FatCow 3,15 dollarit – eriline kupongi link

UPDATE: FatCow pakub praegu oma kõige populaarsemat hostimiskava kõigi aegade kõige soodsama hinnaga 3,15 dollarit kuus. Lukustage oma säästud kohe, kuni müük kestab!


Piiratud eelarvega sisseoste tehes küsiks tavaliselt soodushinnaga esemeid või prooviksite neid ise otsida. Noh, see on inimese põhiinstinkt, et kui pääsete täishinda maksmata, siis kindlasti proovite seda teha ja peate seda üsna heaks tehinguks.

Kuna tänapäeval tõusevad põhikaupade hinnad alates toidust kuni igakuiste vee- ja elektriarveteni, pole ime, miks paljud eelistavad minna soodushinnaga kaupadele. Kuid teisest küljest pole hind alati kõik. Toode võib olla madala hinnaga, kuid halva kvaliteediga, nii et see pole ikkagi eriti hea tehing.

Targa tarbijana peate alati arvestama toote või teenuse kvaliteediga, sõltumata hinnast, ükskõik kui palju soovite säästa. Kuid mitte FatCow puhul, mis on alates 1998. aastast populaarselt usaldusväärne hostiettevõte. See pakub spetsiaalseid allahindlusi, kahjustamata selle teenuse kvaliteeti.

Avastage rohkem FatCow kohta

Aastate jooksul on FatCow pidevalt teenindanud väikeseid ja keskmise suurusega ettevõtteid oma lakkamatute jagatud hostimisteenustega. Et tänada paljusid rahulolevaid kliente nende jätkuva patrooni eest, pakub FatCow oma spetsiaalse kupongi kaudu 3,15 dollarit suuri allahindlusi, säilitades samal ajal parima kvaliteediga teenused. See annab tulevastele kontoomanikele 65% soodustuse alghinnast ainult piiratud aja jooksul. See on kindel viis, kuidas nad saavad täpse hinna maksmata mõista ja aimu, kui suurepärane FatCow on. Kui te pole perioodi lõpus rahul ja rahul FatCowi pakutavate teenustega, mis on ebatõenäoline, siis võite tellimuse lõpetada. Sel moel olete tarbijana alati win-win olukorras.

Mis on jagatud hostimine??

Selleks, et saaksime täielikult aru FatCow toimimisest, on oluline õppida või vähemalt saada aimu, mis on jagatud hostimine, kuna see on tavaliselt FatCow pakutav hostimise tüüp. Jagatud hostimine on tasuline tüüp, kus on tõenäoline, et paljud kasutajad peavad jagama ühise serveri ressursse ja järelikult jagama ühte ühist IP-aadressi. Jagatud hostimise funktsioonid on järgmised:

Kuna paljud kasutajad peavad jagama serveri ressursse, võib ribalaius ja kettaruum olla piiratud. Igal kasutajal on õigus märkimisväärsele hulgale nendele ressurssidele, kuid kui tema sait hakkab vastu võtma palju liiklust, tarbides suurt osa ressurssidest ja mõjutades sellest tulenevalt teisi kasutajaid, võib juhtuda, et pakkuja võtab temalt vastava arve. liigne kasutamine või soovitatakse üle minna kõrgemale astmele.

 • Ideaalne väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele
 • Võrreldes spetsiaalse tüübiga säästlikum, kuna teatud paketi maksumus jaguneb ka kasutajate vahel.
 • Sõltuvalt hostingu pakkujast lasevad mõned teil ühel kontol olla mitu domeeni, teised mitte.

Kuidas on FatCow jagatud hostingu pakkujana??

Alates selle kasutuselevõtust 1998. aastal kuni tänapäevani on FatCow saavutanud maineka positsiooni maailma ühe parima virtuaalserveri pakkuja seas. Paljud väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete omanikud leiavad FatCowis soodustust selle taskukohase hinnaga kvaliteetse teenuse tõttu. Siin on mõned põhjused, miks paljud saavad FatCowi fännideks:

 • Jagatud hostimispakette toetatakse märkimisväärse hulga kettaruumi ja ribalaiusega, mis on vajalik teie saidi täielikuks funktsioneerimiseks ja sujuvaks töötamiseks.
 • FatCow võimaldab oma täielikult varustatud serveritega luua e-posti kontosid nii paljudele kui soovite.
 • Samuti pakub see tasuta saidiehitaja tööriistu, mis võimaldavad teil luua suurepäraseid veebisaite ja panna teid valima, kuidas soovite oma saiti välja näha koos paljude muude mallide ja teemade integreerimisega. Ühesõnaga, saate oma veebisaiti kohandada vastavalt oma kaubamärgile, et anda sellele ainulaadne välimus ja tunne.
 • E-poe poodide ehitajad on teile kättesaadavad, et saaksite oma saidile tooteid ja teenuseid lisada, et neid müüa.
 • FatCow säilitab oma kasutajasõbraliku liidese, mis on osutunud väga hõlpsaks kasutamiseks ja haldamiseks.
 • Selle raha tagasi garantii on hea 30 päeva jooksul pärast tellimist.
 • Fatcow tugirühm on saadaval ööpäevaringselt telefoni, vestluse ja e-posti teel, et pakkuda teile oma hostimiskogemusega seotud küsimusi ja muresid.
 • Iga FatCowi kontoga on kaasas tasuta turunduskrediite, mille eesmärk on aidata teie saidil looduslike otsingutulemite lehtedel kõrgel kohal olla.
 • Samuti pakub see iga päev serveri varukoopiaid, mis võimaldavad teil kaotatud faile taastada.
 • Mugav makseviis tänu selle integreerimisele PayPaliga.
 • Ennekõike pakub FatCow taskukohaste hindadega kvaliteetseid virtuaalserveriteenuseid.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map