Kuidas oma veebisaiti eHosti üle kanda

2017. aasta värskendus: eHost müüdi uuele juhtkonnale ja halvenes kiiresti, nagu näete minu värskendatud eHosti ülevaates. Need suleti 2017. aastal, seega tuleks allolevat juhendit käsitleda ainult üldiste veebisaidiülekandejuhistena.


Nagu võite juba teada, ei aktsepteeri eHost praegu sissetulevaid domeeniülekandeid.

Teisisõnu, kui olete oma domeeni registreerinud näiteks FatCow’is ja soovite oma veebisaidi üle viia teisele hostile, näiteks BlueHost (meie parim valik), peate oma domeeninime hoidma kuskil mujal ja osutama sellele oma eHosti konto, kasutades oma registripidaja DNS-i sätteid.

Paljudele inimestele tundub see ilmselt nii segane. Teeme selle lihtsamaks, samm-sammult:

Vaja on järgmist.

 • juurdepääs oma olemasolevale hostikontole teises hostis.
 • cPaneli hostimiskonto (eHost pole enam saadaval)
 • Võimalik, et vajate kontot domeeni registripidajal, näiteks NameCheap (kupongid siin)

Alustame!

1. samm – laadige alla veebisaidi failid

Ühendage FTP kaudu vana hostimiskontoga ja laadige alla kõik failid.

2. samm – laadige alla andmebaas (kui on olemas)

Laadige oma vanalt hostimiskontolt alla oma andmebaasi (de) varukoopiaid. Seda saab teha logides sisse phpMyAdmin, valides andmebaasi, mida soovite varundada, ja seejärel eksportides selle, mis laadib teie arvutisse alla .sql-faili.

3. samm – laadige failid üles oma eHosti kontole

Ühendage FTP kaudu oma eHosti kontoga ja laadige üles kõik 1. sammus varundatud failid.

4. samm – importige andmebaasid oma eHosti kontole (vajaduse korral)

 • Logige sisse oma eHost cPaneli kontole ja leidke “Andmebaasi loomise viisard”
 • Uue andmebaasi ja uue andmebaasi kasutaja loomiseks toimige järgmiselt ning andke kasutajale kõik vaikelõigud.
 • Salvestage kindlasti selle uue andmebaasi jaoks loodud kasutajanimi ja parool, kuna vajate neid hiljem.
 • Minge tagasi cPaneli juurde ja leidke phpMyAdmin. Minge aadressile phpMyAdmin ja valige äsja loodud andmebaas. Seejärel minge jaotisse „Import” ja klõpsake nuppu Valige fail. Valige avanevas aknas andmebaasi varufail, mille olete 2. sammus varem alla laadinud
 • See peaks edukalt importima ja oletegi valmis.

5. samm – kontrollige andmebaasi kasutajate / paroolide konfiguratsioonifaile

Kui teie sait kasutab andmebaasi, on sellel peaaegu kindlasti kuskil konfiguratsioonifail. Näiteks WordPressi saitidel on see teie saidi põhikaustas wp-config.php. Avage fail ja kontrollige, kas andmebaasi nimi, andmebaasi kasutaja ja andmebaasi kasutaja parool on mainitud. Muutke need nii, et need vastaksid 4. etapis loodud andmebaasi nimele ja mandaadile.

6. samm – määrake, kas peate oma domeeni üle kandma

Kui teie vana hostimisteenuse pakkuja lubab teil oma hostikonto tühistada, kuid tasub ainult domeeninime registreerimise eest, siis võite liikuda punktile 7.

Kui teie vana hostimisteenuse pakkuja ei luba teil oma domeeninime säilitada, kui te ei maksa ka hostimiskava eest, peaksite oma domeeninime üle kandma teisele registripidajale, näiteks NameCheap, mida soovitasin jaotises „Mida te vajate”. selle lehe ülaosas.

7. samm – määrake oma domeeni DNS (domeeninimeserverid) osutama eHostile

Kui olete eHosti kasutajaks registreerunud, oleksite pidanud eHostilt saama e-kirja, mis kinnitas teie konto üksikasju ja nimeaadressiservereid, millele peate oma domeeni suunama. Need võivad välja näha nagu ….

Näiteks “ns1.ehost.com” ja “ns2.ehost.com”. Kuid need võivad olla erinevad. Kui teil pole mingil põhjusel seda algset e-posti aadressi, siis toimige järgmiselt.

 • Logige sisse oma eHosti kontole ja klõpsake vasakpoolses menüüs Minu saidid.
 • Leidke cPaneli konto, millele soovite oma domeeninime suunata, ja klõpsake nuppu Halda
 • Otsige cPaneli seest üles ja klõpsake vasakpoolsel paneelil linki “Serveriteave”. Kui te ei näe seda, klõpsake selle kuvamiseks nuppu Laienda statistikat.
 • Siit leiate oma serveri nime.
 • Minge sellele lehele (uus vahekaart) ja tippige / kleepige oma serveri nimi tabelisse. See näitab teile oma nimeservereid.
 • Pange need nimeserverid üles.

Minge nüüd oma domeeninime registreerijale ja muutke oma domeeninime DNS-i sätteid. Muutke nimeserverid eHosti pakutavateks.

Näpunäide: Enne kui oma saidil tööd teete, oodake umbes 24 tundi. Nimeserveri muudatuste levik kõigi Interneti-teenuse pakkujate vahel kogu maailmas võib kesta kuni 24 tundi. Põhjus, mida ma rõhutan, on see, et kuigi te muutsite oma nimeservereid, võib see siiski brauseris külastades siiski teie saiti vanalt hostimiskontolt teenindada, nii et kõik tehtud muudatused kaovad siis, kui DNS levib täielikult..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map