Kuidas luua WordPressi abil oma ettevõtte jaoks kvaliteetseid juhtnööre

Ettevõtte kasvatamiseks on ainult kolm viisi:


 • Leidke uusi kliente
 • Pange praegused kliendid rohkem kulutama
 • Suurendage oma hinda

Ükskõik, kas haldate toitu müüvat telliskivide ja mördi kauplust, juhite oma veterinaarpraksist või e-poe kauplust, et teenida rohkem tulu, peate tegutsema mõne ülalnimetatud või kõigi eelnimetatutega.

Hinna tõstmine on madala rippuvusega vili, kuna see ei nõua vaeva, kuid sellega kaasnevad kaks probleemi:

 • Võite peatada uute klientide teie teenuse kasutamise ja lükata praegused kliendid eemale
 • See ei ole skaleeritav ega jätkusuutlik lahendus pidevaks kasvuks

See jätab teid valikuga nr 1 ja 2.

Järgmise kuue minuti jooksul näitan teile üksikasjalikku juhendit WordPressi kaudu müügivihjete genereerimiseks, mida saavad jälgida iga ettevõtte omanik või ettevõttesisene turundaja.

Kuue minuti lõpus saate teada:

 • Milliseid pistikprogramme ja e-posti tööriistu WordPressi jaoks kasutada (vajate ainult kahte)
 • Kuidas luua müügivihjete genereerimiseks õige sisu?
 • Kuidas juhtida oma veebisaidile?
 • Kuidas panna kogu plii genereerimise protsess automaatpilootile
 • Kuidas tagada, et teie uued kliendid jätkavad teie ettevõttele raha kulutamist
 • Neli suurimat viga, mida väikeettevõtete omanikud plii genereerimisel teevad

Alustamiseks vajalikud tööriistad

Alustamiseks on vaja ainult kahte tööriista; nende seadistamine võtab vaid mõne minuti ja ma olen kogu oma häälestusprotsessi oma blogis lahti mõtestanud, Püsikontakti ja OptinMonsteri seadistamine WordPressi jaoks.

1. tööriist – OptinMonster

Esimene vajalik tööriist on mingi vorm, mis võimaldab veebisaidi külastajatel edastada teile oma üksikasjad (e-posti aadress).

Plii määratluse järgi on järgmine:

„Turunduses on plii genereerimine tarbija huvi või ettevõtte toodete või teenuste uurimise algatamine. Juhtmeid saab luua näiteks nimekirja koostamiseks, e-infolehtede loendi omandamiseks või müügivihjeteks. ” – Vikipeedia

Kunagi peaksite küsima ainult juhi nime ja e-posti aadress kõige rohkem. Võib-olla mõtled:

“Bleh, kas pole nende telefoninumber parem?”

Muidugi, see võib olla nii, kui müüte kõrge piletiga esemeid, kuid te ei saa mobiiltelefoninumbrite hankimisega automatiseerida müügivihjete genereerimise protsessi. Samuti võite hiljem küsida nende telefoninumbrit e-posti teel, kui olete eelsoojendust pisut rohkem soojendanud.

Ettevõtte omanikuna tean, et te ei soovi iga päev tundide kulutamiseks müügivihjete genereerimiseks ja see on põhjus, miks e-post on parim valik.

Ja sinna tuleb OptinMonster.

See töötab WordPressiga otse välja, ei vaja kodeerimise kogemust ja sellel on vormide seadistamiseks väga hõlpsasti kasutatav liides.

OptinMonster näitab teie veebisaidi külastajatele vormi, mis võimaldab neil sisestada oma andmed, ja nad salvestatakse teie loendisse. See töötab ka kümnete e-posti teenustega, mis saavad seejärel teie müügivihjete automatiseeritud e-kirju saata, ilma et peaksite midagi tegema (selgitatud selles artiklis lähemalt).

OptinMonster ei saada teie müügivihjete e-kirju – see on lihtsalt vahend müügivihjete kogumiseks.

2. tööriist – pidev kontakt

OptinMonster kuvatakse teie WordPressi veebisaidi esiosas; kõik saavad seda näha ja selle peamine eesmärk on meilide kogumine.

Pidev kontakt töötab taustaprogramm ja on tööriist, mis töötleb kõiki teie müügivihjeid, jaotab need erinevatesse segmentidesse ja saadab neile automatiseeritud e-kirju.

See sobib kõige paremini väikeettevõtetele ja selle seadistamine on uskumatult lihtne.

