BlueHosti FTP juhend

BlueHost pakub oma klientidele kasutajasõbralikku juhtpaneeli cPanel, mis toimib nende failihaldurina. See on saadaval paljudel hostimiskontodel ja serverites, võimaldades teil hõlpsalt hallata veebimajutuse konto või serveri paljusid aspekte. Kuid kuigi saate faile cPaneli abil alla laadida ja üles laadida, oleks FTP kasutamine veebimajutades siiski parim viis failide edastamiseks.


FTP-teenuseid pakub enamik hostiettevõtteid. See on kasutajatele pakutavate mugavuste tõttu üsna populaarne. FTP-teenuste eesmärk on hõlmata teie tööd failisüsteemiga. Need teenused aitavad teil jagada suures koguses faile inimestega kogu maailmas.

FTP määratletud

FTP on lühike termin „File Transfer Protocol”. See on Interneti üks olulisemaid funktsioone. See on tavaline võrguprotokoll, mida kasutatakse arvutifailide ja andmete edastamiseks ühest hostist teise. See on üles ehitatud kliendi-serveri arhitektuurile ning kasutab kliendi ja serveri vahel eraldi juhtimis- ja andmeühendusi.

FTP on kõige soovitatavam failide edastamise meetod. Veebimajutusteenuse pakkujad pakuvad oma klientidele ka FTP-juurdepääsu, et nad saaksid oma veebisaidil faile hõlpsalt alla laadida või üles laadida. Nendel hostiteenuse pakkujatel on FTP-serverid, mis võimaldavad kasutajatel faile serverisse üle kanda. Tavaliselt kasutatakse seda suurte failide edastamiseks, mida ei saa e-postiga saata.

Mida tuleks FTP teenuse kasutamisel arvestada

FTP-hostimisteenused on olulised kõigile, kes haldavad veebisaiti. Need on teenused, mis võimaldavad kasutajatel faile hõlpsalt oma veebisaidile edastada. Mõned veebimajutusteenuste pakkujad pakuvad isegi varuteenuseid ja / või täiendavat salvestusruumi.

FTP hostimisteenuse valimisel peate arvestama järgmisega:

Turvalisus

Häkkimise ja veebivarguste arv kogu maailmas on üsna murettekitav. Veebisaidi omanikuna peaksite olema ettevaatlikum, välja arvatud juhul, kui soovite ohvriks langeda. Teie veebisaidi turvalisus on suur asi, eriti kui teil on veebiettevõte või veebisait, mis nõuab inimeste isiklikku teavet. Kõike seda öeldes peate otsima veebimajutusteenuste pakkuja, kes pakub teile oma veebisaidile failide krüptimist, viirusekaitset ja muud tüüpi kaitset..

Klienditugi ja tehniline tugi

Neile, kes pole veebiarendusega seotud uued või pole neile tuttavad, võib teil olla keeruline oma veebisaiti üles seada või seda kohandada. Igal juhul on oluline, et teie valitud hostiteenuse pakkuja saaks teile kohe reageerida ja osutada vajalikku abi.

Heal veebimajutusettevõttel peaks olema abikeskus koos juhendite, juhendite, üksikasjalike KKK-de ja klientide jaoks mõeldud foorumitega. Kui teie veebisaidil on tehnilisi probleeme, peaksite saama ööpäevaringselt ühendust nende tehnilise toe meeskonnaga. Hea tehnilise toe meeskond peaks koosnema ekspertidest, kes saavad teid hõlpsalt abistada mis tahes tehniliste probleemide lahendamisel.

Ladustamine

Ribalaius ja faili maht on failide edastamisel olulised tegurid. Ribalaius on teie kontol kasutatav andmemaht. Hea FTP pakkuja ei piira teie ribalaiuse kasutamist ega faili mahtu. Lisaks ribalaiuse läbilaskevõimele peaksite kaaluma ka majutusteenust, mis pakub failide sünkroonimist, et saaksite oma failidele hõlpsalt juurde pääseda kõikjal, kus olete.

Juurdepääs faili jälgimisele

Ettevõtte omanikuna peate oma ettevõtte kõiki aspekte tähelepanelikult jälgima. Sellepärast on oluline, et teil oleks täielik kontroll oma veebimajutuskonto üle. Veebimajutuse pakkuja peaks ka lubama teil kontrollida kasutajaid, kellel on juurdepääs teie failidele. Võimalik, et soovite registreerida ka kogu oma tegevuse (st failide allalaadimise või üleslaadimise kuupäev ja kellaaeg).

FTP-konto loomine saidil BlueHost

FTP-halduri juurde pääsemiseks peate toimima järgmiselt.

 1. Logige sisse oma BlueHosti kontole.
 2. Kui olete sisse loginud, klõpsake nuppu Hosting mis asuvad ekraani ülaosas.
 3. Kliki cPanel link leitud ülaosas.
 4. Alates Failihaldus jaotises klõpsake nuppu FTP haldur.

Kui olete FTP-halduriga tutvunud, peate FTP-konto loomiseks järgima järgmisi juhiseid:

 1. Alt Lisage FTP-konto sisestage kasutajanimi. Võtke arvesse, et teie domeeninimi lisatakse automaatselt lõppu.
 2. Sisestage parool, mida soovite kaustas kasutada Parool ja Parool uuesti)
 3. Valige kataloog, kuhu teie FTP-kontol on juurdepääs.
 4. Valige kvoot. Võite valida piiramatu või rakendada oma FTP-kontole maksimaalse suuruse.
 5. Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu FTP-konto loomine

Väärib märkimist, et enamiku FTP-ühenduste jaoks on failide edukaks ühendamiseks ja edastamiseks vaja 4 sisestust. Need on:

 • Domeeninimi või IP-aadress
 • Kasutajanimi
 • Parool
 • Sadam (tavaliselt sadam 21)
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map