Kui palju veebisait maksab

Kui palju veebisait maksab? Kas on olemas selline asi nagu veebisaidi maksumuse plaan?


Need on ilmselt mõned esimestest küsimustest kõigile, kes soovivad luua oma veebisaidi.

Paljud inimesed avavad oma saidid. Praegu on olemas üle 1,7 miljardi veebisaidi ja arv kasvab iga päevaga.

veebisaitide koguarv

Kuna oma veebisaidi omamine on muutunud väga tavaliseks asjaks, arvaksite, et küsimusele, kui palju veebisait maksab, oleks lihtne vastata. Selgub, et täpseid numbreid on väga raske saada.

Iga veebisaidi hind on individuaalne. See sõltub paljudest teguritest. Et paremini mõista, mida oodata, proovime aidata teil veebisaidi kulude kavandi ise luua.

Selles tükis me:

 • Kindlaks kui palju veebisait maksaks ja annab teile üldiste ülevaadete levinumad valikud.
 • Arutage veebisaidi erinevate komponentide kulud üksikasjalikult. Nii saate valida valikuid vastavalt oma vajadustele ja eelarvele.
 • Proovige anda teile selge idee millist hinda oodata teie meeles oleva veebisaidi jaoks.

Lähme lõhenema!

Mis koosneb veebisaidi maksumusest??

veebisaidi kuluteguridEsimese sammuna vaatame kõike, mis oma veebisaidi loomisel raha maksab, ja kuidas see erinevates stsenaariumides lõppkuludeks kujuneb.

Veebisaidi kulutegurid

Kuigi veebisaidi hind on väga individuaalne, on mõned asjad igas veebisaidi loomise protsessis universaalsed ja määravad veebisaidi maksumuse:

 • Veebisaidi tüüp – Veebisaite ei tehta võrdselt. Hind sõltub suuresti teie ehitatava saidi tüübist. Lihtsat ajaveebi on lihtsam üles seada kui veebipoodi või väikeettevõtte veebisaiti.
 • Domeen ja hostimine – Igal veebis viibimisel on vaja kodu ja aadressi, kuhu pääseda. Veebisaitide osas on see server ja veebidomeen. Saate need ise hankida või omandada veebisaiditeenuse osana.
 • Põhitehnoloogia – Kõikidel veebisaitidel on taustal mingi tarkvara. See võib olla puhas HTML- või PHP-fail, sisuhaldussüsteem nagu WordPress või midagi muud. Sõltuvalt teie valikust erinevad kulud.html-kood
 • Komponendid – Põhitehnoloogia pole veel kõik. Sõltuvalt sellest, millist funktsionaalsust vajate, võite vajada täiendavaid pistikprogramme, rakendusi või muude tootjate teenuseid, millest paljud maksavad raha.
 • Seadistamine / kujundamine / arendamine – Veebisaidi loomine ei tähenda ainult osade omandamist, vaid need tuleb ka kokku panna. Saate seda ise teha või palgata selleks keegi teine. Kui teete viimast, peate selle eest maksma.
 • Hooldus – Lisaks ei piisa ainult veebisaidi loomiseks, vaid ka selle toimimiseks. Pidev hooldus (sh turundus) on ka teie veebisaidi kulude kavandi osa.

Nagu võite ette kujutada, võite paljude ülaltoodud tegurite korral raha investeerida las keegi teeb neid sinu eest või aeg õppige nende eest ise hoolitsema. Sõltuvalt teie võimalustest muudab see ka veebisaidi lõplikku maksumust. Siin on mõned stsenaariumid ja veebisaidi lõplikud hinnad.

1. võimalus: tehke kõik ise – umbes 60 dollarit aastas

Odavaim viis on luua veebisait ise.

“Aga ma ei saa koodi,” võite mõelda.

Pole probleemi!

