Kas InMotion pakub veebisaidi malle?

Igas InMotioni hostipaketis on kaks tasuta, kuid samas võimsat veebisaitide koostajat, mida kliendid saavad kasutada oma veebisaitide loomiseks ja loomiseks. Need veebisaidi koostajad, nimelt Premium Web Builder ja PowerWebBuilder, on rakendused, mis on varustatud funktsioonidega, mis on teie veebisaidi loomise jaoks eluliselt olulised ja kasulikud. Nende veebisaidi koostajate funktsioonide hulgas on sadade tasuta veebisaidi mallide galerii, mida klient saab kasutada igal ajal, kui seda vaja on.
Kuid enne, kui saate nende veebisaidi jaoks mõnda tasuta malli kasutada, peate installima veebisaidi koostaja.


Kuidas ma saan oma veebisaidile Premium Web Builderi installida??

Kõik InMotioni hostipaketid on komplekteeritud tasuta Premium Web Builderi rakendusega; tarkvara ei ole siiski paketti eelinstalleeritud. See tähendab, et enne selle kasutamist peate selle oma veebisaidile installima AMP kontohalduspaneeli kaudu.
Premium Web Builderi installimiseks peate tegema vaid mõned lihtsad toimingud.

 •  Esimene samm on logida sisse oma kontohalduspaneeli (AMP);
 •  Kui olete sisse loginud, klõpsake linki „Installi populaarne tarkvara“;
 •  Kerige järgmisel lehel alla ja valige sellel klõpsates „Install Premium Web Builder”;
 •  Seejärel klõpsake vahekaarti „Taotle veebisaidi ehitajat” ja sisestage seejärel selle domeeni nimi, kuhu soovite Premium Web Builderi installida, ja seejärel klõpsake nuppu „Järgmine”;
 •  Kui installite oma esimest Premium Web Builderi kontot, peate enne nupu “Esita” klõpsamist seda teavet kontrollima ja kinnitama. Kui installite täiendava veebiehitaja konto, peate täiendava litsentsi eest maksma 12 dollarit domeeni kohta aastas.
 •  Nupul “Esita” klõpsamine käivitab installiprotsessi ja teie Premium Web Builder peaks mõne sekundi jooksul oma domeenile olema installitud. Oodake installi kinnituse teadet ja kui olete selle kätte saanud, võite selle lehe abil Premium Veebiehitajasse sisselogimiseks klõpsata sisselogimislingil ja hakata looma oma enda veebisaiti.

Kas ma saan kõigi loodavate veebisaitide jaoks valida lihtsalt suvalise malli?

Kui veebisaidi on installinud Web Builder, kas siis Premium Web Builder või PowerWebBuilder, on teil õigus valida ja kasutada mõnda enam kui 500 tasuta mallist, mille leiate Web Builderi galeriist. Siiski on oluline meeles pidada, et peate valima õige malli, mis sobib hästi teie valitud veebisaidi tüübiga ja teie veebisaidi pakutavate teenuste ja toodetega.

Milliseid juhiseid peaksin veebisaitide mallide valimisel järgima?

Kuigi veebisaidi mallide valimine on teie enda maitse ja meeleolu küsimus, on teie veebisaidil alati kasulik mall, mis sobib hästi teie veebisaidi tüübi, teenuse ja tootega, aga ka teie tulevaste veebisaidi külastajate maitsega.

Esimene suunis eelistatud malli valimisel peaks olema loodava saidi tüüp. Tavaliselt aitab selle ülesande täitmisel teie veebiehitaja rakendus. Kui olete ehitusprotsessi alustanud, klõpsates nuppu Start, antakse teile võimalus valida, millist tüüpi saiti soovite ehitada, olgu see tavaline veebisait, fotogalerii või ajaveeb. Kui valik on valitud, kasutab Ehitaja seda teavet ja soovitab mitut lehte funktsioonide ja funktsionaalsete eelseadetega, mida võiksite oma saidile pakkuda. Kui te pole milleski kindel või teile esitatud variandid ei meeldi, võite lihtsalt valida ühe ja seejärel seda hiljem muuta. Pärast eelistatud valiku tegemist klõpsake nuppu Edasi, mille leiate lehe parempoolsest alumisest servast.
Malli valimiseks peate minema kujunduse lehele, klõpsates paremas ülanurgas asuval tööriistaribal asuvat nuppu Kujundus. Kujunduse lehel leiate mitmeid kohandatavaid malle. Tegelikult on mallide otsimiseks kolm erinevat viisi:

 •  Üks on kategooriatüübi järgi, kus saate valida malle, mis vastavad kategooriale, mille leiate rippmenüüst;
 •  Teiseks kasutatakse otsingumeetodit, kus otsite mallidest teatud tüüpi mallide märksõnade järgi; ja
 •  Sirvides malle käsitsi lehe kaudu, mis võib küll aega kulutada, kuid võib olla tõhusam.
 • Kui olete saanud valida oma eelistatud malli, valige see lihtsalt sellel klõpsates.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map