Atelier – loov mitmeotstarbeline e-kaubanduse teema

Kas plaanite oma portfelli või veebipoe jaoks uue veebisaidi ehitada? Kas oma olemasolevale saidile tehakse täielik kapitaalremont? Üha rohkem inimesi pöördub veebi poole mitmesugustel eesmärkidel, näiteks teabe otsimiseks, inimestega ühenduse loomiseks ja isegi ostmiseks! Ka mobiilsete ostjate arv kasvab jätkuvalt kiiresti ja eeldatavasti moodustab lähitulevikus enamiku veebipoodidest ostjate arv. See ajendas arendajaid looma tarbijate nõudmistele reageerivamaid e-kaubanduse teemasid. Parimad pole mõeldud mitte ainult e-kaubanduse saitidele, vaid need on mitmeotstarbelised teemad, mida saab kohandada sobivaks igat tüüpi veebisaitidele. Ja kui nad turule jõudsid, said paljud neist kiiresti enimmüüdud toodete hulka.


Hea premium WordPressi teema peamised omadused on kaks. Esiteks on see kaasas tööriistade ja valikutega, mida arendaja vajab saitide loomiseks, mis pole ainult ühilduvad arvuti ja Maciga, vaid on ka optimeeritud mobiilseadmete jaoks. Teiseks on heal teemal puhas ja kvaliteetkood, mis on optimeeritud kiiruse ja otsimootorite jaoks. Üks selline WordPressi teema, mis teeb kõik õiged ruudud, on Atelieri loominguline mitmeotstarbeline e-kaubanduse teema. Vaatame lähemalt seda hämmastavat WordPressi teemat ja seda, kuidas see on teematuru tormi kätte võtnud.

Ülevaade

Atelieri loomingulise mitmeotstarbelise e-kaubanduse teema lõi eliidi teema arendaja, Kiire ideed, mis on tuntud ülipopulaarsete WordPress-teemade loomise eest. Atelier on nende uusim väljaanne ja on muutunud üha populaarsemaks alates sellest, kui see teema turule toodi. Teema värskendatakse regulaarselt ja hiljuti värskendati versiooniks 1.5, lisades oma paketi uusi põnevaid funktsioone.

Selle teemaga on kaasas palju kvaliteetseid demosid, sealhulgas lai valik erinevaid kaupluste paigutusi, mille toiteallikaks on WooCommerce – populaarne e-kaubanduse tööriistakomplekt, mis on spetsiaalselt loodud WordPressi jaoks. See teeb Atelierist ideaalse valiku mis tahes tüüpi veebisaitide, eriti e-kaubanduse saitide loomiseks. Vaadakem nüüd lähemalt selle kujundust ja põhifunktsioone ning uurige, kui lihtne seda kasutada on.

Kujundus

Loova mitmeotstarbelise WordPressi teemana saab Atelieri hõlpsalt kohandada paljude veebiprojektide jaoks, alates lihtsast isiklikust ajaveebist kuni täieõigusliku ettevõtte veebisaidini. Selle ülevaatuse ajal on teemal juba 12 kaunist demo, mis näitavad teile, kui hämmastav see on. Neid demopaigutusi ja kohandamisi saab hõlpsalt oma WordPressi saidile kopeerida ja importida, kasutades muljetavaldavat tööriista Demosisu importija. See võimaldab teil hõlpsalt ja kiiresti luua oma saidi ainulaadsel ja professionaalsel viisil. Sealt saate oma saidi asustamiseks lihtsalt oma sisu lisada. Kui ei, siis saate lihtsalt oma veebisaidi paigutuse loomisel kasutada demoversiooni.

Nagu demosest näete, leiate mitmesuguseid eelnevalt kavandatud paigutusi, mida saate kasutada erinevat tüüpi veebisaitide loomiseks, sealhulgas toidu-, rõiva-, mööbli-, kosmeetika-, raamatute ja muu jaoks. Kõigil neil demodel on oma kohandatud paigutus ja stiil. Seal on üks agentuuri tüüpi veebisaidi jaoks, üks sihtlehe või ühelehe veebisaidi jaoks ja teine ​​ajakirja paigutusega. See näitab, et Atelieri loominguline mitmeotstarbeline WordPressi teema on tõesti paindlik ja hästi läbimõeldud premium-teema, mis on loodud ja mõeldud sobima mis tahes veebisaidile, ükskõik kui suur või väike.

Üks tähelepanuväärne funktsioon, mis lisati teema versioonile 1.5, on toote eelvaate liuguri suvand, mis võimaldab teil hallata veebipoodi, mis sisaldab palju tooteid mitmes variatsioonis. See konkreetne funktsioon võimaldab klientidel ja saidi külastajatel vaadata neid huvitavaid toote erinevaid variatsioone otse saidi peamisel tootekirjete lehel.