Seal on piisavalt tehnoloogiat, et saaksite seda teha looge veebisait ilma kodeerimiseta, kõige silmatorkavamad avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteemid nagu WordPress ja Joomla. Kui olete nõus oma valitud süsteemi õppimiseks aega panema, siis võite omada oma veebisaiti, mille kulud on ainult hostimine ja domeen.

CMS platvormid WordPress JoomlaBluehost’i puhul oleks see domeeniga 4,95 dollarit kuus. 12-ga korrutatuna on umbes 60 dollarit ehk ühe Starbucksi joogi hind kuus. Pikema lepingu sõlmimisel saate isegi vähendada hostimiskulusid umbes 36 dollarini aastas. Siit saate teada, kuidas oma Bluehostis oma konto seadistada.

Selles paljasjala versioonis on väga vähe kellukesi ja vile. See on ka teie jaoks kõige aeganõudvam. Sel viisil on täiesti võimalik luua kvaliteetset saiti ja paljud on seda juba varem teinud.

2. võimalus: rendi vabakutseline töötaja – 1000–3000 dollarit veebisaidi kohta

Muidugi, kui teil on eelarve või kui te ei soovi ise aega sisustada, võite palgata ka vabakutselise, kes teeks kogu töö teie heaks. Seal on palju saite, kus saate seda teha, sealhulgas ÜlesFreelancer.com, ja PeoplePerHour.

PeoplePerHour-koduleht

Keskmine tunnitasu hõlmab laia vahemikku, alates 10 dollarist kuni 100 dollarini +. Niisiis, veebisaidi hind sõltub suuresti sellest, kellega koos töötate ja kui kaua teie projekti valmimine võtab. Tavaline WordPressi veebisait võtab aega 15 kuni 30 tundi. Seetõttu otsite kulusid 150–3000 dollarit+.vabakutseline showcase

Kui teete koostööd veebisaidi koostajaga, võite palgata kellegi ka teie jaoks kohandatud malli loomiseks. Paljudel pakkujatel on selleks spetsiaalsed turuplatsid. Pidage meeles, et lisaks veebisaidi koostaja kasutamisele maksab see ka raha, lisaks allpool.

Niisiis, siin on tehing:

Kui soovite veebiarendaja palkamisel kvaliteeti, on vähemalt 1000–3000 dollarit hea palliarvu number, mida lihtsa saidi puhul oodata võib. Mida keerukam sait on, seda suuremad on kulud.

3. võimalus: tehke koostööd agentuuriga – 10 000–50 000 dollarit veebisaidi kohta

Agentuuriga töötamine on hoopis teine ​​lugu.

Te suhtlete paljude sidusrühmadega, kes vastutavad erinevate valdkondade (disain, brändimine, arendus, SEO jne) eest, muutes protsessi palju pikemaks ja tulemuseks on rohkem töötunde.

teha koostööd agentuuriga

Saate kindlasti kvaliteeti, kuid hind tõuseb tohutult.

Kui palju siis?

Agentuurides võivad tunnitasud olla vahemikus 100–500 dollarit +. Järelikult on veebisaidi kulud vahemikus 10 000–50 000 dollarit realistlikud. Samuti on võimalik saada sait alla 10 000 dollari eest. Tõenäoliselt võtab sellise agentuuri leidmine natuke aega.

See ei tähenda nende ettevõtete peksmist. Seal on palju häid, kes teevad ära suure töö. Kui teil on ettevõte, kellel on eelarve agentuuriga töötamiseks, võib lõpptulemus olla fantastiline ja investeering on seda väärt. See hõlmab lihtsalt kulusid ja peate seda teadma.

Sel põhjusel valivad paljud veebisaitide loomise ise. Teine võimalus on see, et nad kasutavad omavahel sobivat lähenemisviisi, mille kohaselt teevad mõned osad ise ja ostavad allhankeid.

Aitamaks otsustada teile sobiva protsessi üle, lahutab meie veebisaidi järgmine kuluartikkel erinevad kulutegurid ja näitab teile, mida oodata.

