HTML-i teisendamine WordPressiks (samm-sammult)


HTML-i teisendamine WordPressiksTee puhta HTML-iga ehitatud saitidelt WordPressile polnud lühike. Alates kogu teksti kogemusest on veebidisain edasi liikunud väga interaktiivseks veebis olemiseks. Lisaks sellele ei pea me enam ise märgistusi kirjutama, vaid võime lasta sisuhaldussüsteemidel raskusi tõsta.


Kuid see ei tähenda, et staatilisi HTML-i veebisaite pole enam olemas. Tegelikult on HTML5, märgistuskeele viimane iteratsioon, väga võimas ja võimaldab teil luua kvaliteetseid veebisaite ilma CMS-i taga.

Kuid WordPressi kasvav turuosa näitab, et üha enam inimesi on platvormile üle minemas.

WordPressi turuosa 2019. aastal

Mõne jaoks tähendab see liikumist staatiliselt HTML-ilt WordPressile. See võib olla hirmutav ülesanne, kuid selles postituses püütakse paaril lihtsal viisil selgitada, kuidas seda teha.

Allpool näitame teile mitmeid viise, kuidas teisendada HTML-ist WordPressiks. Esiteks saate teada, millised on erinevad võimalused, samuti nende plussid ja miinused. Pärast seda näitame teile, kuidas neid kõiki samm-sammult täita.

Hakkame minema.

3 viisi staatiliselt HTML-ilt WordPressile liikumiseks

HTML-ilt WordPressile liikumiseks peate oma HTML-i kujunduse muutma WordPressi-teemaks. Teema kontrollib WordPressi veebisaidi ilmet ja tunnet, samas kui funktsionaalsust pakub CMS ise, aga ka täiendavaid pistikprogramme.

Lüliti tegemiseks on teil mitu võimalust. Milline neist teile sobib, sõltub sellistest teguritest nagu aeg ja raha, mida olete võimeline ja valmis investeerima, teie kodeerimisoskus ja isiklikud eelistused. Järgnevad on peamised võimalused.

A) Tehke HTML-i käsitsi teisendamine WordPressi teemaks

Esimene võimalus on ka kõige tehnilisem. Sellel marsruudil liikudes võtate olemasoleva koodi ja kasutate seda lähtepunktina WordPressi teemafailide loomiseks.

See pole liiga keeruline, eriti kui teil on kodeerimise kogemus. Võite selle lahti tõmmata natuke HTML-i, CSS-i ja mõne PHP-teadmisega. Suur osa sellest on kopeerimine ja kleepimine.

Negatiivne külg: kui olete lõpuks töötava WordPressi teemaga, pole sellel kõiki WordPressi pakutavaid võimalusi. Näiteks kui te seda pärast sisestust sisse ei ehita, on teie sait ilma vidinate aladeta ega võimaluseta oma menüüd WordPressi taustaprogrammist muuta.

Ehkki teie sait teeb oma tööd, ei saa te seda WordPressi kaudu täielikult hallata. Seetõttu eelistame isiklikult järgmist võimalust.

B) HTML WordPressi kaudu WordPressi lapseteema kaudu

Meie arvates on see pingutuste ja rahaliste investeeringute osas ilmselt kõige lihtsam ja mõistlikum tee. Selle asemel, et kasutada oma olemasolevat saiti hüppepunktina, kasutate selle asemel valmis WordPressi teemat. Seejärel kohandate ainult selle kujundust nii, et see sarnaneks teie vana veebisaidiga.

See võimaldab teil WordPressi täielikult ära kasutada, säilitades samal ajal vana saidi ilme. Samuti ei pea te hiljem WordPressi funktsioone lisama. Selle asemel võite tugineda olemasolevale teemale – millele WordPressi platvorm on selgesõnaliselt loodud.

