Kas eHost pakub kuumakseid?

eHost pakkus kuumakse võimalust kuni 2016. aasta märtsini ja seejärel eemaldasid nad selle.


2017. aastal nad suleti, nii et jätan SEO-põhjustel selle lehe lihtsalt üles, nii et kui keegi otsib eHosti, leiavad nad minu saidilt tõe eHosti kohta.

Kui palju maksate kuust kuusse, maksab see teile siiski palju?

Olin uudishimulik, nii et krõbistasin numbreid. Võrdlesin eHosti hinnakujundust HostGatoriga, mis on üks populaarsemaid veebimajutusteenuste pakkujaid maailmas.

Allolevast tabelist leiate, mida avastasin …

Piiramatu arv veebisaite ühel kontol?
Eripakkumine
3,98 dollarit kuus, kasutades kuponkikoodi BUILDPATH
Tasuta domeen?
(12,95 dollarit aastas)
WordPress
45-päevane raha tagasi garantii?
Kuumakse
Kuude kaupa makseid pole saadaval. Esimese kuu eest 4,78 dollarit. Pikendab hinnaga 11,95 dollarit kuus
Kui valisite kuumakse, peaksite esimese aasta lõpuks maksma kokku 136,23 dollarit.
12 kuu soodustus
Ei ole enam saadaval. 57,36 dollarit (4,78 dollarit x 12 kuud)
Säästke selle plaani abil 78,87 dollarit!
24-kuuline allahindlus
Ei ole enam saadaval. 125,11 dollarit (4,78 dollarit x 24 kuud)
Säästke selle plaani abil 154,52 dollarit!
36 kuu soodustus
Ei ole enam saadaval. 163,27 dollarit (3,98 dollarit x 36 kuud)
Säästke selle plaaniga 259,76 dollarit!
Kõik kupongid?
Ei ole enam saadaval. 3,98 dollarit kuus aktiveerimise link
Külastage saiti
Ei ole enam saadaval. Külastage HostGatorit

Arvestades, et mõlemad ettevõtted tagavad teie ostu 45-päevase raha tagasi garantii abil, võib olla mõistlik haarata 12-, 24- või 36-kuuline plaan lukustada tugevalt diskonteeritud intressimäär juhul, kui otsustate oma kontot säilitada.

Kui eelistate ikkagi kuust kuusse varianti, isegi kui see maksab pikas perspektiivis rohkem, HostGator pakub pisut madalama hinnaga taskukohast kuumaksevõimalust ilma lepinguta. Lisaks on mul eksklusiivne kupong mis annab teile 60% soodsamalt!

Kasutage lihtsalt kupongikoodi BUILDPATH, mille abil saate säästa 60% tavahinnast.

Sulle soovitatud: Vaadake seda tasuta koolitusvideot, kus Steffany teile näitab kuidas teha suurepärast veebisaiti samm-sammult, kasutades WordGressi HostGatoris.

Veelgi parem, HostGator täidab nende 45-päevase raha tagasi garantii. Kujutan ette, et eelistate midagi osta, kui teate, et see on riskivaba. HostGator muudab selle teie jaoks riskivabaks järgmiselt:

Lihtne, tõeline 45-päevane raha tagasi garantii

Ostu kaitseb nende 45-päevane raha tagasi garantii. See hõlmab kõiki pakutavaid plaane.

Kuid kas see on tõesti nii lihtne??

Kui olete nagu mina, olete sellise garantii nähes skeptiline. Võite küsida, kas seal on peidetud töötlemistasud ja muud tasud, nii et nad ei pea teile 100% oma raha tagasi andma.

Teil on hea meel kuulda, et HostGatori garantiil pole varjatud tasusid ega imelikke tingimusi:

Kui te pole HostGatoriga rahul, anname teile raha tagasi. Ühtegi küsimust pole esitatud. Esimese 45 päeva jooksul tagastame teie hostimistasud täies ulatuses. Kui proovite meid ja otsustate, et HostGator pole lihtsalt teie jaoks, arvame, et peaksite oma raha tagasi saama.

Kui te ei soovi mingil põhjusel oma kontot pidada, annavad nad teile kogu raha tagasi, ilma et peaksite läbi hüppama. See on asi, mida te ei näe paljude hostimisteenuste pakkujate poolt. HostGator saab seda teha, kuna võrreldes konkurentidega on rohkem kliente kauem kohal. Suurepärane toode ja teenus aitab kliente hoida palju, võimaldades HostGatoril pakkuda teile tohutult väärtust väga soodsate hindadega, sundimata teid ostma aasta või rohkem ette.

Järeldus: eHost vs Hostgatori kuumakse

Soovin, et oleksin võinud öelda: “jah, eHost pakub madalat kuumakset”, kuid nad ei paku seda enam. Nüüd sunnivad nad teid vähemalt üheaastast majutust ette ostma. Need ei ole enam mõistlik võimalus, kui eelistate kuumakseid ja mitte ühtegi lepingut.

Kui eHost oleks nõus olema konkurentsivõimeline ja kindlalt oma teenuse taga seisma, pakuksid nad kuumakset. Praegu on mulle selge, et eHost pole 100% kindel, et jääte kliendiks, kui maksate kuust kuusse. Nii et nad tahavad teid vähemalt üheks aastaks ette lukustada. Ausalt öeldes on see tavapärane tava 99% -le hostimisettevõtetest, mida olen üle vaadanud ja testinud, nii et ma pole üldse üllatunud. Kuid ma arvan, et asjaolu, et HostGator pakub kuude kaupa makseid ilma lepingute ja kohustusteta, ütleb kõike. Nad on kindlad, et jääte kliendiks, kuna nad pakuvad suurepärast majutust ja klienditugi.

Kasutan hostGatorit mitme oma saidi jaoks ja soovitan neid teile tungivalt, nii et kui proovite HostGatorit, kasutage hostingus 60% allahindluse saamiseks kindlasti HostGatoris kuponkikoodi BUILDPATH.

Soovides teile edu oma veebisaidiga,

Johnny
WHPG

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map