Lisaks toote eelvaate liugurile võimaldab Atelier valida ka 10 erineva päisevaliku hulgast, mille saate seada kas täislaiuseks või saidi laiuseks. Võite isegi seada neile läbipaistva tausta! Lisaks neile on teil ka ülemine riba, kleepuv suuruse muutmine, kleepuv näitamine / peitmine ja kleepuv suvand. Vasakpoolse / parema lohistamiskonfiguraatori abil saate kohandada ka oma päist! Allpool on mõned näited päise tüüpidest, mida saate kasutada:

Ja kui sellest ei piisa, on Atelieril kaasas ka 2 laheda lehe päiseanimatsiooni: langevad ringid ja geomeetriline kuju, viimased on interaktiivsed. See muudab tähelepanu haaravate veebilehtede loomise palju lihtsamaks.

Selle teema juurde kuulub ka üle 500 kauni Font Awesome’i ikooni, 190+ IconMind ikooni ja 40 Swift Ideas’i enda ikooni, mis on valmistatud spetsiaalselt Atelieri jaoks. Lisaks saavad kasutajad ka täieliku juurdepääsu teemade ja elementide värviomadustele, mida saab sisseehitatud värvikohandaja abil hõlpsasti kohandada. Nüüd saate oma saidi hõlpsalt välja näha soovitud viisil ja see paistab kindlasti rahvahulgast silma!

Põhijooned

Atelier on varustatud suurepäraste ja tipptasemel funktsioonidega, mis aitavad teil kindlasti luua mitte ainult ilusa veebisaidi, vaid ka võimsa ja täielikult funktsionaalse! Järgmised peamised funktsioonid, mida võite oodata, kui olete Atelier Creative Multi-Purpose e-poe teema ostnud:

 • Tasuta tugi ja värskendused saidilt Swift Ideas
 • Täielikult reageeriv ja võrkkestaks valmis disain
 • Komplektis on 2 lisatasu liugurit: Revolutsiooni liugur ning uus ja täiustatud Kiire liugur
 • 100% tõlgitav WPML-pistikprogrammi abil
 • Laiad ja paindlikud teemavalikud, võimsate seadete ja lehe meta abil
 • Ehitatud puhta ja semantilise HTML5-koodiga, mida on hoolikalt testitud, et muuta see teema eriti SEO-sõbralikuks
 • Sotsiaalmeedia integreerimine (Twitter, Facebook, Flickr, Instagram jne)
 • Kohandatud fondi integreerimine
 • 600+ TASUTA Google’i veebifonti, mida saab hõlpsalt eelvaatena vaadata ja kohandada
 • Täielik kontroll valitud fondi suuruse, kaalu, rea kõrguse, tähtede vahe ja värvi üle
 • RTL (paremalt vasakule) tugi
 • 2 erinevat tüüpi üheleheline navigeerimine: tavaline tekstivihjete ja nooltega Counter +
 • Kaasas 41 CSS3 animatsiooni, mida saab kasutada tekstiplokkidele, piltidele ja ikoonikastidele
 • 5 erinevat portfellivalikut: tavaline, galerii, müüritise, müüritise galerii ja mitme suurusega müüritise
 • 5 ajaveebi stiili variatsiooni: tavaline (koos alternatiivse stiiliga), Mini, Müürikivi ja Ainult tekst – igaüks koos külgribade lisamise võimalusega
 • 3 erinevat kohandatavat reklaamiriba stiili
 • Kohandatav uudiskiri / tellimisriba
 • iLightbox atraktiivsete reageerivate üleakende loomiseks, kasutades jQuery JavaScripti teeki
 • Läbipaistev ja paindlik megamenüü
 • Juhendite videod ja lühikoodid sisaldavad
 • Spetsiaalne mobiilikogemus, mille abil kliendid saavad kasutada sama hämmastavat funktsionaalsust, olenemata sellest, millist seadet nad kasutavad
 • Võimas ja kasutajasõbralik leheküljeehitaja, millel on 54 elementi, 14 eelnevalt kujundatud paigutust ja võimalus salvestada oma lemmielemente ja lehti
 • Toote väljapanek kuni 6 veergu (tavaline, mitme suurusega müüritis, galerii, galerii äärisega)
 • Täielik kontroll oma toodete üle
 • Lapse teema valmis ja ühilduv
 • WooCommendi tugi teie e-kaubanduse saidi veelgi võimsamaks muutmiseks

Nagu näete, on Atelieri loominguline mitmeotstarbeline e-poe teema vinge tööriistade ja funktsioonidega, mida te tavaliselt teiste teemade korral ei näe. Lisaks neile on Swift Ideas’i inimesed aastaid veetnud hoolikalt selle teema jaoks raamistikku ning see näitab hämmastava jõudlusega, mida saate näha selle abil loodud saitidel. Kasutajad on kohustatud kogema enneolematut kiirust ja funktsionaalsust, mida ainult Atelier suudab pakkuda.

