Kui palju lisadomeenid veebisaidil WebHostingHub maksavad?

WebHostingHub pakub oma erinevates hostimiskavades piiramatuid funktsioone, mis eemaldab surve veebisaitide omanikele, kes muretsevad ressursside eraldamise ja igakuiste kvootide pärast. Selle põhjuseks on asjaolu, et WebHostingHubi põhipakett sisaldab:


 •  Tasuta domeeninimi
 •  Cpanel
 •  Pood tööriistad
 •  Tasuta saidiehitaja tööriistad
 • Turvaline e-post
 •  Jagatud SSL-sertifikaat 

Enamik väikeettevõtete omanikke ei pea spetsiaalset veebisaiti ostma, kuna eelistavad maksta mõistliku summa ettevõtte veebisaidi eest. See on põhjus, miks enamik uute ettevõtete veebisaitide omanikke eelistab vaadata veebimajutajate pakkujate, näiteks WebHostingHub pakutavaid pakette.

Tehnoloogilised eelised

WebHostingHubs spetsialiseerub veebisaitide omanikele, kes kavatsevad kasutada oma veebisaite ajaveebide või väikeettevõtetena. See tähendab, et WebHostingHub suudab hallata suurt arvu veebisaitide domeene mitme inimese jaoks. Selle põhjuseks on asjaolu, et veebi pakkuja kasutab optimeeritud Delli servereid, mis pakuvad 99% tööaja garantii, mis on madalam kui konkurentidel 99,99%. Isegi madalama töökiiruse korral peetakse üleslaadimise kiiruse erinevust tühiseks, kuna WebHostingHub kasutab mitut andmekeskust. Delli servereid peetakse tõhusaks ja tulemuslikuks, kuna see kasutab:

 •  24 GB mälukiibid
 •  24 Intel Core protsessorit
 •  RAID 10 kiire salvestusruum

Kaks peamist andmekeskust

WebHostingHub kasutab kahte andmekeskust, mis asuvad Los Angeleses, Californias ja Washingtonis, D.C. Selle põhjuseks on asjaolu, et see vähendab andmete vajadust reisida pikemat marsruuti veebi serverist veebisaidi omaniku ja nende veebisaidi külastajateni. Kahese andmesidekeskuse tagajärjel suureneb teabe edastamise kiirus vaatamata madalamale tööaja kiirusele. WebHostingHubi peamine eelis suurema arvu ettevõtete omanike jaoks on see, et sellel on rohelise hostimise sertifikaat. See tähendab, et iga andmekeskuse energiakulu on tunduvalt väiksem kui nende lähimate konkurentide oma, isegi kui WebHostingHub kasutab diislikütust.

Usaldusväärne klienditeenindus

WebHostingHubi kaudu veebimajutusplaani ostmise peamine eelis on see, et klienditoe meeskond on saadaval seitse päeva nädalas 24 tundi ööpäevas. Isegi kui veebisaidi omanik helistab ebaharilikul kellaajal, peetakse klienditoe töötajaid ikkagi sõbralikuks ja toetavaks veebisaidi omaniku tehniliste probleemide lahendamisel. Peamine viis tugitiimiga ühenduse võtmiseks on tavaliselt telefoni teel, kuid on ka teisi kontaktiviise, näiteks:

 •  E-post
 •  Veebivestlus 

Mõlemat ülaltoodud kontaktmeetodit kasutades saadakse tugipilet, et veebisaidi omanik saaks jälgida oma tehniliste probleemide või probleemide lahendamist. Kahjuks on heal klienditoesüsteemil varjuküljed, kuna WebHostingHubi veebisait ei paku korduma kippuvate küsimuste lehte ega tugifoorumit. Selle põhjuseks on asjaolu, et WebHostingHub julgustab veebisaitide omanikke nendega ühendust võtma, et vale diagnoos ei süvendaks olemasolevat tehnilist probleemi veelgi.

Mitu domeeni ühel kontol

Veebisaidi omaniku kõige tavalisem probleem on see, kui nad peavad laiendama oma praegust ettevõtte veebisaiti mitmeks veebisaidiks. Veebisaidi omanik on selle hõlpsalt rakendanud, kasutades WebHostingHubis mitme domeeni hostimisteenust. Veebisaidi omanik saab uue turuniši sihtimiseks välja töötada täiendavaid veebisaite, registreerides uue veebisaidi uue domeeni all. WebHostingHubi all olev konto saab hõlpsalt hallata arvukaid veebisaite, kuna veebisaidi omanikul on lubatud lisada piiramatu arv domeene. Mõned levinumad viisid selleks on peamise domeeninime alternatiivsete versioonide kasutamine. Domeeninime registreerimiseks on kaks võimalust:

 •  Et saaksite seda ise teha
 •  Kui soovite, et veebi pakkuja teeks seda teie eest 

Kahjuks on nende domeenide registreerimine alguses märkimisväärne kulu, kuna kõik kasutatavad domeeninimed peavad olema registreeritud. Domeeninime registreerimise eeliseks on see, et see takistab teisi inimesi sama nime kasutamast. Domeenide duplikaadid on veebisaidi omanikele rasked, kuna potentsiaalsed külastajad võivad teie asemel külastada teist veebisaiti. Teie ettevõtte veebisaidi maine võib olla ohus, kui teine ​​veebisait kasutab oma domeeninime pettuse eesmärgil.

Domeeninime kulud

Lisadomeeni kõige levinum hind on 9,99 dollarit aastas, kui selle registreerib veebisaidi omanik. Kuid seda peetakse ajamahukamaks, kuna registreerimisagentuurile tuleb esitada mitmesuguseid nõudeid. Üks võimalus on lasta veebi pakkujal veebisaidi omanikule registreeruda kõrgema hinnaga, ainult 11,95 dollarit. Selle kõrgema tasu eeliseks on see, et veebi pakkuja saab registreerimisprotsessi kiiremini teha ja tuletab veebisaidi omanikule meelde, kui seda on vaja uuendada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map