InMotioni privaatne WHOIS-i juhend

Mida mõeldakse era WHOIS all?

Kogu domeeninime registreerimise käigus sisestatud kontaktteave salvestatakse automaatselt WHOIS-andmebaasi, avalikku andmebaasi, mis sisaldab kõiki konkreetse registripidaja juures registreeritud kõigi domeenide kontakt- ja registreerimisandmeid ning teavet. See teave on avalikult kättesaadav ja sellele pääsevad juurde kõik soovijad. Kuna teave tehakse üldsusele kättesaadavaks, tähendab see, et see on kaitsmata.
WHOIS-i andmebaasi salvestatud teabe kaitsmiseks on siiski võimalus. Seda WHOIS-i andmebaasi kaitseprotsessi nimetatakse privaatseks WHOIS-ks, mida nimetatakse ka domeeni privaatsuseks. Domeeni privaatsus aitab kaitsta teie isiklikku teavet, varjates seda üldsuse uudishimulike pilkude eest, mis omakorda aitab kaitsta teid rämpsposti saatjate, telemarkeerijate ja muude ebaausate isikute eest teie isiklikule teabele juurdepääsu eest..


Kas InMotion pakub privaatset WHOIS-i ja kuidas see töötab?

InMotioni pühendumusena pakkuda oma klientidele turvalist ja tervislikku hostimiskogemust osutab InMotion oma klientidele domeeni privaatsuse teenuseid. See teenus ei ole siiski selle hostimispaketi standardfunktsioon, vaid seda pakutakse pigem lisateenusena. Lisateenusena tähendab see seda, et teenust pakutakse hinnaga, mida praegu saab osta hinnaga 9,99 dollarit aastas domeeni kohta. Ehkki kulusid võib pidada pisut kalliks, kaalub kasu, mida see toob neile, kes soovivad oma isiklikku teavet kaitsta, üles kulud.

Niipea kui klient ostab domeeni privaatsuse, asendab InMotion domeeninime avaliku teabe kirjed InMotioni enda teabega. Asendatud teave sisaldab e-posti aadressi, telefoninumbrit ja füüsilist aadressi, välja arvatud organisatsiooni nime, kuna see on domeeni seaduslik omanik.
Privaatne WHOIS või domeeni privaatsus on saadaval kõikidele domeenidele, välja arvatud need, mille laiend on .us.

Kuidas saada InMotioni domeeni privaatsusteenust??

InMotioni domeeni privaatsusega kaitstud WHOIS-teabe saamine on üsna lihtne. Lihtsalt järgige järgmisi samme:

 •  Esiteks peate sisse logima oma kontohalduspaneeli või AMP-i;
 •  Niipea kui olete sisse loginud, tõstke esile “Domeenid” ja klõpsake siis “Halda domeene”;
 •  Seejärel suunatakse teid lehele, kus näete oma domeene loendis. Teie domeenide paremal küljel on link „Lisage privaatsus“, klõpsake seda, mis vastab domeenile, mida soovite privaatseks muuta.
 •  Sellel nupul klõpsamisel avatakse arvelduse leht, kus saate teha oma uue teenuse kohta tehinguid InMotioni arveldusosakonnaga. Võite kasutada olemasolevat krediitkaarditeavet, mis on salvestatud nende süsteemi, või võite lisada uue. On oluline, et nõustute nende teenusetingimustega, lugedes neid hoolikalt läbi ja kui olete pärast nende mõistmist ja kokkuleppimist klõpsanud, klõpsake nuppu Esita. Oluline on märkida, et kuigi privaatsusteenus lisati teie domeenile pärast klõpsamist valikul „Esita”, võib teiste inimeste WHOIS-teabe värskenduste nägemiseks kuluda kuni 24 tundi..

Praegused kliendid saavad meiliaadressil [email protected] või helistada 888-321-4678 või 757-416-6575 (rahvusvahelistele klientidele), samas kui uued kliendid või need, kellel pole veel InMotioni hostimiskontosid, võite pöörduda [email protected] või helistage ülaltoodud numbritele.

Kas ma saan endiselt WHOISe teavet muuta või värskendada?

Oma WHOIS-i teavet saate hõlpsalt muuta või muuta, muutes oma registreerimisandmeid. Registreerimise üksikasju saate muuta oma kontohalduspaneeli kaudu. See on see, mida peate tegema.

 •  Logige sisse oma kontohalduspaneeli (AMP);
 •  Hõljutage kursorit ülamenüü Domeenid kohal ja klõpsake siis käsku Halda domeene;
 •  Klõpsake esitatud domeenide loendis domeeni, kus soovite muudatusi teha;
 •  See viib teid lehele, kus näete linkide loendit, leiate lingi “Vaadake või muutke oma registreerimise üksikasju” ja klõpsake neil;
 •  Klõpsake järgneval ekraanil nupul „Redigeeri“, mida soovite muuta üksikasjade kõrval;
 •  Kui teave on lisatud, vaadake see hoolikalt läbi ja klõpsake siis nuppu “Esita”. Teie teavet tuleks nüüd muuta, kuid tavaliselt võtab see aega kuni 24 tundi, enne kui muudatused on WHOISis saadaval.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map