Kas PayPaliga saab maksta InMotioni abil?

Kas InMotion aktsepteerib makseid PayPali kaudu?

Paljud inimesed võivad tegelikult mõelda, kui InMotion ei aktsepteeri makseid PayPali kaudu. Selle vale idee põhjus on see, et erinevalt teistest hostimisettevõtetest, kus antakse teile automaatselt valida, kas soovite registreerimisprotsessis arve maksed krediitkaardi või PayPali kaudu, ei leita PayPali võimalust registreerimisprotsessi ajal kunagi arvelduse sektsioonist. . Võimalus, et Paypal pole väljaregistreerimislehel nähtav, on ajendanud paljusid inimesi arvama, et InMotion ei aktsepteeri PayPali kaudu makseid.
Midagi pole kaugemal kui tõde. Tõde on see, et InMotion aktsepteerib makseid PayPali kaudu, ehkki võimalus on nende whpg-lehel nähtamatuks jäänud. Mõni aasta tagasi oleks see idee teoks saanud, kuid InMotion hakkas alates 2013. aasta algusest PayPali kaudu makseid vastu võtma, kuid pole seda võimalust seni avalikustanud..


Kuidas saab maksta InMotioni kaudu PayPali kaudu?

Erinevalt teistest hostimisettevõtetest, kus PayPali kasutamise võimalus on juba registreerumisprotsessis kindlaks määratud, eriti whpg-protsessi ajal, algas InMotioni PayPali variant just aasta tagasi ja seda pole isegi avalikkusele kättesaadavaks tehtud. InMotion Hosting’i tasumiseks PayPali kasutada peate järgima järgmisi lihtsaid samme:

 •  Külastage InMotioni kodulehte URL-iga www.inmotionhosting.com;
 •  Hõljutage ülemisel menüüribal kursorit „WEB HOSTING” ja seejärel valige rippmenüüst klõpsates oma eelistatud hostimislahendus;
 •  Selle klõpsamisel kuvatakse leht, kus kuvatakse pakutavad paketid koos vastavate funktsioonide ja hindadega. Iga pakendi all on sinine sakk “Telli kohe”. Klõpsake valikut, mis vastab teie valikule;
 •  Seejärel palutakse teil valida pakett koos vastava makseviisiga. Valige, klõpsates nuppu ja seejärel nuppu “Jätka”;
 •  Nüüd palutakse teil valida domeeninime valikud. On oluline, et sisestate oma domeeninime esitatud lahtrisse ja klõpsake siis nuppu „Jätka“;
 •  Järgmisel lehel öeldakse teile, kas domeeninimi on endiselt saadaval või mitte. Klõpsake paremas alanurgas vahekaarti „Jätka”.
 •  Nupul „Jätka” klõpsamine viib teid arvelduslehele. Esitatud lahtrites peate esitama kogu vajaliku teabe. Lehe alumises osas on makseteabe alampealkiri.
 •  Siin saate otsustada, kuidas soovite oma InMotioni arveid tasuda. Maksevõimalused paluvad teil valida kasutatava kaardi tüübi või ostutellimuse või tšeki vahel
 •  Valige suvand „Ostutellimus või tšekk“.
 •  Kui teabe sisestamine on valmis, pange linnuke lepingu päise all olevasse lahtrisse „Nõustun” ja klõpsake siis nuppu „Ostukonto”. On oluline, et klõpsate vahekaardil ainult üks kord, kuna sellel mitu korda klõpsamine võib tähendada, mitu korda soovite selle osta..
 •  Pärast vahekaardi „Ostukonto” klõpsamist pöörduge InMotion Hostingi müügitoe poole kas otsevestluse või tasuta telefoni 888-321-4678 kaudu ja küsige esindajalt, et eelistaksite makse teha Paypali kaudu. Seejärel saate vaid mõne minutiga e-posti teel makselingi.

Mis kasu on InMotioni maksmisest PayPali kaudu?

InMotion Hosting’i arvete tasumine PayPali kaudu toob kaasa mitmeid eeliseid. Nende eeliste hulgas on järgmised:

 •  Paypal on kiireim, turvalisem ja lihtsaim viis arvete tasumiseks.
 •  Paypal on nii paindlik, et võimaldab isegi pangakontolt ja deebetkaardilt kasutada oma krediiti Paypali kaudu maksmiseks..
 •  Seda saab tasuta kasutada.
 •  Saate seda kasutada rahvusvaheliste maksete ja tehingute saatmiseks ja vastuvõtmiseks.
 •  Krediitkaardiandmeid saate peita, kui kasutate Paypalit.
 •  Ettevõte lubab teil kõiki oma tehinguid veebis jälgida.

Miks ei sisaldu PayPal InMotioni maksevalikute hulgas??

Põhjus, miks PayPal InMotioni maksevalikute hulka ei kuulu, on kulude kokkuhoid. Näete, et kuigi PayPal ei nõua liikmemaksu, võtab see arve 4% koguarvust, krediitkaardiettevõtted aga ainult vahemikus 0,5% kuni 1%. See tähendab, et InMotion säästab kuni 5 dollarit arve kohta, kui kliendid kasutavad krediit- või deebetkaarti. InMotioni säästetav summa investeeritakse nende veebimajutusinfrastruktuuri ja klienditeenindusse paremasse veebimajutusteenusesse.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map