Need on ainsad kaks tööriista, mida peate kümnete müügivihjete genereerimiseks päevas.

Oma WordPressi veebisaidil OptinMonsteri ja pideva kontakti seadistamise õppimiseks klõpsake siin.

tagasi menüüsse ↑

Kuidas luua müügivihjete genereerimiseks õige sisu?

Niisiis, kui olete oma veebisaidi optimeerinud, et oleks võimalik müügivihjeid vastu võtta, peate nüüd looma (või tellima) sisu, et suunata inimesi oma veebisaidile oma e-kirju koguma.

Sisu on mis tahes teksti tekst, visuaalsed või foneetilised elemendid lehel. Näiteks see ajaveebi postitus, millest ma praegu kirjutan, on sisu teksti ja piltide kujul.

Kvaliteetsete müügivihjete genereerimiseks peate neile andma a põhjus oma veebisaidi külastamiseks ja nende andmete edastamiseks. Keegi ei anna oma e-posti aadressi üle, kuna neile meeldib reklaamteateid saada.

Millist sisu peaksite looma??

Kui olete veterinaararst, võiksite luua sisu selle kohta, kuidas lemmikloomaomanikud saavad oma koeri duši all hoida, et vähendada täide saamise võimalusi.

Kui olete kinnisvaramaakler, võite luua lühikese video või e-raamatu, andes esmakordsetele koduostjatele teada, mida nad kinnisvara ostmisel mõtlema peaksid.

Kui haldate telliste ja mördiga toidukauplust, võiksite luua visuaalse ajaveebi postituse, kus kuvatakse teie enimmüüdud kaubad, või lühikese video, mis sisaldab erinevaid retsepte.

oma sisu eesmärk on lihtne: pakkuda lugejale väärtust ja avaldada nende meeles usaldust ja usaldusväärsust oma ettevõtte vastu.

Siin on näide sellest, kuidas HubSpot loob kvaliteetse tasuta ajaveebi postituse 6 sammu oma agentuuri juhtide muutmiseks järjepidevaks sisuloojaks, ja allosas on neil valimisvorm, mis võimaldab teil saada rohkem sisu, nagu see on.

Täpselt sama peate tegema ka oma äriga.

Teil on vaja ainult 2-4 tükki kvaliteetset sisu.

Ärge langege lõksu, kui kirjutate kuus kümneid blogipostitusi; ei pea te seda tegema enne, kui teie veebisait hakkab päevas tooma tuhandeid uusi külastajaid või proovite oma veebisaidi SEO-d täiustada.

Sisu magneti loomine

Mõnikord ei pruugi OptinMonsteri vormi kasutamine juhtkonna kindlustamiseks piisata.

Tarbijad teavad, et kui nad saadavad oma e-posti aadressi, saavad nad kümneid e-kirju ja seetõttu ei loobu sellest kergekäeliselt.

Seetõttu vajate allalaaditavat sisu (nn pliimagneti), mis on teie sisuga ühendatud varukoopiana. Näiteks HubSpoti ajaveebipostitus, millega ma lingisin varasema, pakub külastajatele ka tasuta sotsiaalmeedia strateegiakomplekti.

Kui olete pildil klõpsanud, paluvad nad teie e-posti aadressi, et saata teile tasuta juhendi allalaadimine.

Siin on veel üks nende ajaveebi postitus pealkirjaga Kuidas luua Facebooki juhtreklaame: Algajate juhend, kuid seekord kasutasid nad teistsugust pliimagneti:

Mõelge, et pliimagnet on teie sisu laiendus.

Näiteks kui pakute esmakordseid koduostjaid parima hüpoteegi saamiseks, siis pakute tasuta hüpoteekkalkulaatorit või arvutustabelit, mis aitab neil kodu allalaadimise tegelikest kuludest paremini aru saada, kui saate selle alla laadida..

Neile aruande näitamine parimate kohtade kohta, mis võimaldavad ajaosa või luksusvilla osta, poleks nende vajaduste jaoks asjakohane ja neil poleks põhjust seda alla laadida.

Siit leiate ajaveebi postituse Elementide vara näitab kinnisvaravahendajatele, kuidas paremaid fotosid teha. Allosas pakuvad nad allalaadimiseks TASUTA fotograafia e-raamatu juhendit.

Nende sisu ja pliimagnet mängivad üksteist ja nende juhtimisprotsess on kõrge.

tagasi menüüsse ↑

Kuidas juhtida oma veebisaidile?

Kui loete seda juhendit, siis arvan, et teie WordPressi veebisait ei saa päevas liiga palju kordumatuid vaateid.