Domeen ja hostimine

Domeen ja hostimine on veebisaidi põhivajaduste hulgas. Sel põhjusel on need ka esimene aspekt, mida vaatleme. Ehkki oma veebisaidi loomiseks on mitut tüüpi hostimist, on teil kaks peamist valikut: ise majutatud ja hostitud.

Ise hostitud valikud

Isemajandamine tähendab lihtsalt seda, et hangite ise hostimisruumi. See võib toimuda kodus oma serveri kokkupanemise või ostmise ja käitamise vormis. Kui te ei ole süsteemiadministraator, ei tööta te tõenäoliselt oma serverit, seega ei kata me selle hetkel kulusid.

Kõige sagedamini pöörduvad inimesed hostingu pakkuja poole. See tähendab ettevõtet, mis haldab veebiservereid ja rendib nendel ruumi teistele inimestele.

Selleks on kaks peamist võimalust:

 • Täiesti ise majutatud – Enamikul juhtudel maksate kellegi serveris ruumi kasutamise eest lihtsalt kuutasu. Need pakuvad vajalikku põhiseadistust ja võimalusi. Ülejäänud veebisaidi haldamine on enamasti teie enda teha. Hea näide sellest on Bluehost. Kulud on keskmiselt umbes 2–5 dollarit kuus.Bluehost koduleht
 • Hallatud hostimine – Eriti WordPressi jaoks on olemas ka nn hallatud hostimine. See tähendab, et pakkujad ei anna teile mitte ainult veebiruumi, vaid osalevad aktiivselt ka teie saidi haldamisel. See tähendab automatiseeritud turvalisust, värskendusi, vahemällu salvestamist ja nii edasi. Muidugi muudab lisateenus seda tüüpi hostimise kulukamaks. Näiteks hallatava WordPressi hostimine maksab ühe saidi kohta umbes 15–50 dollarit kuus.

Kui soovite oma kätega veelgi vähem tööd teha, võib järgmine võimalus olla hea mõte.

Hostitud valikud

Hostitud veebisait tähendab, et keegi teine ​​hoolitseb kogu saidi haldamisega seotud tehnilise eest. Peate hoolima ainult oma veebisaidi kujundusest, sisust ja turundusest.

Tüüpilised näited selle kohta on veebisaidi ehitajad Wix, pidev kontakt, ruut ja Weebly (leiate sellest nimekirjast rohkem). WordPressi hostitud versioon on veel üks näide (lugege meie WordPress.com ja WordPress.org võrdlust).

wordpress.org hostimisplaanid

Sellise paigutuse ainus negatiivne külg on see, et teid lukustatakse sageli valitud plaani funktsioonide loendisse. Kui soovite täiendavaid valikuid, peate oma konto täiendama. Samad funktsioonid, mida saate ise hostitud veebisaidil, on hostitud alternatiivide puhul sageli kallimad.

Igakuised kulud hostitud veebisaidi lahendustele on umbes 4–40 dollarit.

Domeenikulud

Server ei ole kõik, mida vajate. Ka teie sait peaks olema juurdepääsetav. Seetõttu vajate domeeninime.

Paljud seal majutatud lahendused annavad teile tasuta alamdomeeni nagu http://yoursite.maindomain.com. See on arenduse või hobiblogide jaoks sobilik. Mis tahes professionaalsetel eesmärkidel peate tõenäoliselt oma kohandatud domeeninime, mille saate domeenide registripidajalt. Domeeniga lõppeva domeeni hind on umbes 10 dollarit aastas .com.võrk.org või muud standardsed domeenid. Fännide lõpud meeldivad .pood.io või .globaalne on kallimad, vahemikus 30 dollarit aastas ja rohkem.

erinevad domeenilaiendid

Õige domeeninime valimine on sageli olulisem kui lõpp. Mõned hostiettevõtted ja teenused pakuvad registreerumisel tasuta domeeni. Sel juhul võite domeenitasud oma veebisaidi kulude kavast maha arvata.

