HostCleari ülevaade

Pinnal näeb HostClear välja nagu peaaegu kõik teised seal olevad veebisaidi hostid. Nad pakuvad paljusid tavalisi funktsioone, madalaid hindu ja ööpäevaringset tuge, mida enamik teisi võõrustajaid väidab omavat. Siiski on mitmeid asju, mis eraldavad HostCleari nende konkurentsist ja muudavad need veebisaidi hostina peamiseks valikuks ja tohutuks väärtuseks.


Esimene küsimus, mida tuleb veebisaidi vastuvõtjat arvestades kaaluda, on järgmine: “Kas nad on usaldusväärsed?”

Pole usaldusväärne host, mida lihtsalt ei saa usaldada kui valikut, eriti kui kavatsete oma saidil väikest ettevõtet juhtida. Isegi väiksemad vead ja pilgud radaril võivad potentsiaalsed külastajad ja potentsiaalsed kliendid teie saidilt lahkuda ja mitte kunagi tagasi tulla. Oluliste andmete kaotamine võib teie kaubamärgile või ettevõttele korvamatut kahju tekitada.

Õnneks HostClear läbib selle testi kindlasti. Lisaks paljudele tunnistustele, mida nad on saanud klientidelt, kes on juba aastaid oma teenuseid kasutanud, saavad nad ka väita, et nad võõrustavad oma teenuseid tipptasemel andmekeskuses. Nende pakutav turvalisus ja kaitse on peaaegu iga tööstuse hostiettevõtte jaoks olemas.

Kuna nad on läbinud usaldusväärsuse testi, vaatame nende hinda ja pakutavaid paljusid funktsioone:

Põhijooned

HostCleari pakutavad funktsioonid on üsna ulatuslikud ja hõlmavad peaaegu kõike, mida algajad või tavalised veebisaidi kasutajad peavad oma veebisaidi käivitamiseks, loomiseks ja laiendamiseks. Siin on mõned neist, mida nad pakuvad:

CPaneli kasutamine

HostCleari oma veebisaidi hostiks usaldamise üks peamisi eeliseid on see, et nende kasutatav juhtpaneel on väga kasutajasõbralik. Nende kasutatav juhtpaneel cPanel on üks populaarsemaid võimalusi veebis. Selle põhjuseks on asjaolu, et see annab teile võimaluse hõlpsalt liikuda oma veebisaidi erinevates aspektides ja isegi oma saidile uusi programme installida..

Ükskõik, kas soovite üles laadida ja alla laadida oma faile või hallata oma domeene kiiresti ja hõlpsalt, on cPanelil kõik, mida vajate oma veebisaidi käitamiseks võimalikult efektiivseks.

Klienditugi

Peamine põhjus, miks HostClear on suutnud kiiresti välja arendada ühe veebisaidi hostimise suurima ja parima maine, on tingitud nende uskumatust klienditoest. Kui olete uus veebisaidi omanik, võib proovimine ja lõhkumine iseenesest olla absoluutne õudusunenägu.

Sel põhjusel pakub HostClear ööpäevaringset tuge. Kuigi paljud teised võivad väita, et nad pakuvad ööpäevaringset klienditugi, selgus kiiresti, et HostClear oli üks väheseid, kes selle lubaduse tegelikult täita suutis. Nende piletitoe keskmine reageerimisaeg on vähem kui tund, mis on selles tööstuses ennekuulmatu. Nad pakuvad kolme erinevat tüüpi tuge, sealhulgas e-post, otsevestlus ja telefon.

Nende klienditoe teine ​​külg on see, et nende telefonitoe meeskond räägib emakeelt inglise keeles. See võib olla täielik saatmine veebisaitide omanikele, keda inimesed, kes on harjunud isegi mõistma, peavad ootele. Neil on isegi läbikäidavaid videoid ja palju kasulikke artikleid nii edasijõudnutele kui ka algajatele hostkasutajatele.

Klõpsake ühe klõpsuga Installid

Vastuvõtjaga töötamine võib olla uskumatult masendav, mis raskendab uue sisu loomist või selle sisu tõhusat levitamist oma veebisaidil. HostCleari pakutavad ühe klõpsuga installimisvalikud võimaldavad teil hõlpsalt ajaveebi, CMS-i lisada või isegi oma saidil foorumi luua. Fakt, et HostClear võib olla ka veebisaitide koostaja, tähendab, et neil on klientide jaoks palju kasutajasõbralikumaid funktsioone kui enamikul hostisaitidel..