C) Impordi sisu HTML-ist WordPressi, kasutades pistikprogrammi

Ilmselt, kui te ei nõua oma praeguse kujunduse kasutamist ja olete selle muutmiseks avatud, muutuvad asjad veelgi lihtsamaks. Sel juhul peate tegema ainult saidi seadistamise, teema installimise ja HTML-i sisu importimise. Nagu näete allpool, on see väga kiire ja valutu protsess.

A) HTML-i käsitsi teisendamine WordPressi teemaks

Kui teie eesmärk on alustada nullist ja luua oma WordPressi teema, mis sarnaneb teie olemasoleva HTML-i veebisaidiga, alustage siit.

Ärge muretsege, kui see kõlab hirmutavalt, näete, et see on kõike muud. Ainult mõned failid ja kaustad, aga ka mõned kopeerimine ja kleepimine on kõik, mida vaja.

1. Looge teemakaust ja põhifailid

Esimese asjana peate looma uue teemakausta. Saate seda teha oma töölaual nagu oma arvuti kataloogis. Pange see nimeks, mida soovite oma teema nimetamiseks.

Pärast seda minge koodiredaktorisse ja looge arv tekstifaile. Pange neile järgmine nimi:

 • stiil.css
 • indeks.php
 • header.php
 • külgriba.php
 • jalus.php

Ärge tehke nendega veel midagi, hoidke failid redaktoris lahti. Vajate neid varsti.

2. Kopeerige olemasolev CSS WordPressi stiililehele

Nüüd on aeg valmistada WordPressi stiilileht (failstiil.css just lõite), et oma saidi CSS sellesse kopeerida. Selleks avage fail ja kleepige järgmine:

/ *
Teema nimi: Kakskümmend kolmteist
Teema URI: http://wordpress.org/themes/twentythirteen
Autor: WordPressi meeskond
Autori URI: http://wordpress.org/
Kirjeldus: WordPressi 2013. aasta teema viib meid tagasi blogisse, kus on täielik valik postitusvorminguid, millest igaüks on ilusti oma ainulaadsel moel kuvatud. Kujunduse üksikasju on palju, alustades erksast värvilahendusest ja vastavatest päisepiltidest, kaunist tüpograafiast ja ikoonidest ning paindlikust paigutusest, mis näeb hea välja ükskõik millises seadmes, nii suurel kui väikesel.
Versioon: 1.0
Litsents: GNU General Public License v2 või uuem
Litsentsi URI: http://www.gnu.org/licenses/gpl-2.0.html
Sildid: must, pruun, oranž, punakaspruun, valge, kollane, hele, üheveeruline, kaheveeruline, parem külgriba, painduva laiusega, kohandatud päis, kohandatud menüü, toimetaja stiil, esiletõstetud pildid, mikroformaadid, järelvormingud, rtl-keele tugi, kleepuv postitus, tõlkevalmis
Teksti domeen: kaksteistteist

* /

See on niinimetatud stiililehe päis (oluline: ärge jätke kommentaari/*...*/ sildid välja!). Täitke iga osa nii:

 • Teema nimi – Siin läheb teie teema nimi. See võib olla ükskõik, mida soovite, kuid see on tavaliselt sama, mis teie teemakausta nimi.
 • Teema URI – Tavaliselt postitaksite teema kodulehe siia, kuid võite kasutada oma saidi aadressi.
 • Autor – See oled sina. Pange siia oma nimi või mis iganes soovite, et teid kutsutaks.
 • Autori URI – link teie kodulehele. See võib olla see, mida te ehitate, või mis iganes on mõtet.
 • Kirjeldus – valikuline teema kirjeldus. See kuvatakse WordPressi taustprogrammis.
 • Versioon – teie teema versioon. Kuna te ei avalda seda, pole see tegelikult oluline. Tavaliselt paneme siia 1,0.
 • Litsents, litsentsi URI, sildid – Need asjad on olulised ainult siis, kui plaanite oma teema edastada WordPressi teemakataloog. Võite need sel juhul välja jätta, me lisasime nad lihtsalt lõpule viimise huvides.

