Kas InMotion ühildub Maciga?

Nagu olete ehk märganud, ei paku ükski veebimajutusteenuste pakkuja spetsiaalselt Maci masinate jaoks mõeldud hostimislahendust. Mac, mis on Macintoshi lagundaja, on rida personaalarvuteid, mille on välja töötanud ja arendanud Apple. Praegused Macintoshi mudelid on spetsiaalselt loodud kodu, hariduse ja professionaalsete kasutajate vajaduste rahuldamiseks.
Paljude põhjuste hulgas, miks veebimajutusteenuste pakkujad Maci hostimislahendusi ei paku, on see, et Maci masinad on loodud käima käsikäes Mac OS-i opsüsteemiga, mille on õun välja töötanud ka spetsiaalselt Maci-masinate jaoks. Seetõttu tekivad mõnedel veebimajutusteenuste pakkujate pakutavatel opsüsteemidel ühilduvusprobleemid Maci masinatega.
Isegi kui konkreetset Maci veebimajutusteenust ei ole, on palju hostingu pakkujaid, kes pakuvad Maciga ühilduvaid teenuseid. Seda tüüpi teenust nimetatakse Mac-sõbralikuks hostimiseks. Oluline on märkida, et mitte kõik hostimisteenused ei ühildu Maci masinatega. Samuti on oluline märkida, et nii veebisaidi pakkujad kui ka valikul või mitte, ühilduvad Mac’iga, teised mitte.
Enamikule meist ei põhjusta see üldse muret, kuna enamik meist kasutab personaalarvuteid ja lauaarvuteid, millel pole ühilduvusprobleeme Windowsi, Linuxi või Unixi põhise hostimisega. Neile, kes on Maci jüngrid, on Mac-sõbraliku hostimise otsimine tohutult murettekitav.
InMotion on üks hostiettevõtteid, mis pakub Maci ühilduvust, eriti nende poodide hostimise lahenduste osas. Enamik nende poodide tööriistadest, näiteks ostukorvid, ühilduvad Maci masinatega. Peale selle soosib InMotion Linuxi serverite kasutamist, mis on teadaolevalt ühilduvad Maciga, kuna neil on sama UNIXi pärand.


Kas InMotion toetab Mac Maili?

Jah, InMotion toetab Mac Maili. Mac Mail on tegelikult e-posti programm, mis kuulub Apple’i OS X opsüsteemi. Mac Maili kasutamiseks koos InMotioni hostimisega peate e-posti konto seadistama vaikimisi kasutatavaks Apple’i e-posti kliendiks. Seda saab teha järgmiselt.

 •  Mac Maili avamisel kuvatakse teile kast, kus teil palutakse sisestada ja sisestada nõutud teave, nagu teie täielik nimi, e-posti aadress ja parool. Pärast nõutud teabe esitamist klõpsake paremas alanurgas asuvat vahekaarti Jätka.
 •  Järgmisel ekraanil peate esitama lisateavet, mis sisaldab järgmist:

 Konto tüüp

Valige POP ja IMAP vahel;

 Kirjeldus

Konto kirjeldamiseks võite sisestada mis tahes kirjelduse;

 Saabuv meiliserver

tavaline serveri nimi on [email protected], mis muidugi asendatakse teie enda ja domeeninimega;

 Kasutajanimi

See on teie täielik e-posti aadress; ja

 Parool

See on teie e-posti konto parool.

 • Kui kõik on valmis, klõpsake vahekaarti Jätka.

 Järgmine ekraan on väljamineva meiliserveri leht. Siin peate esitama ka järgmise teabe:

 Kirjeldus

 Sisestage jällegi see, mida peate oma konto jaoks sobivaks;

 Väljuva posti server

Selle kasti kirje peaks ühtima sissetulnud e-posti serveris kasutatava kirjega;

 Kasutage autentimist

Pange linnuke kaasasolevasse kasti;

 Kasutajanimi

See peaks ühtima ka eelmisel lehel pakutud kasutajanimega.

 Parool  See on antud e-posti konto parool.

 • Kui kogu vajalik teave on esitatud, klõpsake vahekaarti Jätka.
 •  Kui seadistamine on lõpule viidud, kuvatakse teile leht Konto kokkuvõte. Ärge unustage, et pange linnuke ruudu juurde, mis on ette nähtud „Võtke konto online-le”. Kui kogu esitatud teave on õige, klõpsake vahekaarti “Loo konto” ja teie on valmis teid InMotioni hostimisel kasutama Mac Maili.

Miks ei ühildu Mac kõigi hostimisteenustega?

Mõni võib arvata, et põhjus, miks Mac ei ühildu mõne hostimisteenusega, on tingitud hostingu pakkuja kasutatavast opsüsteemist. Kuid üks asi, mida peate teadma, on see, et veebisaidid ei ole OS-iomased ja probleem ei seisne OS-is endas, vaid brauseris. Seetõttu pole Maci ühilduvusprobleemide lahendus kaugele nurga taha, kuna brauseri lihtne värskendamine võiks trikki teha. See kõlab piisavalt lihtsalt, või ei, kuid mitte kõik hostingu pakkujad pole valmis oma brauserite uuendamise vaeva nägema, kui kõik muud platvormid töötavad sellega hästi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map