IdeaHosti ülevaade

IdeaHost on suhteliselt uus veebisaidi host, mis on kiiresti areenile jõudnud, kuna see on noortele ettevõtjatele ja ajaveebi ajakirjanikele tohutu võimalus ehitada üles tugev veebiettevõte ja kasvatada oma kaubamärki. Nad pakuvad kõiki tüüpilisi funktsioone, mida näete kogenud võõrustajatelt, ja on ka suutnud oma asjad keeruliseks muuta, pakkudes tõeliselt suurepärast teenust.


Nagu alati, peaks iga veebisaidi ülevaataja alustama küsimisega, kas see host on usaldusväärne või mitte.

IdeaHosti nooruse tõttu on keeruline anda täpset jah või ei vastust nende hostina kasutamise usaldusväärsusele, kuid praegune järeldus on, et jah, nad on usaldusväärsed. Nende kasutatav andmekeskus asub Houstonis, TX ja on sama hea kui mis tahes teine, mida te leiate. Neil on ka kahes erinevas asukohas sõltumatud varukoopiad ja iga asukoht on turvalisuse tagamiseks tugevalt valvatud.

Vaatamata usaldusväärsusele, vaatame lähemalt mõnda funktsiooni, mis muudavad IdeaHosti praegu turul pakutavatest põnevamatest veebimajutajatest:

Tüüpilised omadused

IdeaHostil on kõik tüüpilised funktsioonid, mis on kaasas peaaegu iga populaarse veebisaidi hostiga. Nende hulka kuuluvad näiteks tasuta domeen, piiramatu e-posti aadressid, lisad Google Adwordsist ja Yahoo Bingist jne. Üks asi, mis neid pakendist kohe eraldab, on aga nende turundusriistad.

Tööriistade märgistamine

Turundusriistad, mida IdeaHost pakub koos oma teenustega, on üks nende intrigeerivamaid omadusi. Nad kasutavad Google’i veebimeistri tööriistu, mis võimaldavad teil kontrollida erinevaid analüütikat ja saada aru, kuidas oma sisu SEO abil paremini levitada. See on ka suurepärane tööriist ettevõtetele, kes soovivad parandada konversioonimäärasid ja pidevalt oma tellimuste loendit koostada.

Veebisaidi koostaja lohistamine

Kuigi enamik veebisaitide hostasid pakuvad oma teenustega veebisaitide lohistamist, pakuvad väga vähesed neist sellist, mida on sama lihtne kasutada kui seda, mida IdeaHost pakub. Need võimaldavad teil valida ühe tuhande eelvalmis malli hulgast ja muuta see imeliseks isegi alustavale veebiehitajale, et luua midagi, mis on nii professionaalne kui ka visuaalselt atraktiivne.

Üks probleem teiste veebisaidi hostide juures on see, et neil pole edasijõudnutele veebimajutajatele vähe pakkuda. Kuna IdeaHost oli selles valdkonnas uus, soovisid nad pakkuda võimalust suuremaks paindlikuks, et nad saaksid rahuldada nii edasijõudnutele kui ka algajatele kasutajatele. Selleks tegid nad teie lemmik CMS-i installimise lihtsaks, olgu selleks siis Joopla, WordPress või Drupal..

E-posti funktsioonid

Ka e-posti funktsioonid on üsna tüüpilised. Neil on teie tavalised rämpsposti filtrid, viiruste kontrollimise tarkvara, automaatvastajad jne. Turundustööriistade ja veebisaidi koostaja ühendamisel võivad e-posti funktsioonid olla suurepäraseks võimaluseks meililisti loomiseks ja kasvatamiseks. E-posti turunduskampaania loomine ei tohiks olla liiga keeruline ka nende paljude funktsioonide osas.

Rakenduste kvaliteet

IdeaHosti kuulsuse väide on see, et neil on veebis parimad rakendused, mille abil saab luua kõike alates täismahus ettevõttest kuni nišipõhise foorumini. Tuginedes sellele, mida sajad kasutajad räägivad, ja kogemustele, mis meil sellega on olnud, on see kahtlemata tõsi.

Kasutuslihtsus

Lihtne ja lihtne on kaks sõna, millele on kogu selle ülevaate jooksul tugevalt puistatud. Selle põhjuseks on asjaolu, et teil on raske leida hõlpsamini kasutatavat veebisaidi hosti kui see, mida IdeaHost pakub. Kõik selle lihtsustamiseks on lihtsus ja uskumatu klienditugi muudab teie kogemused nendega veelgi nauditavamaks.

Klienditugi

Tipptasemel klienditugi on üldiselt iga veebisaidi host prioriteet. IdeaHost näib siiski olevat nimekirja tipus, niivõrd kui see on nende kasutajatele ööpäevaringselt abistatav. Nende kõnetoe meeskond on emakeelena kõnelevad Ameerika esindajad ja nende tagasihelistamisaeg on keskmiselt 2–5 minutit.

