Justhost ülevaade

“Varem oli jube. Sai välja ostetud, uuendatud ja täiustatud. Eks ikka minu parim valik, kuid hea eelarvejuht. ”

Kui tegemist on hostimisplaanidega, osutuvad odavamad neist sageli vähem usaldusväärseteks. Justhost’i pakutava plaani puhul see ei kehti.

Taskukohaste hostimisteenuste poolest tuntud justplan hostimine sobib suurepäraselt mitte ainult üksikisikutele, vaid ka ettevõtete omanikele, kes soovivad järgmise sammu astuda. Ainult 2,95 dollari eest kuus saate kõik hostimiskava põhifunktsioonid. See tähendab, et saate piiramatuid ressursse, nagu ribalaius, domeeni hostimine, e-posti tugi, e-posti kontod, saidi ülekandmine ja salvestusruum. See on suurepärane, kuna pakub teile vajalikku paindlikkust, kui soovite oma ettevõtet veebis laiendada või laiendada.

Põhjus, miks plaan nii odav on, on see, et linux-serverid toidavad teenust. See sobib kõige paremini arendajatele, kes soovivad olla asjatundlikumad või vajavad teatud programmeerimiskeeli.

[layerlider id = ”6”]

HIND KUUS kuus2,95 dollaritUPTIME & SPEED80%
KETTARUUMUNLIOMA DomeenTASUTA
LIIKLUSUNLIÜLDINE HINNANG8/10

Omadused ja kasutusmugavus

Lisaks mainitud piiramatutele funktsioonidele on justplanil ka järgmised:

• Valitud domeeninime tasuta registreerimine
Kui olete valmis oma märgi võrgus tegema, peate oma veebisaidile domeeninime hankima. Nii saate parandada oma nähtavust ja hõlbustada klientide tagasikutsumist. JustHost katab teie domeeni registreerimise ühe aasta jooksul terve aasta jooksul.

• Nende saidi loomise tööriistade ja mallide tasuta kasutamine
Ettevõtte veebis käivitamisel peate streikima, kuni see on kuum. Nii et peate veebisaidi üles ehitama nii kiiresti kui võimalik. See ei tähenda, et peaksite lohaka väljanägemise looma. Tühjad või ebameeldivad veebilehed võivad kliente eemale peletada.

Suurepärase välimusega lehtede loomiseks hetkega pakub JustHost oma tasuta malle. Kõik, mida peate tegema, on selle kohandamine ja teie veebisait on valmis.

• Ostukärude ja muude poodide tööriistade tasuta kasutamine

Paljud loovad oma veebisaidid lootuses Internetis raha teenida. Oma toodete tutvustamiseks peate tegema veebipoe.

See erineb tavalisest veebisaidist, kuna selleks on vaja kaasata ostukorv, kataloogi loomine, maksete vastuvõtmise viis ja turvaline viis klientide finantsteabe hoidmiseks. Kõik need ja palju muud on kaetud plaaniga. Tundliku teabe ohutuse tagamiseks saate sertifikaatide generaatorid, neli ostukorvivalikut ja paroolikaitse.

• Nende skriptide teegi tasuta kasutamine
Skriptid on eelvalmis rakendused, mis on mõeldud teie veebisaidil käitamiseks. See välistab teie või teie veebihalduri vajaduse õppida koodima, et oma veebisait funktsionaalseks muuta.

Siin on vaid mõned skripti funktsioonid, mida saate kasutada just just plaani registreerumisel:

Sõnumite foorum
Sotsiaalvõrgustik
Piltide galeriid
Küsitlus või küsitlus
Postitusloendid
Projekti juht
Blogi tugi sellistele populaarsetele platvormidele nagu b2evolution ja wordpress

JustHost on nende juhtpaneeli tõttu klientidel väga lihtne oma kontot hallata. Isegi ilma koolituseta suudab isegi uustulnuk leida oma tee liidese ümber.

Töökindlus

JustHostil puudub konkreetne tööaja garantii. Sellegipoolest tagavad nad endiselt, et nende serverid on ööpäevaringselt ja heas korras. Kui mõni küsimus kerkib, tagab nende tugimeeskond, et sellega tegeletakse võimalikult kiiresti. Nende tööaja osas on siiski kaebusi olnud.

Mõned kliendid teatasid, et nende veebisaidid langesid päevi. Nad kommenteerisid siiski, et JustHost suutis selle õigel ajal lahendada.

Klienditeenindus ja tehniline tugi

Ööpäevane reaalajas vestlus on lihtsalt üks viis Justhost’i tehniliste ja klienditoe esindajateni jõudmiseks. Iga kord, kui ilmneb mõni probleem, olgu see teie konto, veebisaidi või hostimisteenuse kohta, võite klõpsata lihtsalt vestlusnupul ja võtta ühendust tugiteenistujatega.

Kui te ei tunne vestlust ja vajate viivitamatut abi, saate neile ka helistada. Inimeste jaoks, kes ei soovi teise inimesega otse rääkida, on ka e-kirja saatmine üks võimalus. JustHost kiitleb, et kõige pikem ooteaeg, mida klient kunagi neile helistades on kogenud, on viis minutit. Nende veebisaidil on ka foorumeid ja kasulikke õpetusi, millega saate tutvuda.

Viimane kohtuotsus

Kui rääkida aastaid kestnud tegevusest, on JustHost mängus suhteliselt uus. Kuid tänu taskukohastele hostimismääradele ja suurepärastele hostimisfunktsioonidele on ettevõte kindlasti endale nime pannud. Kui soovite, et teie veebisait võõrustaks linuxervereid, on JustHost ettevõte, mida tasub kaaluda.

AKTIIVIGE 3,50 USD KUPONI
Plus, hankige 175 dollarit reklaamikrediite teenuselt GOOGLE, FACEBOOK ja YAHOO!

Aktiveerige kupong ja avage sait

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map