Bluehostiga registreerumine ja WordPressi installimine

Täielik avalikustamine: WebsiteSetup teenib komisjonitasu, kui ostate Bluehostit selles juhendis toodud viidete kaudu. Nii hoiame oma veebisaiti ajakohasena ja parandame õpetusi. Tänan toetuse eest!1. samm: minge saidile Bluehost.com

Bluehostiga registreerumiseks minge lihtsalt saidile Bluehost.com

See on see, millega teid tervitatakse, kui pääsete nende kodulehele.

sinise majutuse sihtleht

Kui teile meeldib see, mida näete, klõpsake lihtsalt nuppu „Alusta kohe”, et saaksite minna järgmisele sammule, mis on 2. samm:

2. samm: valige hostimisplaan

Hostimisplaani valimisel pidage alati silmas oma eesmärki.

Kas ehitate hobina väikest isiklikku veebisaiti? Keskmine või suurettevõtete veebisait teie ettevõtte jaoks? Ükskõik, mis teie eesmärk on, vali kindlasti hostimiskava, mis pakub just seda, mida vajad.

Selle juhendi jaoks valime jagatud hostimiskava „Basic”. Põhiplaan on hea valik, kui alles alustate ja teil pole veel oma veebisaidile liikluse tulva. Praegu ei pea te raskelt teenitud raha raiskama muude plaanide jaoks – saate alati hiljem uuemale versioonile üle minna.

Kui olete huvitatud jagatud hostimisest (nt jagatud serveri hostimine), on see veebisaidi kõige levinum ja taskukohasem vorm. Seda tüüpi veebisaidi hostimise kaudu jagavad kasutajad turvalise serveri või serverirühma ressursse, et oma veebisaite üles ehitada.

Liitudes ühega Bluehost jagatud hostimisplaanidest, ei pea me muretsema serverihalduse ja platvormipaikade pärast.

Tegelikult:

Vaadake Bluehost’i veebimajutuse funktsioone, kui soovite nende pakutavat põhjalikumalt uurida.

BHhostingplaanid
Alustage põhiplaanist. Võite vajaduse korral alati hiljem uuemale versioonile üle minna.

3. samm: turvaline domeeninimi

Pärast oma plaani valimist tuleb järgmine samm esitada oma domeeninimi.

BHdomeen
Kui te pole veel domeeni nime osas kindel, saate selle toimingu praegu vahele jätta.

Vastupidiselt levinud arvamusele:

Teie domeeninimi ei pea lõppema tähega .com. Oma domeeninime jaoks saate kasutada „.org”, „.net”, „.us”, „.biz” või „.info”. See on eriti kasulik, kui teie esimene valik pole saadaval. Sisestage lihtsalt oma domeen ja klõpsake siis nuppu „Järgmine“.

Kui te pole domeeninime sisestamiseks valmis, saate neid samme alati teha kuidas domeeninime määrata kui valisite selle hiljem teha.

Kui teil on juba domeeninimi, sisestage see lihtsalt vormile „Kasutage oma domeeni” ja klõpsake „järgmine”.

4. samm: sisestage oma andmed

Järgmine samm on lihtsalt vajaliku teabe täitmine. Peate esitama oma eesnime, perekonnanime, riigi, tänava aadressi, linna, postiindeksi, telefoninumbri ja e-posti aadressi.

Pange tähele, et kviitung saadetakse teie sisestatud e-posti aadressile.

Ettevõtte nime lisamine on vabatahtlik.

BHisiklik teave
Päris tavaline kraam.

5. samm: kontrollige oma paketi teavet ja viige registreerimine lõpule

Järgmine samm on kerimine allapoole ja paketi teabe kontrollimine. Vaadake kindlasti üle vaikimisi lisatud lisandmoodulid. Ärge unustage kontrollida ainult neid, mida vajate.

BH-paketi teave
Valige plaan ja otsustage, milliseid valikulisi lisandmoodeleid vajate (kõik allpool kirjeldatud valikud).