Ma ei hakka teile tasuta liikluse genereerimise võimalusi pakkuma, näiteks foorumite kommenteerimist, sotsiaalmeedia orgaaniliste postituste või SEO-de kommenteerimist, sest see võtab mitu kuud ja palju oma aega – aeg, mida sul tõenäoliselt pole.

Selle asemel ütlen teile, mida te juba teate, kuid mida te ei tee.

Minge mõnda suurimasse veebiliikluse poodi ja ostke endale üldsuunatud veebisaidi liiklust. Ma armastan kasutada:

 • Facebook
 • Google

Facebookis saate nende üksikasjalikke sihtimisvalikuid kasutada müügivihjete segmentimiseks vanuse, soo, asukoha, osariigi, linna, postiindeksi ja huvide järgi.

Kui olete seadetega mänginud ja sihtturul maha astunud, saate endale iga päev püsiva sihitud liikluse voo.

Facebook on fantastiline, sest see võimaldab teil sisestada teavet oma ideaalse müügivihje kohta ja see on nii ainult näidake sellele reklaamigrupile oma kuulutusi.

Google seevastu võimaldab teil märksõnu sihtida ja paigutab oma veebisaidi seotud peamiste terminite otsimise esimesele lehele.

Google ja Facebook on kiireim ja tõhusam viis teie sisu liikluse suurendamiseks.

Reklaamimist võite alustada mõlemal platvormil alates 5 dollarist päevas.

tagasi menüüsse ↑

Kuidas panna kogu plii genereerimise protsess automaatpilootile

Nüüdseks oleksite pidanud tegema järgmisi asju:

 • Seadke oma veebisait müügivihjete kogumiseks üles
 • Loodud väärtuslikku sisu oma veebisaidi liikluse kuvamiseks
 • Kasutati teie sisu liikluse suurendamiseks Google või Facebook

Plii genereerimise lehtri viimane osa on e-kirjade seeria kirjutamine (või allhanke korras), mis saadetakse teie müügivihjetele kohe, kui nad on teie loendisse valinud automaatselt.

Püsikontakti abil peate need e-kirjad kirjutama ainult üks kord ja see saadab need automaatselt uuele müügivihjele teatud aja jooksul, mille saate määrata.

Teie e-posti seeria võib välja näha umbes selline:

E-post 1 (saadetakse kohe, kui nad registreeruvad) – see tervitusmeil. Kui pakute pliimagnetit, peaksid nad saama selle e-kirja.

E-post 2 (24 tundi hiljem) – see võib olla link muudele blogipostitustele, täiendavaid näpunäiteid või klientide iseloomustusi. Email 2 eesmärk on usalduse ja usaldusväärsuse loomine.

E-kiri 3 (48 tundi hiljem) – see on müügipikkus. Võite saata neile vautšeri, mida saate oma poes lunastada (vautšerid toimivad ka suurepäraste pliimagnetitena), lingi oma põhitoote ostmiseks või küsida neilt telefoninumbrit, kui müüte kõrge piletiga esemeid (vara või kallis SaaS ).

Need e-kirjad tuleb kirjutada ainult üks kord ja Püsikontakti kaudu saavad need olla 100% automatiseeritud, mida ma näen siin oma juhendis.

Siin on reaalse elu näide sellest, mida ma just Agora Pulse seletusest selgitasin.

Kõigepealt edastavad nad mulle blogi postituse, mitte üks nende toodetest.

Nende reklaami näidatakse mulle, kuna nad üritavad jõuda inimesteni, kellel on huvi sotsiaalmeedia turunduse vastu.

Kuna tegelen kogu selle sotsiaalmeedia turundusega, siis klõpsan nende kuulutusele ja nad viivad mind ajaveebi postitusse.

Kohe paremas servas näete nende registreerumisvormi. Seda lauset kirjutades läksid nad üpris agressiivseks ja näitasid mulle siis ka hüpikvormi.

Ma läksin edasi ja registreerusin nende e-posti nimekirja ja mõne sekundi jooksul pärast registreerumist saatsid nad mulle tervitusmeili.

Mõni päev hiljem saadeti mulle uus e-kiri.

Ja seal see teil on. Kasutades OptinMonsterit, Püsikontakti, sisu ja kas Facebooki või Google’i, saate kogu oma müügipliidi põlvkonna automaatse pilooti panna nagu Agora Pulse.

Kuidas saada uusi kliente, kes hoiaksid teie ettevõttele raha kokku?

