GoDaddy ülevaade

Niisiis, mõtlete praegu GoDaddyle kui oma veebimajutusteenuse pakkuja valikule.


Võib-olla loodate isegi, et GoDaddy teenust kasutades on teil sama õnnelik kui Walteril GoDaddy Superbowl 2013 Commercialil, kus ta suudles Bar Rafaeli hahaha…

Vähemalt ülejäänud GoDaddy funktsioonidega võivad teil olla väga realistlikud ja positiivsed ootused – lihtsalt mitte seda üks.

Lõppkokkuvõttes on GoDaddy teenus, mille eesmärk on pakkuda oma klientidele atraktiivset mitmete võimalustega veebimajutust. See on eriti tõhus algajatele või kogenud veebisaidi professionaalidele.

Veendumaks, et teete oma veebimajutusvajaduste osas õige otsuse, on allpool ülevaade GoDaddyst ja sellest, mida võite selle teenuse kasutamisel oodata.

GoDaddy ja veebimajutus – tööstuse mängija

GoDaddy on olnud silmapaistev mängija veebimajutusteenuste valdkonnas. Aastate jooksul on see tänu pidevale klienditeenindusele ja laialdasele domeeninimede registripidajale suutnud koguda üle 13 miljoni kliendi. Need, kes liituvad GoDaddyga, võivad oodata palju funktsioone, kuid ennekõike on kõige kvaliteetsem õiglase hinnaga veebimajutus..

Kuidas GoDaddy veebimajutus töötab?

Veebimajutusteenuse ühilduvuse tuvastamiseks teie veebisaidiga on oluline mõista, kuidas konkreetne teenus töötab. Kui olete GoDaddy abil hostikava ostnud, salvestatakse teie veebisait nende teenindajale ainulaadsesse DNS-i. DNS-server võimaldab kogu maailmas inimestel teie veebisaidile juurde pääseda ja seda vaadata. Pärast eeltingimuste lahendamist võite kaaluda ka kasutatava veebimajutuse paketi tüüpi. GoDaddy pakutavad paketid on detailsemalt saadaval allpool.

Pidage meeles, et need, kes on huvitatud veebimajutuse ostmisest GoDaddy kaudu, peavad kasutama kas Linuxi või Windowsi hostimist. Mõlemad süsteemid on head, lihtsalt teie tehtud valik sõltub teie veebisaidi eesmärgist. Kokkuvõttes on GoDaddy üks peamisi omadusi see, et see pakub teile kogu protsessi vältel püsivaid kvaliteetseid teenuseid ja klienditugi. Probleemi ilmnemisel võite pöörduda nende klienditoe töötajate poole ja saada küsimustele peaaegu kohe vastuse.

Armatuurlaua valikud

Veebimajutusteenuse kasutamine pole alati lihtne. Mõnel teenusel on segane juhtpaneel ja armatuurlaud, mis muudab kogu teie kogemuse vajalikuks palju pettumust valmistavaks. Õnneks püüab GoDaddy tuua teile juhtpaneeli osas eriti funktsionaalseid funktsioone.

GoDaddy kasutab cPaneli versiooni 11.40.1, mida on väga lihtne kasutada.

Kõik põhineb visuaalsel taustal, nii et lihtsalt paneeli vaadates saate leida täpselt selle, mida otsite. Lisaks on paneel saadaval kõigile kasutajatele, olenemata nende plaanist.

Oluline on siiski mainida, et kuigi kõigil on juhtpaneel neile kättesaadav, pole kõigil plaanidel kõiki lisafunktsioone, mis on juhtpaneelil teistele kättesaadavad. Näiteks on majandusplaanil palju vähem funktsioone kui lisatasu plaanil.

Ainus puudus juhtpaneeli osas on see, et muudatuste tegemisel võib võtta veidi aega, kuni teie juhtpaneeli funktsioonid ilmuvad. Tavaliselt on standardne ajavahemik 24 tundi.

