Kas ma saan BlueHostiga Paypaliga maksta?

BlueHost on üks juhtivaid veebimajutusettevõtteid selles valdkonnas. See on kestnud juba 12 aastat ja usaldatakse nende kvaliteetsete, kuid samas taskukohaste veebimajutusteenuste jaoks. Teiste riikide veebisaitide omanikud ei saa aga makseprotsesside keerukuse tõttu neilt teenuseid. Õnneks aktsepteerib ettevõte nüüd erinevaid makseviise, sealhulgas PayPali.


Mis on BlueHost?

BlueHost asutati aastal 2003. See on üks suuremaid ettevõtteid, mis pakub hostimisteenuseid. Nad on eri riikidele üle maailma pakkunud enam kui miljonit domeeni. Oma tohutu populaarsuse ja usaldusväärsuse tõttu on BlueHost üks neist hostiteenuse pakkujatest, mida kasutatakse veebimajutusteenuste uurimiseks erinevates veebipõhistes õppeprogrammides. Nad pakuvad erinevat tüüpi veebimajutusplaane, sealhulgas jagatud, VPS-i ja pühendatud serverite hostimist.

Siin on ülevaade nende jagatud hostimiskavast:

BlueHosti lõppeesmärk on pakkuda veebisaitide omanikele ja veebiarendajatele paremaid veebimajutusteenuseid. Sellise eesmärgi saavutamiseks kasutavad nad tipptasemel tehnoloogiat ja ehitasid oma serverid avatud lähtekoodiga tehnoloogia ümber.

BlueHosti maksevalikud

BlueHost aktsepteerib kõiki peamisi krediit- ja deebetkaarte, ostutellimuste tšekke ja maksekorraldusi (ainult USA residentide jaoks) ja muidugi PayPal.

PayPal on vaieldamatult kõige mugavam viis arvete tasumiseks Internetis. Peate lihtsalt oma BlueHosti kontole sisse logima ja tehinguga nõustuma. Kõik need vaid mõne lihtsa klõpsuga! PayPal on üks kõige usaldusväärsemaid ja turvalisemaid veebimakseviise, nii et teil on meelerahu, teades, et teid ei peeta. Nii et kui soovite oma arveid tasuda veebis, on PayPal parim viis.

Praegu aktsepteerib BlueHost ainult kiirmakseid, et teie makseid saaks edukalt töödelda. See tähendab, et teil peab olema krediitkaart või pangakonto, mis on otseselt seotud teie PayPali kontoga.

Oma PayPali kontot kasutades nõustute määrama selle vaikimisi makseviisiks kõigi tulevaste BlueHosti automaatsete uuendamiste korral. Muidugi saate oma PayPali kontol seadeid igal ajal näpistada.

PayPali lühiülevaade

PayPal on populaarne veebimakseteenus, mis võimaldab teil makseid ja rahaülekandeid teha elektrooniliselt. Veebipõhised rahaülekanded on mugavaks ja probleemivabaks alternatiiviks tavapärastele paberivahenditele, nagu tšekid või sularaha.

PayPali saate kasutada järgmistel eesmärkidel:

 • Edastage või võtke vastu online-oksjonite ja muude saitide rahamakseid
 • Toodete / teenuste ostmine või müümine
 • Rahaliste annetuste saatmine või vastuvõtmine
 • Vahetage raha kellegagi

PayPali kontoga saate raha hoiustada ja välja võtta mitmel erineval viisil. Saate oma PayPali konto linkida teie valitud pangakonto või krediit- / deebetkaardiga. Kiiremate tehingute jaoks võiksite kaaluda konto linkimist krediitkaartidega. Makse saate ka oma pangaautomaadist välja võtta.

PayPal pakub veebimüüjatele, ostjatele, oksjonisaitidele ja teistele mugavat viisi tehingute tegemiseks.

Registreerumine PayPaliga

PayPaliga registreerumine on kiire ja lihtne. Algselt ei nõua see teilt isegi pangakonto andmete esitamist. Kui plaanite kasutada PayPali muid funktsioone, peate siiski sisestama oma krediitkaardi andmed. Kui plaanite registreerida PayPali konto, tehke järgmist.

 • Minge PayPali ja klõpsake nuppu Registreeri nuppu lehe paremas ülanurgas.
 • Valige konto tüüp ja klõpsake nuppu Alustama On kahte tüüpi kontosid: Osta PayPaliga ja Maksete vastuvõtmine PayPaliga.

Kui valisite Osta koos PayPaliga, palutakse teil täita vajalik teave. Viimase puhul palutakse teil sisestada oma e-posti aadress.

 • Lisage oma kontaktandmed (nt nimi, e-posti aadress) ja parool. Teie parooli kehtivuseks peab olema vähemalt 8 tähemärki. Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu Nõustuge ja looge konto nuppu vormi all.
 • Vastake turvaküsimusele. See oleks kasulik, kui unustate oma parooli, ehkki unustatud paroolid on võimalik taastada.
 • PayPal edastab teile kinnitusmeili. E-posti aadressi kinnitamiseks ja konto aktiveerimiseks klõpsake lihtsalt sõnumis toodud lingil.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map