Tarkvara / platvorm (+ lisandmoodulid)

Veebisait ei vaja ainult kodu ja aadressi, vaid ka alust – seda haldavat tehnoloogiat. Mõni aasta tagasi oli see lihtsalt HTML või PHP. Kui soovisite veebisaiti, pidite failid ise looma ja serverisse panema.

Kuna teil oli selleks vaja programmeerimisoskust, maksisite suurema tõenäosusega kellelegi selle eest. Seetõttu oli arendus olnud veebisaidi kulude suurimaks osaks. Tänapäeval on meil veebisaitide käitamiseks muid võimalusi, nimelt sisuhaldussüsteemid (CMS) ja veebisaitide koostajad.

Sisuhaldussüsteemid

CMS-i küljest on kõige tavalisemad WordPress, Wix ja Progress Sitefinity, kusjuures WordPress on seni kõige populaarsemad (50% turuosa, jooksmine rohkem kui 30% kõigist veebisaitidest Internetis).

Interneti CMS-i kasutamise jaotusgraafik

Kõigil neil on midagi ühist: need on avatud lähtekoodiga tarkvarapaketid ja seetõttu täiesti tasuta kasutamiseks.

Hea uudis, eks?

Pidage meeles, et nendega on endiselt seotud mõned kulud.

Ühe jaoks, sõltuvalt sellest, millist saiti vajate, vajate tõenäoliselt mõnda tasulist lisandmoodulit, nt professionaalse saidi mallid või pistikprogrammid täiendava funktsionaalsuse saamiseks. Neil on lai hind ja me räägime järgmises osas.

Lisaks nõuavad kõik kolm erinevat tehniliste teadmiste taset. Eriti Drupali jaoks peab teil olema programmeerimisrauad. Seega, kui te pole ise veebiarendaja, vajate palju tõenäolisemalt professionaalset abi. Ilmselt lisab see teie veebisaidi eelarvele lisakulusid.

Sellest lähemalt allpool.

Veebisaitide ehitajad

Teine populaarne võimalus oma veebisaidi loomiseks on veebisaidi koostaja kasutamine. Need on hostitud lahendused, mis võimaldavad tehniliste teadmisteta inimestel veebisaite kodeerida. Pukseerimisliidese abil saate luua soovitud veebisaidi. Oleme juba eespool maininud populaarsemaid näiteid.

Veebisaitide koostajad võtavad tavaliselt tasu igakuiselt ja pakuvad erinevaid plaane, millel on rohkem või vähem funktsioone. Keskmiselt maksavad need 4–40 dollarit kuus.

veebisaidi ehitaja plaanid

Nagu mainitud, on need kaasas ka hostimisega, nii et saate selle oma kogusummast lahutada. Pidage meeles, et peate tõenäoliselt ostma oma kohandatud domeeni.

Ehkki peaaegu kõik veebisaitide ehitajad pakuvad tasuta plaane või vähemalt tasuta prooviversioone, peate sama hulga funktsioonide saamiseks kui ise hostitud CMS-i puhul tavaliselt maksma rohkem kuus.

Samal ajal on veebisaidi ehitajatel kaasas kõik kommertstoote mugavused. See tähendab, et teil on probleemide korral kellegi poole pöörduda ja kõik tuleb ühest kohast. Seetõttu on tehniliste probleemide ilmnemine vähem tõenäoline.

Kohandatud lahendus

Muidugi on ka võimalik palgata keegi valmislahenduse otsimise asemel kohandatud lahendus kokku panema. Teie arenduskulud on suuremad, kuna see võtab kauem aega ja nõuab rohkem tööd. Sel juhul teeksite suure tõenäosusega agentuuri ja maksaksite alguses mainitud hinnad.

Projekteerimis- ja arenduskulud

Kui olete otsustanud, millises süsteemis teie saiti hallata ja kus seda majutada, on aeg see kõik kokku panna. Projekteerimise ja arendamise kulud sõltuvad enamasti sellest, kui palju tööd saate ise ära teha, kui palju te selle eest teistele inimestele maksate. Sõltuvalt teie valitud platvormist erinevad need erinevad suuresti.