Pärast päist kopeerige ja kleepige olemasolev CSS oma staatiliselt HTML-i veebisaidilt. Seejärel salvestage fail uude teemakausta ja sulgege see. Aeg puhata.

3. Eraldage olemasolev HTML

Järgmiseks osaks peate mõistma, et WordPress kasutab oma andmebaasist teabe kogumiseks tavaliselt PHP-d. Sel põhjusel peate oma olemasoleva HTML-i tükeldama erinevateks tükkideks, et CMS saaks neid korralikult kokku panna.

Kuigi see kõlab keeruline, tähendab see ainult seda, et kopeerite ja kleepite oma HTML-dokumendi osad mitmesse PHP-faili. Selle paremaks demonstreerimiseks oleme kokku pannud lihtsa näidislehe, mida näete allpool.

html WordPressi näidislehele

Nagu näete, on tegemist tavalise HTML-malliga, mis sisaldab päist, sisuala, külgriba ja jalust. Kaasnev kood on järgmine:

Veebisaidi pealkiriVeebisaidi pealkiri

 • navigeerimise üksus nr 1
 • navigeerimise üksus nr 2
 • navigeerimise üksus nr 3

Artikli pealkiri

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam sodales urna non odio egestas tempor. Nunc vel vehicula ante. Etiam bibendum iaculis libero, eget molestie nisl pharetra in. Kui kokku leppida, siis mujal klassifitseerimata mujal.

Alamrubriik

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam sodales urna non odio egestas tempor. Nunc vel vehicula ante. Etiam bibendum iaculis libero, eget molestie nisl pharetra in. Kui kokku leppida, on mujal klassifitseerimata eu portatiivne kiirus. Curabitur posuere enim eget turpis feugiat tempor. Etiam ullamcorper lorem dapibus velit suscipit haavandid. Eeldatakse, et see hõlbustab pharetra kasutamist.

Alamrubriik

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam sodales urna non odio egestas tempor. Nunc vel vehicula ante. Etiam bibendum iaculis libero, eget molestie nisl pharetra in. Kui kokku leppida, on mujal klassifitseerimata eu portatiivne kiirus. Curabitur posuere enim eget turpis feugiat tempor. Etiam ullamcorper lorem dapibus velit suscipit haavandid. Eeldatakse, et see hõlbustab pharetra kasutamist.

Kui teie kujundus on erinev, peate võib-olla allpool toodud samme pisut kohandama. Kuid üldine protsess jääb samaks.

Esiteks avage oma praegune register.html (teie HTML-saidi põhifail). Pärast seda minge läbi oma vastloodud WordPressi failid ja kopeerige neisse järgmine teave (allpool toodud näited on minu märgistus):

header.php

Kõik alates HTML-faili algusest kuni peamise sisualani (tavaliselt tähisega

või

) läheb sellesse faili. Lisaks sellele, otse seal, kus öeldakse, kopeeri ja kleebi . See on paljude WordPressi pluginate korrektseks tööks ülioluline.
Veebisaidi pealkiri


Veebisaidi pealkiri

 • navigeerimise üksus nr 1
 • navigeerimise üksus nr 2
 • navigeerimise üksus nr 3

külgriba.php

Kõik sektsiooni kuuluv

Pärast seda on teiega tehtud register.html ja saab selle sulgeda. Salvestage kõik muud failid teemakausta ja sulgege need, v.a. header.php ja indeks.php. Nendega on teil veel natuke tööd teha.

4. „WordPressify” Header.php ja Index.php

Päise jaoks jääb üle vaid stiililehe kutse muutmine HTML-ist WordPress-vormingusse. Selleks otsige olemasolevat linki kataloogist sektsiooni. See võib välja näha umbes selline:

Asenda see järgmisega:

Lahe, nüüd saate salvestada ja sulgeda header.php. Siis pöörduge indeks.php. Praegu peaks see olema tühi. Kõigepealt kopeerige ja kleepige need koodiridad:
Need on üleskutsed teistele failidele, mis sisaldavad ülejäänud teie saiti. Võite märgata tühikut päisekutse ja külgriba vahel. Selle lisate sinna Silmus.

