimeerida ja WordPressi kiirendada. Kuid seda on lihtsam öelda kui teha.

Mõni WordPressi optimeerimisstrateegia töötab mõnel veebisaidil hästi, teistel mitte.

Lisaks on Google’i saidi kiiruskatse täitmine lihtne, kuid täpse tulemusega ühe tegemine on teine ​​asi.

WordPressi kiirendamine on hädavajalik, kuna Google soovitab et teie veebisait laadib 100ms täpsusega vähemalt 90% oma visuaalsest sisust. Vastasel juhul ei ole teie leht hästi järjestatud ja teie liiklus väheneb.

Nii et siin on praktiline samm-sammuline juhend WordPressi kiirendamiseks täpse Google’i saidi kiiruskatse tegemise kaudu, seejärel mõne WordPressi optimeerimisega, mis kiirendab teie veebisaidi kolmekordistumist, kui mitte rohkem.

Kui soovite liikuda edasi teie jaoks olulistele lõikudele, tehke seda julgelt:

 1. Veebisaidi kiiruse võrdlusuuring Google’i saidi kiiruse testiga
 2. Põhistrateegiad WordPressi kiirendamiseks
 3. WordPressi optimeerimine WordPressi kiirendamiseks
 4. Kuidas WordPressi kiirendada kolm või enam korda
 5. Kas WordPressi optimeerimine kiirendas WordPressi 300%?

Contents

1. samm: veebisaidi kiiruse võrdlusuuring Google’i saidi kiiruse testiga


Enne kui saate WordPressi kiirendada WordPressi optimeerimisstrateegiate kaudu, peate oma veebisaidi võrdlusalusena määrama. See tähendab, et tuleb välja mõelda, kui kiiresti teie saiti praegu laaditakse. Nii saate oma saiti võrrelda enne ja pärast WordPressi optimeerimisstrateegiate rakendamist.

Saate seda teha saidi kiiruse testi loomiseks Google’i saidi kiiruse testi ja muude tööriistadega.

Veebisaitide võrdlusuuring näitesaidiga

Allpool on toodud saidi spetsifikatsioonide üksikasjad, et näidata oma WordPressi veebisaidi veebisaidi kiiruse võrdlusuuringuid. Selle protsessi testimiseks võite jälgida omaenda saiti või luua samade mandaatandmetega saidi.

Pidage meeles, et kui otsustate selle testveebisaidi uuesti luua ja saate WordPressi hilisemate WordPressi optimeerimise strateegiatega kiirendada, ei tähenda see tingimata, et mõne pistikprogrammi, teema ja pildi puhul on olemuselt midagi valesti mida kasutati.

Selle põhjuseks on lihtsalt see, et mida rohkem saiti lisate, seda rohkem ressursse oma serveris kasutate. See pole halb asi, kuid WordPressi kiirendamiseks saab seda ka WordPressi optimeerimise abil parendada.

Päeva lõpus, kui teil on võimalus WordPressi näiteks järgmiste sammudega kiirendada, siis miks mitte sellega edasi minna?

Veebisaidi spetsifikatsioonide näidis

Näitesaidil on:

Testi saidil on kõik loetletud pistikprogrammid aktiveeritud, kuid pole täielikult üles seatud.

Selle näitesaidi jaoks loodi ka ajaveebipostitus Google’i saidi kiiruse testimiseks ning saidi kiiruse testimiseks koos muude tööriistadega.

Artikkel sisaldab järgmist:

Lisaks loodi leht ja dubleeriti 25 korda järgmiselt:

Põhiline majapidamine

Kui teie sait on valmis võrdlusuuringute tegemiseks, varundage kindlasti kogu oma sait. See tagab, et kui WordPressi optimeerimise käigus läheb midagi valesti, ei kaota te oma saiti.

Hiljem käsitletakse liitmist ja JavaScripti edasilükkamist WordPressi optimeerimise strateegiatena WordPressi kiirendamiseks. Mõnikord võivad need teie saidi puruneda.

Kui teil on varukoopia, saate oma saidi taastada ja proovida WordPressi uuesti kiirendada.

Proovige kindlasti ka oma varukoopiaid eelnevalt kontrollida, et teil oleks toimiv varukoopia, mis oleks vigadeta.

Kui te ei soovi kasutada näites testimissaidil kasutatud paljundusaparaadi pistikprogrammi, kasutage kindlasti teist varundamise pistikprogrammi.

Lisateabe saamiseks vaadake jaotist WordPressi varundamine ja taastamine.

Kuidas luua Google’i saidi kiirustest

Google’i saidi kiiruse testi saate kasutada tasuta Google Pagespeed Insights tööriist veebisaidi kiiruse võrdlusuuringuteks.

