FatCow poodide tööriistad

FatCow suudab teenindada nii üksikute veebisaitide, ajaveebide kui ka väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks vajalikke teenuseid. See pakub väga mõistlikku veebimajutuskava, mis suudab veebisaiti rahuldavalt käitada. FatCow sisaldab ka rakendusi, mis aitavad veebiblogi õigesti seadistada või seda täiustada. See hõlmab ka e-kaubanduse tööriistu või rakendusi, mida ettevõtted saavad kindlasti ära kasutada.


FatCow saab pakkuda kogu tarkvara, mida nende ärikliendid vajavad oma veebipoodide ehitamiseks. See tarkvara võib sisaldada veebikatalooge, ostukorve, pühendunud projektijuhte ja ka SSL-makseportaali, kuhu olid integreeritud PayPali ja krediitkaardimaksevõimalused. See hostimisteenuse pakkuja tagab ka, et veebipoe loomine toimub kiiresti ja hõlpsalt, nii et klientidel oleks e-poe pood peatselt veebis töötav..

Millised on e-kaubanduse tööriistad, mida saate FatCow-st ära kasutada?

Kui otsustasite saada FatCowi teenuse ja abi oma veebipoe ülespanemiseks, siis ei saa te mitte ainult spetsiifilise e-kaubanduse tööriista, vaid ka mitmeid neist, mis aitavad teie veebisaidi külastajatel hõlpsalt ja probleemivabalt veebikauplemist kogeda, see tähendab ka lisatud müük ja tulu teile. Allpool on loetletud mõned veebipoodide veebisaitide hädavajalikud tööriistad.

 Ostukorv

See tööriist aitab kliendil raskusteta valida vajaliku toote. See muudab ka väljamakseprotsessi efektiivsemaks, selgemaks ja turvalisemaks. Ostukorv tagab ka selle, et klient on valinud ja tellinud õige toote, ning tagab, et saatmisdetailid on õigesti seadistatud. See tööriist pole kasulik mitte ainult klientidele, vaid ka teile kui müüjale. See võimaldab teil jälgida oma laoseisu või veebipoe laoseisu. Seega saate hõlpsalt tuvastada, milliseid tooteid müüakse nagu kooke ja milliseid tooteid on vaja täiendada.

 Krediitkaardimakse

See funktsioon võimaldab krediitkaardiga veebis makseid teha. See makseviis on mugavam kui see, kui lasta kliendil maksta rahaülekande või pangahoiuste kaudu.

 Paypali integreerimine

Paypal on üks veebis laialt levinud makseviise. Kuna paljudel inimestel on Paypalis kontosid, on teie Interneti-ettevõttel otstarbekas see maksevõimalus kasutada. Selle põhjuseks on asjaolu, et see võib meelitada kliente või potentsiaalseid ostjaid kogu maailmas, eriti neid, kes eelistavad oma veebiostudega arveldada Paypali krediidi abil.

 Jagatud SSL

See funktsioon võimaldab teil kasutada oma veebiettevõttes või poes SSL-i märki. SSL-märk on märk, et kogu teie veebilehele edastatud teave on turvatud. See annab teie klientidele kindluse, et nende krediitkaart ja isiklik teave on rangelt piiratud ja kaitstud kuritarvitavate inimeste eest.

Kui palju peate FatCowi e-kaubanduse tööriistade jaoks kulutama?

FatCow hostimisteenuse kasutajaks registreerumisel saate e-kaubanduse tööriistu ilma lisatasuta. Peate lihtsalt maksma valitud hostimisplaani eest. See tähendab, et kui valite kuu jaoks hinnaga 7,49 dollarit maksva paketi, saate juurdepääsu olulistele e-kaubanduse tööriistadele, nagu ostukorv ja krediitkaardimakse. Teisest küljest, kui soovite saada mitmeid kohandamisvõimalusi, saate täiendada põhipaketti, näiteks Shopping Cartto ShopSite, mis sobib väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Millised on ShopSite’i ostukorvipaketid, mida FatCow pakub?

ShopSite on tavaline Gateway Interface (CGI-põhine) ostukorv, mis võimaldab teil oma ostukorvi muuta. FatCow pakub kolme ShopSite’i paketti ja igaüks neist teenindab erinevat äritüüpi.

 ShopSite Starter

Ideaalne väikeettevõtetele, kuna see ostukorv võimaldab 15 toodet, 5 lehekülge ostukauplust, kasutada kahe valuutaga, edastada pärast edukat makset maksekviitung ja see võimaldab teil pääseda juurde ka erinevatele veovahenditele.

 ShopSite Manager

See ostukorv võimaldab keskmise suurusega ettevõtetel kuvada teie e-poes piiramatul arvul lehti. See sisaldab Google Analyticsit, mis võimaldab teil jälgida oma saidi külastaja statistikat. Samuti annab see teile võimaluse teha mitmesuguseid kohandamisi oma toodete kataloogimiseks, veebipoe haldamiseks mobiilseadme abil ja lasta teie kliendil ostude eest tasuda oma mobiiltelefoni kaudu. Sellele teenusele ülemineku korral tuleb kvartali eest maksta 79,95 dollarit.

 ShopSite Pro

See ostukorv on soovitatav suurtele jaemüüjatele, kes müüvad mitmesuguseid tooteid. See hõlmab teie veebipoes Facebookiga sarnast suhtlusvõrgustiku lehte, mis võib meelitada rohkem külastajaid. Oma poe reklaamina saate oma klientidele pakkuda ka tasuta kuponge või kinkekaarte.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map