BlueHosti raha tagasi garantii (üksikasjad)

Paljud veebimajutusettevõtted pakuvad raha tagasi garantii, kuid kui proovite oma raha tagasi saada, kulutavad nad teile jubedat klienditeenindust ja lõpmatut ringi, reageerides aeglaselt teie tugipäringutele ja telefonikõnedele.


Sa väärid palju paremat! Lõppude lõpuks olete makseasutaja ja usaldate neid nende vastutasuks kvaliteetse hostimiskogemuse eest, mida nad lubavad.

Seetõttu uurin, testin ja vaatan endiselt selle saidi WebHostingPlanGuide hostimisettevõtteid.

Õnneks on palju ettevõtteid, kes tõesti täidavad oma raha tagasi garantii ja tagastavad teie raha õigeaegselt, kui te pole nende teenindusega rahul. BlueHost on üks neist.

BlueHosti abil saate oma konto toetuse tagasimaksmiseks igal ajal tühistada. Kui see on möödunud esimese 30 päeva jooksul, maksavad nad proportsionaalse tagasimakse nende kuude eest, mida te ei kasutanud.

Kui teil pole veel BlueHosti kontot, minge saidile www.BlueHost.com ja klõpsake nuppu „Alusta kohe”. Kui kasutate seda linki, saate madalaima hinna ja ka TASUTA domeeni.

Kui te pole veel hostit valinud, võiksite proovida võrrelda ka meie parimaid valikuid või proovida majutusteemalist viktoriini, et saada isikupärastatud soovitusi hostimise kohta.

Kuidas töötab BlueHosti garantii??

Nagu varem mainitud, on BlueHosti peamine prioriteet klientide rahulolu ja nad on kindlad, et olete nende teenustega rahul. Kuid kui proovite nende teenuseid ja leiate, et need ei vasta teie vajadustele piisavalt, saate oma konto igal ajal tühistada, et saada tagasimakse, võttes arvesse järgmist:

 • Kui tühistate oma BlueHosti konto 30 päeva jooksul, saate täieliku tagasimakse.
 • Kui loobute 30 päeva pärast, saate ülejäänud hostimistähtaja eest proportsionaalse tagasimakse.
 • Domeenitasu ei tagastata, kui registreerute BlueHostis ja registreerite domeeni. Sellega kaetakse BlueHosti kulud ja tagatakse, et te ei kaota oma domeeninime. Pärast nõutavat lukustusperioodi saate oma domeeni vabalt üle kanda või võite vastavalt oma eelistustele suunata see lihtsalt mujale.
 • BlueHosti raha tagasi garantii kehtib kõigi nende hostimiskavade suhtes, kuid see ei kehti enamiku lisaseadmete, näiteks domeenide korral.

Raha tagasi garantii on üks olulisemaid tegureid, mida peate veebimajutusteenuse pakkuja valimisel arvestama. See on tohutu eelis neile, kes pole endiselt veebihosti suhtes kindlad ja soovivad kõigepealt veekogusid proovile panna. Raha tagasi saamise garantiiga veebimajutusettevõtteid eelistavad kliendid sageli, kuna see annab neile kindluse, et nende raha ei lähe täielikult raisku.

Piirangud / reeglid / eeldused, mida peaksite kõigepealt teadma:

Tagasimakse taotlemisel võtke arvesse, et kehtivad teatud piirangud ja muud tingimused. Kuid need tingimused on mõistlikud, nii et te ei pea nende pärast muretsema. Siin on veel muid olulisi üksikasju, mida peate teadma BlueHosti raha tagasi garantii kohta:

 • BlueHosti raha tagasi garantii kehtib ainult veebimajutuse korral. Muud SSL-sertifikaatide, SEO-paketi, domeeninimede või domeenide privaatsusega seotud tasud EI kaeta.
 • Võite oma raha täieliku tagasimakse saada, kui tühistasite oma konto esimese kolme päeva jooksul pärast registreerimist. Võite taotleda kõigi tasude täielikku tagastamist. Kui soovite domeeni oma kontol registreerida, võetakse teilt tasu 14,99 dollarit.
 • Pärast esimest kolme registreerimispäeva tuleb tasuda domeeninime tasu.
 • Kliendid võivad teenused igal ajal tühistada.
 • Te ei saa tagasimakset taotleda, kui teie veebisait rakendas BlueHosti keelatud toiminguid. Need toimingud hõlmavad rüvedust, intellektuaalomandi õiguste rikkumist, roppust, konfidentsiaalsuse rikkumist, häkkimist ja muud.
 • Teie BlueHosti kontol pole tähtajalisi kohustusi ega peidetud tasusid ega trahve tähtaja lõppemise eest.

Kuidas ma saan oma BlueHosti tellimust tühistada?

BlueHosti tellimuse tühistamine on lihtne ja lihtne. Lõpetamistaotlus tuleb edastada ainult aadressile [email protected] Nende töötajatega saate ühendust võtta ka järgmisel telefoninumbril: (888) 401-4678. Neile pääsete ka otsevestluse kaudu. See taotlus võib nõuda tühistatava konto omandiõiguse kontrollimist.

Võite oma konto tühistada erinevatel perioodidel. BlueHost pakub erinevate tagasivõtmisperioodide jaoks erinevaid tagasimakseprotsesse.

 • Tellimuse lõpetamine 3 päeva jooksul alates esmasest registreerimisest. Kui valite selle valiku, saate oma raha täies ulatuses tagasi. See ei sisalda muid tagastamatu teenuse eest makstavaid tasusid. Kuid kuna BlueHost pakub domeeninime tasuta, võivad kliendid valida selle omandiõiguse lisatasu 14,99 dollarit eest.
 • Tellimuse lõpetamine 3 päeva pärast, kuid enne 30 päeva möödumist esmasest registreerimisest. Selle valiku abil saate ikkagi kogu oma raha tagasi maksta. Kuid erinevalt esimesest võimalusest on nüüd kohustuslik säilitada oma domeeninime omandiõigus. See tähendab, et peate maksma 14,99 dollarit.
 • Tellimuse lõpetamine pärast 30 päeva möödumist esmasest registreerimisest. See raha tagasi garantii võimaldab klientidel oma hostikonto igal ajal tühistada. Kliendid saavad proportsionaalset tagasimakset ainult siis, kui nad tühistavad oma konto 30 päeva pärast. Tagasimakse ei hõlma endiselt muid tagastamatuid tasusid ja domeeninime eest tasumist.

Või eelistaksite pigem kuumakse võimalust? Hind on peaaegu kahekordne, mida maksaksite, kui oleksite 12 kuud ootuses, kuid HostGator pakub igakuist varianti.

Vajad kuumakse?

Enamik hostiettevõtteid (sealhulgas BlueHost) sunnib teid maksma vähemalt ühe aasta eest.

Oma kulusid ja rahalist riski saate minimeerida, kui valite hostiteenuse pakkuja, kes on oma teenustes piisavalt kindel, et teile pakkuda kuutasu võimalus. HostGator pakub kuupõhiseid maksevõimalusi kõigi oma plaanide korral ja kõigi plaanidega kaasneb 45-päevane raha tagasi garantii.

Lisaks võite kasutada kuponkikoodi BUILDPATH, et saada HostGatori tänastest hostimiskavadest 60% soodsamalt!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map