Võite kaaluda järgmist:

Domeeni privaatsuse kaitse: See teenus maksab 0,99 dollarit kuus (aastaarve tuleb 11,88 dollarit aastas). See aitab teil hoida oma isiklikku teavet (nt teie nimi ja aadress) privaatsena. Hankige see ainult siis, kui peate oma veebisaidi ja domeeni teabe anonüümseks tegema.
Saidi lukustuse turvalisus: See teenus maksab 1,99 dollarit kuus (arveldatakse aastas 23,88 dollarit aastas). See lisandmoodul kontrollib teie e-posti aadressi, füüsilist aadressi ja telefoninumbrit. See funktsioon võib aidata klientidele teie usaldusväärsust tõestada, kui kavatsete oma saidil toodet või teenust müüa.
CodeGuard Basic: See teenus maksab 2,99 dollarit kuus (arveldatakse majutustähtaja lõpuni). See annab teie veebisaidile täiendava turvalisuse, kui lasete oma saidil regulaarselt varundada. See muudab teie saidi varasema salvestamise taastamise lihtsaks, kui midagi juhtub või kui teete vea
Bluehost SEO tööriistade algus: See funktsioon maksab lisatasu 1,99 dollarit kuus (arveldatakse aastas 23,88 dollarit aastas). Bluehost väidab, et see tööriist aitab teil saada otsingumootorite paremusjärjestust.
1 Office 365 postkast: See lisandmoodul on saadaval esimese 30 päeva jooksul tasuta. See on turvaline ja usaldusväärne e-posti platvorm, mida pakub Microsoft.

BH makse
Kui soovite kasutada PayPali, klõpsake lingil „Veel maksevõimalusi” ja näete valikut PayPal.
BH peentrükk
Enne lõpliku otsuse tegemist lugege ilusal trükisel korralikult läbi

Pange tähele, et igas kavas näidatud summa eest tasutakse igal aastal. Võite olla üllatunud, kui leiate, et Bluehost on näidatud kuuhinna asemel maha võtnud ühekordse summa.

Peaksime mainima, et Bluehost on 30-päevane raha tagasi garantii, nii et saate selle aja jooksul alati loobuda.

Kuid:

See ei laiene domeenile. Kui saate domeeni Bluehostilt ja tühistate selle esimese 30 päeva jooksul, arvavad nad maha vajaliku summa iga-aastase domeenitasu jaoks. Nii et pidage seda meeles juhuks, kui teil on kunagi vaja oma raha tagasi saada.

Kui olete selle sammu lõpetanud, tervitatakse teid selle kinnitusega.

BH edu
Olete edukalt registreerunud ettevõttesse Bluehost.

MÄRKUS. Ärge unustage luua oma Bluehost konto jaoks uus parool.

Samuti võite märgata, et Bluehost loob pärast registreerimist teile saidi. Selle saidi kustutamiseks minge jaotisse „Halda saiti”, klõpsake siis nuppu „Seaded”, kerige lehe lõpuni ja seejärel Kustutage sait.

6. samm: WordPressi installimine koos Bluehost’i ühe klõpsuga installimisega

Kui olete Bluehostis registreerumise lõpetanud, peate installima järgmise teenuse WordPress ja alustama oma saidi seadistamist. Bluehost võimaldab teil WordPressi hõlpsalt ja kiiresti installida.

1. Alustamiseks logige lihtsalt sisse oma Bluehost kontole ja klõpsake “My Sites”, siis klõpsake “Create Site”..

BH luua veebisait

2. Andke oma uuele WordPress-saidile nimi ja sildiliin.

BH saidi teave

3. Järgmisena valige domeen, mida soovite sellel KUULUVUSE VEEBILT kasutada, ja tühjendage nende pistikprogrammide ruumid, mida te ei vaja. Ärge unustage oma WordPressi veebisaidi URL-i, kasutajanime ja parooli teadmiseks võtta.

BH saidi seadistamine

BH wordpressi edu

4. Nüüd on aeg valida teema. Saate valida installitud teemade või mõne tasuta WordPressi teema vahel.

BH teemad

5. Sealt edasi on järgmine samm kõik teie otsustada.

Kas soovite luua kontaktide lehe, mis aitab inimestel teiega jõuda? Võib-olla soovite oma veebisaidile sisu lisada? Võib-olla soovite lisada pilte või rohkem lehti?

Bluehost võimaldab teil kõiki neid asju hõlpsalt teha, hõljutades lihtsalt iga võimaluse kohal hiirekursorit ja klõpsates nuppu „Let’s Go“.

BH järgmised sammud

Palju õnne! Teie WordPressi sait on nüüd üles töötatud!

Küsimused, probleemid, kommentaarid? Jäta kommentaar.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map