Kas ma saan oma saiti FatCow-st üle viia?

Jah, ja siin on sammude kokkuvõte:


 1. Hankige konto hostis, kuhu soovite kolida kuni.
 2. Kopeerige oma sait FatCow-ist oma uuele hostimiskontole.
 3. Tühistage oma FatCow konto

Kui teil pole veel uut hostimiskontot, soovitame tungivalt BlueHosti, mis annab teile:

 • TASUTA domeeni- ja saidiehitaja
 • 1-klõps WordPressi installimisel
 • 24/7 tugi
 • 30-päevane raha tagasi garantii

Kõike seda öeldes saate juhiseid BlueHosti madalaima saadaoleva tariifi saamiseks järgmiselt:

1. samm – minge BlueHosti

Minge saidile www.BlueHost.com ja klõpsake nuppu „Alusta kohe”. Kui kasutate seda linki, saate madalaima hinna ja ka TASUTA domeeni.

2. samm: valige oma veebimajutusplaan

Kui olete oma domeeninime valinud, saate valida oma hostimisplaani.

Valige Põhiline valik – see sobib suurepäraselt uute saitide jaoks.

Plussi või Prime’i kontosid pole vaja, välja arvatud juhul, kui soovite juba hostida 2 või enamat veebisaiti või kui teil on juba praegu oma saidil üle 100 000 külastaja kuus.

3. samm: sisestage oma saidi domeeninimi

Kui olete klõpsanud nupul „Alusta kohe”, palutakse teil valida oma domeeninimi ja jätkata jätkamiseks nuppu „Järgmine”.

Kuna teil on juba olemasolev veebisait, mille soovite üle kanda BlueHostile, sisestage oma domeen paremas servas olevasse kasti “Mul on domeeninimi”.

4. samm: täitke registreerumine

Selle lõpetamiseks jätkake lihtsalt ülejäänud registreerumisprotsessi. Pärast registreerumist saate e-kirja oma sisselogimisandmetega. Palju õnne! Olete nüüd valmis oma veebisaidi FatCowist üle viima BlueHosti.

5. samm: otsustage, kuidas oma saidi teisaldate

Millist saiti teil on?

 • WordPressi sait / ajaveeb
 • Staatiline HTML-sait (puudub andmebaas)
 • Dünaamiline sait (html / php / mysql andmebaas jms)

Kui teil on WordPressi sait, jätkake 6. juhisega.

Kui teil on staatiline HTML-sait, jätkake punktist 7. Kui teil on dünaamiline sait andmebaasiga, kuid see pole WordPress, jätkake 8. juhisega.

6. samm – WordPressi veebisaidi ülekandmine:

Lihtsaim viis WordPressi veebisaidi edastamiseks on ManageWP abil, mida on TASUTA kasutada. See on tõsine elupäästja paljude WordPressi veebisaitide haldamisel korraga, nagu mina, ja soovitan teil seda proovida.

Samm 6B – staatilise HTML-i veebisaidi ülekandmine:

Sel juhul te:

 1. Ühendage FTP kaudu oma fatcow kontoga, kasutades näiteks mõnda FileZilla. Kui te pole kindel oma FatCow FTP mandaadi osas, siis kontrollige oma FatCow juhtpaneeli.
 2. Laadige kõik failid alla oma arvuti uude kausta
 3. Ühendage FTP kaudu oma uue hostikontoga (näiteks BlueHost) ja laadige sinna kõik failid üles.
 4. See selleks! Staatilised HTML-saidid on lihtsad ��

Samm 6C – dünaamilise veebisaidi ülekandmine:

Sel juhul te:

 1. Ühendage FTP kaudu oma fatcow kontoga, kasutades näiteks mõnda FileZilla. Kui te pole kindel oma FatCow FTP mandaadi osas, siis kontrollige oma FatCow juhtpaneeli.
 2. Laadige kõik failid alla oma arvuti uude kausta
 3. Ühendage FTP kaudu oma uue hostikontoga (näiteks BlueHost) ja laadige sinna kõik failid üles.
 4. Tagasi oma FatCow kontole, eksportige oma saidi andmebaas PHPMyAdmini kaudu, millele pääsete juurde juhtpaneelilt. See peaks teie jaoks alla laadima .sql-faili.
 5. Minge oma uuel hostimiskontol (näiteks BlueHost) cPanelis MySQL andmebaasi viisardisse ja looge uus andmebaasi ja andmebaasi kasutaja, seejärel andke kasutajale kõik selle andmebaasi õigused. Veenduge, et kasutaksite sama andmebaasi parooli, mida kasutati teie FatCow konto andmebaasis; või kasutage soovi korral uut parooli, kuid värskendage kindlasti kõiki oma saidi konfiguratsioonifaile, et see saaks ikkagi andmebaasiga ühenduse luua.
 6. Käivitage oma uuel hostimiskontol PHPMyAdmin ja avage äsja loodud andmebaas. Seejärel minge importima ja importima .sql-faili, mille olete oma FatCow-kontolt varem alla laadinud.