Esiteks kopeerige pärast saidil külastamist oma veebisaidi URL aadressiribale. Selle esiletõstmiseks klõpsake URL-il. Seejärel paremklõpsake sellel ja valige ilmuvast ripploendist Kopeeri.

Testisaidi näide veebisaidi kiiruse võrdlusuuringute jaoks
Kopeerige oma saidi aadress, et saaksite Google’i saidi kiiruskatse läbi viia.

Minge tööriista Google Pagespeed Insights ja kleepige URL-i väljale oma saidi aadress. Seejärel klõpsake veebisaidi kiiruse võrdlusuuringute alustamiseks nuppu Analüüsi.

Google'i saidi kiiruse test veebisaidi kiiruse võrdlusuuringute jaoks
Google’i saidi kiirustesti läbiviimiseks sisestage oma saidi URL.

Oodake mõni hetk andmete töötlemist ja vaadake oma tulemusi.

Esialgne tulemus, mida näete, on teie saidi mobiiliversiooni jaoks. See on sajast väljas. Mida kõrgem see on, seda parem on teie saidi kiirus.

Kui klõpsate vahekaardil Töölaud, näete oma saidi töölauaversiooni tulemust.

Skoori all on ka informatiivseid üksikasju, nagu näiteks sisu laadimiseks kuluv aeg.

Näide Google'i saidi kiiruskatsest saidi kiiruse võrdlusuuringute jaoks
Google’i veebisaidi kiiruse testi tulemus vasakul ja töölaua tulemus paremal.

Testimiskoha tulemus oli 74/100 mobiiltelefoni ja 95/100 lauaarvutite jaoks. Need pole halvimad hinded, kuid neid saab kindlasti parandada.

Miks peate võrdlema mitme saidi kiiruse testimise tööriistaga

Selle asemel, et ainult Google’i saidi kiirustest testida Pagespeed Insights’iga, saate mitmekesistada oma saidi kiiruse testi. Sellega saadakse täpsemad tulemused, kuna see võimaldab teil laiemalt uurida, kuidas teie saidi kiirusel tegelikult läheb.

Suurimad põhjused on see, kui näete pärast Google’i saidi kiirustesti tulemuste saamist mõnda järgmistest teadetest:

 • Välja andmed – Chrome’i kasutajakogemuse aruandel pole selle lehe jaoks piisavalt reaalaja kiiruse andmeid. ”
 • Päritolu kokkuvõte – Chrome’i kasutajakogemuse aruandel pole selle päritolu jaoks piisavalt tegeliku kiiruse andmeid. ”

Põlluandmete teade on seotud asjaoluga, et Google’i saidi kiiruskatse hindab teie saiti ainult selle põhjal, kuidas tagasihoidlikud seadmed teie saidile pääsevad. See tähendab, et mõnel kasutajal võib teie saidi kiirus olla nii halvem või parem, kui teie skoor näitab.

Teade „päritolu kokkuvõte” viitab asjaolule, et Google’i saidi kiiruskatsega üritatakse kontrollida teie veebisaidi saidi kiirust reaalainete kasutajate ja andmete suhtes. Kuid mõnikord ilmub see tühjaks ja ei saa nende üksikasjadega aruannet koostada.

Vaatamata sellele, kas näete neid teateid või mitte, on hea mõte testida oma saidi kiirust mitme saidi kiiruse testimise tööriistaga. Kuid see on eriti oluline, kui näete mõnda neist teadetest oma Google’i saidi kiiruskatse tulemustes.

Tehke saidi kiiruskatse mitu korda

Üks saidi kiirustestide punkt, mida sageli ei arvestata, kui kasutatakse mitut tööriista, on see, et peate oma veebisaiti mitu korda analüüsima, seejärel keskmiste tulemuste saamiseks.

See on tõsi, kas otsustate korraldada Google’i saidi kiiruse testi või kui korraldate saidi kiiruse testi muude tööriistadega.

Testi ühekordsest käitamisest ei piisa, kuna teie saidi toimivus võib varieeruda minutist minutini ja sekundist teise.

Näiteks kui teile lisandub ootamatult liiklust, erinevad teie saidi kiiruse testi tulemused suuresti.

Sellepärast on oluline mitte ainult kasutada mitut või jõulist saidi kiiruse testimise tööriista, vaid on ka oluline testida veebisaiti vähemalt kümme korda, kui mitte rohkem. Seejärel keskmiste tulemuste saamiseks saate saidi saidi kiiruse toimivusest täpsema pildi.

Kui teie kasutataval saidi kiiruse testimise tööriistal on ka võimalus testida saidi kiirust mitme serveri asukoha järgi, korrake katseid mitu korda igast saadaolevast serverist.