Sisuhaldussüsteemidsisuhaldussüsteemid

Kui lähete CMS-i marsruudile, võib veebisaidi kujunduse rakendamine tähendada lihtsalt õige malli leidmist. Seal on palju parimaid WordPressi teemasid, eriti rakenduses WordPressi kataloog. Sama kehtib ka kahe teise sisuhaldussüsteemi Joomla! ja Drupal.Drupal vs Joomla! vs WordPress

Kui vajate midagi pisut keerukamat, peate maksma lisatasu.

Hinnad on järgmised:

Pange tähele, et WordPressil on vaieldamatult suurim ökosüsteem. Sel põhjusel leiate tõenäolisemalt teie vajadustele vastava tasuta malli. Professionaalset abi on lihtsam leida ka juhul, kui vajate mõnda kohandamist. Samal ajal vajate seda vähem tõenäoliselt, kuna WordPress on kolmest CMS-ist vähem tehniline.

Sama kehtib ka funktsionaalsuse kohta. Hulgas WordPress ” 50 000+ pistikprogrammi, leiate tõenäoliselt selle, mida vajate. See ei võimalda teil palgata kedagi, kes tooks teile kohandatud lahenduse. Seal on ka tasulisi pistikprogramme, mis pakuvad laias valikus funktsioone.

Ligikaudsed hinnad ühe saidi erinevate CMS-i laienduste jaoks:

 • WordPress: 29–59 dollarit
 • Joomla: 29–59 dollarit
 • Drupal: 16–29 dollarit

Pange tähele, et eriti Drupali puhul vajate muudatuste rakendamiseks kindlasti arendajat. Isegi uue malli seadistamine või installimine on selle platvormiga palju keerulisem. Seetõttu ei suuda tavalised kasutajad seda tavaliselt rakendada või peavad asjade väljamõtlemiseks kulutama palju aega.

Veebisaitide ehitajad

Hea uudis on see, et veebisaidi ehitajad on loodud selleks, et saaksite teil seda tööd ise teha. Sel põhjusel peate töö ülevõtmise eest kellelegi vähem maksma. Lisaks on nendega tavaliselt kaasas hulk valmiskujundusega malle, mida saate kohe kasutada, mõnikord sadu.Veebilehtede koostajate mallid

Ehkki malle saate kohandada vastavalt oma vajadustele teatud määral, tähendab see sageli ka seda, et olete käepärast olevate valikutega ummikus. Mõnel juhul on võimalik täiendavaid malle osta. See on sageli palju kallim variant kui CMS-i vaikemallide kasutamine.Weebly vs ruuduruum vs Wix

 • Ruuturuum: 199 dollarit – 299 dollarit
 • Weebly: 22–49 dollarit

Võite palgata ka kellegi, kes teie jaoks midagi tavapärast rüübaks. Ka see pole odav.

Funktsionaalsuse osas pakuvad veebisaidi ehitajad teie saidi täiustamiseks ka pistikprogramme ja rakendusi. Paljud neist on tasuta, kuid on olemas ka esmaklassilisi lahendusi selliste funktsioonide jaoks nagu veebipoe loomine. Need lisanduvad teie põhikuludele. Siin on mõned näited hindadest erinevate veebisaidiehitajate jaoks:

 • Wix: 3 dollarit – 20 dollarit kuus
 • Weebly: 2 dollarit – 79 dollarit kuus

Ja kui teil on midagi, mida te ei saa ise lahendada, on võimalik palgata ka ekspert. Meie leitud hinnad jäid vahemikku 4–250 dollarit tunnis.