Viimane on WordPressi osa, kus CMS väljastab taustaprogrammis loodud sisu. On ülioluline, kui soovite, et WordPress lisaks oma lehtedele dünaamiliselt sisu, mille hiljem impordite. Selleks kleepige see siia kohe pärast :


Nüüd päästa indeks.php faili ja sulgege see. Hästi tehtud! Teie põhiteema on valmis. Nüüd saate selle oma uuele WordPressi saidile lisada.

5. Looge ekraanipilt ja laadige üles teema

Nüüd lisate teema ekraanipildi, mis koos teie stiililehe päises sisalduva teabega toimib teie veebisaidi eelvaatena WordPressi taustaprogrammis.

Selleks avage brauseris oma olemasolev sait ja tehke eelistatud meetodil ekraanipilt. Pärast seda avage oma valitud pilditöötlustarkvara ja kärpige see 880 × 660 pikslile. Salvestage see kui ekraanipilt.png ja lisage see oma teema kausta. Nüüd olete valmis oma teema üles laadima.

Uue teema oma WordPressi saidile saamiseks on teil mitu võimalust. Eeltingimus on aga see, et kõik failid asuvad teie teemakaustas.

Esimene võimalus on luua sellest ZIP-fail. Pärast seda minge oma WordPressi saidile ja seejärel saidile Välimus> Kujundused. Siin klõpsake nuppu Lisa uus ülaosas ja siis Laadige teema üles.

üles laadima teisendatud teema

Zip-faili asukohta sirvimiseks kasutage eelseisvas menüüs nuppu. Märkige see ja klõpsake nuppu Avatud, siis Installeeri nüüd. Kui see on valmis, aktiveerige teema.

Teise võimalusena saate oma serveriga ühenduse luua FTP kaudu (või minna lihtsalt kõvaketta kohalikku kataloogi) ja liikuda wp-sisu / teemad. Seejärel laadige oma (lahti pakitud) teemakaust sinna. Pärast seda aktiveerige teema samast kohast kui varem.

Tore! Teie uue saidi esiosa peaks nüüd välja nägema nagu teie vana sait. HTML-ist WordPressile üleminekuks on vaja ainult olemasoleva sisu importimine. Me käsitleme seda allpool, kui räägime olemasoleva WordPressi teema kasutamisest.

Pange aga tähele, et kuigi põhiteema töötab nüüd, saate HTML-i paremaks WordPressiga integreerimiseks teha veel mitmeid asju. See sisaldab muutes oma ajaveebi pealkirja ja kirjelduse redigeeritavaks, vidinaalade lisamine, kommentaarid ja palju muud. Võimalik, et peate lisama ka CSS-i märgistuse, kuna sisu ei kuulu teie originaalse kujunduse juurde nagu pildid.

Kuna see on palju tööd, meeldib meile isiklikult kasutada lahendust, millel on juba kogu see funktsionaalsus ja mis vajab ainult kujundusmuutust. Seda näitame teile järgmisena.

B) HTML WordPressi kaudu WordPressi lapseteema kaudu

Kui ülaltoodud tundub teie jaoks liiga intensiivne, võib järgmine meetod olla paremini hallatav. See võimaldab teil kasutada tuhandeid olemasolevaid WordPressi teemasid, säilitades samal ajal oma originaalse kujunduse.

Selleks kasutatakse nn lapseteemat. Need teemad on üles ehitatud mõne muu teema (vanem) peale, mis ei seisa üksi, vaid muudavad põhiteemat just teie vajadustele vastavaks. Piisavalt lihtne teha, kuigi see võtab natuke detektiivitööd.

