Kas ma saan FatCow’is blogi luua?

Jah! �� FatCow teeb ajaveebide pidamise ülilihtsaks tänu nende ühe klõpsuga WordPressi ajaveebi seadistamisele. Pluss…


Lisaks WordPressi populaarseimale ajaveebi- ja sisuhaldusplatvormile maailmas, on see ka väga võimas ja kasutajasõbralik. Ütleme nii, et alustate täna ajaveebi FatCow, kasutades WordPressi. Hiljem otsustate hiljem, et soovite oma saidilt midagi müüa. Poe saab WordPressi hõlpsalt tasuta lisada ja saate hakata tellimusi võtma.

Alustage täna ajaveebiga FatCow’is. See on lihtne ja taskukohane ning kui meelt muudame, saate selle igal ajal tühistada ja oma raha tagasi saada, kuna nad on oma teenuses kindlad.

Blogi on Internetis olev teabe- või aruteluleht, mis sisaldab mitmeid lehe autori postitusi. Viimane postitus kuvatakse tavaliselt kõigepealt blogisaidil. Varem tegi veebiblogi üksik autor ja see hõlmab tavaliselt ainult konkreetset teemat. Nendel päevadel võib ajaveebisaidi moodustada aga mitmesuguseid teemasid või postitusi, mille on loonud ja mille autoriteks on mitu autorit. Need mitme autoriga ajaveebid ehk MAB-id pärinevad tavaliselt meediaväljaannetest (ajalehed), ülikoolidest ja huvirühmadest. Enamik ajaveebi saite on muutunud interaktiivseteks, kus saidi vaatajad saavad jätta oma kommentaarid või vaatenurga blogi teema kohta.

Millised on erinevad veebiblogi tüübid?

Veebiblogijad loovad ajaveebid eesmärki silmas pidades. Mõned ajaveebid olid kirjutatud blogija isikliku päevikuna Internetis. Teiste ajaveebide eesmärk on avalikkusele selle konkreetse kaubamärgi või toote tundmine. Ükskõik, mis ajaveebi eesmärk võiks olla, on selle loomise peamised põhjused autori või blogija vaate või teatava teema kohta arvamuse edastamine, teabe edastamine teistele ja saidikülastajate tagasiside või kommentaaride julgustamine..

Veebipäevikud koosnevad tekstist, videotest, fotodest ja mõnikord lingid mõnele muule ajaveebilehele. Samuti on ajaveebide vorme mitmesuguseid ja neid saab eristada nii sisu kui ka autori edastusviisi järgi.

Isiklikud ajaveebid

Seda tüüpi ajaveeb näeb välja nagu inimese või autori veebipäevik.

Mikroblogimine

Seda tüüpi ajaveebisse postitatakse väike osa digitaalsest sisust. See sisu võib koosneda lühikestest videotest, fotodest, linkidest, tekstist ja muust meediavormist.

Ettevõtte ja organisatsiooni ajaveebid

See ajaveeb on tavaliselt loodud ärilistel põhjustel. See võib olla kommunikatsiooni arendamiseks privaatne või avaldatud ettevõttes või organisatsioonis. Selle võib teha ka väliselt kättesaadavaks turunduse, avalike suhete või kaubamärgi tootmiseks.

Žanrite ajaveebid

Seda tüüpi ajaveeb keskendub kindlale teemale või teemale. Poliitilised ajaveebid, reisiblogid, moeblogid, legaalsed ajaveebid, kunstipäevikud, muusikablogid ja terviseveebipäevikud on mõned näited žanriplogidest.

Meediablogid

Sellest ajaveebist leiate mitmesuguseid meediavorme. Videoteid sisaldavat ajaveebi nimetatakse vlogiks ja neid fotosid sisaldavaid fotosid nimetatakse fotoblogedeks.

Seadme ajaveebid

Blogi saab ka klassifitseerida ja nimetada vastavalt selle loomiseks kasutatud seadmele. Näiteks ajaveebi loomiseks kasutatakse mobiiltelefoni, mida võiks nimetada moblogiks.

Mitme autoriga ajaveebid

Kasutajad moodustavad seda tüüpi ajaveebid individuaalse blogija asemel. See tähendab, et konkreetse teema või ajaveebi jaoks on kaasatud mitu autorit.

Kuidas saab FatCow aidata teil oma ajaveebi saiti üles ehitada?

Seal on palju hostimisteenuste pakkujaid, kes saavad aidata, kui olete huvitatud oma ajaveebi saidi seadistamisest. Üks usaldusväärne ja usaldusväärne teenusepakkuja on FatCow.

FatCow’l on mitmeid rakendusi, mis aitavad teil oma veebiblogi luua ja hallata. Fotoblogisid pakkudes pakub FatCow Pixelpostit, mis on rakendus, mis aitab teie fotosid eksponeerida ja korraldada nii, nagu neid päevikus kuvatakse. Lisaks on teil selle rakenduse kaudu administraatorina võimalik oma fotosid üles laadida ja sildistada. See võimaldab teil ka kirjeldada kõiki üleslaaditud fotosid ja teie saidi külastaja saab ka neile fotodele kommentaare lisada.

Kuidas saate Pixelposti oma ajaveebisaidile installida?

FatCowil on rakendus nimega Pixelpost, millest saavad kasu kõik, kellel on fotoblogimine. Selle rakenduse installida ja kasutada saab algaja, kuna see hõlmab vaid mõnda lihtsat sammu.

 •  Esimene asi, mida peate tegema, on minna hostimise juhtpaneelile, seejärel klõpsake nuppu Veebisait} Lihtsad skriptid
 •  Järgmisena kerige skriptide loendist allapoole, kuni näete fotogaleriid
 •  Valige saadaolevate rakenduste loendistPixelpost, klõpsates selle nime lingil
 •  Lõpuks klõpsake rakenduse installimise alustamiseks nuppu Installi
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map