See on kõige lihtsam osa.

Kui konverteerite kliendi müügivihje, peate ainult selleks, et hoida teda raha kulutamisel, saatma rohkem e-kirju.

Iga 2016. aastal e-turundusele kulutatud 1 dollari eest teenisid ettevõtted 38 dollarit müügitulu, koos e-posti turundusega hääletati investeeringutasuvuse kanaliks nr 1.

Püsikontakti abil saate seadistada täiendavaid e-posti seeriaid, mis saadetakse teie klientidele tagamaks, et nad jätkavad teie ettevõttega kulutamist – kõik see toimub automaatpiloot.

tagasi menüüsse ↑

Neli viga, mida väikeettevõtete omanikud plii genereerimisel teevad

Enne kui hakkate juhendit oma väikeettevõtte jaoks rakendama, ärge tehke neist vigadest ühtegi, kuna see maksab teile liiga palju aega või raha.
Liiga palju katsetamist Ärge küsige endalt niimoodi küsimusi enne, kui sõidate oma veebisaidile iga päev sadu külastajaid:

 • Kas kerimisriba töötaks paremini kui hüpikaken?
 • Kas peaksin valimisvormi värvi muutma??
 • Kas minu e-raamatu erinev pilt tekitaks rohkem müügivihjeid??

Ärge raisake aega konversioonide suurendamiseks erinevate elementide katsetamisele, kuni teil pole piisavalt liiklust ja kasumlikku müügivihje genereerimist. Olen näinud, et ettevõtete omanikud kulutavad iga päev tunde mikroelementide testimisel, mis võivad suurendada müügivihje genereerimist 1-2%.

Keskenduge põhialuste töölerakendamisele enne, kui otsustate midagi optimeerida.

Oma sisu kirjutamine, kui te pole kirjanik – Kui te ei oska sisu kirjutamist, pliimagnetite loomist ega Facebooki reklaamide esitamist, tellige see allhanke korras kellelegi. Sellistel saitidel nagu Upwork ja Freelancer on tuhandeid vabakutselisi, keda saate vajadusel palgata, et aidata teil kõike, mida ma olen maininud.

Ärge kulutage 10 tundi e-raamatu kirjutamisele, kui saate ülesande tellida 80 dollari eest, kuna olen kindel, et 10 tundi teie päevast on väärt rohkem kui 80 dollarit.

Odavate tööriistade kasutamine – Kõigil headel e-posti teenuse pakkujatel on oma teenuste kasutamiseks tavaliselt väike kuutasu. Olen kasutanud enamikku tasuta e-posti teenustest päikese all … ja need kõik imevad.

Enamikul tasuta teenustest on halb e-posti edastamine, vähene automatiseeritus ja paljud ei tööta WordPressi pistikprogrammidega, näiteks OptinMonster.

Pakun kas pidevat kontakti (parim väikeettevõtetele) või vastust (ettevõtte tasemel ettevõtetele); mõlemad töötavad OptinMonsteriga.

Liiga kiiresti loobun – Kui loote pliimagneti lehtri esmakordselt, on suur tõenäosus, et kukute läbi ja teete igal sammul vea.

Ja see on okei, kõik teevad seda.

Müügivihjete genereerimine ja ettevõtte laiendamine pole lineaarne protsess. Ehkki kõigi ettevõtete põhietapid on ühesugused, näete reklaamide seadistamisel või e-kirjadest õigete sõnumite leidmisel miniteede tõkestamist.

Võib juhtuda, et peate konversioonide suurendamiseks oma sihtimist karmistama või lisama järjestusse lisameili. See on kõik mängu osa.

Kas teie WordPressi juhtpõlvkond on automaatpiloot?

Plii genereerimine on keeruline, kui te ei tea, kust alustada või kuidas müügivihjeid genereerida.

Plii genereerimine on lihtne, kui teate töövahendeid ja lehtri seadistamist.

Selles juhendis kirjeldasin lihtsat, kuid tõhusat plii genereerimise lehtrit, mida kasutavad igas suuruses ettevõtted paljudes nišides, mida saate oma ettevõttele täna rakendada..

Ettevõtte kasvatamiseks ja WordPressi kaudu müügivihjete loomiseks peate iga toimingu täitma või tellima selle allhanke korras kellelegi, kes suudab.

Kas olete valmis alustama 1. sammu? Tutvuge minu samm-sammulise juhendiga, kuidas viie minuti jooksul seadistada OptinMonster ja Constant Contact.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map