See aitab teil näha teie veebisaidi toimivust kogu maailmas, mitte ainult teie serveri asukohas. Kui proovite oma serverile lähemal, läheb teie saidi kiirus peaaegu alati kiiremaks. Seetõttu on hädavajalik testida ka mitmest asukohast, kui saate.

Niisiis, võtke nüüd aega, et käivitada veel mitu Google’i saidi kiiruskatset ja enne jätkamist neid keskmiseks arvutada.

Testi saidi näites on saidi keskmine kiiruse skoor mobiiltelefonide puhul 78,21 ja lauaarvutite puhul 96,17.

Veebisaidi kiiruse võrdlusuuring mitme saidi kiiruse testimise tööriistaga

Põhjaliku saidi kiiruskatse loomiseks on saadaval palju esmaklassilisi tööriistu. Kuid võite kasutada ka tasuta saidi kiiruse testimise tööriistu Pingdom ja GTmetrix.

Mõlemal tasuta tööriistal on oma piirangud, kuid sellepärast võib mõlema saidi kiiruse testimise tööriista kasutamine koos Google’i saidi kiiruse testiga olla äärmiselt kasulik.

Kui teil on juurdepääs esmaklassilisele ja kindlale saidi kiiruse testimise tööriistale, siis minge edasi ja kasutage seda hoopis. Vastasel juhul võite jätkata nende tasuta valikute kasutamist.

Veebisaidi kiiruse võrdlusuuring Pingdomiga

Kopeerige oma WordPressi saidi URL nagu eespool kirjeldatud ja minge saidile Pingdomi saidi kiirustesti tööriist.

Veebisaidi kiiruse võrdlusuuringute alustamiseks kleepige saidi aadress saidile URL väljale valige serveri asukoht, kust testimist alustada, ja klõpsake nuppu Alusta testi.

Pingdomi saidi kiiruse testimise tööriist veebisaidi kiiruse võrdlemiseks enne WordPressi optimeerimisstrateegiate rakendamist
Sisestage oma URL ja alustage saidi kiiruskatset.

Oodake veidi aega, kuni tulemused laevad. Pange tulemus kirja ja tehke siis uus test. Kui olete oma saiti eri serveri asukohtadest vähemalt kümme korda testinud, keskmist kiirust igast asukohast.

Saidi kiirustesti tulemustes näete koos vastava kirja hindega 100% -list koondhinnet.

Sellele järgneb laaditud lehe kogu suurus, laadimisaeg ja esitatud taotluste arv.

Veebisaidi kiirkontrolli testide tulemuste kokkuvõtte all on toodud ka täpsemad üksikasjad.

Saidi kiiruse testimise tulemuste näidis saidi kiiruse võrdlusalusena
Veebisaidi kiiruse võrdlusnäitajate saamiseks kasutage oma Pingdomi saidi kiiruskatse tulemusi keskmiselt.

Näites testitava saidi kiirus enne WordPressi optimeerimist ulatus 1,5 sekundist kohaliku serveri asukohast kuni 3,3 sekundini serveri jaoks teisel pool maakera.

Veebisaidi kiiruse võrdlusuuring GTmetrixiga

Nüüd, kui olete Pingdomi saidi kiiruskatse tulemuste keskmistatud, saate liikuda veebisaidi kiiruse võrdlusuuringute juurde GTmetrix. See on veel üks tasuta võimalus.

Minge saidi kiiruse testi lehele GTmetrix ja sisestage vastavale väljale oma URL. Seejärel klõpsake nuppu Testige oma saiti nuppu.

Veebisait GTmetrix veebisaidi kiiruse võrdlusuuringute jaoks enne WordPressi optimeerimisstrateegiate rakendamist
Kleepige oma saidi aadress URL-i väljale ja alustage saidi kiiruse testi.

Mõne hetke pärast kuvatakse veebisaidi kiiruse võrdlusuuringute tulemused. Näete kahte täheklassi protsentides, lehe täielikuks laadimiseks kulunud aega, lehe kogumahtu ja kutsutud taotluste arvu.

Allapoole kerimisel jagunevad need üksikasjad veelgi. Saate neid andmeid kasutada konkreetsete fookusvaldkondade edasiseks tõrkeotsinguks, et kiirendada WordPressi kasutamist WordPressi optimeerimise taktika abil.

GTmetrix saidi kiirustesti tööriista näide enne WordPressi optimeerimist
Kui saidi kiiruskatse tulemused on ilmunud, näete täiendavaid üksikasju.

Ärge unustage selle saidi kiiruskatset mitu korda läbi viia ja siis täpsema tulemuse saamiseks keskmised kiirustestid välja arvutada.

Näidis saidi keskmine laadimisaeg oli 2,6 sekundit.

