InMotioni raha tagasi garantii (üksikasjad)

Mida tähendab raha tagasi garantii??

Viisina tõestada oma klientidele, et ettevõte osutab rahuloluga tagatud hostimisteenust, pakuvad hostiettevõtted oma klientidele raha tagastamise garantiisid kui „usalduse võlakirju“. Tegelikult on see garantii üks turundusstrateegiaid, mida kasutavad enamus ettevõtteid, eriti neid, kes oma teenuseid klientidele müüvad. Raha tagasi garantii, mida õigemini nimetatakse rahulolu garantiiks, on mõeldud kliendi rahulolu pitseriks ja lubaduseks kvaliteetse teenuse osutamise eest. Põhimõtteliselt tähendab see seda, et ettevõte tagab kliendile, et ta saab kvaliteetset teenust ja täielikku rahulolu teenusega, vastasel juhul annavad nad teie raha tagasi.


Raha tagasi garantii on ettevõttes erinev, mõned pakuvad madalat 15-päevast raha tagasi garantii kuni 90-päevast raha tagasi garantiid. See garantii muutub täitmisele pööratavaks, kui klient tühistab mingil põhjusel oma tellimuse hostiettevõttes enne lepingus sätestatud tähtaja möödumist. See ei tähenda siiski, et klient ei saa ettevõttelt midagi, kui tühistamine toimub pärast kokkulepitud raha tagasi garantii garantiiaja lõppu, kuna mõned ettevõtted nõustuvad ka tagastama oma klientidele proportsionaalse summa sõltuvalt sellest, kui kaua enne seda kulus tühistamine jõustus.

Mida ma pean teadma InMotioni raha tagasi garantii kohta?

InMotioni hostimine pakub 90-päevast raha tagasi garantii kõigile nende hostimisteenustele. See on ettevõtte viis kindlustada oma klientidele, et ettevõte on kindel, et suudab pakkuda oma klientidele parima kvaliteediga rahulolu teenust. See garantii tähendab, et kui klient otsustab mingil põhjusel tühistada InMotioniga oma hostimisteenuse enne 90-päevase perioodi möödumist, maksab ettevõte kliendile täielikult tagasi hostimisteenuse summa, esitamata küsimusi.
Ehkki klientidel on täielik õigus oma hostikonto igal ajal tühistada, ei tähenda see tingimata, et teil on ka vabadus seda teha vastavalt oma soovidele ja vajadustele. Nagu on sätestatud teenusetingimustes, on kliendil oma konto igal ajal võimalik tühistada, kuid tühistamispõhimõtted on teinud selgeks, et klient saab seda teha „etteteatamisega ettevõttele enne algse tähtaja lõppu või mis tahes järgnevat tähtaega ”(Teenusetingimused, kasutajaleping 2.c).
Samuti sisaldub teenusetingimustes kasutajalepingu 2.c.i-iii, et esiteks on klient kohustatud tasuma kõik enne tühistamise jõustumist kogunenud tasud ja tasud; teiseks, et ettevõte võib, kuid ei ole kohustatud maksma ega tagastama kliendile kogu ettemakstud tasu põhiliste hostimisteenuste eest kogu kuu jooksul, mis on jäänud pärast tühistamist, ja kolm, et klient on kohustatud täielikult tasuma kõigi muude teenuste eest, välja arvatud põhiline majutustasu, järelejäänud tähtaja iga kuu eest.
Tühistamine jõustub tavaliselt 30 päeva pärast nõuetekohast tühistamisteadet, ettevõte peab olema ametliku tühistamistaotluse vormi kätte saanud.

Mida tähendab InMotioni 90-päevane raha tagasi garantii?

InMotioni 90-päevane raha tagasi garantii on garantii kõigi tasude täielikuks tagasimaksmiseks, mille klient maksab seoses hostimisteenusega enne 90 päeva möödumist esialgse tähtaja algusest. Mõiste „täielik tagasimakse” ei tähenda aga tingimata, et see hõlmab tasutud tasusid, mis pole seotud põhimajutusteenusega ja mida ei peeta tagastatavaks. Seda mõeldakse fraasiga “seoses hostimisteenusega”. Need tagastamatud teenused on, kuid mitte ainult:

 Tasuta domeeninimed:

 •  Kui klient on registreerimise käigus registreerinud mis tahes domeeninime kampaania „Tasuta domeeninimi” all, arvatakse tagasimakse summa 11,99 dollarit aastas, millele lisandub administratiivtasu 5 dollarit. Klient peab siiski säilitama oma domeeninime omandiõiguse ja kontrolli.
 •  Pühendatud IP-aadressi ostnud klientidele makstakse tagasimakset proportsionaalse määra alusel, mis tähendab, et tagastatav summa põhineb ajavahemikul, mis on möödunud registreerimiskuupäeva ja tühistamiskuupäeva vahel ning teenusetingimustest.
 •  Muud tagastamatud tasud, näiteks SSL-teenuste ja domeeni privaatsuse eest makstud summa.

Mis peaks juhtuma, kui tühistan oma InMotioni konto pärast 90päevase perioodi möödumist?

Kui tühistamine toimub pärast 90-päevase perioodi möödumist, makstakse klientidele raha tagasi järgmistel tingimustel:

 •  Kui klient on registreerinud domeeninime promo „Vaba domeeninimi” all, saab klient domeeninimega ühekordset mahaarvamist 11,99 dollarit, kui klient on registreerinud domeeninime, võõrustamisteenusega seoses makstud tasude eest tagasimakse vastavalt hinnale..
 •  Kliendile ei tagastata tagastamatu tasu eest makstud tasusid;
 •  Kliendile ei tagastata seadistustasusid, mis 90 kalendripäeva möödumisel automaatselt ei kuulu tagastamisele.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map