Piiramatu e-posti aadressid

Kuigi paljud veebi hostid pakuvad piiramatuid e-posti aadresse, muudab HostCleari kasutatav juhtpaneel isegi kogenematute veebisaitide omanike jaoks erakordselt lihtsaks. Üks raskusi, millega paljud veebisaidi alustavad kasutajad satuvad, on see, et nad saavad segaseks, kuhu minna ja kuidas erinevaid asju tehakse. HostClear pakub hõlpsasti juhiste järgimist ja pakub isegi koolitusvideoid, mis juhendavad teid erinevate e-posti aadresside loomiseks ja kasutamiseks vajalikest toimingutest..

Lisad

Iga veebimajutaja on hakanud lisavarustust pakkuma kui turunduse tööriista, et oma teenustele lisaväärtust anda ja konversioone suurendada. HostClear pakub aga palju lisad, mida teistel saitidel pole. Ehkki see võib muutuda, hõlmavad nende pakutavad peamised lisad Google Adwordsi eest 100 dollarit, Yahoo Bingi 100 dollarit! Reklaamikrediidid, 1 GB pilvesalvestust Just Cloudil ja palju suurepäraseid WordPressi ajaveebi tööriistu. Samuti reklaamivad nad cPaneli kasutamist ekstra lisana.

Üldiselt on nende pakutavad lisad natuke rohkem kui enamik teisi saite.

Saidi ehitaja

Üks lahedamaid funktsioone, mis HostClearil on oma arsenalis, on nende saidi ehitaja. Isegi kui olete veebisaitide loomisega täiesti uus või teete koostööd veebisaidi hostiga, peaks nende saidi loomise tööriistade kasutamine olema imelihtne. Oma veebisaidi loomise hõlpsaks tegemise kõrval pakub saidiehitaja ka täiendavaid turundustööriistu, mis aitavad teil oma sisu sihtturule suunata.

Negatiivsed

Kui HostClear on negatiivne, siis näib, et nende veebisaidi koostaja kasutamisel näevad nende üldised funktsioonid ja paigutus veebisaidi algajale kasutajale rohkem kui algaja veebisaidi kasutajale kui kellelegi, kes on selles protsessis edasijõudnutele. Funktsioone on tavakasutajale või alustavale kasutajale enam kui piisav, kuid kogenud kasutajad, kes otsivad midagi rohkete võimaluste ja intensiivsemate funktsioonidega, võiksid otsida mujalt.

Kui otsite lõpuks mujalt, tuleb siiski rõhutada, et maksate suure tõenäosusega palju kõrgemat hinda. Eeldage, et maksate vähemalt kahe- või kolmekordse summa, mida HostClear pakub täiustatud, kuid võrreldava teenuse eest.

Veel üks kerge negatiivne HostCleari kohta on see, et neil pole kasutajate jaoks erinevaid plaane. Paljudel saitidel on kasutajate erinevatele vajadustele pühendatud hostikavad, samas kui HostClear pakub ainult ühte paketti. Ainus reaalne võimalus selles plaanis on valida cPaneli ja nende veebisaidi koostaja vahel. Samuti tuleb märkida, et kui olete valinud kas cPaneli või veebisaidi koostaja, ei saa te teisele üle minna.

Plaanid ja hinnakujundus

HostCleari hind on väga sarnane sellega, mida leiate enamikust hostimissaitidelt. Ehkki nende peamine hind on umbes 6 dollarit kuus, pakuvad nad tavalist allahindlust tavalisest hinnast kuni 50%..

HostCleari pakutav väärtus on kindlasti suurem kui 80% seal pakutavatest hostidest. Nende pakutavad suurepärased ja hõlpsasti kasutatavad funktsioonid ning pühendumus teile 24-tunnise klienditoe olemasolu korral muudavad teie teenuse eest makstava vähese raha varastatud.

Lõppsõna

Üldiselt on HostCleari pakutav väärtus lihtsalt ületamatu. Negatiividest on nende teenuses rääkimisel väga vähe ja nende funktsioonide loetelu näib olevat lõputu. Päeva lõpuks eraldab neid konkurentidest tõesti nii edasijõudnutele kui ka algajatele veebimajutajatele mõeldud võimalus..

Kui otsite suurt väärtust veebimajutajat, on raske minna vastuollu sellega, mida HostClear pakub. Kindlasti oleks teie huvides neile pilt anda, kas soovite üle minna oma praeguselt hostilt või luua uus sait, kuna nad pakuvad klientidele isegi raha tagasi garantii.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map