2. samm: põhistrateegiad WordPressi kiirendamiseks


Nüüd, kui olete oma saidi kiiruse võrdlusuuringu teinud, saate WordPressi kiirendamiseks WordPressi optimeerimisstrateegiate abil järgida allpool kirjeldatud samme.

Oluline on märkida, et sõltuvalt teie hostist võivad teie veebisaidi võrdlusuuringud erineda ülaltoodud saidi kiiruse testi tulemustest..

Hostimisest rääkides on teie WordPressi saidi laadimisaegu mõjutavad paljud peamised tegurid. Allpool on toodud saidi kiiruse muud peamised tegurid.

1) Usaldusväärne hostimine

Veebimajutus on seal, kus teie veebisait eksisteerib. Teie maja mööbel on nagu teie veebisait ja teie maja on nagu teie hostimisplaan. Kui teie maja ei ole ehitatud usaldusväärsete materjalidega kindlale alusele, võib teie mööbel kukkuda otse läbi põranda. Sama mõte kehtib ka hostimise kohta.

Usaldusväärse hostimise saamine on üks peamisi tegureid, mis määravad teie saidi kiiruse.

Kaks peremeest pole ühesugused. Mõni on etenduse osas parem kui teised.

2) Saadaolevad hostimisressursid

Kui leiate usaldusväärse hostimisteenuse pakkuja, vali kindlasti ka piisav plaan, mis sisaldab teie saidile piisavalt ressursse.

Kui teie sait on teie plaani jaoks liiga suur, on teie sait katkendlik. See võib põhjustada ka saidi kiiruse järsu languse.

Üldise rusikareeglina, kui teie sait kasutab igal ajahetkel pidevalt umbes 90% teie serveri ressurssidest, on aeg oma hostikava uuendada.

Või tehke tõrkeotsing või leidke usaldusväärsem host, kui teie sait pole piisavalt aeglane, et sellist aeglast kiirust õigustada. Põhjus on see, et see näitab serveri nõrka jõudlust.

3) kasutatud pistikprogrammide arv

Mida rohkem pluginaid olete oma WordPressi saidile installinud, seda rohkem viib see teie saidi ülespuhumiseni. Selle põhjuseks on asjaolu, et teie saidi käitamiseks kasutatakse rohkem teie hostikava ressursse, kui laadite oma saidi pistikprogrammidega üle.

Vähem on rohkem, kuigi usaldusväärne hostingu pakkuja võib jõudlust märkimisväärselt parandada niipalju, et teil oleks mugavalt installitud üle 10 pistikprogrammi.

Samal ajal, kui kasutate jagatud hostimist, on 10 pistikprogrammi kindlasti liiga palju pistikprogramme. Teisest küljest, kui teil on usaldusväärne pilv, VPS või spetsiaalne hostimine, pole 10 pistikprogrammi peaaegu sama kahjulik.

Kui teil on rohkem kui kümme pistikprogrammi, proovige mõni neist eemaldada. Kui teil on installitud pistikprogramme või teemasid, mida pole aktiveeritud, ja te ei plaani seda kasutada, desinstallige need.

Või otsige alternatiive, mis hoolitseksid lisaülesande eest seal, kus te algselt mõnda pistikprogrammi kasutasite. Lihtsalt veenduge, et need pistikprogrammid oleksid selgelt kodeeritud.

4) Tühjendage ülespuhutud teemad ja pistikprogrammid

Puhtast koodist rääkides on oluline, et kasutatavad pistikprogrammid ja teemad oleksid puhtalt kodeeritud. Kui nad seda ei tee, põhjustab see ülespuhutud saiti ja teie saidi kiiruse vähenemist.

Kui te pole koodiga tuttav ja te ei tea, kuidas öelda, kas pistikprogramm või teema on selgelt kodeeritud, proovige vaadata arvustusi ja tagasisidet. Neist võib mõnikord abi olla.

Samuti võiksite otsida soovitusi usaldusväärsetest ajaveebidest, mis pakuvad teavet WordPressi teemadel.

Kui leiate, et kasutate teemat või pistikprogramme, mis on ülespuhutud, desinstallige need.

5) Andmebaasi optimeerimine

Samas vaimus peaksite oma andmebaasi puhastama ka vanadest postituste parandustest ja rämpsposti kommentaaridest, mida te enam ei vaja. Kas vajate kunagi isegi rämpsposti??

Suurepärased tasuta võimalused andmebaasi optimeerimiseks on järgmised: Andmebaasi optimeerimine, WP-optimeerimine, ja Advanced Database Cleaner.

6) Eemaldage kehv ja ebatõhus kood või skriptid

Kui olete installinud mõne ebaefektiivse või ülespuhutud skripti või lisanud koodi, eemaldage need samadel ridadel. Kui vajate neid, otsige paremaid alternatiive.

