Kas ma saan koos BlueHostiga head saiti luua?

Tänapäeval tunneme rõõmu digiseadmetega kaasnevatest mugavustest ja eelistest. Neist on saanud oluline osa meie igapäevasest elust, mis tundusid nad olevat hädavajalikud. See kehtib eriti e-pood pidavate eraisikute ja ettevõtete omanike kohta, kuna nad leiavad nendes kõrgtehnoloogilistes viisides kõige suuremat poolehoidu. Nad kasutavad Internetti reklaamieesmärkidel ja selleks, et meelitada rohkem kliente ja potentsiaalseid kliente, laiendades oma kliendibaasi. Ja selleks, et nende veebiettevõtted tunduksid usaldusväärsemad ja legitiimsemad, registreerivad paljud inimesed oma domeeninimesid ja loovad oma veebisaidid.


Asjad, mida peate enne veebisaidi loomist teadma

Oma veebisaidi loomiseks ei pea te olema edasijõudnud programmeerija ega kodeerimise ekspert. Tänapäeval on teil võimalik edasi liikuda ilma, et peaksite õppima programmeerimiskeeli, nagu HTML või CSS, või isegi puudutamata ühte koodirida.!

Aga kuidas? Noh, Internetis on palju veebimajutusteenuste pakkujaid, mis seda võimaldab teil teha, üks neist on BlueHost. See veebimajutusettevõte on asutatud 2003. aastal eesmärgiga pakkuda kvaliteetseid, kuid samas taskukohaseid veebimajutuse lahendusi kõigile. Sellest ajast alates on neist saanud üks maailma suurimaid ja usaldusväärseimaid veebimajutuse ja pilvepõhiste veebilahenduste pakkujaid..

Mõnes mõttes on mõned teadmised hostimise ja saidiehitajate kohta kasulikud, et saaksite oma veebiprojekti jaoks õigeid valikuid teha. Seega peate tutvuma tavaliselt kasutatavate mõistetega, sealhulgas nendega:

 • Veebimajutus. Veebiteenus, mis võimaldab teatud veebisaitidele Interneti kaudu serveri kaudu juurde pääseda teistele arvutitele kogu maailmas. Erinevate hostingu pakkujate pakutavad hostimistüübid on erinevad, sealhulgas tasuta, jagatud ja spetsiaalne veebimajutus.

Enne, millist tüüpi valida, peate kõigepealt hindama oma veebisaidi vajadusi ja eelistusi. Tasuta hostimine, nagu mõiste viitab, on ta vaba rahalistest kohustustest. Kuna see on tasuta, võivad teenused olla piiratud ja aeglased. See tüüp sobib ainult isiklikuks kasutamiseks. Jagatud hostimine on tüüp, kus sadu, isegi tuhandeid kasutajaid jagavad ühe serveri ressursse. Kuna ressursse jagatakse, on teie veebisaidi kalduvus aeglane ning kettaruumi ja ribalaiust on vaid piiratud arvul. Teatud paketi maksumus jagatakse ka kasutajate vahel. Spetsiaalne hostimine, teisest küljest on see arenenum tüüp, kuid on suhteliselt kõrgema hinnaga, kuna peate kogu serveri rentima kõik endale. See pakub piiramatul hulgal ribalaiust ja kettaruumi, mis tähendab, et saate andmeid salvestada ja faile üle kanda nii palju kui soovite. See on parim valik suurtele ettevõtetele / ettevõtetele.

 • Domeeninimi. Domeeninimi viitab teie veebisaidi nimele. (Näide: oma domeen.com). Oma usaldusväärsuse veebis kinnitamiseks julgustatakse ettevõtete omanikke registreerima oma domeeninimi kas otse ICANN-i domeeninimede registripidaja või teie eelistatud veebimajutusteenuse pakkuja kaudu.
 • Veebisaitide koostajad. Need on rakendused / tööriistad, mida on lihtne kasutada ja kiiresti paigaldada ka keskmistele arvutikasutajatele. Saidiehitajate kasutamine ei vaja HTML-i laialdasi teadmisi ega teadmisi, seega saate luua oma veebisaidi.