1. Valige sobiv teema

Esimene samm on valida sobiv teema, mille põhjal oma kujundus rajada. Selleks aitab see leida teema, mis on lähedane teie olemasolevale kujundusele, või kasutada teemaraamistikku või käivitusteemat, mis mõlemad on loodud kohandatud teemade alusena.

Kontrolli WordPressi teemakataloog, meie vingete teemade loendit või uurige lähemalt lisatasu teemad sobiva kandidaadi leidmiseks. Pärast mõningast otsimist otsustasime, et Kakskümmend kaksteist teema oleks heaks lähtepunktiks minu HTML-ilt WordPressile siirdumisel. Tavaliselt valiksime midagi ajakohasemat, kuid see sobib hästi lihtsa kujundusega, millega töötame.

Kui olete oma valiku teinud, installige teema oma WordPressi veebisaidile nagu mis tahes teema installimiseks. Seda pole vaja aktiveerida. Nagu mainitud, pakub see teile lihtsalt alust, mille abil saate koostööd teha. Ülejäänud juhtub lapseteemas.

2. Looge uus kaust

Sarnaselt varasemale meetodile peate lapseteema jaoks looma teemakausta. Siin saate paigutada kõik talle kuuluvad failid.

Lasteteemade loomisel on tavaline, et kausta nimetatakse sama nimega, mis põhiteema pluss -laps. Kuna meie lapseteema põhineb teemal Kakskümmend kaksteist, nimetame seda kataloogiks kakskümmend kaksteist last.

Ükskõik, mille nime valite, ärge kindlasti lisage tühikuid, kuna see ei tööta nii.

3. Seadistage stiilileht

Lapse teema vajab ka stiililehte. See töötab peaaegu samamoodi nagu ülal loodud stiilileht. Sellel on aga pisut erinev päis ja see sisaldab vähem koodi.

Teise osa juurde jõuame hiljem. Praegu looge tavaline stiil.css ja asetage see teemakausta. Seejärel lisage järgmine teave:

/ *
Teema nimi: Kakskümmend viisteist last
Teema URI: http://example.com/twenty-fifteen-child/
Kirjeldus: kahekümne viieteistkümne lapse teema
Autor: John Doe
Autori URI: http://example.com
Mall: kahekümne viisteist
Versioon: 1.0.0
Litsents: GNU General Public License v2 või uuem
Litsentsi URI: http://www.gnu.org/licenses/gpl-2.0.html
Sildid: hele, tume, kaheveeruline, parem külgriba, reageeriv paigutus, juurdepääsetavus valmis
Teksti domeen: kakskümmend viisteist last
* /

Nagu näete, on see väga sarnane varem kasutatud stiililehe päisega, välja arvatud üks erand: see sisaldab Mall silt.

Sellesse jaotisse peaksite panema selle teema nime, mis hakkab toimima vanemana. Ilma selleta lapseteema ei toimi. Selle vältimiseks sisestage vanema kausta nimi. Nii et kahekümne kaheteistkümne jaoks see oleks Mall: kakskümmend kaksteist.

4. Looge funktsioonid.php ja päristage vanemstiilid

Ainult stiililehe ja kausta abil on juba võimalik lapseteema aktiveerida. Kuid see ei aitaks palju, sest praegu näeks teie sait HTML-lehena ilma igasuguse stiilita.

Selle muutmiseks peate esmalt pärima vanemate stiilid ja selleks peate funktsioonid.php. See fail on WordPressi installimise oluline osa ja võimaldab teil oma veebisaidil põhjalikke muudatusi teha.