Kui soovite kontrollida, kas kood on puhas, kinnitage esimene samm selle kinnitamiseks. Saate oma koodi tasuta kasutada, kasutades tasuta W3C märgistuse valideerimisteenus.

7) API-kõnede arv

Kui kasutate palju pluginaid, mis teevad kolmanda osapoole API-kõnesid, võivad need teie saiti kaaluda ja kasutada liiga palju ressursse. See viib saidi kiiruse vähenemiseni.

Seda tüüpi pistikprogrammid näevad välja sellised, mis kuvavad näiteks teie sotsiaalmeedia vooge.

Saate desinstallida pluginad ja skriptid, mis teevad palju API-kõnesid. Teise võimalusena võite kasutada nuppu WordPressi siirderakenduste API vahemälu API-de jaoks, kui te ei karda koodi puudutamist. Enamasti saab sellist vahemällu salvestamist ohutult teha.

8) Piltide ja vahemälu optimeerimine

Kui laadite oma WordPressi saidile pilte, veenduge, et kasutate nende kuvamiseks õiget suurust, mida teie teema kasutab. Kui teie pildid on nõutavatest mõõtmetest suuremad, tuleb lehe laadimisel pildi suurust muuta.

See kasutab rohkem teie serveri ressursse ja aeglustab teie saidi kiirust. Lehe vahemälu ja sisu edastamise võrgu (CDN) lisamine oma saidile vähendab märkimisväärselt kahju. Kuid vajalike õigete pildi suuruste kasutamine on veelgi parem.

Kui olete sellel kohal, veenduge, et teie pildid oleks korralikult tihendatud. Võite kasutada pildi optimeerimise pistikprogrammi. Kuid kui salvestate oma pildifailid õigesti, saate oma saidi kiirust veelgi mõjutada.

Üldreeglina salvestage oma pildid fotode jaoks JPEG-vormingus ja .PNG-vormingus veebisaitide illustratsioonide ja ekraanipiltide jaoks. Näete faili suuruse vähenemist. See tähendab, et teie saidil on vähem vaja laadida või vahemälu, mis aitab teie saidi kiirust suurendada.

Eesmärk on vähendada pildi failisuurust. Niisiis, kui ekraanipildi salvestamine .JPG-na annab näiteks paremaid tulemusi, siis tehke seda hoopis.

Üksikasju leiate jaotisest Kuidas WordPressi kiirendada.

9) WordPressi värskendamine ja turvaline kasutamine

Nii DSoS kui ka julma jõu rünnakud saadavad häkkerite kaudu teie saidile soovimatut liiklust. Nad kasutavad ära teie hostimisplaani ribalaiuse. See omakorda mõjutab teie saidi kiirust negatiivselt ja võib teie saiti ja serverit isegi võrguühenduseta koputada.

Pistikprogrammide, teemade, skriptide ja WordPressi tuuma korrapärane uuendamine aitab võidelda nende ja muude turvaohtudega, mis kahjustavad teie saidi kiirust. Rääkimata teie saidi üldisest turvalisusest.

Lisaks veenduge, et teil on installitud kindel turbe plugin, mis aitab teie saidi koormust veelgi vähendada ja turvaliseks muuta.

Üksikasju leiate artiklist Kuidas kaitsta WordPressi (2020).

10) Ärge kasutage WordPressi otsingufunktsiooni

Saidi kiiruse tavaline aspekt, mis jääb sageli märkamatuks, on sisseehitatud WordPressi otsingufunktsioon. See ei ole tõhus ja võib teie saiti tõsiselt kaaluda.

Kui otsing on teie saidi oluline osa, saate spetsiaalset otsinguindeksi abil WordPressi märkimisväärselt kiirendada. ElasticSearch või Otsige WordPressi abil üles on mõlemad suurepärased võimalused.

Muud olulised soovitused

WordPressi kiirendamiseks ja WordPressi optimeerimiseks on lugematu arv muid põhistrateegiaid.

Mõned neist hõlmavad üleviimist HTTP / 2-le, Gzip-pakkimise lubamist ja kuuma linkimise keelamist.

3. samm: WordPressi optimeerimine WordPressi kiirendamiseks


Samuti väärib märkimist, et sõltuvalt teie saidi suurusest ei pruugi mõned strateegiad aidata nii palju kui teised.

Näiteks kui teie saidil pole palju pilte ega sisu, ei pruugi lehe vahemälu salvestamine ja piltide optimeerimine teie saiti nii palju mõjutada. See ei tähenda, et see ei tee midagi, peaaegu mitte nii palju, kui see oleks sisutiheda saidi korral.

Samuti, kui te ei saa palju liiklust ja teie sait on üsna tavaline, ei mõjuta CDN teie saidi kiirust liiga suureks..