Mitmesugused kulud

Veebisait on midagi enamat kui lihtsalt elektrooniline skelett. Saidi õnnestumiseks on vaja veel mõnda muud. Kõige olulisemad on sisu ja turundus. Sõltuvalt teie võimetest (või soovist neid omandada), mis kaasnevad lisakuludega:

 • Copywriting – Pole sündinud kirjanik? Noh, keegi pole! Teie saidi atraktiivsemaks ja informatiivsemaks muutmiseks aitab see kindlasti sidusaid lauseid korduvalt stringida. Kui tunnete end olevat täiesti võimetu seda tegema või kui teie meeskonnas pole kedagi, saate selle tellida. Sõltuvalt kogemuse tasemest tasub copywriter tunnis 50–200 USD.
 • Visuaalid – Sisu on midagi enamat kui lihtsalt kirjutamine. Kvaliteetsed visuaalid aitavad teie punkti rõhutada ja muuta teie saiti meeldivamaks vaadata. Õnneks on neid palju tasuta stock fotod seal väljas. Vastasel juhul peate maksma 1–100 dollarit pildi kohta.tasuta stock fotod
 • SSL / HTTPS – Oluline on hoida oma sait turvalisena. Krüptimine on üks nendest põhimeetmetest. Vajate seda eriti juhul, kui plaanite e-poe saiti hallata. SSL nõuab sertifikaati ja seal on mitu tasuta valikut. Tasuliste sertifikaatide hind algab 15 dollarist aastas, kuid võib ulatuda mitme tuhandeni. WordPressi jaoks on meil üksikasjalik juhend teie saidi teisaldamiseks HTTP-lt HTTPS-i.
 • SEO – Otsimootori optimeerimine on oluline. Google ja Co on kõigi veebisaitide olulisemad liikluse allikad. Teie põhiseadistus peaks hoolitsema tehniliste aspektide eest. Võib-olla vajate abi lehe optimeerimisel. WordPressil on selleks suurepärased pluginad. Kõige muu jaoks peate võib-olla kellegi palkama. Tunnihinnad on 100–200 dollarit+.seo

Hoolduskulud

ülalpidamiskuludKui teie veebisait on valmis ja võrgus, peate hooldamisega tegelema.

Nagu sissejuhatuses mainitud, vajavad veebisaidid teatud korrashoidu. Ehkki see pole tavaliselt esimese seadistamise kulude lähedal, on see siiski asi, mida tuleks kaaluda.

Regulaarsed hoolduskulud

 • Hostimine ja domeen – Need kehtivad iga valiku puhul. Täpne summa sõltub sellest, mille valite. Hostitud valiku korral on see tasuks mis tahes plaanil, kus parasjagu viibite, ise hostitud saidi korral sõltub see teie teenusepakkujast. Ärge unustage kohandatud domeenide iga-aastaseid pikendamistasusid!
 • Uuendused – Tarkvara areneb pidevalt uute funktsioonide, koodiparanduste jms abil. Hostitud lahenduste korral hoolitseb see osa teie eest. Isemoodi hostitud veebisaidid seevastu nõuavad uute versioonide ise rakendamist. Kui teie valitud süsteem muudab selle väga keeruliseks (ma vaatan teid Drupali!), Peate võib-olla selle palkama keegi.
 • Lisatasu pikendamine – Paljud teemad ja pistikprogrammid kasutavad nüüd litsentsimudelit. See tähendab, et nad pakuvad värskendusi ja tuge ainult piiratud aja jooksul. Pärast seda peate litsentsi uuendama, nii et need võivad olla osa teie hoolduskuludest.
 • Turvalisus – Kui veebisait on võrgus, peate selle turvalisena hoidma. See tähendab varukoopiaid ja muid turvameetmeid. Hostitud süsteemides on see tavaliselt osa plaanist. Vähemalt WordPressis on suurem osa sellest saadaval tasuta pistikprogrammide kujul. Kui kasutate esmaklassilisi lahendusi, peaksite selle eelarves arvestama.
 • SSL-sertifikaat – Kui kasutate kommertslikku SSL-sertifikaati, siis kaasnevad sellega ka pikendamistasud, nii et pidage seda ka meeles.