Kuid sel juhul kasutate seda ainult vanema stiili helistamiseks. Selleks looge uus fail ja helistage sellele funktsioonid.php. Esimene asi, mille lisate juba alguses, on see:

Avava PHP-sildiga on fail teoreetiliselt valmis, kuid see ei tee veel midagi. Niisiis, lisaks peate sisestama selle:

funktsioon child_theme_enqueue_styles () {

$ parent_style = 'vanema stiilis';

wp_enqueue_style ($ parent_style, get_template_directory_uri (). '/style.css');
wp_enqueue_style ('lastestiil',
get_stylesheet_directory_uri (). '/style.css',
massiiv ($ parent_style),
wp_get_theme () -> get ('Versioon')
);
}
add_action ('wp_enqueue_scripts', 'child_theme_enqueue_styles');

See kooditükk käsib WordPressil minna mallide kataloogi (aka vanemteema) ja kasutada seal sisalduvaid stiile. See võimaldab teemat muuta ka lapseteema kaudu (sellest lähemalt hiljem).

5. Aktiveerige lapseteema

Sel hetkel on lapseteema aktiveerimiseks valmis.

Soovi korral saate sellele lisada ekraanipildi, nagu ülaltoodud juhistes. Peale selle saate selle ZIP-faili kokku panna ja WordPressi kaudu lisada Välimus> Teemad> Lisa uus> Laadi teema üles või lihtsalt kausta lisamisega wp-sisu / teemad.

Mõlemal juhul peaks teema aktiveerimisel teie sait nüüd täpselt välja nägema nagu tema vanem.

6. Reguleerige kujundust

Siit saate alguse eelnimetatud detektiivitöö. Nüüd on aeg muuta olemasoleva teema kujundust nii, et see sarnaneks teie algse HTML-saidiga.

Näiteks on üks esimesi silma paistavaid asju see, et meie WordPressi teema lisab päise kohale jaluse alla ruumi, mida meie HTML-saidil pole.

html WordPressisse lapseteema näidislehe kaudu

Selle parandamiseks võime vaadata HTML-i saiti meiega brauseri arendaja tööriistad vastutava märgistuse leidmiseks. Kui teeme seda, kohtame järgmist:

keha {
veeris: 0;
}

Seejärel teeme sama minu uue WordPressi teemaga, kus leiame järgmised stiilid:

keha .site {
veerise ülaosa: 48 pikslit;
ääreala: 3.428571429rem;
veerise põhi: 48 pikslit;
veerise põhi: 3.428571429rem;
}

Minu eesmärk on nüüd rakendada HTML-saidi stiil WordPressi teemale. Sel juhul saame selle saavutada, lisades minu lapseteemale järgmised andmed stiil.css:

keha .site {
veeris: 0 auto;
}

Pärast salvestamist on WordPressi teemal rakendatud uued stiilid:

html WordPressisse lapseteema redigeeritud näidislehe kaudu

Selle põhjuseks on asjaolu, et kõik, mis lisate lapseteemalisele stiililehele, alistavad selle vanemstiilid. Ülejäänud märgistus jääb aga puutumata, nii et saate muuta ainult asjakohaseid asju.

Lisaks, kui kasutate HTML5-malli starterina ja moodsa WordPress-teema oma vanemana, vastab palju põhimärgistusi, muutes teie elu palju lihtsamaks.

Lapseteemadega saate teha palju muud, mida saate ka õppida siin. Kui olete kujunduse kohandamise lõpetanud, on aeg oma sisu importida. Vaatame nüüd seda.

C) Impordi sisu HTML-ist WordPressi, kasutades pistikprogrammi

Lõpuks kasutab HTML-ist WordPressile ülemineku nimekirjas olemasolevat kujundust ja lihtsalt migreerige oma sisu oma HTML-saidilt sinna. See on lihtsaim viis - kõik, mida peate tegema, on teie valitud teema installimine ja aktiveerimine (eeldame, et teate, kuidas seda nüüd teha saate) ja järgige siis järgmisi samme.

Muide, kuigi see protsess pole eriti raske, on asju, mis võivad valesti minna. Sel põhjusel veenduge, et varundaksite oma WordPressi saidi enne sellega tutvumist.

