A2Hostingu ülevaade

A2 Hosting on pakkunud suure võimsusega hostimist enam kui 15 aastat. Ükskõik, kas olete veebiarenduse ekspert või pole kunagi veebisaidi loomisega tegelenud, suudab ettevõte pakkuda hulgaliselt veebimajutuse lahendusi, mida on lihtne kasutada ja mis on kohandatud teie erinevate veebimajutuse vajaduste rahuldamiseks.


A2Hostingu logo
UPTIME
975
KIIRUS
965
TOETUS
970
HIND
988
FUNKTSIOONID
965
ROHELINE
945
INNOVATIIVNE
960

Kui enamik hostiettevõtteid pakub standardset ööpäevaringset klienditoe teenust ning lubab kiireid ja tõhusaid servereid, siis A2 Hosting tõstab selle veelgi kõrgemale, tutvustades kolme funktsiooni, mis on ainuomased ainult nende ettevõttele:

Serveri tagasikerimine – Funktsioon Serveri tagasikerimine on nagu teie tavaline nupp „Võta tagasi”, kuid teksti või pildi muudatuste tühistamise asemel salvestab see teie konto, et aidata teil taastada kõik failid, andmebaasid või kasutajakontod, mille olete kogemata eemaldanud. See on võimalik, kuna see funktsioon võtab teie failidest varukoopiana regulaarselt pilte. Seda saab tasuta kasutada ja sellele pääseb kiiresti juurde juhtpaneeli kaudu.

CloudFlare – Aega laadimine on mis tahes veebisaidi õnnestumiseks ülioluline. Mida kiiremini leht laaditakse, seda kiiremini levitatakse külastajatele teavet, jättes nad kogu aeg huvipakkuvaks. Siit tuleb CloudFlare. See CDN on loodud teie veebisisu 200x kiiremaks laadimiseks võrreldes teiste turul olevate CDN-dega. Samuti on teada vahemällu salvestatud sisu kiire salvestamine ja laadimine, nii et olete kindel, et teie veebisait kuvab kogu teie sisu korraga.

HackScan – Kui teil on oma hostingus täiendav turvalisus, ei saa te kunagi valesti minna. Lisaks standardsele turvasüsteemile, mis teie hostikavaga kaasas on, sisaldab A2-hostimine ka HackScan-funktsiooni. Töötades tulemüürina, suudab see teie veebisaidi vastu suunatud soovimatuid rünnakuid ennetada isegi enne nende ilmnemist, andes teile lisaturvalisuse ja meelerahu.

A2Hostingu hostimiskavad

A2 Hosting pakub laia valikut suure võimsusega veebimajutusteenuse kavasid, mis on loodud konkreetsete vajaduste jaoks. Kui soovite lihtsalt majutada isiklikku veebisaiti või soovite seadistada oma ettevõtte veebisaidi, on A2 Hostingil vastav plaan, mis annab teile selle eesmärgi saavutamiseks vajalikud abinõud..

Virtuaalserver

Ideaalne neile, kes soovivad oma veebidomeeni seadistada, virtuaalserveri plaan on optimeeritud WordPressi, Joomla või Drupali jaoks. See kasutab A2 Hosting Turbo servereid, mis võimaldavad teie veebisaidi lehti laadida kakskümmend korda kiiremini kui teie keskmine hostimisteenuse pakkuja.

Jagatud hostimise plaan pakub klientidele kolme tüüpi veebimajutuse võimalusi:

 • Lite – Lite lahendus on mõeldud klientidele, kes soovivad luua ühe veebisaidi. Kuumaksega 3,15 naela kuus saavad kliendid majutada ühte viie andmebaasiga veebisaiti. Samuti pakub see piiramatut salvestus- ja failiedastust, tasuta SSD kiiruse suurendamist ja raha tagasi garantii, mida saab igal ajal tellimisperioodi jooksul nõuda..
 • Kiire – 3,94 naela naela kuus annab Swift valik klientidele oma raha eest hea hinna, võimaldades neil luua piiramatu hulga veebisaite, mida toetavad piiramatud andmebaasid, säilitamine ja ülekandmine. Samuti on kaasas tasuta SSD kiiruse suurendamine ja raha tagasi garantii, mida saab igal ajal kasutada.
 • Turbo – Kui arvestada kõigi virtuaalserverite lahenduste seas paastunutega, pakub Turbo hostimisvõimalus piiramatuid funktsioone, kuid koos ühe täiendava eelisega – A2 Hostingi Turbo server muudab selle kiiremaks ja tõhusamaks. Turbo variant lubab teil seadistada piiramatu hulga veebisaite piiramatu andmebaaside, ülekannete ja salvestusruumidega. Sellel on ka tasuta SSD-lisatõus, raha tagasi garantii ja A2 saidi kiirendi lisakiiruse jaoks. See maksab teile 7,49 naela.

VPS-i hostimine

Neile, kes soovivad optimaalset kiirust ja turvalisust, on A2 Hosting VPS-kava teie jaoks. Arendajasõbralikuks kavandatud plaan annab teile võimaluse kohandada oma installimisel veebisaidi üldist funktsionaalsust.

VPS-kava pakub puude võimsaid võimalusi, millest igaühel on oma ainulaadne eeliste kogum:

 • Haldamata – Alustades hinnaga vaid 4,03 naela kuus, võimaldab Haldamata võimalus täielikku kohandamist, võimaldades teil oma veebisaidi juba algusest peale luua ja konfigureerida. Valik pakub juurjuurdepääsu teie süsteemi administraatorile koos võimalusega käivitada oma veebisaiti Linux OS-is. Kaasas on ka 20 GB salvestusruum, 2 TB ülekandevõimsus ja 512 MB muutmälu.
 • Hallatud – Valik Haldaja võimaldab A2 Hostingi tugimeeskonnal teie veebisaiti teie eest kohe hallata. Kuuga 26,56 naela kuus pakub see variant täielikku Hostguardi haldust, mis jälgib teie veebisaiti kõigi hostimisprobleemide osas. Haldatava valikuga on kaasas ka tasuta juhtpaneel, 75 GB salvestusruumi, 2 TB failiedastusmaht ja 4 GB RAM, samuti TASUTA SSL ja SSD.
 • Core VPS – Sama nagu manööverdatud, kuid Root Accessiga.

Pühendatud hostimine

Spetsiaalse kava eesmärk on rahuldada kõige intensiivsemaid ärivajadusi. See annab teile võimaluse konfigureerida oma veebiressursse, tagab täieliku eraldatuse ja võimaldab teil valida oma veebisaidi haldustaset.

Pühendatud hostimise plaanil on neli võimalust:

 • Semi spetsiaalne server – Hind 7,49 naela kuus pakub Semi Dedicated-pakkumise klientidele rohkem kontrolli ja isoleeritust kui teie tavalised jagatud hostimiskavad. Sellega on kaasas tasuta juhtpaneel ja see pakub täielikku Hostguardi haldustoetust, et tagada teie veebisaidi tõrgeteta toimimine. Valik pakub ka 75 GB salvestusruumi, 2 TB failiedastusmahtu ja 4 GB muutmälu.
 • Haldamata Flex Server – Neile, kes soovivad oma arendajate oma veebisaidi üles seada, pakub Haldamata Flex Server täielikku veebisaidi ja hostingu kohandamist. See suvand annab juurjuurdepääsu ja võimaluse valida Linux, mida soovite kasutada. Kaasas on ka 2×500 GB salvestusruum, 10 TB ülekandevõimsus ja 8 GB muutmälu. See maksab teile 80,17 naela.
 • Hallatud Flex Server – Hallatud Flexiserveri kuuga 113,58 naela kuus pakub Hostguardi täielik tugi, mis välistab teie veebisaidi haldamise ja iseenda hostimise vaeva. Lisaks täielikule hallatavusele pakub see variant ka oma cPaneli juhtpaneeli, 2×500 GB salvestusruumi, 10 TB ülekandevõimsust ja 8 GB RAM-i.
 • Core Flex Server – Sama kui hallatud Flex Server, kuid juurjuurdepääsuga. Hind on 113,58 naela kuus.