Proovige siis WordPressi optimeerimisstrateegiaid, mis teie arvates aitavad WordPressi teie konkreetses olukorras kõige kiiremini kiirendada.

W3 kogu vahemälu installimine ja konfigureerimine

Mõned WordPressi optimeerimise parimad meetodid WordPressi kiirendamiseks hõlmavad failide minimeerimist ja kombineerimist, samuti JavaScripti ja CSS-failide laadimise edasilükkamist ning mitut tüüpi vahemällu salvestamist..

Saadaval on palju pistikprogramme, mis võimaldavad neid ülesandeid täita, kui te ei soovi koodi puutuda. Üks parimaid võimalusi on tasuta kasutamine W3 plugina täielik vahemälu.

W3 kogu vahemälu installimine WordPressi optimeerimiseks

Selle installimiseks logige sisse oma hostitud WordPressi saidile. Siis minge Pistikprogrammid> Lisa uus vasakpoolses menüüs.

Sisestage otsinguriba parempoolse ülanurga poole „W3 kogu vahemälu”. Oodake hetk, kuni plugin tulemustesse ilmub.

Järgmisena klõpsake nuppu Installi nuppu pistikprogrammi nime kõrval.

Pistikprogrammide leht
Installige pistikprogramm W3 kogu vahemälu.

Pärast selle installimist kuvatakse nupp ekraanil Aktiveeri või Võrgu aktiveerimine kui teil on Multisite lubatud. Klõpsake sellel.

Pistikprogrammide leht
WordPressi optimeerimisprotsessi käivitamiseks aktiveerige pistikprogramm.

W3 kogu vahemälu põhikonfiguratsioon

Kui W3 kogu vahemälu on installitud ja aktiveeritud, on aeg hakata seda konfigureerima, et see oleks valmis WordPressi kiirendamiseks rakendama allolevaid WordPressi optimeerimisstrateegiaid.

Minge oma administraatori juhtpaneeli menüüsse Toimivus> Üldised seaded.

Klõpsake nuppu kasutustingimused ja privaatsuspoliitika linki administraatori sõnumis ja loe see läbi. Kui teil on kõigega kõik korras, klõpsake nuppu Nõus nuppu.

Seejärel klõpsake nuppu Luba nuppu kõrval Eelvaate režiim all Üldine sektsiooni. See on ajutine meede seadete ohutuks testimiseks. Sellegipoolest peaksite neid proovima enne oma aktiivse saidi korraldamist keskkonnas.

Seadete leht enne, kui WordPressi optimeerimine on alanud
Nõustuge tingimustega ja lubage eelvaate režiim.

Kui see on tehtud, valige Luba kasti kõrval Lehe vahemälu. Seejärel klõpsake nuppu Salvestage kõik seaded nuppu.

Vaadake ja testige oma muudatusi

Nüüd peate kontrollima, kas teie sait töötab endiselt ootuspäraselt. Selleks klõpsake nuppu Eelvaade nuppu Üldine sektsiooni.

Kui kõik tundub hästi, võite jätkata. Muul juhul keelake see valik, märkides ruudu Luba ja salvestage seejärel kõik muudatused uuesti.

Üldseadete leht
Enne jätkamist vaadake muudatuste eelvaadet.

4. samm: kuidas WordPressi kiirendada kolm või enam korda


Siin on soovitused, mis on saagi koor, kui tegemist on WordPressi optimeerimisega, et kiirendada WordPressi kasutamist W3 kogu vahemälu abil.

Isegi kui mitte öelda, et te ei peaks ülaltoodud nõuandeid mitte rakendama, kuid need on kiired võidud, mis avaldavad tõenäoliselt kõige suuremat mõju veebisaidi mitmekesisusele ja tüübile.

Ainuüksi need strateegiad võivad teie saidi kiirust suurendada kolmekordistada, kui mitte veelgi.

Pane tähele: Kui teie hostiteenuse pakkuja juba rakendab mõnda neist WordPressi optimeerimisstrateegiatest WordPressi kiirendamiseks, siis jätke vastavad juhised allpool.

Samuti võib olla oluline märkida, et saate neid sätteid vastavalt oma olukorrale vastavalt vajadusele muuta. Enne reaalajas saidile paigutamist kontrollige neid kindlasti.

1) Minimeerige ja kinnitage oma failid

Failide minimeerimine ja liitmine (ühendamine) aitab WordPressi lehe laadimisaega kiirendada.

See tähendab, et faili minimeerimiseks eemaldatakse tarbetud tühikud ja märgid. Kuna eemaldate koodi korraldamiseks kasulikke struktuure, nii et kellelgi on seda hõlpsam lugeda, ei vaja arvutid seda, et seda mõista ja töödelda.