1. Installige impordi plugin

Esimene asi, mida peate tegema, on pistikprogrammi installimine HTML-i import 2. Lihtsaim viis selle saavutamiseks on minna Pistikprogrammid> Lisa uus ja otsige seda nime järgi. Kui leiate selle loendist (see võib olla allosas), klõpsake nuppu Installeeri nüüd. Aktiveerige see, kui see on tehtud.

html WordPressi impordi pluginasse

2. Valmistage ette import

Mitme lehe korraga importimiseks peate need üles laadima samasse serverisse, kus on teie WordPressi install. Pistikprogramm pakub midagi sellist HTML-failid-importimiseks  kausta nime, kuid saate valida mis iganes soovite. Pidage lihtsalt meeles, et peateemale.

Nagu näete järgmises, saate ka üksikuid lehti ükshaaval importida. Mõlemal meetodil minge WordPressi ja Seadistused> HTML-i importimine. Läheme üle kõige põhilisematele sätetele. Kui vajate lisateavet või kui midagi on ebaselget, lugege jaotist ametlik kasutusjuhend.

Failid

html WordPressi failide importimiseks

Seadistage see ekraan järgmiselt:

 • Imporditav kataloog - Sisestage tee, kuhu kopeerisite oma olemasolevad failid.
 • Vana saidi URL - kasutatakse ümbersuunamiseks. Sisestage oma vana URL. Me käsitleme seda uuesti selles artiklis hiljem.
 • Vaikefail - tavaliselt vana saidi kataloogide vaikefail register.html.
 • Kaasatavad faililaiendid - failide laiendid, mida soovite importida.
 • Välistatavad kataloogid - Kui teil on vanal saidil katalooge, mida te ei soovi importida, sisestage need siia.
 • Säilitage failinimed - Kui soovite, et pistikprogramm kasutaks uue URL-na automaatselt teie failinimesid, märkige see ruut. See on loogiline, kui teie pealkirjad on väga pikad, kuna tavaliselt kasutab importija neid nälkja loomisel.

Sisu

Sisu all peate konfigureerima HTML-i sildi, mis sisaldab teie saidi sisu.

html WordPressi sisu importimiseks

Selleks tehke valik HTML-märgend tipus. Seejärel konfigureerige silt kolmel järgneval väljal. Näiteks kui teie sisu sisaldub sildis nimega

, sisestatud teave oleks div, id ja peamine.

Selle lehe muud sätted peaksid olema iseenesestmõistetavad ja võimaldama teil pilte, dokumente importida, sisemisi linke värskendada ja palju muud.

Pealkiri ja metaandmed

html WordPressi pealkirja ja metaandmete importimiseks

See osa sarnaneb varasema sisuga. Tegemist on siiski lehtede pealkirjadega. Alguses peate pistikprogrammile rääkima, kuidas pealkirjad teie HTML-i mallis märgistatakse, et see saaks neid õiges kohas importida.

Lisaks saate filtreerida üleliigseid asju, näiteks saidi pealkirja, mida WordPressi teemad vaikimisi sageli kuvavad. Kui teie pealkirjad asuvad sisus, võite ka importijale käsu need kustutada, et neid kaks korda ei kaasataks.

Oluline on see, et otsustate, kas impordite oma vana sisu, näiteks postitused või lehed. Ülejäänud on üsna iseenesestmõistetav ja võimaldab teil konfigureerida WordPressi sätteid uutele lehtedele.

Kohandatud väljad

html to WordPress impordib kohandatud väljad

Kui teil on andmeid, mida tuleb kohandatud väljadele importida, saate selle siin konfigureerida.

Kategooriad ja sildid

html WordPressi kategooriate ja siltide importimiseks

Siin saate imporditud sisule kategooriaid, silte ja vorminguid postitada. Pistikprogramm näitab teie saidil olemasolevat taksonoomiat, et seda sammu lihtsamaks muuta.

Tööriistad

html WordPressi impordi tööriistadesse

Sellel ekraanil on loetletud mitu kasulikku tööriista HTML-ist WordPressi importimiseks.

