Krediitkaardimaksete töötlemine InMotionis

Kas ma saan oma krediitkaarti kasutada InMotion Hostingi maksmiseks?

Kõik hostiettevõtted aktsepteerivad kõigi oma teenuste eest suuri krediitkaardimakseid. See on tavaline hostimisprotokoll, mille eesmärk on muuta arve ja muude teenuste maksmine palju mugavamaks ja kiiremaks, nii kliendi kui ka ettevõtte jaoks. Krediitkaardi kasutamise plussiks on ka see, et ostu tegemisel ei pea te sularaha kaasas olema ja et saate oma ostud või maksed teha ilma sularahata igal ajal ja mujal maailmas..


InMotion kuulub krediitkaardimakseid toetavate ettevõtete hulka. Niisiis, vastus küsimusele on kindlasti jah. Inmotion aktsepteerib krediitkaardimakseid kõigi nende hostimisteenuste eest. Veelgi enam, InMotion on tuntud oma poodimajutuslahenduste ning võimsate ja kasulike poodriistade poolest, mis tähendab, et InMotionil on vajalikud tööriistad, mida on vaja krediitkaardimaksete töötlemiseks ja vastuvõtmiseks.

Kuidas saan krediitkaardimakseid töödelda InMotionis?

Krediitkaardimaksete töötlemine InMotioni hostingus on üsna lihtne protsess. Kõik, mida peate tegema, on kasutada InMotioni kontohalduspaneeli või AMP-d. AMP on põhimõtteliselt halduspaneel ja ühte rullitud käivituspult, mida saab kasutada kõigi muude tööriistade jaoks, mida vajate oma InMotioni hostikontoga seoses. AMP peamiste kasutusviiside hulgas on teie konto arvelduse ja domeenihalduse aspektide haldamine.
Oluline on meeles pidada, et teie režiimimakse valiku otsustasite juba teie esmasel registreerimisel InMotioni ajal, kui täitsite arvelduse lehe üksikasjad. Krediitkaardimaksete töötlemine algas tegelikult registreerimise ajal, kui teil paluti sisestada oma makseviis ja selle üksikasjad.
Nii et kui käes on aeg maksta oma arved oma krediitkaardiga InMotioni hostimises, peate vaid võtma ühendust arveldusosakonnaga ja nad saavad protsessi alustada, saates teile maksetaotluse.

Mida ma pean teadma krediitkaartide veebipõhise töötlemise kohta??

Veebiostude tegemisel või veebimaksete tegemisel on oluline meeles pidada, et tegelikult on olemas mitmeid üksikuid komponente, mida peate kasutama ja selleks peate lihtsalt kontrollima, kas veebisait seda toetab. Need on:

 •  Võite kasutada krediitkaarti või deebetkaarti, mis on üks Internetis kõige laialdasemalt kasutatavaid protsesse.
 •  Võite kasutada ostukorvi – Peaaegu kõik hostingu pakkujad, eriti InMotion, toetavad või pakuvad oma hostimispakettides mitmeid ostukorvi. Need kärud koguvad makseviisina nõutavad üksikasjad koos krediit- või deebetkaardiga.
 •  Võite kasutada maksete lüüsi – makseväravaid, nagu PayPal ja AcceptSafe, kasutatakse laialdaselt ka Internetis.
 •  Võite kasutada Interneti-kaupmehe kontot – Interneti-kaupmehe konto hõlmab teie krediit- või deebetkaardi fondi kontrollimist. Kui fondi olemasolu on kontrollitud, kinnitatakse tehingud.
 •  Kontrollkontoga kinnitatud tehingud paigutatakse kontrollkontole, mille saab igal ajal välja võtta automaatide müüja või sularahaautomaadi kaudu..

Kuidas saan oma arveldus- ja kontaktteavet värskendada??

Arveldus- ja kontaktteavet saate värskendada kontohalduspaneeli kaudu. Põhimõtteliselt soovitatakse teavet ajakohastada, kuna see on probleemideta ja katkematu teenuse pakkumisel väga oluline, eriti kui tegemist on konto uuendamisega ja kui ettevõte peab saatma oma kliendile elutähtsad teatised. Arveldus- ja kontaktteabe värskendamiseks peate tegema järgmist.

 •  Esiteks peate oma AMP-i sisse logima.
 •  Pärast sisselogimist liikuge põhiekraanil ja otsige jaotist Halda minu kontot, kust peaksite leidma mitu ikooni. Otsige ikooni Kontaktteave ja valige see klõpsates.
 •  Ikoonil klõpsamine viib teisele lehele, kus näete oma praegust kontaktteavet. Kui leiate teavet, mis on juba ebaoluline, muutke seda, klõpsates nuppu Redigeeri kontaktteavet.
 •  Seejärel võimaldab ekraan redigeerida kogu teavet, mis leitakse redigeeritavatel teabeväljadel. Muutke ja muutke kõiki vajalikke andmeid ning klõpsake siis nuppu Salvesta muudatused. See toiming peaks teie arveldus- ja kontaktteavet tõhusalt värskendama.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map