– Kas WebHostingHub pakub kuumakseid?

Kas WebHostingHub pakub igakuist makse?

Enamik uusi veebisaitide omanikke peab WebHostingHubit heaks veebimajutaja valikuks, kuna see kasutab Delli servereid. Neid Delli servereid peetakse võimsateks masinateks, kuna protsessoritesse on kaasatud 24 GB mälukiibid, 24 Intel Core protsessorit ja RAID 10 kiire salvestusruum. See tähendab, et kasutatavad seadmed on usaldusväärsed ja tõhusad, mida toetab WebHostingHubi pakutav 99% tööaja garantii.


Enamik veebimajutajate pakkujaid paljastab aga, et nende tööaeg on parem – 99,99%, mis on nende kahe võrdluse korral vaid tühine. Selle põhjuseks on asjaolu, et WebHostingHub kasutab enamiku veebimajutajate pakkujate jaoks tavapärase keskuse asemel mitut andmekeskust.

Mitu andmekeskust

WebHostingHubil on kaks peamist andmekeskust, mis asuvad USA idarannikul ja läänerannikul. Seetõttu tähendab see, et lääneranniku veebisaitide omanikud ei pea kauem ootama andmete või teabe liikumist veebisaidi külastaja ja veebi serveri vahel. See tähendab, et veebisaidi kasutajakogemus paraneb, mille tulemuseks on veebisaidi omanikule parem tagasiside või statistika. Selle lõpptulemus on see, et veebisaidi omaniku investeering veebisaidile on maksimaalne. See põhineb asjaolul, et WebHostingHubi andmekeskused klassifitseeritakse A-kategooriasse, kuna nende seadmed vastavad kõigile PCI-le.

Andmekeskuste lisafunktsioonideks on see, et nad kasutavad mitut kontrollitavat pöörduspunkti mitme energiaallikaga, mis kasutavad diislikütust. Isegi kui WebHostingHub kasutab diislikütust, on sellel rohelise hostimise sertifikaat, mis tähendab, et energiakulu andmekeskustes on viidud miinimumini. Kahe andmekeskuse olemasolu eeliseks on ka see, et seda kasutatakse veebisaitide omanike teenindamiseks, kes põhinevad muudel riikidel, näiteks:

 •  Lõuna-Ameerika
 •  Aafrika
 •  Euroopa
 •  Vaikse ookeani lõunaosa
 •  Aasia
 •  Austraalia ja Uus-Meremaa

Sisuhaldustarkvara WordPress kasutavat veebisaiti on võimalik laadida rahvusvahelistes riikides asuvate ettevõtluse veebisaitide jaoks kiirusega 1,5 s. WebHostingHub alandab veelgi USA-s asuvate ettevõtete veebisaitide laadimismäära vaid sekundini, kuna mitme andmekeskuse kasutamise tõttu peavad andmed või teave läbima ainult lühema vahemaa..

Regulaarsed kuutasud

WebHostingHubil on erinevad kuutasud sõltuvalt teenuse aastast, mille veebisaidi omanik ostab. WebHostingHubi kõrgeim kuutasu on 8,99 dollarit ja madalaim 6,99 dollarit. Kuutasude ja teenistusaastate jaotus on järgmine:

 •  12 kuud – 8,99 dollarit kuus
 •  24 kuud – 7,99 dollarit kuus
 • 36 kuud – 6,99 dollarit kuus

Uute veebisaitide omanike jaoks lubavad enamik veebimajutajate teenusepakkujaid maksta ainult aastapõhiselt. Seda vaatamata tõsiasjale, et enamik veebimajutajate pakkujaid reklaamib ja pakub oma veebihosti teenuseid kuutasuga. Enamiku veebipaketi pakkujate, kes pakuvad aastaplaani, peamine põhjus on see, et paljud veebisaitide omanikud võivad unustada oma kuutasude maksmise ja seetõttu võib veebisait passiivseks muutuda.

Seda peetakse veebisaidi omaniku jaoks ebasoodsaks, kuna veebisaidi arendamiseks ja hooldamiseks kulutatud aeg kulub hõlpsalt nädala jooksul pärast lepingu lõppemist. Täiendav probleem on see, et enamik veebisaitide omanikke ei saa oma loodud veebisaiti tagasi, kui nad maksavad pärast uuendamisperioodi. Põhjus on see, et enamik domeeninimesid vabastatakse automaatselt pärast veebimajutaja lepinguperioodi lõppu. Selle põhjuseks on asjaolu, et paljud inimesed eelistavad omandada väljakujunenud ettevõtte veebisaidi domeeninime.

Kuumakse kasutamise puudused

Väljakujunenud veebisaidi omandanud isikud peavad vähem reklaamitoiminguid tegema, kuna eelmine omanik on nende jaoks juba raske osa ära teinud. Enamik veebisaitide omanikke võib unustada oma veebisaitide eest regulaarselt kuutasu maksta, kuna neid ei peeta oluliseks osaks nende kuuplaanides. Kuutasu maksmise unustamine tähendab, et nende ettevõtte veebisaitide aja- ja rahainvesteeringut peetakse kahjumiks.

Veebi hostiteenuse pakkujatel puudub kontroll domeeninimede vabastamise üle, kuna seda ülesannet kontrollivad tavaliselt veebisaidiregulaatorid, näiteks rahvusvaheline määratud nimede ja numbrite korporatsioon (ICANN). ICANN nõuab, et veebisaitide omanikud peaksid oma ettevõtte veebisaidid registreerima järgmise teabega:

 •  Registreerija nimi
 •  Postiaadress
 •  E-posti aadress
 •  Telefoninumber

Raha tagasi garantii

Enamiku veebimajutajate pakkujad ei luba igakuist makseplaani lubada, kuna WebHostingHubil on probleem 90-päevase raha tagasi garantii rakendamisel. Enamikul teistel veebi pakkujatel on madalam raha tagasi garantii periood, samas kui WebHostingHubil on kõige pikem periood – 90 päeva.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map