Plussid ja miinused

WordPressi tasuta versiooni premium-teemadega seotud arutelu on WordPressi enda loomise algusest peale peetud üsna palju. Seal on palju hämmastavaid tasuta WordPressi teemasid, kuid tasuliste WordPressi teemade arv on aeglaselt järele jõudmas. On selge, et mõned inimesed eelistavad tasuta, teised aga tasulisi teemasid. See, kas tasub sularaha kulutada premium-teemale või mitte, sõltub sellega kaasnevatest plussidest ja miinustest ning see on täpselt see, mida me Atelieriga teeme. Alljärgnevalt on toodud sellised premium-teemad nagu Atelier, mis on eelised ja miinused:

Plussid
 • Sellega kaasneb teema arendajate ulatuslik toetus, mis on tohutu boonus kõigi oskuste tasemega teema kasutajatele
 • Atelier on võrreldes vabade kolleegidega palju kõrgema kvaliteediga, peamiselt seetõttu, et see teenib kasutajatelt raha
 • Komplektis on lisafunktsioonid, tööriistad ja valikud, mida tasuta teemad tavaliselt ei sisalda
 • Kõik veebisaidi kujunduse aspektid – alates lehe paigutuse stiilidest kuni taustadministraatori lehtedeni – on palju paremad kui tasuta teemad
 • Turvalisus on esmaklassiline teema loojate prioriteet ja neil on raha, mida kulutada oma klientide kõrgeimate turvastandardite täitmiseks
 • Premium-teemad reageerivad WordPressi põhimuudatustele paremini ja neil on tihedamad värskendustsüklid, nii et teie veebisait aitab vältida vigu ja turvaprobleeme
Miinused
 • Lisatasu teema jaoks peate kulutama teatud summa sularaha ja järgmistel aastatel võite isegi maksta litsentsitasude eest
 • Mõni esmaklassiline teema võib potentsiaalselt tekkida teemal, mis on paljude funktsioonide ja funktsioonidega teemade hulgas loomulik. See ei tähenda tingimata, et saate aeglasema veebisaidi, kuid see võib olla abistav tegur.
 • Teema arendaja võib järsku loobuda teema toetamisest ja lõpetada selle täieliku värskendamise, mille tulemusel võiksite teisele teemale üleminekuga palju tööd teha (rääkimata sellest, et teil on ka teie raha otsas!).

Nagu näete, on plussid kindlasti miinused üles kaalunud, nii et on üsna selge, miks üha rohkem inimesi otsivad tasulisi teemasid, selle asemel, et tasuta reklaamidega riskida. Kuid ärge unustage kontrollida teemade juhiseid ja teema arendaja mainet turul! Lõppude lõpuks laulavad premium-arendajad ja poed alati kiitust, et te ei pruugi tegelikult mõelda nende pakutavate toodete võimalikele varjukülgedele. Enne teema ostmist tehke esmalt kodutöö!

Lõplik kohtuotsus

Atelieri loominguline mitmeotstarbeline e-kaubanduse teema on särav näide uusimatest suundumustest premium-e-kaubanduse WordPressi teemadel. See pole mitte ainult väga kohandatav, vaid ka mitmekülgne, hõlpsasti kasutatav ja väga taskukohane. See on läbimõeldud ja hoolikalt viimistletud teema, mis on loodud peaaegu täiuslikuks. Ma tean, et täiuslikkus näib olevat ülehinnatud, kuid 25 000 klienti, kes on selle teemaga väga rahul, saavad seda kinnitada. On üsna selge, et Swift Ideas on loonud meistriteose ja suudavad pakkuda seda, mida nii algajad kui ka edasijõudnud veebiarendajad ootavad premium-WordPressi teema pealt. Teemasid võib olla tuhandeid, kuid Atelier on mängu tipus ja selle populaarsuse jätkuvale tõusule ei saa peatuda. See on tõesti suurepärase WordPress-teema näide, mis ei tööta mitte ainult ideaalselt e-kaubanduse saitidel, vaid ka mis tahes muu veebisaidi korral. Nii et kui ma oleksin teie, kaaluksin täna kindlasti Atelieri loomingulise mitmeotstarbelise e-poe teema ostmist!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map