Miks paigutasime A2Hostingu 2. kohale

Kõigi A2Hostingu plaanidega on kaasas cPaneli juhtpaneel ning tasuta SSL ja SSD.

A2 hostimise juhtpaneel

Lihtne ja hõlpsasti kasutatav – just seda võite oodata A2 Hostingi juhtpaneelilt. Kui rohelisel taustal kuvatakse ainult A2 hostimise logo, pakub juhtpaneel sirgjoonelist välimust, mis näitab kõiki tööriistu ning saate kasutada ja käivitatavaid rakendusi.

Lühidalt pakub juhtpaneel teile turunduse ja reklaami tööriistu, nagu MailChimp, Constant Contact ja tasuta Bingi / Yahoo krediidid. See annab teile juurdepääsu ka rakendustele, mida saate oma veebisaidile integreerida, näiteks WordPress, Drupal, Pivik ja Elgg.

Lõpuks pakub see teile mitmesuguseid SEO ja turundusriistu, mis aitavad teil oma veebisaiti ja selle sisu optimeerida, kui see on reaalajas käiku läinud..

KÜLASTAMINE A2Hostingu logo JA SAA MEILE 50% SOODUSMAKS

Tehniline

 • 99,9% tööaja garantii
 • Kõigi plaanide SSD-draivid
 • Ideaalne veebisaitide, ajaveebide ja e-posti majutamiseks
 • Mitme serveri asukoht
 • Väga kiire hostimiskiirus
 • cPanel ja SSH juurdepääs
 • A2Hosting kasutab oma veebiservereid
 • Teil ei ole Suurbritannias andmekeskust

Toetus

 • Tehniline tugi ööpäevaringselt
 • Reaalajas vestluse tugi
 • Juhendid ja KKK-d
 • 24/7 tugiliin
 • E-posti tugi 24-tunnise reageerimise aknaga
 • Piletitoetus
 • Me ei leidnud ühtegi

Hinnakujundus

 • Pakutavate teenuste eest väga odav
 • Paindlikud plaanid
 • Serveri migreerimistasud
 • Kõikuvad hinnad
 • Turbo server on saadaval ainult turbo kasutajatele

Järeldus

Kiirus on A2 Hostingi peamine prioriteet ja selleks, et kliendid sellest rõõmu tunneksid, on ettevõte loonud mitmesugused riist- ja tarkvarafunktsioonid, mis aitavad nende hostimiskiirust suurendada. Selle jagatud hostimisplaanid töötavad koos 10 GB võrkude, 12-tuumalise serveri, 64 GB muutmäluga ja komplekteeritud CloudFlare CDN-i toega, mis annab neile teabe töötlemiseks piisava kiiruse. Turbo plaani kasutajatele antakse teisalt juurdepääs ka Railgun Optimizer funktsioonile, mis võimaldab nende veebilehtedel laadida 140% kiiremini.

Michiganis, Amsterdamis ja Singapuris levinud ei pea te muretsema nende piirkondade sihtrühmade pärast, kellel on teie veebisaiti külastades aeglane laadimisaeg. Oma serverite levitamisega tagab A2 Hosting, et nende hostitud veebisaidid laadivad kiiremini ja levitavad teavet kiiremini.

Tänu oma usaldusväärsetele ja stabiilsetele serveritele suudab A2 Hosting kasutada maksimaalselt 99,9% tööaega, tagades, et nende hostitud veebisaidid püsivad kogu aeg töövalmis. Seisakuid on üsna harva ja kui see juhtub, on A2 Hostingi ööpäevaringne tugitiim valmis teie veebisaiti üles ajama ja töötama kiiresti..

A2 Hosting on tuntud oma turbiserveri funktsiooni poolest, mis pakub klientidele allalaadimisaega, mis on tavalistest hostiserveritest kakskümmend korda kiirem. Probleem on selles, et see on saadaval ainult Turbo plaanide korral. Kuna enamik neist on kõrgema astme plaanid, ei saa põhi- ja keskmise astme hostplaani omanikud seda kasutada, pannes nad serveri kiiruse paranemisest ilma jääma.

Siit saate vaadata ka teisi Ühendkuningriigi parimaid veebimajutusettevõtteid.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map