3. Alustage importimist

Kui olete lõpetanud, salvestage sätted. See võimaldab Failide importimine nuppu. Alustamiseks klõpsake sellel.

html WordPressi importimiseks

(Märkus: siia saab ka kaudu Tööriistad> Import ja siis korjamine Käivita importija all HTML variant.)

Järgmisena valige, kas importida failide kataloog või üksik fail (peate selle sirvima), seejärel klõpsake nuppu Esita. Seejärel läheb pistikprogramm tööle.

Kui see on valmis, peaks teil kogu WordPressi saidil olema olemasolev sisu ja uue teema järgi vormindatud. Või kui valisite mõne muu marsruudi, peaks teie sait välja nägema põhimõtteliselt sama, mis teie endine HTML-i veebisait. Ilusti tehtud!

Täiendavad sammud

Kui kavatsete WordPressi saidi juurutada samas kohas, kus varem oli staatiline HTML-i veebisait, on enne lõpuleviimist veel mõned asjad teha..

Esimene on kontrollida oma värskelt imporditud postituste ja lehtede URL-e, et veenduda, kas need on otsingumootori sõbralikud (st sisaldavad märksõnu, mida soovite järjestada). See on väga lihtne - minge lihtsalt lehele või postitusse ja vaadake pealkirja all olevat URL-i.

kontrollige HTML-i kaudu püsilinke WordPressi importimiseks

Selle muutmiseks klõpsake nuppu Redigeeri paremal, muutke enda valitud URL ja klõpsake nuppu Okei.

Teine asi on ümbersuunamised vanalt URL-ilt uutele. Nii ei kaota te SEO olemasolevat väärtust.

Kui olete HTML-pistikprogrammis täitnud vana saidiaadressi, loob see teile ümbersuunamiskoodi. Saate selle faili kopeerida ja kleepida.htaccess mis asub teie serveris (tavaliselt juurkataloogis).

Pääsete sellele juurde FTP kaudu, kuid võib-olla peate lubama peidetud failide kuvamise, kuna see pole vaikimisi nähtav. Seejärel muutke .htaccess ja sisesta reeglid.

Pidage meeles, et see töötab ainult siis, kui olete jätnud URL-id muutmata. Kui te ei pea ja peate seadma kohandatud ümbersuunamisi, kasutage nuppu Suunamise pistikprogramm. See on väga mugav lahendus, mis jälgib ka seda, kui keegi maandub teie saidil olematule URL-ile. Nii saate ümbersuunamisi rakendada ka nende linkide jaoks.

Kas liikusite HTML-ist WordPressi edukalt?

Ja see ongi kõik. Õppisite just, kuidas teisendada staatiline HTML-sait WordPressiks. Selle tagajärjel olete te saanud osaks ühest veebis suurimatest kogukondadest ja saanud juurdepääsu tuhandetele ressurssidele, et muuta oma sait veelgi paremaks.

Sõltuvalt sellest, millist lahendust ülal valisite, olete juba saanud mulje WordPressi toimimisest. Edaspidi on üsna lihtne hargneda ja sukelduda sügavamale WordPressi platvormiga veebisaitide loomisele. Kui vajate selles piirkonnas täiendavat abi, on sellel saidil seda palju. Saate teada, kuidas:

 • Kohandage WordPressi samm-sammult
 • Teisaldage oma sait HTTP-lt HTTPS-i
 • Lisage WordPressile kohandatud fonte
 • Kiirendage oma WordPressi veebisaiti
 • Lisage oma WordPressi saidile kontaktvorm

Peale selle soovime teile õnne värskelt vermitud WordPressi veebisaidile. Loodame, et teile meeldib WordPressiga töötamine sama palju kui meil.

Kas kolisite oma saidi HTML-ist WordPressi? Kuidas teie kogemus oli? Kas teil on näpunäiteid lisamiseks? Andke meile allpool kommentaaride osas teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map