Turvaline süsteem

GoDaddy on üks turvalisuse osas kõige kõrgemalt hinnatud ettevõtteid. Samuti ei avalda GoDaddy erinevalt teistest veebimajutusserveritest majandusplaani põhilistest turvafunktsioonidest ainult seetõttu, et see on kõige põhitasemel.

Need, kes on osa majanduskavast, võivad oodata e-posti kontode rämpsposti tuvastamist ja kesta tuvastamist. Nende funktsioonide ja teistega, kui teil on premium-konto, funktsioonide abil võite olla kindel, et teie veebisait on turvalisel ja hallataval hostil.

Väga WordPress sõbralik

Nendel päevadel pöörduvad miljonid inimesed WordPressi poole oma veebisaidi arendamiseks. GoDaddy tunneb selle ära ja proovib teie jaoks üleminekut hõlpsamaks teha, kui teil on WordPressi konto.

Need, kellel on WordPressi kontod, leiavad, et GoDaddy pakub programmi automaatset installimist. Programmi installimisel leiate ka, et kõik vajalikud turvafunktsioonid on taktitundelised.

Seetõttu tähendab see päeva lõpuks teie jaoks vähem tööd ja lihtsamat aega WordPressi saidi seadistamiseks GoDaddy veebimajutusserveri kaudu.

Äärmiselt harv seisakuaeg

Seisakuid valmistab enamike veebisaitide omanikele tõsine mure, eriti kui valida veebimajutusteenuseid, mis neile ei ole tuttavad.

GoDaddy puhul ei pea te muretsema seisaku pärast, kuna selle veebimajutusteenuse korral on teie veebisait võrgus 99,9% ajast, nende garanteeritud.

Üheprotsendiline erinevus tuleneb äpardustest ja muudest ettenägematutest probleemidest, mis võivad tekkida. Kuid üldiselt on GoDaddy kõige paremate teenustega üleval.

Hinnakujunduskava

On aeg rääkida hinnakujundusest, kuid teile meeldib see, mida loete – nii et jätkake.

Majanduskava (4,99 dollarit kuus)

Majanduskava on ideaalne isikutele, kes alles alustavad oma veebisaidi käivitamise osas. Säästmiskava abil saate ehitada 1 veebisaidi ja saada 100 GB salvestusruumi, piiramatut ribalaiust, 100 e-posti aadressi, tasuta domeeni koos aastaplaaniga ning võimaluse registreeruda saidi varundamiseks ja taastamiseks, mis on tasuline võimalus.

Deluxe-kava (5,99 dollarit kuus)

Deluxe-kavaga on teil teile saadaval piiramatu arv veebisaite, salvestusruumi, ribalaiust ja 500 e-posti aadressi. Selle paketiga kaasneb ka aastakava ostmisel tasuta domeen. Lõpuks on olemas ka saidi varundamine ja taastamine, kui valite tasulise valiku.

Ülim plaan (7,99 dollarit kuus)

Lõpuks on ülim plaan äärmiselt ulatuslik. Selle plaani abil on teil piiramatu veebisait, salvestusruum, ribalaius, 1000 e-posti aadressi, tasuta domeen koos aastaplaaniga, saidi varundamine ja taastamine tasulise võimalusena, 2X töötlemine ja toide Linuxi ja cPaneliga, Premium DNS, 1-aastane SSL ja sertifikaat kliendi andmete turvamiseks ja otsingu paremusjärjestuse suurendamiseks.

Teie valitud plaan sõltub teie vajadustest. Lõppplaane kasutatakse laiemalt ärilistel eesmärkidel ja üksikisikutel, kes vaatavad veebisaidi kujundamise ja haldamise ettevõtluslikku poolt.

Kokkuvõte

Üldiselt on GoDaddy suurepärane võimalus nii alustavatele kui ka veebisaidi arendamise alal väga kogenud inimestele. Kui asi puudutab seda, pakub GoDaddy klientidele peamist veebimajutuse kogemust, kus on vähe teemasid, ja vajaduse korral järjepidevat klienditugi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map