Veel üks suurem pakkumine, mida nad pakuvad, on nende tutvustusjuhendid, mis sisaldavad videoid selle kohta, kuidas saidi loomise ja kasvatamisega ise alustada. Nende õpetuste ja nende kaasaegseima veebisaidi koostaja abil pole vaeva näha, et saate paari tunni jooksul luua professionaalse ilmega veebisaidi.

Lisaks õpetustele ja tipptasemel telefonitoele pakuvad need ka e-posti toe ja otsevestluse võimalust. Reaalajas vestluse ajal räägite tavaliselt kellegagi oma probleemist viie minuti jooksul, samas kui keskmine e-posti piletiaeg on 10–12 tundi. Üldiselt on abistavamat klienditoe meeskonda keeruline leida.

Suurepärane võimalus ettevõtjatele

IdeaHost on tõenäoliselt üks parimaid hostimisplatvorme alustavatele ettevõtjatele, kes otsivad taskukohast platvormi, et oma idee teoks teha. Äsja alustavate ettevõtjate üks suuremaid väljakutseid on sõna pakkumine, mida neil pakkuda on. Tasuta turundusriistad ja Google Analytics aitavad selles küsimuses tohutult abi, kuna need muudavad isegi algaja turundaja hõlpsaks teie ettevõtte kohta sõna levitamise..

Veel üks põhjus, miks IdeaHost on suurepärane võimalus ettevõtjatele ja väikeettevõtetele, on nende e-kaubanduse funktsioonide lihtsus. Veebipoe loomine on ülilihtne ja nad kasutavad cPaneli, mis hõlbustab teie ettevõtte laiendamisega uuenduste tegemist. Nende veebipoe plussideks on ka see, et saate PayPaliga hõlpsalt integreeruda ja saate oma ostukorvi valida.

Plaanid ja hinnakujundus

IdeaHosti pakutavad hinnad on üldiselt nii head kui võimalik. Nad reklaamivad regulaarselt oma igakuiseid hinnakujundusvõimalusi 2,99 dollarit kuus, mis on absoluutselt madal veebisaidi hostil, mis pakub kõiki äripõhiseid eeliseid, mida nad teevad. Kuigi IdeaHost on üsna uus ja võib-olla müüte madala hinnaga, et oma mainet veelgi kasvatada, on väärtus, mida nende teenuste eest praegu saate, ennekuulmatu.

Siiski tuleks mõista, et igakuine hinnakujundus sõltub sellest, kui kaua te registreerute. Pärast teie konto uuendamist esialgsest hinnast 2,99 dollarit kuus liigub hind 3-aastaste lepingute korral 5,98 dollarini kuus, 2-aastaste lepingute korral 7,98 dollarini kuus ja üheaastaste lepingute korral 9,98 dollarini kuus. Nagu näete, on need hinnad endiselt väga mõistlikud.

Ehkki teid võib pisut häirida asjaolu, et prooviperiood puudub, pakuvad nad kõigile klientidele 45-päevast raha tagasi garantii. Nad väidavad, et annavad teile oma raha tagasi, olenemata põhjusest, ja me ei leidnud ühtegi kasutajat, kellel oleks varem sellega probleeme olnud.

Negatiivsed

IdeaHosti ainus tõeline jama on see, et nad on tööstuses üsna uued ning nende usaldusväärsuse ja turvalisuse kohta on veel palju tundmatuid. Siiani on need osutunud aga kõigi veebis olevate hostide parimateks väärtusteks ja muudavad ülilihtsaks teha kõike alates skaleeritava veebipoe ehitamisest ja turustamisest kuni nišiblogi loomiseni.

Kuigi nad on uued, on üks huvitavaid asju, mille kohta saate teada nende kohta, kuna nad on oma ettevõtte suhtes väga läbipaistvad. Mitte, et peaksite ootama midagi teistsugust, kuid asjaolu, et nad räägivad teile hõlpsalt, et nad on noor ja kasvav ettevõte, kes on pühendunud parendusele ja ei anna teile hunnikut kõnepruuki nende „ulatusliku kogemuse” kohta, on asi, mis on mõnevõrra lohutav kuulda.

Lõppsõna

Üldiselt on IdeaHost kiiresti ennast ühe veebisaidi parimate hostide hulka istutanud. Nende palju hõlpsasti kasutatavaid funktsioone ja võimalus mõne tunni jooksul luua professionaalse ilmega e-kaubanduse sait muudavad need ideaalseks alustavaks ettevõtjaks või blogijaks. Läbivaatatavate videote abil on kõik seadmine imelihtne ja nende pakutav klienditugi on sama hea kui mujal tööstuses.

Esitatud väärtuse jaoks on IdeaHost tark valik.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map