Samm 6D – muutke oma domeeninime DNS-i

Nüüd on aeg muuta oma domeeninime DNS-i kirjeid, et osutada teie uue masina nime serveritele. Kui teie domeeninimi on FatCow’is, siis hakkaksite juhtpaneelil domeeni haldama ja seal DNS-i (domeeninimeservereid) värskendama.

Kuna selles näites kasutame BlueHosti, oleks see ns1.bluehost.com ja ns2.bluehost.com.

7. samm: valikuline – teisaldage oma domeeninimi FatCow-st

 1. Peate oma FatCow kontole sisse logima, jätkake jaotisega Ülevaade ja valige Turvalisus. Klõpsake lihtsalt valikul Domeeni privaatsuse avamine. Seejärel klõpsake ka käsku Keela domeeni privaatsus.
 2. Kontrollige oma domeeni e-posti teavet ja veenduge, et seda oleks värskendatud, et saaksite ülekande kinnituslingi. Otsige lihtsalt oma kontaktteave oma konto vahekaardilt Kontakt.
 3. Minge oma FatCow veebimajutuskonto domeenikeskusesse, klõpsake konkreetsel domeenil ja valige siis Transfer. Pärast seda klõpsake nuppu Saada automaatteabe kood. Autoriseerimiskood saadetakse sellele domeenile määratud e-posti aadressile.
 4. Veebisait, mille soovite üle kanda, peaks olema aktiivne. Lihtsamalt öeldes peaks selle veebisaidi domeen olema olemas ja sellele pääseb juurde veebis.
 5. Selleks ajaks oleksite pidanud valima uue hostiettevõtte, kuhu soovite oma saidi üle viia. Ettevõtte enda suhtes peaksite saatma selle hostiettevõtte administratsioonile e-kirja ja küsima domeeni ülekandmise kinnitust. Kleepige oma e-kirjas põhiteave oma veebisaidi, selle domeeni, eelmise veebimajutusteenuse pakkuja, nimeserverite ja kontaktteabe kohta. Oota nende vastust.
 6. Kui teie taotlus oli heaks kiidetud, registreeruge siis selles hostiettevõttes ja tellige veebimajutusplaan.
 7. Logige oma uue hostingu pakkuja kaudu oma veebimajutuse kontole sisse. Liikuge oma konto juhtpaneelile.
 8. Minge selle konto domeeni keskpunkti ja valige käsk Lisa olemasolev domeen. Sisestage domeeninimi, mille soovite oma FatCowi kontolt üle kanda, seejärel klõpsake nuppu Lisa.
 9. Domeenide loendist klõpsake äsja lisatud domeeni jaoks. Oodake, kuni dialoogiboksid laaditakse.
 10. Sisestage autoriseerimiskoodi küsivast väljast domeeni edastamise võtmed. Valige Transfer.
 11. Kontrollige oma e-kirju domeeni ülekandmise kinnituse kohta. Lugege ja järgige edasisi juhiseid. Kui see on antud, klõpsake kinnituslingil.
 12. Oodake domeeni ülekandmise õnnestumist maksimaalselt üks nädal.
 13. Hiljem teavitatakse teid, et olete oma saidi FatCowist edukalt oma uue veebimajutusteenuse pakkuja hoole alla andnud..
 14. Ärge unustage oma uue hostingu pakkuja veebimajutuse kontol oma domeeni lukustada, et oma veebisaidi faile kaitsta.

Näiteks kui soovite oma saidi iPagesse teisaldada, siis järgige lihtsalt juhiseid ja nimetage iPage uueks hostiteenuse pakkujaks. Pärast domeeniülekande lõpetamist pole varjatud tasusid. Teie saidi teisaldamine teistele hostidele tähendab kõik nende plaanide tellimist. IPage’i puhul pole domeeni ülekandmine FatCow’ilt või muudelt veebimajutusteenuse pakkujatelt ainult valik. Teil on võimalik domeeni ülekandmise sammud vahele jätta, muutes oma veebisaidi DNS-i sätted iPage-serverite hooldamiseks, kuid see põhjustab peaaegu sama töökoormust, kui peate ennast DNS-i sätetega vaevama. Parem lihtsalt järgige 14 domeeni ülekandmise sammu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map