BlueHosti veebisaidi ehitajad

Tänapäeval vajavad peaaegu kõik isiklikku või ärilist veebisaiti. Eraisikuna võiksite olla oma ajaveebi, kus saate tutvustada oma portfooliot või jagada oma mõtteid ja ideid; või veebileht oma CV kuvamiseks. Ja kui teil on väike veebiettevõte, on üks parimaid ja olulisemaid viise klientide ja potentsiaalsete klientide leidmiseks e-poe veebisaidi loomine.

Kui olete üks neist inimestest, kes ei tea HTML-ist, CSS-ist ega muust veebiga seotud tehnoloogiast midagi, ärge muretsege, sest veebisaitide koostajad on siin teile abiks. Need on mõeldud spetsiaalselt mittetehnilistele kasutajatele, kes soovivad veebisaiti luua. Õige, nad on loodud nii, et te ei pea midagi tundma ega kasutama keerulisi programmeerimiskeeli!

Saidiehitajaid on erinevat tüüpi. Mõned neist on loodud ajaveebide loomiseks, samas kui mõnda saab kasutada veebisaitide jaoks. Muud saidiehitajad saavad teha mõlemat ja isegi saada e-kaubanduse tuge, näiteks ostukorvid, erinevad makseportaalid jne. Mõned neist saidi ehitajatest kasutavad vabamoodulimudelit, mõned on avatud lähtekoodiga, teised on kommertstooted, mis on saadaval ainult kindla hind.

Populaarsed saidiehitajad pakuvad mitmesuguseid eelvalmistatud teemasid, mis annavad teie saidile ainulaadse ja professionaalse ilme. Need teemad on loodud konkreetselt teatud nišidele / tööstusharudele või sobivad teie ettevõtte või kaubamärgi logoga.

BlueHosti abil saate kasutada kahte parimat saidiehitajat: WordPress ja Weebly.

WordPress

WordPress on populaarseim ja võimsaim avatud lähtekoodiga platvorm, mis võimaldab teil luua kõike alates lihtsatest ajaveebidest kuni täiemahulise, mitmeleheküljelise veebisaidini. Üks selle platvormi parimaid külgi on see, et see on äärmiselt kasutajasõbralik ja kohandatav. Olete valiku pärast rikutud tuhandete eelvalmistatud teemadega ja see on paljude muude osapoolte pistikprogrammide kaudu väga laiendatav.

Enamik WordPressi pistikprogramme ja teemasid on saadaval tasuta, samas kui mõned edasijõudnumad valikud nõuavad ühekordset tasu, tavaliselt teematurgude kaudu nagu ThemeForest ja TemplateMonster.

Weebly

Weebly on veebisaitide loomise tööriist, mida on väga lihtne kasutada tänu võimsale pukseerimisredaktorile, mis võimaldab teil hõlpsalt veebisaite luua ükskõik millises oma BlueHosti domeenis.

Weebly tasuta versioon on saadaval kõigile BlueHosti kontoomanikele ja see sisaldab kõiki põhifunktsioone, mis on vajalikud täielikult funktsionaalse veebisaidi loomiseks. Lisatasu versioon võimaldab teil lisada piiramatu arvu lehti koos muude täiustatud funktsioonidega, nagu paroolikaitse, veebisaidil olev pleier jne. Weebly abil saate lisada ka ostukorvi ja muid kasulikke e-poe tööriistu..

Kui soovite ajaveebi või veebisaidi kiiresti üles panna ja käitada ning saaksite seda igal ajal värskendada, on veebisaidi koostajad vastus teie probleemile. BlueHosti SimpleScriptsi ühe klõpsuga installija võimaldab teil ühe klõpsuga installida WordPressi, Weebly ja paljud muud tööriistad!

Valige BlueHost

Juba enam kui kümme aastat on BlueHost teeninud oma nime kui üks parimaid veebimajutusteenuste pakkujaid turul. Oma erakordsete teenuste ja täiustatud tööriistade abil pole veebimajutus ja veebisaitide loomine kunagi enam sama olnud.

Kas teil pole veel BlueHosti kontot? BlueHost pakub praegu spetsiaalset sissejuhatavat hinda 3,95 dollarit kuus, alates nende tavalisest hinnast 5,99 dollarit kuus Starter pakk.

Registreeruge juba täna, et saaksite säästa veebimajutuskuludelt!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map