Turundus

Ülaltoodud on sisseehitatud iga veebisaidi maksumuse kavandisse ja seal pole palju üllatusi. Turundus on sageli alahinnatud tegur.

Kui teie veebisait on võrgus, kui te ei kasuta seda ainult voldikuna – siis algab tõeline töö! Peate saama sõna ja väljavaated sisse, et teie sait saaks hakata raha teenima. See toob kaasa täiendavaid ülesandeid ja / või lisakulusid:

 • Sisuturundus – Rääkisime hoone copywritingust ja projekteerimisosast. Kui soovite oma saiti turustada, on ajaveebi ehitamine üks parimaid viise selle tegemiseks. WordPress on selleks suurepärane võimalus. Saate artikleid ise luua või blogija palgata. Viimase valimisel eeldage, et kulud on 100–300 dollarit 1000-sõnalise artikli kohta.
 • SEO – Otsimootori optimeerimine pole vajalik ainult algse veebisaidi jaoks. Kui teie sait muutub palju (näiteks iganädalaste blogipostituste tõttu), on see ka pidev protsess. Märksõnade uurimiseks on palju tasuta tööriistu, kuid kui valite tasulise, tasub see teile tavaliste plaanide jaoks umbes 30–99 dollarit tagasi. Teise võimalusena võite palgata SEO teenuse pakkujate jaoks ülalnimetatud tariifid.

  veebisaidi liikluse näitajad google analüütikas
  Veebisaidi liikluse näitajad Google Analyticsis
 • Sotsiaalmeedia – Sotsiaalmeedia on oluline liikluse loomise vahend. See võtab aega, eriti kui teete seda käsitsi. Kasulikud tööriistad nagu Hootsuite ja Puhver võib teie aega oluliselt vähendada ja ühe kasutaja konto jaoks maksta 15–20 dollarit. Või võite palgata kellegi, sel juhul võite maksta sõltuvalt vabakutselise kogemusest 15–100 dollarit +.puhver

Kui palju veebisait maksab?

Õige vastus küsimusele, kui palju veebisait maksab, on see, et see sõltub paljudest teguritest! Otsustamine on teie eelistuste, vajaduste ja eelarve järgi kui palju tööd olete nõus ise investeerima ja mida tellida teisele inimesele.

kui palju maksab veebisait veebisaidi maksumus

Pärast ülalnimetatut läbimist peaksite nüüd lähemale olema oma isiklik plaan.

Isiklikult soovitaksin alati minna ise hostitud või hallatava hostitud WordPressi veebisaidile, kui te ei juhita ettevõtet, mis vajab kulukaid kohandatud lahendusi..

Jah, õppimiskõver on natuke järsem kui veebisaidi koostaja või hostitud veebisaidi korral. See ei tähenda palju – WordPressi platvorm on väga algajasõbralik. Sõna otseses mõttes miljonid inimesed, kellel pole enne oma esimest saiti veebidisaini ega arendusteadmisi olnud, kasutavad seda iga päev.

Kui nad saavad seda teha, siis saate ka teie!

Lisaks, WordPressil on vaieldamatult suurim ökosüsteem kõigist võimalustest. Järelikult on olemas lahendused peaaegu kõigele, mida te seal välja mõelda võite, paljud neist tasuta. WordPress on ka uskumatult paindlik ja seal pole peaaegu midagi, mida te ei saa sellega teha.

Kõige tähtsam on see, et kõik, mida WordPressi abil ehitate, on täiesti teie oma. Teil on täielik kontroll oma saidil toimuva üle ja kogu sisu kuulub teile. Saate oma saidiga teha kõike, mida soovite, sealhulgas teisaldada see teise hostiettevõtte juurde. Kui rentite saiti põhimõtteliselt mõne teise inimese serveris, siis ei saa te tõenäoliselt seda saiti säilitada, kui peaksite otsustama kolida.

Kas midagi veebisaidile lisada on ülaltoodud kulude kavand? Kommentaarid või küsimused? Andke meile allpool kommentaaride osas teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map