Niisiis tähendab nende märkide ja tühikute eemaldamine lehe külastamisel vähem laadimist.

Liidestamine tähendab ühilduvate failide ühendamist, mida kutsutakse lehel. See vähendab arvu, nii et algselt kutsutud suurema hulga failide asemel tuleb laadida ainult üks või paar faili.

Mõlema WordPressi optimeerimisstrateegia rakendamine võtab lehe laadimiseks vähem ressursse. See tähendab, et saate WordPressi kiirendada.

Selleks minge saidile Toimivus> Üldised seaded administraatori juhtpaneelil.

Üldseadete leht
Luba minimeerimine üldistes seadetes.

Ilmub teade, kus küsitakse, kas olete nõus minimeerimise lubama, kuna teate, et see võib teie saidi rikkuda. Kuna teil on eelvaate režiim lubatud, saab teie faile enne muudatuste rakendamist testida. Minge edasi ja klõpsake Ma mõistan riske.

Seejärel klõpsake nuppu Salvestage kõik seaded. Klõpsake nuppu Eelvaade nagu ülal mainitud, et muudatusi testida.

Kui midagi läheb valesti, tühjendage lubamise ruut ja salvestage sätted. Kui kõik töötab, minge aadressile Performance> Minify.

Vähendage seadete lehte
HTML-i minimeerimise lubamiseks märkige ruut.

Minge lehele HTML ja XML jaotis ja kontrollige Luba kasti, siis väljal Salvestage kõik seaded nuppu.

Vaadake muudatuste eelvaadet, et kõik toimiks. Probleemi korral keelake see valik. Muul juhul jätkake klõpsates nuppu Luba kasti jaoks CSS minimeeri sätted valik.

Minimeeri leht
CSS-i minimeerimise valiku lubamine.

Salvestage ja vaadake muudatusi eelvaatena, et veenduda, kas kõik ikka töötab.

2) JavaScripti laadimise edasilükkamine

Kui viisite Google’i saidi kiiruse testi või saidi kiiruse testi läbi teiste tööriistadega, võisite pärast esialgseid tulemusi näha tavalist soovitust.

Ettepanekud nagu:

 • Eemaldage renderdamist blokeeriv JavaScripti
 • Lükka JavaScripti parsimine edasi
 • Kõrvaldage renderdamist blokeerivad ressursid

Nendega on pistmist JavaScripti parsimise (või laadimise) edasilükkamisega.

Parsimine on inimloetava koodi võtmine ja selle tõlkimine keelde, mida server saab lugeda ja mõista. Sel juhul räägime JavaScripti parsimisest.

Tavaliselt seatakse JavaScripti failid laadima protsessi alguse poole, kui kasutaja lehte külastab. Mõned failid on esiteks laadimisel üliolulised, kuna need sisaldavad lehe kriitilisi elemente või suunavad neid.

Muud JavaScripti failid pole nii olulised ja neid saab hiljem laadida ilma lehe põhisisu ja funktsioone eemaldamata.

Need vähem tähtsad failid proovivad laadida protsessi alguse poole ja loovad lõpuks samamoodi kiirust aeglustava logiummistuse. Kuid kui seate need hiljem laadima, saate WordPressi kiirendada.

Lühidalt öeldes tähendab see JavaScripti laadimise või parsimise edasilükkamist.

Selleks minge saidile Performance> Minify administraatori juhtpaneelil.

All JS jaotist, kontrollige Luba kasti kõrval JS minimeerige seaded. See minimeerib JavaScripti faile.

Nende edasilükkamiseks klõpsake nuppu enne rippmenüüst. Valige Blokeerimise keelamine asünkri abil valik.

See laadib faile asünkroonselt. Mõlemad JavaScripti failid laaditakse ja käivitatakse ülejäänud lehega samal ajal.

Seejärel valige Mitteblokeerimine, kasutades edasilükkamist rippmenüüst Pärast valik.

Minimeeri leht
JavaScripti faile saate nende minimeerimisel edasi lükata.

Enne jätkamist salvestage, vaadake ja testige muudatusi.

3) Vahemälu lisatüüpide lisamine

On ka muud tüüpi vahemällu salvestamist, mida saate oma saidile W3 kogumälu abil kasutada: objekti ja andmebaasi vahemälu. Neid pole vaikimisi lubatud.

Objektide vahemälu

Objektide vahemällu salvestamine toimub siis, kui andmebaasipäringutele helistatakse ja tulemused laaditakse lehele, kui seda külastatakse. Tulemused salvestatakse mälu vahemällu.

Kuna WordPressil on tavaliselt palju dünaamilist sisu, mille laadimiseks on vaja palju andmebaasipäringuid, võib suure liikluse hankimine kiiresti ära kasutada palju serveriressursse. Nende vahemällu salvestamine võib WordPressi kiirendada suure liiklusega olukordades.

