Kas ma saan maksta BlueHostiga deebetkaardiga?

BlueHost aktsepteerib kõiki peamisi krediit- / deebetkaarte, PayPali makseid, ostukorraldusi, maksekorraldusi (ainult USA-s) ja tšekke (ainult USA-s). Selle kirjutamise ajal ei aktsepteeri nad ühekordselt laaditavaid ettemakstud krediitkaarte, kinkekaarte, teie PayPali saldo kaudu tehtavaid makseid ja pangaülekandeid.


Selles artiklis selgitatakse, kuidas saate BlueHostiga maksta deebetkaardiga.

Kuidas registreeruda, kasutades makseviisina deebetkaarti

Kui plaanite registreeruda BlueHostiga, kasutades makseviisina deebetkaarti, toimige järgmiselt.

 1. Minge BlueHosti kodulehele.
 2. Klõpsake nuppu Alustage kohe nuppu, mis suunab teid uuele lehele.
 1. Sealt peate valima plaani.
 1. Kui olete plaani valinud, peate registreerima uue domeeninime või registreeruma olemasoleva domeeninime abil.
 1. Kui olete oma domeeninime sisestanud, peate sisestama kõik vajalikud väljad saidil Konto teave. See hõlmab teie ees- ja perekonnanime, ärinime (valikuline), riiki, e-posti aadressi jne.
 1. All Pakendi teave, vali soovitud plaan ja lisatooted, kui neid on.
 1. Sisestage arveldusteabe osas vajalikud üksikasjad, näiteks oma deebetkaardi number, aegumiskuupäev ja oma allkirja / CVV2 kood.

Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu Esita nuppu. Seejärel suunatakse teid maksekinnituse lehele.

BlueHosti puhul on kõik seotud klientide rahulolu ja mugavusega. Kui eelistate kasutada krediitkaarti või PayPali, võite neid samme järgida.

Nendel päevadel suureneva veebimajutusettevõtete arvu korral võib teil olla keeruline otsida oma saidile parimat võimalikku hostit. Miks teie sait ikkagi niikuinii hosti vajab? Seda seetõttu, et peate oma veebisaiti tutvustama võimalikult paljudele inimestele ja tegema selle juurdepääsetavaks teistele arvutitele kogu maailmas. Veebimajutaja saab just seda teha.

Oma veebisaidile sobiva veebimajutusteenuse pakkuja valimisel võiksite arvesse võtta järgmisi tegureid:

 • Tõestatud andmed töökindluse ja usaldusväärsuse kohta
 • Lepinguvälised plaanid, kus saate konto lõpetada, kui te pole nende teenustega rahul
 • Raha tagasi garantii
 • Piiramatu serveriressurss
 • Tugirühma kättesaadavus
 • Mugavad makseviisid

Miks valida BlueHost?

Veebimajutuse ja veebisaitide loomise osas eelistavad paljud inimesed BlueHosti pakutavaid teenuseid. Nad on olnud veebimajutusteenuste valdkonnas alates 2003. aastast ja on tuntud kvaliteetsete teenuste pakkumise eest mõistliku hinnaga.

Siin on peamised põhjused, miks peaksite oma veebisaidi majutamiseks valima BlueHosti:

 • BlueHosti lõppeesmärk on hoida oma kliente oma teenustega rahul ja rahul. Täiendava mugavuse huvides ei ole tähtajalisi kohustusi, mis lukustaksid teid nende teenustesse. Tähendab, kui te pole enam pakutavate teenustega rahul, võite soovi korral oma BlueHosti konto lõpetada. Saate isegi proportsionaalse tagasimakse juhuks, kui otsustate oma konto tühistada 30 päeva pärast registreerumist. Nagu ka Bluehostis registreeritud domeenide puhul, ei saa teil domeenitasu tagasi saada. Selle asemel võite oma domeeninime endale meelepärasel viisil anda, näiteks saate selle teisele teie valitud hostiteenuse pakkujale üle kanda. Mõnes mõttes võite oma domeeni omandiõiguse säilitada ka siis, kui te pole enam BlueHostiga seotud, kuni selle registreerimisperioodi lõpuni.
 • Bluehost’i tugisüsteem on avatud ööpäevaringselt, nii et võite olla kindel, et saate nendega igal ajal ühendust võtta ja rääkida kellegagi, kui teil tekib hostimis- või tehnilisi probleeme. Neile pääsete telefoni, e-posti või otsevestluse kaudu. Nende veebisaidilt leiate ka veebitoeressursse, sealhulgas ulatuslikku teadmistebaasi ja kogukonna foorumit.
 • Oma veebisaidi omamine on tänapäeval oluline, eriti kui teie ettevõte tegutseb veebis. BlueHost on teid katnud. Nad pakuvad erinevaid veebisaitide koostajaid (nt WordPress, Weebly), kasutajasõbraliku liidesega, mis sobib ideaalselt keskmise arvutikasutaja jaoks. Need tööriistad toetavad ka e-kaubandust, koos ostukorvidega, mis võimaldavad teil tooteid veebis müüa.
 • BlueHost pakub usaldusväärseid veebimajutusfunktsioone ja -vahendeid piiramatu kettaruumi ja ribalaiusega, mis võimaldab teil andmeid salvestada ning suures koguses andmeid ja faile edastada. Lisaks võimaldab see teil ühes kontol olla mitu domeeni.
 • Optimaalne veebiturvalisus.
 • Mugavad makseviisid PayPali, krediit- ja deebetkaartide kaudu.

Kui olete endiselt BlueHosti kohta aia peal, siis kindlasti vaadake minu BlueHosti ülevaadet koos FULL üksikasjade ja oluliste näpunäidetega, et oma BlueHosti kontot maksimaalselt kasutada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map