Objektide vahemällu salvestamise lubamiseks W3 kogu vahemäluga minge aadressile Toimivus> Üldised seaded ja kerige alla ikoonini Objektide vahemälu sektsiooni.

Kontrolli Luba kasti jaoks Objekti vahemälu, siis salvestage oma muudatused, millele järgneb nende eelvaade ja testimine.

Üldseadete leht
W3 kogu vahemälu sisaldab objektide vahemällu salvestamise võimalusi.

Samuti võib olla oluline märkida, et saate ka installida Memcached oma serveris ja konfigureerige see W3 kogu vahemällu.

Liigendatud on teatud tüüpi objektide vahemällu salvestamine ja saate selle valida kaustas Objekti vahemälu meetod kui rippmenüü on installitud. Kuigi see ei kuulu selle artikli reguleerimisalasse.

Andmebaasi vahemälu

Samuti saate sisse lülitada andmebaasi vahemälu. See on suurepärane võimalus, kui objektide vahemällu salvestamine ei tööta teie konkreetse olukorra jaoks. See sobib ka siis, kui teie sait on suurem, kuna see võib dramaatiliselt aidata teil saavutada WordPressi kolmekordistamise või kiirendamise eesmärki.

Andmebaasi vahemällu salvestatakse andmebaasi tulemused mällu (vahemälu), nii et kui järgmine kord leht laaditakse ja neid tulemusi on vaja, saab neid vahemälust kätte saada. See on palju tõhusam ja võib säästa palju serveriressursse.

Selle tagajärjel võib see WordPressi märkimisväärselt kiirendada.

Selle lubamiseks minge lehele Toimivus> Üldised seaded administraatori juhtpaneelil.

All Andmebaasi vahemälu, kontrolli Luba kasti jaoks Andmebaasi vahemälu valik.

Üldised seaded
Andmebaasi vahemällu salvestamise lubamine W3 kogu vahemälu üldseadetes.

Salvestage kindlasti muudatused, seejärel vaadake neid üle ja testige neid.

4) Eelvaate režiimi keelamine ja muudatuste juurutamine

Kui olete lisanud kõik WordPressi optimeerimisstrateegiad, mida soovite WordPressi kiirendamiseks aidata, saate eelvaate režiimi keelata ja tehtud muudatused ametlikult rakendada.

Minema Toimivus> Üldised seaded ja all Üldine, klõpsake nuppu Keela nuppu.

Üldseadete leht
Keela eelvaate režiim.

Seejärel klõpsake nuppu Salvestage kõik muudatused nuppu.

Kui see on tehtud, peate samad seaded uuesti sisestama. Seejärel klõpsake nuppu Salvestage seaded ja vahemälud nuppu teisel küljel Salvestage kõik muudatused nuppu.

Kas WordPressi optimeerimine kiirendas WordPressi 300%?

Pärast nende WordPressi optimeerimisstrateegiate rakendamist WordPressi kiirendamiseks käivitage veel üks Google’i saidi kiiruskatse ja ka saidi kiiruse test koos teiste mainitud tööriistadega.

Tehke katsed mitu korda ja laske need keskmiselt välja.

Testveebisaidi keskmine keskmine tulemus oli paljutõotav – Google’i saidi kiirustestitega oli mobiiltelefonide keskmine 98% ja lauaarvutisaitidel 99,5%..

Pärast WordPressi optimeerimisstrateegiate rakendamist uus Google'i saidi kiiruskatse
Üks Google’i saidi kiiruskatse tulemusi pärast WordPressi optimeerimist.

Teiste saidi kiiruse testimise tööriistade keskmine lehe laadimisaeg oli 900 ms.

Uue GTmetrix saidi kiirustesti tööriista näite tulemus pärast WordPressi optimeerimisstrateegiate rakendamist
Üks tulemustest GTmetrixis pärast strateegiate rakendamist WordPressi kiirendamiseks.

Üldiselt oli katsealal saidi kiirus keskmiselt kolm korda suurem ja mõnikord suurem.

Järeldus

Niisiis, teil see on. Nende proovitud ja tõeste näpunäidete abil saate oma saiti vähemalt kolm korda kiirendada. See on eriti oluline, kuna saidi kiirus on üks faktor otsingumootorite tulemuste järjestamisel.

Kõik algab veebisaidi kiiruse omaduste võrdlusuuringutest enne lehe kiiruse strateegiate rakendamist.

Kas veebisaidi kiiruse võrdlusuuringud sobisid teie jaoks hästi? Kas suutsite oma saiti kiirendada? Kui palju? Kas teil on küsimusi? Andke meile allpool olevas kommentaaride osas teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map